Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.069.251
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mrkac666 kaže...

Dali neko kupovo sa ove stranice? Wow Shop

 Ja sam prije 2 dana Mi 10 uzeo kod njih. Prije nekoliko godina Mi4. I znam još ljudi koji su uzimali i sve ok.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mrkac666 kaže...

Dali neko kupovo sa ove stranice? Wow Shop

 Uzeo Redmi 9c prošli tjedan od njih, mob je došao unutar 2 dana. Osoblje vrlo uljudno preko telefona.

Nemam iz razloga ne proporučiti.

7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

OK shop ali pazi oko garancije.
Dobivas ju od njih jer sami uvoze Xiaomi a ne od Bijelica koji je jedini ovlasteni za RH i ne priznaje proizvode kupljene tamo.

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Lijepo ti pise jamstvo 2 god, tak da nema sta posebno paziti.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

jel tko uzimao Xiaomi onaj smart alarm clock ?

 

dal svejedno odakle uzmem sa alija, ili ima kakvih fejkara pa da se pazim?

 

hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pozdrav ljudi,

Odlučio sam se na kupovinu Mi watch color sata pa može li link za AliExpress tu ili na pm.

- mora biti od provjerenog sellera
- mora biti shippan iz eu tako da me ne rebne carina i pdv
- mora biti na engleskom
- i volio bi link za kupnju dodatnih remena
- i za kraj po mogućnosti da je original

Hvala i živili :)
 
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav ekipa,

 

Znate možda da li ima negdje u HR za kupiti rezervne dijelove za Xoiaomi mobitele? Točnije zanima me ekran za Xiaomi Mi Mix 3.

 

Hvala

Battlelog: D-Ki11aML
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
sthooligan88 kaže...
Pozdrav ljudi,

Odlučio sam se na kupovinu Mi watch color sata pa može li link za AliExpress tu ili na pm.

- mora biti od provjerenog sellera
- mora biti shippan iz eu tako da me ne rebne carina i pdv
- mora biti na engleskom
- i volio bi link za kupnju dodatnih remena
- i za kraj po mogućnosti da je original

Hvala i živili :)

 Da ti ga netko i naruči usput?

Pa malo sam probaj istražiti pa postavi pitanje,a ne tražit od nekog nešto i još cijelu listu prohtjeva staviš.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
sthooligan88 kaže...
Pozdrav ljudi,

Odlučio sam se na kupovinu Mi watch color sata pa može li link za AliExpress tu ili na pm.

- mora biti od provjerenog sellera
- mora biti shippan iz eu tako da me ne rebne carina i pdv
- mora biti na engleskom
- i volio bi link za kupnju dodatnih remena
- i za kraj po mogućnosti da je original

Hvala i živili :)

 Evo ga, prvi link

https://www.aliexpress.com/item/4000964059807.html

 

Dal je provjeren? Baš me briga, pokriven si AliExpressom i dobiješ lovu natrag ako nešto pođe po krivu.

Piše da ide iz EU, Francuska.

Postoje upute za postavljanje EN jezika. Nemam pojma dal je to to što želiš il postoji verzija koja je uvijek EN.

Ima verzija koje dolaze odmah sa remenom, al mi se čini da nema u Francuskoj. Traži.

Vjerojatno su svi original, mislim da nije bilo vremena da se napravi kopija.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Može preporuka nekog Xiaomi mobitela za klinku od 12 god, do cca 1000 kn, hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
zdgrunf kaže...

Može preporuka nekog Xiaomi mobitela za klinku od 12 god, do cca 1000 kn, hvala!

 redmi 9c 3/64 verzija

14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Redmi 9 je još bolji za 1000 kuna, 4/64, FHD+,  bolji displej, 395 ppi density.

 

https://www.nabava.net/mobiteli/xiaomi-redmi-9-cijena-64gb-653-109416431

 

btw na Ekupi temi na Bug forumu imaju kolege bonove, dobio bi još 100 kuna popusta.

 

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Xiaomi-Redmi-9-4GB-64GB-ljubi%C4%8Dasta%2C-mobitel/p/EK000321586?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Na ekupi prošla akcija 1039 kuna i besplatna dostava, mogao sam nabaviti za 939 kuna Redmi 9 sa bonom kojega sam imao, a nisam ni znao

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 12:08 (Joe Cooker).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
GrimReaperKC kaže...

jel tko uzimao Xiaomi onaj smart alarm clock ?

 

 Zar taj uredjaj nije samo na kineskom? Meni lijepo izgleda i ja sam ga htio uzeti ali kad sam shvatio da cak ni lokalno vrijeme ne mozes namjestiti ohladio sam se.  Vrijeme se sinhronizira sa serverom u Kini i pokazuje samo njihovo vrijeme (autor nije mogao namjestiti lokalno evropsko vrijeme). Video je od xiaomify na youtube ako hoces provjeriti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 8:09 (10alex).
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
10alex kaže...
GrimReaperKC kaže...

jel tko uzimao Xiaomi onaj smart alarm clock ?

 

 Zar taj uredjaj nije samo na kineskom? Meni lijepo izgleda i ja sam ga htio uzeti ali kad sam shvatio da cak ni lokalno vrijeme ne mozes namjestiti ohladio sam se.  Vrijeme se sinhronizira sa serverom u Kini i pokazuje samo njihovo vrijeme (autor nije mogao namjestiti lokalno evropsko vrijeme). Video je od xiaomify na youtube ako hoces provjeriti.

 budem provjerio, hvala.

 

ima onda neka slicna alternativa? meni je samo bitno da pokazuje !točno! vrijeme ove dodatne funkcije mi nisu bitne

16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
10alex kaže...
GrimReaperKC kaže...

jel tko uzimao Xiaomi onaj smart alarm clock ?

 

 Zar taj uredjaj nije samo na kineskom? Meni lijepo izgleda i ja sam ga htio uzeti ali kad sam shvatio da cak ni lokalno vrijeme ne mozes namjestiti ohladio sam se.  Vrijeme se sinhronizira sa serverom u Kini i pokazuje samo njihovo vrijeme (autor nije mogao namjestiti lokalno evropsko vrijeme). Video je od xiaomify na youtube ako hoces provjeriti.

 o čemu ti pričaš?

da, priča na kineskom ali...

kroz mi home aplikaciju podesim alarm a to mi je najbitnije zašto sam ga kupio, jako zadovoljan

MIUI HR TRANSLATOR
10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ako ti imas taj sat i moze se namjestiti vrijeme onda super. Ja ga nemam ali me je interesirao i zato sam gledao recenzije o njemu i u ovoj 

se na 4:44 min spominje da se sinhronizira sa kineskim serverom i da se to ne moze promjeniti. Zato sam odustao od kupovine.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ako bas hoces od Xiaomija ima onaj sa e-ink ekranom ali nisam siguran da ima osvjetljenje nocu Xiaomi e-ink clock

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 7:55 (10alex).
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

uzeo sam na kraju Lenco CR-18

 

htio sam xiaomi,samo mi treba radi vremena.. čekao sam global verziju preko god dana al ništa od toga izgleda..šteta mislim da je odlican proizvod

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
MASVA kaže...
10alex kaže...
GrimReaperKC kaže...

jel tko uzimao Xiaomi onaj smart alarm clock ?

 

 Zar taj uredjaj nije samo na kineskom? Meni lijepo izgleda i ja sam ga htio uzeti ali kad sam shvatio da cak ni lokalno vrijeme ne mozes namjestiti ohladio sam se.  Vrijeme se sinhronizira sa serverom u Kini i pokazuje samo njihovo vrijeme (autor nije mogao namjestiti lokalno evropsko vrijeme). Video je od xiaomify na youtube ako hoces provjeriti.

 o čemu ti pričaš?

da, priča na kineskom ali...

kroz mi home aplikaciju podesim alarm a to mi je najbitnije zašto sam ga kupio, jako zadovoljan

 

10alex kaže...

Ako ti imas taj sat i moze se namjestiti vrijeme onda super. Ja ga nemam ali me je interesirao i zato sam gledao recenzije o njemu i u ovoj 

se na 4:44 min spominje da se sinhronizira sa kineskim serverom i da se to ne moze promjeniti. Zato sam odustao od kupovine.

 Imam navedeni sat cca 2 godine i funkcionira odlicno.

Jeste da prica po kineskim ali ne koristim taj feature pa mi nije bitno..

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

 

ima onda neka slicna alternativa? meni je samo bitno da pokazuje !točno! vrijeme ove dodatne funkcije mi nisu bitne

 

Ima. Zove se sat :)

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Legendic1911

Nije hr ali pogledaj dragon-tt. Koliko sam vidio po netu i nasem forumu, prodaje original dijelove.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 10:04 (Tony1999).
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
sthooligan88 kaže...
Pozdrav ljudi,

Odlučio sam se na kupovinu Mi watch color sata pa može li link za AliExpress tu ili na pm.

- mora biti od provjerenog sellera
- mora biti shippan iz eu tako da me ne rebne carina i pdv
- mora biti na engleskom
- i volio bi link za kupnju dodatnih remena
- i za kraj po mogućnosti da je original

Hvala i živili :)

Može kad uplatiš 100 eura...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Tony1999 kaže...

Legendic1911

Nije hr ali pogledaj dragon-tt. Koliko sam vidio po netu i nasem forumu, prodaje original dijelove.

 Super hvala ti. Uspio sam naci 2 shopa u HR, tj jedan ima ali ga prodaju za 2.5K KN od cega sam odustao, drugi ga nema u punodu na webshopu ali sam im poslao upit mailom i rekli su da imaju. Cekam vec par dana da mi odgovore.
Nasao sam cak i neki shop na ebayu iz Italije, kažu da bi mi trebao stici u HR u roku 3-4 dana DHL-om. Pogledam još dragon-tt pa se odlucim. 

Battlelog: D-Ki11aML
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pazi se tih s ebaya i aliexpressa, ovo dragon-tt sam nasao na preporuku tu na forumu, ovi ebay-aliexpress ekrani cesto nemaju gorilla glas i imaju jako los odaziv na touch

Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo nakon samo 5 dana stigao naručen MI watch color sa AliExpress MI store-a iz Francuske.

Spoji ga na Xiaomi wear aplikaciju na mobitelu, napravio update i stavio engleski jezik. Još sam u fazi istraživanja ali par sitnica mi nije jasno:

 

1. Dobivam normalno notifikacije ali kad kliknem na nju ne otvara mi poruku da pročitam.

2. Kad idem u weather app daje mi vrijeme za Dubravu? dok sam ja u Splitu. Kako to promijeniti, zar GPS nebi trebao automatski pronaći moju lokaciju.

3. Da li mi mobitel stalno mora biti spojen na Bluetooth sa mobitelom i Xiaomi wear aplikacijom?

 

Hvala svim koji pomognu, a ekipi sa biserima je najbolje sve forume na svijetu deaktivirati tako da nitko ništa nemoze pitati nego neka svi surfaju po internetu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
sthooligan88 kaže...

Evo nakon samo 5 dana stigao naručen MI watch color sa AliExpress MI store-a iz Francuske.

Spoji ga na Xiaomi wear aplikaciju na mobitelu, napravio update i stavio engleski jezik. Još sam u fazi istraživanja ali par sitnica mi nije jasno:

 

1. Dobivam normalno notifikacije ali kad kliknem na nju ne otvara mi poruku da pročitam.

2. Kad idem u weather app daje mi vrijeme za Dubravu? dok sam ja u Splitu. Kako to promijeniti, zar GPS nebi trebao automatski pronaći moju lokaciju.

3. Da li mi mobitel stalno mora biti spojen na Bluetooth sa mobitelom i Xiaomi wear aplikacijom?

 

Hvala svim koji pomognu, a ekipi sa biserima je najbolje sve forume na svijetu deaktivirati tako da nitko ništa nemoze pitati nego neka svi surfaju po internetu.

 1. Meni na Amazfit Pace satu, notifikacija je samo kopija teksta koji ti se ispisuje gore u statusnoj traci. Ako je tamo cijela poruka, onda je i na satu. Ako je gore nešto kao "nepročitana poruka", onda je taj tekst i na satu i ništa ne dobiješ klikom na nju. Ne znam kako radi Mi watch i je li to drugačije

2. Zapravo, sat bi trebao povući lokaciju s mobitela.. ovo mi je baš čudno

3. Ne mora, ali onda radi kao običan sat i rade mu razna mjerenja (gps, srce, koraci...), Ali nema notifikacija i prenosa podataka između sata i mobitela.

E, dal će se sve uredno prenesti kad uključiš vezu? Trebalo bi, ali ovo je kineski softver, pa (bar meni) više puta ne radi nego radi..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 17:15 (CyberDemonVZ).
3 godine
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Hvala na odgovoru, evo nakon malo igranja i surfanja stvari stoje ovako:

 

1. Kada primim jednu poruku recimo na viber od nekoga lijepo mi izađe ime kontakta i poruka ali ako on pošalje još jednu poruku tj. 2 ili više poruka tada na ekranu stoji samo notifikacija od koga je i broj poruka na viberu u ovom slučaju.

Valjda se čeka novi update da se to popravi ali ekipu dosta živcira jer je sat tako limitiran.

2. Pronašao mi je moju lokaciju, samo sam pokrenuo running ili walking i upalio se GPS i pronašao moju lokaciju, sad je sve ok.

3. Razumio

 

:)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 19:40 (sthooligan88).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dubrava je lokacija u Splitu... pretpostavljam da si u istočnom dijelu grada...?
https://www.yr.no/place/Croatia/Split-Dalmatia/Dubrava~3279554/
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dan1234567890 kaže...
Dubrava je lokacija u Splitu... pretpostavljam da si u istočnom dijelu grada...?
https://www.yr.no/place/Croatia/Split-Dalmatia/Dubrava~3279554/

 Da, meni na Mertojaku zna pokazati Dubravu. 

HZV
3 godine
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Sad sam guglao i stvarno postoji Dubrava kod nas 😅. Sad mi je sve ok i baš pokazuje Split.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice