Zasto se poruke sam 3 mj cuvaju?

poruka: 5
|
čitano: 1.135
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Zasto se poruke sam 3 mj cuvaju?

Zanima me zasto se privatne poruke samo 3 mjeseca cuvaju? Kada sam dosao na forum dobio sam nekoliko privatnih poruka koje su mi dost pomogne i sad nakon 3 mj ih vise nema..Bilo bi dobro da uvedete da se non stop cuvaju.Ko na drugim forumima.Barem 500 poruka ili kolko vec..Molim vas da mi ne pricate o onom bandwithu ili kaj vec jer ak mozete trpit sve o ne sline ss-e na temi najbolji screanshotovi iz igara onda valjda mozete i privatne poruke.

xfire: hole3store msn: musared@hotmail.com Steam : lukicar995
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Zasto se poruke sam 3 mj cuvaju?

...a šta će ti čuvanje privatnih poruka...ja osobno pp nikad nisam čuvao duže od tri dana, pročitam ih i brišem...

   uvjek ih možeš prekopirati i spremiti na sigurno, a ne čuvati da ih neko čita...Nevinašce

...kaos...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zasto se poruke sam 3 mj cuvaju?

Copy&Paste u notepad i spremis na komp - to ce ti trajat dok ti hard ne crkne, duze nego bilo koji forum i stane tona poruka   Namigiva

My life has no purpose, no direction, no aim, no meaning, and yet I'm happy. I can't figure it out. What am I doing right?????
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Zasto se poruke sam 3 mj cuvaju?
ch33ta kaže...

Copy&Paste u notepad i spremis na komp - to ce ti trajat dok ti hard ne crkne, duze nego bilo koji forum i stane tona poruka   Namigiva

Ma da najbolje jos da si poruku kopiram u notepad i kad trazim kad mi treba neka poruka onda ce mi trebat 2 dana da je nadem..Ovak mi je puno laske.

xfire: hole3store msn: musared@hotmail.com Steam : lukicar995
14 godina
neaktivan
offline
Zasto se poruke sam 3 mj cuvaju?

Zašto bi ti trebalo dva dana da ju nađeš?Pa kao da na kompu imaš mali milijon sačuvanih poruka.Napraviš folder,preimenuješ poruku i bit će tu kad ti zatreba ako i sam kažeš da je jako korisna.

oko za oko,pasta za zube
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice