Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.312
|
čitano: 14.080.743
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
batizg kaže...

u elipsu je hisense 55U8QF 10.5k a na mall 5.5k koja je to fora? jel to isti Tv?

 

 

 Fora je da iduci tjedan bude 30% snizen, a za BF onda vrtoglavih 50%. 

Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
imaticx kaže...

Uzeo sam QE55Q65R za 4000 kn. Za dvije-tri godine prodati i kupiti nesto novije kad izade. Ovaj mora biti bolji od moje serije 5 entry model, 2017. god. full hd. Ako mi je i ovaj sad bio ok, ovaj ce pogotovo, bar tako mislim :)

 

Fuking šeit ... kupio Samsung Q60T ali 43incha, 4100kn u Elipsu, 11.09.2020. 

 

 

Prošao si odlično, IMHO.

 

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
andrtejkr kaže...
batizg kaže...

u elipsu je hisense 55U8QF 10.5k a na mall 5.5k koja je to fora? jel to isti Tv?

 

 

 Fora je da iduci tjedan bude 30% snizen, a za BF onda vrtoglavih 50%. 

 

Pravo je pitanje kad i koliko će bit popusta na npr 55CX, recimo 30% na ovih 12K ne bi bilo toliko loše

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-OLED55CX3LA.AEU/

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 

Da bar ali na žalost kao i velika većina te klase to je 50/60hz panel. Jedina novost je da je to prvi nano VA panel.

 

"Der 50NANO796NE ist ein 50 Zoll 4K NanoCell TV, TM100 (50 Hz Bildwiederholfrequenz)"

 

50NANO

 

Prvi nano koji ima 100hz počinje od 86x serije

 

 

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Gdje nabavit LG48CX OLED?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

 

Da bar ali na žalost kao i velika većina te klase to je 50/60hz panel. Jedina novost je da je to prvi nano VA panel.

 

"Der 50NANO796NE ist ein 50 Zoll 4K NanoCell TV, TM100 (50 Hz Bildwiederholfrequenz)"

 

50NANO

 

Prvi nano koji ima 100hz počinje od 86x serije

 

 

 I meni se činilo nekak čudno, em Nano i VA, em kakti 7xxx serija a 120Hz panel, jbg krivi info pokupio sa eDigital sajta a nisam mogao nac sluzbene specifikacije.

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li tko Grundig 40VLE 6730 BP , ne mogu uopće naći DVB-T2 ni sliku ni ton?

U specifikacijama ima DVB-T2 i HEVC h.265  https://www.grundig.com/hr-hr/tv/modeli-televizora/svi-modeli/32-vle-6730-bp

Signal na kanalima od DVB-T je 60-65 %

??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
andrtejkr kaže...
batizg kaže...

u elipsu je hisense 55U8QF 10.5k a na mall 5.5k koja je to fora? jel to isti Tv?

 

 

 Fora je da iduci tjedan bude 30% snizen, a za BF onda vrtoglavih 50%. 

 

Pravo je pitanje kad i koliko će bit popusta na npr 55CX, recimo 30% na ovih 12K ne bi bilo toliko loše

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-OLED55CX3LA.AEU/

 Kada dignu cijenu za 20% ;)

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kakav je taj QE55Q65R?
Iskreno, navikao sam previše na LG magic remote i zadovoljan sam s svojim 50uk6950.
Ne znam kakav je Samsung što se tiče OSa (80% vremena gledam yt, zato mi air mouse puno znači), i dali mogu na njemu gledati IPTV?
Znam da je SIPTV aplikacija koju koristim trenutno na LG, ukinuta za Samsung? Dali se može ikako instalirati preko USBa ili to niti nema smisla posto nema očito podršku dalje?

Svjestan sam da je na Samsungu bolja slika, a tu je i 120 Hz zaslon... Dali je i HDR " pravi"?
Kažem, navikao sam na daljinski i OS od LG, ali ova ponuda od 4k kn me vuče..
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
imaticx kaže...

 

Koji onda uzeti u tom rangu? Ne mora striktno biti Samsung ako je neki drugi bolji (osim Sony, ne želim android)?

 

Zašto kompliciraš? Odi u Elipso ili Sancta Domenica i gledaj oba TV-a, pa pokušaj pronaći veliku bitnu razliku između ta dva. Ako ju pronađeš, onda plati više.

 

Osobno, iako razlika postoji između primjerice mojeg Q60T Samsunga (entry level) i Q90 (top of the line), ona je u praksi doista manje očita, te se primjeti samo ako doista tražiš razliku. Ne nasjedaj na marketinške priče.

 Pricas gluposti i dajes covjeku totalno krive savjete.

Tvi se NIKAD ne ocjenjuju prema slici koju vidis u trgovini jer niti je rasvjeta okolo prikladna da bi se vidjele razlike tva , niti su tvi optimalno podeseni, niti je relevantan sadrzaj na njima.

Tek se doma vidi kakvu sliku tv zapravo ima. Zato je puno bolje poslusati ljude koji ili imaju takav tv ili su ga imali prilike gledati u kucnim uvjetima. Naravno tu su i recenzije koje treba znati citati i uzeti s dozom rezerve.

A razlika ovisi i o oku gledatelja, tebi razlika nikakva, meni jedan negledljiv, drugi vrh.

A u dva dpomenuta modela, 400 kn razlike definitvno vrijeno ulaganja jer je ovaj osjetno bolji.

A kiko se kuzis dovoljno govori tvoja usporedba q60 i q90 serije. Ako ti je to mala razlika onda pod hitno posjet okulisti.

ono jedan niti ne moze prikazati hdr, drugi ide do 1200-1500 nits i vrhunski hdr tv, a o kontrastu, rasponu boja, antireflektivnom premazu, zapravo u svakom pogledu tvi su nebo i zemlja !

 

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mozes prosli tjedan instalirao na TU7100 seriji samsunga, skine se se sa njihove stranice i prebaci na usb, i samo umetnus usb, samo se instalira bez ijednog klika, ima na yt prikaz kako sta
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 20:08 (Bencho2211).
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
imaticx kaže...

 

Koji onda uzeti u tom rangu? Ne mora striktno biti Samsung ako je neki drugi bolji (osim Sony, ne želim android)?

 

Zašto kompliciraš? Odi u Elipso ili Sancta Domenica i gledaj oba TV-a, pa pokušaj pronaći veliku bitnu razliku između ta dva. Ako ju pronađeš, onda plati više.

 

Osobno, iako razlika postoji između primjerice mojeg Q60T Samsunga (entry level) i Q90 (top of the line), ona je u praksi doista manje očita, te se primjeti samo ako doista tražiš razliku. Ne nasjedaj na marketinške priče.

 Pricas gluposti i dajes covjeku totalno krive savjete.

Tvi se NIKAD ne ocjenjuju prema slici koju vidis u trgovini jer niti je rasvjeta okolo prikladna da bi se vidjele razlike tva , niti su tvi optimalno podeseni, niti je relevantan sadrzaj na njima.

Tek se doma vidi kakvu sliku tv zapravo ima. Zato je puno bolje poslusati ljude koji ili imaju takav tv ili su ga imali prilike gledati u kucnim uvjetima. Naravno tu su i recenzije koje treba znati citati i uzeti s dozom rezerve.

A razlika ovisi i o oku gledatelja, tebi razlika nikakva, meni jedan negledljiv, drugi vrh.

A u dva dpomenuta modela, 400 kn razlike definitvno vrijeno ulaganja jer je ovaj osjetno bolji.

A kiko se kuzis dovoljno govori tvoja usporedba q60 i q90 serije. Ako ti je to mala razlika onda pod hitno posjet okulisti.

ono jedan niti ne moze prikazati hdr, drugi ide do 1200-1500 nits i vrhunski hdr tv, a o kontrastu, rasponu boja, antireflektivnom premazu, zapravo u svakom pogledu tvi su nebo i zemlja !

 

 

ma i ti kompa lupetaš gluposti, već kad se krenemo vrijeđati mogu i ja tako fino, eto lupetaš li ga lupetalo lupetasto.

 

Pare nisu tvoje pa ti se jebe, nek čovjek fino kupi što skuplje to bolje, to je najbolji savjet što možeš dati, kupi što skuplje, neš pogriješit. Kad bi fino čovjeku objasnio da je razlika manjim dijelom fičuri a većim marketing onda tvoj savjet bi i imao nekog smisla, jer ne želiš varati čovjeka. Ovako, ma neka da 400 kn, šta te briga, neće iz tvog džepa uzeti. I opet sad tvrdiš, nije relevantno gledanje iz salona jer niti je pravi sadržaj niti osvjetljenje a niti postavke TV-a; evo sadržaj je demo 4K HDR, postavke su "najhdrskije" što ih mogu staviti - što znači da će doma navečer kad gleda "večera za 5 na selu" razliku između Q60, Q70 ili Q90 ili nekog premium OLED-a neće vidjeti niti da povećalom gleda u pixele. Opet govorim - gledao sam svoj TV i gledao sam OLED Sony od 21,000kn; razlike su postojale ali definitivno niti blizu nečeg što može izazvati mokre snove. Dapače, bile su ... "OK, razlika je, ne razumijem čemu sva ta pompa, i budget TV od 3000kn ima lijepu sliku". 

 

Eto, moj savjet je da kupi TV od 18,000kn jer je baš super. Zašto, boli me kurac zašto. Što više para to bolje.

 

A koliko je "ozbiljni gledač TVa" i koliko su mu bitni "next-level-shit-uber-feature" dovoljno govori da je savjet odlučio tražiti na bug forumu. Dakle niti najmanje.

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Pixel kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
imaticx kaže...

 

Koji onda uzeti u tom rangu? Ne mora striktno biti Samsung ako je neki drugi bolji (osim Sony, ne želim android)?

 

Zašto kompliciraš? Odi u Elipso ili Sancta Domenica i gledaj oba TV-a, pa pokušaj pronaći veliku bitnu razliku između ta dva. Ako ju pronađeš, onda plati više.

 

Osobno, iako razlika postoji između primjerice mojeg Q60T Samsunga (entry level) i Q90 (top of the line), ona je u praksi doista manje očita, te se primjeti samo ako doista tražiš razliku. Ne nasjedaj na marketinške priče.

 Pricas gluposti i dajes covjeku totalno krive savjete.

Tvi se NIKAD ne ocjenjuju prema slici koju vidis u trgovini jer niti je rasvjeta okolo prikladna da bi se vidjele razlike tva , niti su tvi optimalno podeseni, niti je relevantan sadrzaj na njima.

Tek se doma vidi kakvu sliku tv zapravo ima. Zato je puno bolje poslusati ljude koji ili imaju takav tv ili su ga imali prilike gledati u kucnim uvjetima. Naravno tu su i recenzije koje treba znati citati i uzeti s dozom rezerve.

A razlika ovisi i o oku gledatelja, tebi razlika nikakva, meni jedan negledljiv, drugi vrh.

A u dva dpomenuta modela, 400 kn razlike definitvno vrijeno ulaganja jer je ovaj osjetno bolji.

A kiko se kuzis dovoljno govori tvoja usporedba q60 i q90 serije. Ako ti je to mala razlika onda pod hitno posjet okulisti.

ono jedan niti ne moze prikazati hdr, drugi ide do 1200-1500 nits i vrhunski hdr tv, a o kontrastu, rasponu boja, antireflektivnom premazu, zapravo u svakom pogledu tvi su nebo i zemlja !

 

 

ma i ti kompa lupetaš gluposti, već kad se krenemo vrijeđati mogu i ja tako fino, eto lupetaš li ga lupetalo lupetasto.

 

Pare nisu tvoje pa ti se jebe, nek čovjek fino kupi što skuplje to bolje, to je najbolji savjet što možeš dati, kupi što skuplje, neš pogriješit. Kad bi fino čovjeku objasnio da je razlika manjim dijelom fičuri a većim marketing onda tvoj savjet bi i imao nekog smisla, jer ne želiš varati čovjeka. Ovako, ma neka da 400 kn, šta te briga, neće iz tvog džepa uzeti. I opet sad tvrdiš, nije relevantno gledanje iz salona jer niti je pravi sadržaj niti osvjetljenje a niti postavke TV-a; evo sadržaj je demo 4K HDR, postavke su "najhdrskije" što ih mogu staviti - što znači da će doma navečer kad gleda "večera za 5 na selu" razliku između Q60, Q70 ili Q90 ili nekog premium OLED-a neće vidjeti niti da povećalom gleda u pixele. Opet govorim - gledao sam svoj TV i gledao sam OLED Sony od 21,000kn; razlike su postojale ali definitivno niti blizu nečeg što može izazvati mokre snove. Dapače, bile su ... "OK, razlika je, ne razumijem čemu sva ta pompa, i budget TV od 3000kn ima lijepu sliku". 

 

Eto, moj savjet je da kupi TV od 18,000kn jer je baš super. Zašto, boli me kurac zašto. Što više para to bolje.

 

A koliko je "ozbiljni gledač TVa" i koliko su mu bitni "next-level-shit-uber-feature" dovoljno govori da je savjet odlučio tražiti na bug forumu. Dakle niti najmanje.

 

 Nadrobio si prvi put, nadrobio si opet jos vise.

Znaci vovjrk daje poprilican iznos za nists poseban tv, uz zaista malu razliku u cijeni s obzirom na iznos dobije osjetno bolji tv. 
I jedini od svih ti vidis problem .

Covjrk  zeli najbolje  za lovu koju misli  dat za tv i dobio je odlicnu preporuku, nitko ga ne tjera da kupi nesto ili poslusa preporuke.

Kako ce koristiti tv to je njegova stvar.

I ovo je forum gdje ljudi traze preporuku za tv unutar cjenovnog ranga, a ne savjet za najjeftiniji tv. Po tvom nitko ne bi trebao imat tv skuplji od 2000 kn !

Mogu mislit sto si ti gledao jer po komentaru izgleda da si oled vidio samo na slikama 

Blago nama sto ima dusebriznika za nase novcanike, ali da osobno trazim preporuku prvo bi preskocio postove poput tvojih jer ocito iskustva nemas, ne cjenis detalje i ne vidim kako bi dobio dobru preporuku za dobar tv unutar neke cjenovne kategorije, jer za 400 kn fulat dobar tv a vec dajem 6500 kn, sigurno bi mi bilo krivo !

A ti slobodno kontriraj  samo da kontriras ko da imas 10g , a argumenti 0.

Ali primjetio sam da i na drugim temama slicno reagiras tako da bih tvoje preporuke zaobisao u sirokom luku.

 

11 godina
offline
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Mali je van topic ali me zanima, imam telku sony kd-55xe7005 i zadovoljan sam s njom ali ne i daljinskim, jako je jeftine kvalitete ali to me ne smeta toliko koliko lag, pritisnem tipku a ono se na ekranz ucita za pola sekunde valjda. Jel ima koji daljinski bolji da pase na taj tv?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
maxy0 kaže...

Mali je van topic ali me zanima, imam telku sony kd-55xe7005 i zadovoljan sam s njom ali ne i daljinskim, jako je jeftine kvalitete ali to me ne smeta toliko koliko lag, pritisnem tipku a ono se na ekranz ucita za pola sekunde valjda. Jel ima koji daljinski bolji da pase na taj tv?

 Nema nazalost od Sonya,mozda oni univerzalni.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
x360gamer kaže...
Kakav je taj QE55Q65R?
Iskreno, navikao sam previše na LG magic remote i zadovoljan sam s svojim 50uk6950.
Ne znam kakav je Samsung što se tiče OSa (80% vremena gledam yt, zato mi air mouse puno znači), i dali mogu na njemu gledati IPTV?
Znam da je SIPTV aplikacija koju koristim trenutno na LG, ukinuta za Samsung? Dali se može ikako instalirati preko USBa ili to niti nema smisla posto nema očito podršku dalje?

Svjestan sam da je na Samsungu bolja slika, a tu je i 120 Hz zaslon... Dali je i HDR " pravi"?
Kažem, navikao sam na daljinski i OS od LG, ali ova ponuda od 4k kn me vuče..

 
Mene isto zanima kakav je QE55Q65R,  nisam upoznat sa modelima iz starijih serija, sa kojim modelem iz današnje serije se može usporediti?
I jel možda ima još nešto od tih starih modela koji su stigli u Elipso da bi ih istaknuli?

Nedavno sam prodao svoj LG 55UM70 koji je IPS prosjek (možda i ispod prosjeka) za 2500 i čekao bih BF popuste ako bude nešto dobro, nije mi sila kupiti TV i htio bi uzeti nekakav best buy, zasada gledam Sony 55" XH90 i Samsung 55" 80T ako budu ispod 6000 na BF odmah bi uzeo jer kontam da bi to bio best buy u toj klasi.
Ali realno ako je ovaj 65R sasvim ok tv a skoro je u pol cijene, uzeo bih njega i dok ide ide, kad bude neka super kupovina prodam ga za bilo koje pare i uzmem to.

 

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

55q65r je vrlo dobar tv za 4000kn. 120hz, prihvatljiv brightness, ali nema tu govora o usporedbi sa q80t ili sonyevom serijom 9. No, to i kosta jasno. 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
maxy0 kaže...

Mali je van topic ali me zanima, imam telku sony kd-55xe7005 i zadovoljan sam s njom ali ne i daljinskim, jako je jeftine kvalitete ali to me ne smeta toliko koliko lag, pritisnem tipku a ono se na ekranz ucita za pola sekunde valjda. Jel ima koji daljinski bolji da pase na taj tv?

 Praktički bilo koji drugi daljinski od Sonya će ti raditi

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tiki kaže...
maxy0 kaže...

Mali je van topic ali me zanima, imam telku sony kd-55xe7005 i zadovoljan sam s njom ali ne i daljinskim, jako je jeftine kvalitete ali to me ne smeta toliko koliko lag, pritisnem tipku a ono se na ekranz ucita za pola sekunde valjda. Jel ima koji daljinski bolji da pase na taj tv?

 Praktički bilo koji drugi daljinski od Sonya će ti raditi

 Provjereno ili? Jer mi je forumas prije kojeg posta napisao da ne moze od sony-a, jedino univerzalni

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
maxy0 kaže...
tiki kaže...
maxy0 kaže...

Mali je van topic ali me zanima, imam telku sony kd-55xe7005 i zadovoljan sam s njom ali ne i daljinskim, jako je jeftine kvalitete ali to me ne smeta toliko koliko lag, pritisnem tipku a ono se na ekranz ucita za pola sekunde valjda. Jel ima koji daljinski bolji da pase na taj tv?

 Praktički bilo koji drugi daljinski od Sonya će ti raditi

 Provjereno ili? Jer mi je forumas prije kojeg posta napisao da ne moze od sony-a, jedino univerzalni

 Ja sam probao samo jedan od Sonya na tadasnjem xd80 prije par godina i nije radilo,mozda vecina radi ali to ne znam jer nisam probao.

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pričati da nema razlike između entry level TV-a i onog za 15 000 kn pa nadalje je trolanje ili neinformiranost.

 

Da se razmemo, postoji RAZLIKA.

Nije OGROMNA ali postoji i svako zdravo oko može raspoznati.

Izbor ovisi o kupcu da li je spreman izdvojiti nekoliko hiljada kn više SAD i imati tehnologiju ili ČEKATI 2-3 god. da postane mainstream na TV-ima ulazne i srednje klase.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Strelok kaže...

Pričati da nema razlike između entry level TV-a i onog za 15 000 kn pa nadalje je trolanje ili neinformiranost.

 

Da se razmemo, postoji RAZLIKA.

Nije OGROMNA ali postoji i svako zdravo oko može raspoznati.

Izbor ovisi o kupcu da li je spreman izdvojiti nekoliko hiljada kn više SAD i imati tehnologiju ili ČEKATI 2-3 god. da postane mainstream na TV-ima ulazne i srednje klase.

Za kvalitetan FALD se ceka zadnjih 10 godina da dodje na ulaznu i srednju klasu pa je i dalje edge lit isl.

Neke tehnologije jednostavno ne dolaze na ulazne segmente tv trzista a ako se i pojavi koji primjer to je onda od strane Kineza i implementacija radi vise stete nego koristi.

 

Razlika medju televizorima se ne usporedjuje u jako osvijetljenoj trgovini na eko postavkama.

7 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

koji bi bio najjeftiniji model od poznatijih marki a da ima kvalitetan fald?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
punkrockos kaže...

koji bi bio najjeftiniji model od poznatijih marki a da ima kvalitetan fald?

Sony serija 9 ili Samsung q70r ako ga jos ima.

12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Molim pomoć-hitno mi je:

1. TCL 55EP680

2. Hisense 58A7100F

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima,

 

zbog prelaska na hevc standard emitiranja moram starcima kroz desetak dana kupiti novi televizor jer već je stvarno vrijeme da 18 god. stari crt i pripadajući mpeg-4 prijemnik pošalju u mirovinu. Treba im isključivo za gledanje tv programa - vijesti, serija, filmova i sporta za staroga, budžet je max. 1500kn.

Ne znam što treba gledati kod tih jeftinih televizora ili uopće kod televizora jer za ono malo što me zanima od tv programa gledam na kompu preko tv kartice, nemam svoj tv, pa ako možete pomoći savjetom ili preporučiti neki.

Trenutno mi je zapeo za oko ovaj zbog garancije 5 god. (2+3god) da li da ga uzmem ili preporučate neki bolji za te novce?

https://www.nabava.net/televizori/elit-l-4017st2-televizor-cijena-40-102-cm-led-full-hd-43584391

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kakvi su Orion televizori, daju 5g garancije? S čime ih se može usporediti?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Prvo odrediš koliko misliš potrošiti, a onda do te cijene biraš što možeš kupiti. Ljepota je u oku promatrača i ona druga, nije bogat onaj koji puno ima nego onaj koji malo treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice