Expanse 4, napokon!

poruka: 11
|
čitano: 3.490
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Expanse, 4. sezona

zahvaljući kao prvo bogatom stričeku iz amerike bezosu, 4. sezona (svih 10 epizoda zaredom i odjednom) "expanse" emtira se na amazon prime video službeno u petak 13. (!), ovoga tjedna. no poznavajući društvo iz kuta, moguće je i ponovno "uranak" odašiljanje već u četvrtak (sutra, 12.12.). valja pripraviti nezdravu hranu i napitke te zasjesti, e ne bi li se pogledalo te uživalo u istom smislu. 

 

crni bezose, gdje si bio kad je trebalo spašavati "firefly" od kretenskih menadžera u "fox"-u? 

 

ok, daj što daš. 

 

umjesto ikakve drugačije obavijesti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 12:33 (Ajar).
Moj PC  
15 1 hvala 6
10 godina
offline
Expanse 4, napokon!

Brutalno orgazmično dobra serija! Svatko bi je trebao pogledati! A ni knjige pročitat nije naodmet. 

 

Uf jedva čekam!!!!!!!

 

A bome čekam i Project Blue Book!

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Expanse 4, napokon!

Jedina šteta je što 10 epizoda brzo prođe. 

Fortune favours the brave
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Expanse 4, napokon!

Najlošija sezona dosad, pa mi sad i nije toliko nelogičan potez od SyFya.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Expanse 4, napokon!

Odgledao cijelu sezonu u dva dana i sve u svemu nije loše, ali nije na nivou sezone 3-tempo je malo sporiji, ali daj šta daš!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Expanse 4, napokon!

Isto pogledao u dva dana odma kad izašlo, uzeo amazon prime trial mjesec dana. Nije me nešto previše odušeliva sezona.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Expanse 4, napokon!

Da, sezona je malo spora i previše drame, ali ok sve u svemu. Takva je i knjiga (samo sam čitao na wiki sažetak).


Iduće sezone će bit brutalne, u slučaju da nastave snimat seriju. Totalni kaos.

Jako me zanima ova misterija oko kreatora protomolecula koji su izumrli i destroyera koji su ih pobili. Slično kao u Stargateu sa Ancientima.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 0:20 (Hyperion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Expanse 4, napokon!
Hyperion kaže...

Da, sezona je malo spora i previše drame, ali ok sve u svemu. Takva je i knjiga (samo sam čitao na wiki sažetak).


Iduće sezone će bit brutalne, u slučaju da nastave snimat seriju. Totalni kaos.

Jako me zanima ova misterija oko kreatora protomolecula koji su izumrli i destroyera koji su ih pobili. Slično kao u Stargateu sa Ancientima.

 Sezona 4 je pomalo bila dosadna, dok se ta misterija otpetlja trebat ce im 4 sezone minimum. I ne znam da li je jos nekom ove sezone ide na zivce The Belters (OPA), sve nesto iritantno forsirano.

15 godina
offline
Expanse 4, napokon!

meni je sve skupa samo malo prekratko, iako sam prije ove pogledao i sve prijašnje (ponavljanje gradiva). izolirana, ova sezona jest "slaba" ali ima još a bilo je i prije. čitav se serijal romana može skinuti kao pdf s neta, ako vam se ne kupuje papir. spejs opera ali dobra. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Expanse 4, napokon!

Belteri mi nikako nisu sjeli. Nemaju smisla. Njihove poslove bi valjda trebali obavljati roboti. Ista stvar sa Interstellarom iako su to pokušali objasniti proserom Matta Damona.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 18:09 (StonedAssassin).
16 godina
offline
Expanse 4, napokon!

Polako to nije ništa, jer u petoj sezoni će vas Belteri naživcirat ka nikad dosad.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice