Prijedlog za uvođenje "stupa srama" zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.159
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Prijedlog za uvođenje "stupa srama"

Ja predlažem da se na bug forum uvede nešto kao stup srama. Tu bi pisalo tko je i zašto donio karton. To bi valjalo uvesti samo za crvene i crne kartone jer za žute nema smisla tako nešto uvoditi.

 
0 8 hvala 0
16 godina
offline
Prijedlog za uvođenje "stupa srama"

A razlog bi bio? Ako su dobili crveni karton vise nisu na forumu, barem ne sa tim nickom, tako da ti to ne bi nista znacilo, osim ako ti nije cilje nasladjivati se tako.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za uvođenje "stupa srama"

kakva je korist od toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Prijedlog za uvođenje "stupa srama"

Svi bismo znali zašto je netko dobio ban. Znali bismo je li to pravedno ili nije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za uvođenje "stupa srama"
Solo761 kaže...

A razlog bi bio? Ako su dobili crveni karton vise nisu na forumu, barem ne sa tim nickom, tako da ti to ne bi nista znacilo, osim ako ti nije cilje nasladjivati se tako.

 crveni je suspenzija na određeno vrijeme, nakon čega se korisnik može vratiti ako hoće, a crni je trajni ban.

 

 

14 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog za uvođenje "stupa srama"
SOMEBODY_SIX kaže...

Svi bismo znali zašto je netko dobio ban. Znali bismo je li to pravedno ili nije.

sta tebe briga zasto je neko dobio crveni.bugovci su ovdje bog i batina i nitko nema sta njihove odluke razglabat.nitko nije dobio karton bez nekog razloga,svi smo nesto lose napravili

 

 

 

 

ljudi ce samo pocet spamat

ljepo li je hrvat biti,majko hvala ti
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za uvođenje "stupa srama"
SOMEBODY_SIX kaže...

Svi bismo znali zašto je netko dobio ban. Znali bismo je li to pravedno ili nije.

Karton ide po zasluzi. Ako si zainteresiran javi pa ću ti sredit preko veze.

World Championships: 7, GP started: 263, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,407
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice