WYSIWYG - opcija za iskljucenje

poruka: 4
|
čitano: 1.314
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
WYSIWYG - opcija za iskljucivanje

Od kako je forum otvoren stvarno imam samo rijeci pohvale osim kad je taj wysiwyg u pitanju. Svaka cast njegovim autorima, al treba jos puno radit da bi se postigla prava i jednaka funkcionalnost u svim preglednicima.

 

Problemi koje sam uocio:

1. famozni komentari pisani u operi - ok, poluispravljeno

2. uzasno je tesko editirati citat

- text skace u svim smjerovima kada se brisu dijelovi citiranog texta, odnosno poravnjanje se gubi

- onaj zuti navodni znak ostaje iza texta ako se citira post koji je vec imao citat

3. nedozvoljeno formatiranje

- danas sam u vise postova (a nije da sam ih malo napisao) dobio ovu gresku nego sto sam ih postao bez te greske. naime kad kliknem posalji umjesto toga mi se iznad polja za unos texta pojavi crvena poruka da imam nedozvoljeno formatiranje u poruci, npr span-style:bla-bla, a nisam nista ni copy/pasteao ni formatirao, nego sam samo kliknuo citiraj i napisao odgovor.

- u jednom sam postu cak dobio takav error vezan za neki webkit atribut. mislim da je bilo nesto s borderima, nije mi se dalo screenshot radit...al ne znam kako je takav kod dospio unutra

 

Uglavnom, dolazimo do zakljucka da je wysiwyg prilicno BUGovit :) pa bih zamolio drage nam Bugovce da nam daju opciju da ga iskljucimo - tako da imamo mogucnost pisanja plain text odgovora, moze i bez citata.

Ovo ne samo da bi nekim ljudima skratilo muke nego bi omogucilo npr postanje s iPhonea (na kojem se sasvim uredno browsa forumom i sve ostalo radi osim wysiwyga)

 

What fruit is named after a computer? Apple.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 3:14 (ficho).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WYSIWYG - opcija za iskljucenje

Jedna stvar koju sam zaboravio

 

4. linkovi se nekad ne prepoznaju pa ostaju kao plain text


What fruit is named after a computer? Apple.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
WYSIWYG - opcija za iskljucenje

 

Evo da i ovde spomene vec sto sam govorio:

 

E imam ja sada slijedeci problem. Nikako en mogu da postavim linkove na post. Kako god da upisem linkovi se registruju kao dio teksta a ne kao link. Ne znam gdje grijesim.

Evo i slike kako izgleda:


http://img219.imageshack.us/img219/6453/01mo9.jpg

(ne znam sad jeli i ona izgleda kao dio teksta ili kao link)


-------------

Ma jedva sa skontao. Tacnije, ta opcija (koju sada koristimo) jeste da neki tekst slijedi ka nekom linku. A sada link slijedi ka linku. Nidje veze.

Samo mi nije jasno nekad mi je prepoznavao kao link a sada nece. Cak se desavalo da ako ima u postu vise adresa, neke prepozna kao linkove a neke ne. hmmm...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 4:07 (DOPE).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WYSIWYG - opcija za iskljucenje

koliko mi je poznato kontrola koju koristi forum nije Bugove izrade, pa možda i nije toliko jednostavno napraviti to što tražiš

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice