Media Player Classic Home Vs Gom player

poruka: 314
|
čitano: 121.169
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Media Player Classic Home Vs Gom player
rambox kaže...
zuper kaže...

evo opet mi se to dogodilo nakon odgledana filma. instalirao sam i meminfo, stisnuo na memory defragmenter, ali ništa.

Kak to misliš ništa zapravo jel, kolko vidim imaš 32bit Windowse i 4bg memorije znači dostupno je 3.2gb memorije. Koju količinu Free memorije ti Meminfo prikazuje, a trebal si ga tako podesit nakon kaj stisneš Memory Defragment o čem se radi zapravo koja količina jel?{#}

imaš na slici desno widget gdje kaže koliko je rama popunjeno, isto kao i meminfo. a sliku sam okinul nakon što sam stisnul memory defragmenter. u normalnim okolnostima mi je popunjenost 30-40 posto

14 godina
neaktivan
offline
Media Player Classic Home Vs Gom player

Ekipa samo pitanje, ne znam jeli problem u mojim postavkama ili je do programa jednostavno - HD videi najbolje mi rade u VLC Media playeru. U MPCHC je jednostavno losija kvaliteta, premotavanje je loše izvedeno..itd.

 

Pitam jer radije bi koristio MPCHC (srcu mi draži).

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Media Player Classic Home Vs Gom player

probajte zadnji Build pa vidite kak radi i jel ima onih problema vezanih uz ram

http://www.xvidvideo.ru/media-player-classic-home-cinema-x86-x64/media-player-classic-homecinema-x86-x64-1-6-1-4081.html

http://www.soundstream.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 11:12 (soundstream).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Media Player Classic Home Vs Gom player
zuper kaže...
rambox kaže...
zuper kaže...

evo opet mi se to dogodilo nakon odgledana filma. instalirao sam i meminfo, stisnuo na memory defragmenter, ali ništa.

Kak to misliš ništa zapravo jel, kolko vidim imaš 32bit Windowse i 4bg memorije znači dostupno je 3.2gb memorije. Koju količinu Free memorije ti Meminfo prikazuje, a trebal si ga tako podesit nakon kaj stisneš Memory Defragment o čem se radi zapravo koja količina jel?{#}

imaš na slici desno widget gdje kaže koliko je rama popunjeno, isto kao i meminfo. a sliku sam okinul nakon što sam stisnul memory defragmenter. u normalnim okolnostima mi je popunjenost 30-40 posto

Pa reci kolko ti pokazuje Meminfo, fučkaš sad Widget nepotrebni kaj je to tak teško usput to ti nisu svi procesi sigurno u Task Manager. Klikni na Show Processes from all users, i onda buš videl sve procese na windowsima uglavnom windowsi i procesi ti troše 2.3gb memorije prema Widget-u. No kak ne vidiš sve procese nemaš niti nadzor, kak treba sigurno no problema nema jer imaš još 1gb slobodno jel osim ak nema nekih drugih problema koje ne primječuješ.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
13 godina
offline
Re: Media Player Classic Home Vs Gom player
rambox kaže...
zuper kaže...
rambox kaže...
zuper kaže...

Pa reci kolko ti pokazuje Meminfo, fučkaš sad Widget nepotrebni kaj je to tak teško usput to ti nisu svi procesi sigurno u Task Manager. Klikni na Show Processes from all users, i onda buš videl sve procese na windowsima uglavnom windowsi i procesi ti troše 2.3gb memorije prema Widget-u. No kak ne vidiš sve procese nemaš niti nadzor, kak treba sigurno no problema nema jer imaš još 1gb slobodno jel osim ak nema nekih drugih problema koje ne primječuješ.{#}{#}

pa meminfo i taj widget kazuju isti postotak, nema razlike. komp sam restartal jer iako ima još 1gb, osjeti se lag. budem drugi put pogledal na show processes from all users.

16 godina
offline
Re: Media Player Classic Home Vs Gom player
zuper kaže...
rambox kaže...

Pa reci kolko ti pokazuje Meminfo, fučkaš sad Widget nepotrebni kaj je to tak teško usput to ti nisu svi procesi sigurno u Task Manager. Klikni na Show Processes from all users, i onda buš videl sve procese na windowsima uglavnom windowsi i procesi ti troše 2.3gb memorije prema Widget-u. No kak ne vidiš sve procese nemaš niti nadzor, kak treba sigurno no problema nema jer imaš još 1gb slobodno jel osim ak nema nekih drugih problema koje ne primječuješ.{#}{#}

pa meminfo i taj widget kazuju isti postotak, nema razlike. komp sam restartal jer iako ima još 1gb, osjeti se lag. budem drugi put pogledal na show processes from all users.

Taj lag ti nije zbog memorije sigurno, jer ak od 3.2gb memorje imaš slobodno 1gb zakaj bi bilo nekaj usporedno baš zbog memorije. Vjerojatno tj sigurno imaš nekih drugih, problema na windowsima s nekim procesom ili programom koji te koči ili čak možda Antivirus stvara probleme sve je moguče.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
13 godina
offline
Media Player Classic Home Vs Gom player

u normalnim okolnostima nema nikakvog laga, komp leti. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Media Player Classic Home Vs Gom player

ja neznam kakvi su ti to problemi ,ali meni video max trosi 300mb (bilo kakav) 

koristim CCCP

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Media Player Classic Home Vs Gom player
Arnold Layne kaže...

ja neznam kakvi su ti to problemi ,ali meni video max trosi 300mb (bilo kakav) 

koristim CCCP

Meni 600 max trosi na 1080 10 bit videu, no imam malo hardcore konfiguraciju.

Katawa Shoujo - GOTY 2012
13 godina
offline
Media Player Classic Home Vs Gom player

stavio sam nove windowse i instaliral novi mpc, ali mi javlja ovo na slici. u čem je problem? grafička je dx11

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Media Player Classic Home Vs Gom player
zuper kaže...

stavio sam nove windowse i instaliral novi mpc, ali mi javlja ovo na slici. u čem je problem? grafička je dx11

skini ovo i instaliraj

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=35

13 godina
offline
Media Player Classic Home Vs Gom player

jel zna netko kako smanjiti jitter čim manje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Media Player Classic Home Vs Gom player

Na PC-ju trenutno imam defaultni Windows player, ali sam se odlucio na instaliranje Media Player Classica jer defaultni ne ispunjava neke moje zahteve, koje, to je sad nebitno. Bitno je da postoji razlika u kvalitetu videa izmedju Windows playera i Classic-a, naime, video u Classicu je losije, zrncaste kvalitete iako je video u 720p. Instalirao sam K-lite Codec 9.6.5 (Standard) i nije pomoglo...

Sistem je Win 7 64bit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 11:51 (pirat01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Media Player Classic Home Vs Gom player
pirat01 kaže...

Na PC-ju trenutno imam defaultni Windows player, ali sam se odlucio na instaliranje Media Player Classica jer defaultni ne ispunjava neke moje zahteve, koje, to je sad nebitno. Bitno je da postoji razlika u kvalitetu videa izmedju Windows playera i Classic-a, naime, video u Classicu je losije, zrncaste kvalitete iako je video u 720p. Instalirao sam K-lite Codec 9.6.5 (Standard) i nije pomoglo...

Sistem je Win 7 64bit.

Cemu instaliranje dodatnih codeca za MPC-HC (konkretno zasto)?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice