Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.226
|
čitano: 3.031.643
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
DEEMon kaže...
From 1. Sezona ok, navučem se Netflix kaže nećeš kod mene gledati sezonu 2, ok na Prime je, imam to... Ali neee plati extra mgm da gledaš, ok ne hvala...

Pokušaj drugi. Pokrenem Resident Alien, Netflix 1. sezona... Sad gledam samo jedna sezona na Netflixu a treća sad izlazi...

Pojeli mi živce

 Mileni moj jesi ti čuo za torrent? Tko će plaćati, prime,netflix,max,hulu,apple,disney, i ostale pizdarije da bi gledao ono što hoću, svaka serija na nekoj drugoj streaming platformi, na torrentu sve na jednom mjestu i badave ^^

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
BeLLicus kaže...
DEEMon kaže...
From 1. Sezona ok, navučem se Netflix kaže nećeš kod mene gledati sezonu 2, ok na Prime je, imam to... Ali neee plati extra mgm da gledaš, ok ne hvala...

Pokušaj drugi. Pokrenem Resident Alien, Netflix 1. sezona... Sad gledam samo jedna sezona na Netflixu a treća sad izlazi...

Pojeli mi živce

 Mileni moj jesi ti čuo za torrent? Tko će plaćati, prime,netflix,max,hulu,apple,disney, i ostale pizdarije da bi gledao ono što hoću, svaka serija na nekoj drugoj streaming platformi, na torrentu sve na jednom mjestu i badave ^^

Ma kakav torrent, real debrid i deri..

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Naravno ali nemam vremena i živaca za torrent trenutno...
Prime sam kupio za 10eur legalno preko amazon.pl... tako da nije neko razbacivanje s lovom.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
DEEMon kaže...
From 1. Sezona ok, navučem se Netflix kaže nećeš kod mene gledati sezonu 2, ok na Prime je, imam to... Ali neee plati extra mgm da gledaš, ok ne hvala...

Pokušaj drugi. Pokrenem Resident Alien, Netflix 1. sezona... Sad gledam samo jedna sezona na Netflixu a treća sad izlazi...

Pojeli mi živce

 

Takođe Resident Alien gledao na Netflixu i ono gdje su ostale sezone wtf.. Skinuo torrent jer je super serija. Opuštajuća, a i grimase onog lika su vrh.

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Evil. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Za one koji vole Renée Zellweger i tematiku Mysteri i Triler 

 

What/If

https://www.imdb.com/title/tt8860450/

 

Za ljubitelje Star Warsa 

 

Tales of the Jedi

https://www.imdb.com/title/tt20723374/

 

kratki serijali koji pričaju crtice iz života raznih likova serijala (npr Dooku dok je još bio na strani zelenih i njegova razmišljanja/ premišljanja)

 

Također postoji novi serijal Tales of the Empire iako je meni ovaj gore interesantniji.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

A jeli ko gleda ST:Prodigy? Nahajpali su je nesto.

14 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

A jeli ko gleda ST:Prodigy? Nahajpali su je nesto.

 Malac i ja gledamo. Nije loše, Admiral Janeway uvijek zabavna. 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

A jeli ko gleda ST:Prodigy? Nahajpali su je nesto.

 Gledam ja meni odlična i Star Trek: Lower Decks je isto super....

7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pogledao i ja Prodigy, očekivao sam škart a la prva sezona Picarda ili Discovery, na kraju serija ispala skroz zabavna. HC trekkiejima će biti neozbiljna, ali ionako nije namijenjena njima.
7 tjedana
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gde mogu gledati seriju Le tre rose di eva ili Strasti toskane?
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Foundation sezona 1 i 2 su skroz gledljive. Falivena poruka knjige, woke, ali skroz gledljivo. Efekti vrhunski. Znanstveno-fantastični dio stvarno fenomenalan.

 

 

...i Asimov nije završio ovaj serial knjiga. Otvoreno je rekao da se posvetio prequelima jer nije više imao ideje kao napredovati priču. Doveoi se je u škripac pisanjem. Tako po meni i od od Georga RR Martina možemo očkivati još jednu knjijgu iz song of ice i fire i tjt.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2024 11:44 (KIKI3ooo).
3 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
markinjos4 kaže...
gde mogu gledati seriju Le tre rose di eva ili Strasti toskane?

 Talijanska sapunica 2012-2018..

 

ukucaj u web, pa nađi nekakav servis. A može biti i na You Tube...

合氣道
2 mjeseca
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
markinjos4 kaže...
gde mogu gledati seriju Le tre rose di eva ili Strasti toskane?

https://mediasetinfinity.mediaset.it/fiction/letrerosedieva_SE000000000134

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2024 15:20 (Witcher1).
7 tjedana
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
italijanski sajt nema titl i trazi da se registrujem, da li ima neki nas balkanski?
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

poceo sam gledat succession. prvih par epizoda je onako, malo dosadnjikavo al racunam da je to sve uvod, vidim i da su ocjene epizoda kasnije puno bolje. negdje na sredini prve sezone sam sad. 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

poceo sam gledat succession. prvih par epizoda je onako, malo dosadnjikavo al racunam da je to sve uvod, vidim i da su ocjene epizoda kasnije puno bolje. negdje na sredini prve sezone sam sad. 

 

Čitava serija je dosadnjikava.

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

poceo sam gledat succession. prvih par epizoda je onako, malo dosadnjikavo al racunam da je to sve uvod, vidim i da su ocjene epizoda kasnije puno bolje. negdje na sredini prve sezone sam sad. 

Ima sporiji tempo ali definitivno spada u gornju polovicu po kvaliteti. A to kaže čovjek koji nema život pa je pogledao na stotine serija.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2024 20:58 (love2ml86).
2 mjeseca
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Serija Daredevil: Born Again dolazi u ožujku 2025.

 

https://www.marvel.com/articles/live-events/d23-2024-daredevil-born-again

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

umbrella academy s4 je vani

 

edit: sad ponovo gledam treću sezonu jer se skoro ničeg ne sjećam :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2024 14:12 (digitall).
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Presumed Innocent - krimi\trial, 1 sezona, 8 epizoda - dosta dobro...

 

https://m.imdb.com/title/tt17677860/

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Postanu li ovi House of Dragons išta bolji, evo pogledao 4 epizodu, živa dosada 

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The power of one, the power of two, the power of caaancelllll 

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kengan Ashura. Ima na netflixu sad 2 borilačka anima, ovaj i Baki. Baki mi nije nešto iako ga hajpaju. Ali ova mi je bila dobra.

Isto, napravljeno po seriji manga stripova.

 

Serija je dobila finale, zadnju sezonu. Netflix adaptacija, borilačka, zašto spominjem uopće ovu seriju, crtić praktički...

 

Zato što je kraj toliko poučan, toliko zreliji od svega sličnog i može se prenjeti na život općenito, ne samo na svijet borilačkih sportova. Stvarno svaka čast. Da ne spojlam - kakvi su borci postali? Zašto su se promjenili? Jeli imaš lošije mišljenje o nekom jer je izgubio? Kakav je ustvari kao osoba onaj koji pobjeđuje tj. što je za to žrtvovao?

 

Nice one...

 

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gajotres kaže...

Postanu li ovi House of Dragons išta bolji, evo pogledao 4 epizodu, živa dosada 

 Uhh svaka cast, ja sam odustao nakon prve hhahahaha, uglavnom kolko sam citao na netu nece bit nista bolje

Battlenet - TheProdigy#2234
2 tjedna
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ramzocro-HCR kaže...

Nadam se da nisam jedini koji je razočaran Acolyte serijom. Bio sam open minded, ali ova 3. Ep mi je bila dosta. Ne preporučam apsolutno nikome ovu seriju, nula bi bila dobra ocjena, čisti shitshow.

 

Neki poll, jer sigurno nisam jedini dao šansu seriji:

 

Budući da je Acolyte tema na ovom ultraliberalnom portalu zaključana (iako ne znam što recenzije filmova i serija uopće rade na bug.hr vijestima i kolumnama, ali to je za neku drugu temu), odgovaram ovdje:

'Pretend it didn't happen': Disney+ pulls the plug on 'ultra woke' Star Wars spinoff 'the Acolyte' after abysmal single season

 

Go woke, go broke.

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Username001 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Nadam se da nisam jedini koji je razočaran Acolyte serijom. Bio sam open minded, ali ova 3. Ep mi je bila dosta. Ne preporučam apsolutno nikome ovu seriju, nula bi bila dobra ocjena, čisti shitshow.

 

Neki poll, jer sigurno nisam jedini dao šansu seriji:

 

Budući da je Acolyte tema na ovom ultraliberalnom portalu zaključana (iako ne znam što recenzije filmova i serija uopće rade na bug.hr vijestima i kolumnama, ali to je za neku drugu temu), odgovaram ovdje:

'Pretend it didn't happen': Disney+ pulls the plug on 'ultra woke' Star Wars spinoff 'the Acolyte' after abysmal single season

 

Go woke, go broke.

Zašto je tebe uopće briga za woke ili dal će uspijeti takva serija? I što te vodi da si ovo morao podijeliti sa svima? Zar si toliki vjernik?

16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
love2ml86 kaže...
Username001 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Nadam se da nisam jedini koji je razočaran Acolyte serijom. Bio sam open minded, ali ova 3. Ep mi je bila dosta. Ne preporučam apsolutno nikome ovu seriju, nula bi bila dobra ocjena, čisti shitshow.

 

Neki poll, jer sigurno nisam jedini dao šansu seriji:

 

Budući da je Acolyte tema na ovom ultraliberalnom portalu zaključana (iako ne znam što recenzije filmova i serija uopće rade na bug.hr vijestima i kolumnama, ali to je za neku drugu temu), odgovaram ovdje:

'Pretend it didn't happen': Disney+ pulls the plug on 'ultra woke' Star Wars spinoff 'the Acolyte' after abysmal single season

 

Go woke, go broke.

Zašto je tebe uopće briga za woke ili dal će uspijeti takva serija? I što te vodi da si ovo morao podijeliti sa svima? Zar si toliki vjernik?

Možda ga nije briga za woke nego za star wars franšizu. Mnoge serije i filmove su uništili sa tom propagandom koju guraju van svih granica.

 

I meni je drago da su zbog toga propali.

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Što je točno woke? Više ženskih, crnih, gay, trans uloga? Ili?
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
love2ml86 kaže...
Što je točno woke? Više ženskih, crnih, gay, trans uloga? Ili?

Sve od toga kada je nepotrebno u filmu. Nije problem ni u crnima ni u gayevima ni trans ulogama nego guranje toga preko svake granice ukusa, korištenje "diversity-a" na uštrb svih ostalih elemenata koje cine film ili seriju dobrim.

 

Da se ne uvlacim u objašnjavanja imaš materijala na internetu koliko hoceš pa prouci ako te zanima.

 

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice