Kako napraviti 3D titlove

poruka: 3
|
čitano: 7.453
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina

Kupio sam si one crveno plave naocale i gledam normalno filmove u 3D ali imam problem s titlovima.. dali netko zna neki program ili da mi da neki tutorijal kako napraviti 3D titlove.. malo sam istrazivao i nekako ih konvertiram u .ass format al onda kad stavim SBS sliku titlovi ostanu sa lijeve i desne strane.. kako to podesiti

0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
Re: Kako napraviti 3D titlove

Nije mi bas jasno jel ti titlovi prelaze s lijeve strane na drugu, ili je svaki zasebno jedan na lijevoj, drugi na desnoj strani? Ne koristim red-cyan, ali evo nacina kako sebi izradujem 3D titlove.
Paaa da krenemo, pod uvjetom da koristis Windowse potrebno ti je skinuti sljedece - 3D SubtitlerJavu  te MKVToolNix (koristim 64 bit portable verziju). Buduci da posljednji program ocitava video s .mkv zavrsetkom, bio bi zgodan i neki video converter.
Prvo koristimo 3D Subtitler, postavke nastimas ovako kao na slici

(velicinu slova i to po zelji), na check input s desne strane moze se pogledat kako trenutno izgleda, kad je sve u redu - convert. Nakon sto convertira iz srt formata u sup, upalimo MKVToolNix i 3D video koji je u mkv formatu ubacimo u program, nakon toga ubacimo prijevod u sup formatu i stisnemo start muxing. Sve to dosta dugo traje ako se video mora konvertirat u mkv, muxanje dosta brzo ide. A rezultat je ovakav - 
 . Kad se upali SBS mod stope se u jedan tekst i to bi bilo to. Nadam se da sam shvatio problem za pocetak, a onda i da sam pomogao ako sam shvatio. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 3:05 (Light Yagami).
9 godina

ja sam pokusao ovo ali nece da mi uvitava titlove imam LG LB47650V ima li ovaj tv neku drugu opciju za ubacivanje titla u filmove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice