Machina Arcana - cro board game

poruka: 8
|
čitano: 5.784
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Machina Arcana - cro board game

Pozdrav,

prije svega - stavio sam temu u Igre Općenito jer sam prije čitao ovdje neke TCG i BoardGame teme; ako sam promašio plz moderator da prebaci gdje je potrebno;)

Uglavnom, prošli tjedan sam planirao ići na RiKon i skužim u rasporedu da će biti predstavljanje board igre Machina Arcana - steampunk horror based game. To su trigger riječi za mene:) Na kraju nisam otišao ali sam kasnije surfanjem skužio da je to ekipa entuzijasta iz Hrvatske - LINK. Trailer (

) je totalno nabrijavajući ; ja osobno sam igrao prvenstveno Axis&Allies ali kao ogromni fan Lovecrafta, Poea, steampunka i odrastavši na D'n'D sam flipao gledajući ovo. A manual je napravljen i jako podsjeća na mix Arcanuma i BG svijeta, što nije loša stvar. Mene osobno najviše brine replay value i zapravo koliko je svako novo igranje = novo iskustvo.
Ekipa sad predstavlja po sajmovima igru i planira uskoro KickStarter koji ću sigurno podržati (kao i svaki HR projekt).

Uglavnom - jel netko možda isprobao igru na ovim konvencijama? A ako niste kako vam se čini na prvi pogled? I što osobno mislite koliko je teško malim zemljama poput naše započeti i uspješno završiti takve nekakve projekte?

 

lp,

J

 
4 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Machina Arcana - cro board game

Počeo KickStarter i zasad odlično - izgleda da će u roku od manje od 24h preći više od pola zacrtanog:

http://www.kickstarter.com/projects/magecompany/machina-arcana 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Machina Arcana - cro board game

Koliko vidim prošlo je tek cca 24h a vec je debelo prosla goal od $20.000 i blizi se $30.000. Ako se ovako nastavi i sljedeca 34 dana biti ce to jako jako lijepa cifra, potpuno nemoguca za skupiti u Hrvatskoj.

 

Jos jedan dokaz da imamo vrlo konkurentne proizvode koji vani bez problema nalaze i trziste i investicije, dok evo ovdje niti da netko reply-a i like-a, a kamoli da da neke pare.

 

Uglavnom svaka cast ekipi, igra izgleda zaista super, artwork je top notch, a i Kickstarter kampanju vode zaista odlično s jasnom vizijom i jasnim ciljevima. I ja cu svakako pledgati!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Machina Arcana - cro board game

{#} Bravo decki (i cure)!

I sretno {#}

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Machina Arcana - cro board game

DA čovjek ne povjeruje, doplo ekipa skupila i još raste{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Machina Arcana - cro board game

Prošli $60.000 {#}, ravno triput više od traženog, a još punih 27 dana do kraja. Svaka čast!!!

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Machina Arcana - cro board game
Messk kaže...

Prošli $60.000 {#}, ravno triput više od traženog, a još punih 27 dana do kraja. Svaka čast!!!

Genijalno, strašno je kako naši ljudi uspijevaju vani, a u ovoj našoj državi, sve od redom, propada..

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Machina Arcana - cro board game

istina..kod nas takav potencijal jos dugo godina nece biti prepoznat; ali eto hvala modernom dobu i internetu tako da ekipa ima prilika raditi ono što zaista želi/voli. Ide to preko 150k :) da su npr ubacili minijature išlo bi i preko 500k ali bi onda morali podosta dići cijene, morao bi se jako pomaknuti deadline isporuke itd. mislim da je ovako dobro ispalo, jer kad budu radili drugi projekt već će imati iskustva, znanja i "bazu fanova/kupaca" 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice