Kako napraviti 3D titlove

poruka: 3
|
čitano: 7.945
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kako napraviti 3D titlove

Kupio sam si one crveno plave naocale i gledam normalno filmove u 3D ali imam problem s titlovima.. dali netko zna neki program ili da mi da neki tutorijal kako napraviti 3D titlove.. malo sam istrazivao i nekako ih konvertiram u .ass format al onda kad stavim SBS sliku titlovi ostanu sa lijeve i desne strane.. kako to podesiti

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kako napraviti 3D titlove

Nije mi bas jasno jel ti titlovi prelaze s lijeve strane na drugu, ili je svaki zasebno jedan na lijevoj, drugi na desnoj strani? Ne koristim red-cyan, ali evo nacina kako sebi izradujem 3D titlove.
Paaa da krenemo, pod uvjetom da koristis Windowse potrebno ti je skinuti sljedece - 3D SubtitlerJavu  te MKVToolNix (koristim 64 bit portable verziju). Buduci da posljednji program ocitava video s .mkv zavrsetkom, bio bi zgodan i neki video converter.
Prvo koristimo 3D Subtitler, postavke nastimas ovako kao na slici

  (velicinu slova i to po zelji), na check input s desne strane moze se pogledat kako trenutno izgleda, kad je sve u redu - convert. Nakon sto convertira iz srt formata u sup, upalimo MKVToolNix i 3D video koji je u mkv formatu ubacimo u program, nakon toga ubacimo prijevod u sup formatu i stisnemo start muxing. Sve to dosta dugo traje ako se video mora konvertirat u mkv, muxanje dosta brzo ide. A rezultat je ovakav - 
 . Kad se upali SBS mod stope se u jedan tekst i to bi bilo to. Nadam se da sam shvatio problem za pocetak, a onda i da sam pomogao ako sam shvatio. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 3:05 (Light Yagami).
13 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti 3D titlove

ja sam pokusao ovo ali nece da mi uvitava titlove imam LG LB47650V ima li ovaj tv neku drugu opciju za ubacivanje titla u filmove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice