Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.306
|
čitano: 14.080.025
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ljudi nemam pretjerano iskustva sto se tice izbora TVa.

naravno citao sam svega i svasta o Oled, Qled itd ali iskreno to mi nije prioritet.

 

Planiram kupovati novi TV, najvjerovatnije kad bude ovdje u njemackoj amazon prime day ili black friday.

 

Treba mi TV 55 do 65 incha iskljucivo za gledanje SD i HD kanala(upscaling mora biti dobar) i naravno netflix,amazon prime itd.

gaming na TVu me apsolutno ne zanima.

 

takodje koristim fire TV 4K tako da mi ni sucelje TVa ne znaci nesto pretjerano.

 

imate li kakvih preporuka nako do 700 Eura.

iskreno sto jeftinije to bolje, znaci mogu i ponude od 400,500 eura.

 

ima li kakvih best buy budget TV?

 

hvala vam unaprijed

 

P.S. gaming mozda nekad bude opcija ako kupim playku ali to mi ne znaci mnogo trenutno

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 18:55 (mersimh).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dvoumim se između dva modela tv-a, prvi je samsung tu8502, a drugi philips 58pus7304. Koja je bitna razlika u kvaliteti i svjetlini slike.
Naime na ovoj recenziji sam pronašao, kaže vrlo niska razina u HDR načinu rada.
https://geex.x-kom.pl/recenzje/samsung-55tu8502-test-i-recenzja-telewizora-crystal-uhd/
Šta to znači uopće. Inače gledam obične programe, YouTube i tu i tamo poneki film... To kolko mi je jasno nema veze sa hdr sadržajem.. To ne kužim, oko te svjetline slike, koji od ta dva je bolje uzet.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
balbazor kaže...

Bok,
Trebam hitno tv 50-55", u rangu od 3000-5000 kn. Ne trazim nista posebno, da je smart dio ok tj da mi klinci mogu gledati youtube bez nekih problema i da nije bas neki srot od prikaza/kvalitete..

Ovo mi je uzi izbor pa ako netko ima koji komentar ili neku drugu preporuku..:

Samsung UE50TU8502UXXH 3800 kn u elipsu, od 55" 4400 kn
Samsung QE55Q65RATXXH 5100 kn abrakadabra

Hvalaaaaa

 

 

ne da mi se previse gledati.. narucio LG 55SM8050 sa mall.hr za 4444 kn (zadnji komad) nadam se da se nisam zajebo cijenom i kvalitetom.

 

pozz

 Fino si se sjebo (vise kvalitetom nego cijenom) al jbg.

Osim ako mislis na SM8500, onda ajde radi 120Hz.

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 23:41 (8ax).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
sage kaže...
Dvoumim se između dva modela tv-a, prvi je samsung tu8502, a drugi philips 58pus7304. Koja je bitna razlika u kvaliteti i svjetlini slike.
Naime na ovoj recenziji sam pronašao, kaže vrlo niska razina u HDR načinu rada.
https://geex.x-kom.pl/recenzje/samsung-55tu8502-test-i-recenzja-telewizora-crystal-uhd/
Šta to znači uopće. Inače gledam obične programe, YouTube i tu i tamo poneki film... To kolko mi je jasno nema veze sa hdr sadržajem.. To ne kužim, oko te svjetline slike, koji od ta dva je bolje uzet.

 TU8500 čisto radi VA panela ako ikaj (kontrast cca. 6-7x veći od Philipsa), ali sumnjam da ima tako nizak peak brightness, s obzirom da je TU8002 cca. 300nit a RU8002 cca. 360nit.

 

S obzirom da sam dedicirani Kinez shill(TM) na forumu moram pluggat Hisense 55U7QF, ipak za te pare (4200kn) pojede bilo kaj u rangu, pogotovo tog Samsunga i Philipsa.

Od poznatijih brendova, možda LG 60UN7100 ili Samsung UE55RU8002.

 

Također s obzirom na gore spomenuto shillanje, moram spomenut 55U8QF u Malla 5.499kn sa popustom od 350kn za sljedeću AV kupnju iznad 750kn, dakle taman za pocetni soundsystem ubost.

 

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 0:00 (8ax).
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da li iko zna uzrok problema na TCL androidu.

Na ovim našim zemaljskim programima kao da se kontrast sam minja, povećava se i smanjuje svjetlina samo od sebe, u istoj sceni se zna dva tri outa to tako minjat

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, nekužim se baš u televizije većinom se bavim PC stvarima, pa me zanima koji TV uzeti do 3500 kuna recimo da ima 100hz i da je 4k. Nezanima me nikakav gaming na njemu nego me zanima samo za sport (nogomet) i Serije/Filmove jedino to.

Ako netko tko se razumije može poslat par linkova u Hrvatskoj da se uzme 4K 100Hz TV do nekih 3500 kuna max i da po mogućnosti ima Android TV

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
glupasto kaže...

Da li iko zna uzrok problema na TCL androidu.

Na ovim našim zemaljskim programima kao da se kontrast sam minja, povećava se i smanjuje svjetlina samo od sebe, u istoj sceni se zna dva tri outa to tako minjat

 Više manje svi tv-i po defaultu smanjuju/pojačavaju pozadinsku rasvjetu ovisno o tome koliko je svijetla ili tamna scena. Time dobiješ malo bolje crne i kontrast. Vjerojatno imaš u postavkama opciju da pozadinsku rasvjetu staviš na fiksnu vrijednost ako ti to smeta.

9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

planiram uzeti tv za oko 4k kuna. Yt, netflix, tv, ponekad gaming. 

Planiram uzeti 55", soba je nekih 5x3.

 

Što mi preporučate? Kako sam malo prošao temu, najviše nekako sam pri tome da uzmem LG.

 

Kakav je sharp? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Prosao si temu ali ne zadnjih 10ak strana gdje se spominje da je Sharp smece i ima hrpa preporuka oko 4000kn?
Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Prošao sam nabrzaka 15ak stranica, nisam proucavao nesto posebno,pitam samo ako moze tko dat preporuku.

 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
RokyFrane kaže...

Pozdrav, nekužim se baš u televizije većinom se bavim PC stvarima, pa me zanima koji TV uzeti do 3500 kuna recimo da ima 100hz i da je 4k. Nezanima me nikakav gaming na njemu nego me zanima samo za sport (nogomet) i Serije/Filmove jedino to.

Ako netko tko se razumije može poslat par linkova u Hrvatskoj da se uzme 4K 100Hz TV do nekih 3500 kuna max i da po mogućnosti ima Android TV

 

Samo ako na tih 3500 dodaš još 2500 kn:)

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xf9005-4k.html

 

 

 

 

 

5 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DarthMarkus kaže...

Flagship jel znaš što je s TCL 6 2020 serijom u EU ?

 

Već smo komentirali ali izgleda da će drugi kineski gigant xiaomi prije dovest pravi miniled stroj i to ni manje ni više nego 82" 8K miniled!

 

Specifikacije su opake i cijena preračunato je oko 6200 eur što je za ovakav tv povoljno:)

 

https://www.displayspecifications.com/en/news/2db63f4

 

 

A svima će bit još zanimljiviji ovaj drugi 4K 82" FALD jer s ovom cijenom od cca 1250 eur i specikacijama je teško nadmašiv, oba inače imaju samsungove S-MVA panele, a ne kineske

 

https://www.displayspecifications.com/en/news/2db63f4

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
RokyFrane kaže...

Pozdrav, nekužim se baš u televizije većinom se bavim PC stvarima, pa me zanima koji TV uzeti do 3500 kuna recimo da ima 100hz i da je 4k. Nezanima me nikakav gaming na njemu nego me zanima samo za sport (nogomet) i Serije/Filmove jedino to.

Ako netko tko se razumije može poslat par linkova u Hrvatskoj da se uzme 4K 100Hz TV do nekih 3500 kuna max i da po mogućnosti ima Android TV

 

Samo ako na tih 3500 dodaš još 2500 kn:)

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xf9005-4k.html

 

 

 

 

 

 Zar se nebi mogao uzet neki od 3.5k kuna + Mi Box 4K za 50€? Jer vidim da ima dosta 100hz 4k TVa na Ovoj stranici? ali kažem nekužim se pa tražim šta misliš o ovom?

5 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
RokyFrane kaže...
Flagship kaže...
RokyFrane kaže...

Pozdrav, nekužim se baš u televizije većinom se bavim PC stvarima, pa me zanima koji TV uzeti do 3500 kuna recimo da ima 100hz i da je 4k. Nezanima me nikakav gaming na njemu nego me zanima samo za sport (nogomet) i Serije/Filmove jedino to.

Ako netko tko se razumije može poslat par linkova u Hrvatskoj da se uzme 4K 100Hz TV do nekih 3500 kuna max i da po mogućnosti ima Android TV

 

Samo ako na tih 3500 dodaš još 2500 kn:)

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xf9005-4k.html

 

 

 

 

 

 Zar se nebi mogao uzet neki od 3.5k kuna + Mi Box 4K za 50€? Jer vidim da ima dosta 100hz 4k TVa na Ovoj stranici? ali kažem nekužim se pa tražim šta misliš o ovom?

 

Pravih 100hz odnosno nativnih 100hz prvi ima upravo sony 55XF9005 od ovih s nabave, čak je i najjeftiniji:)

 

Naravno da može box ali stvar je da nema jeftinih televizora a da imaju 100hz. Najjeftiniji je mislim hisense H55U8B u elipsu (bio) 4000 kn ali sad više nije dostupan. To će znati ovi koji prate baš taj model kad će se opet pojavit.

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
RokyFrane kaže...
Flagship kaže...
RokyFrane kaže...

Pozdrav, nekužim se baš u televizije većinom se bavim PC stvarima, pa me zanima koji TV uzeti do 3500 kuna recimo da ima 100hz i da je 4k. Nezanima me nikakav gaming na njemu nego me zanima samo za sport (nogomet) i Serije/Filmove jedino to.

Ako netko tko se razumije može poslat par linkova u Hrvatskoj da se uzme 4K 100Hz TV do nekih 3500 kuna max i da po mogućnosti ima Android TV

 

Samo ako na tih 3500 dodaš još 2500 kn:)

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xf9005-4k.html

 

 

 

 

 

 Zar se nebi mogao uzet neki od 3.5k kuna + Mi Box 4K za 50€? Jer vidim da ima dosta 100hz 4k TVa na Ovoj stranici? ali kažem nekužim se pa tražim šta misliš o ovom?

 

Pravih 100hz odnosno nativnih 100hz prvi ima upravo sony 55XF9005 od ovih s nabave, čak je i najjeftiniji:)

 

Naravno da može box ali stvar je da nema jeftinih televizora a da imaju 100hz. Najjeftiniji je mislim hisense H55U8B u elipsu (bio) 4000 kn ali sad više nije dostupan. To će znati ovi koji prate baš taj model kad će se opet pojavit.

 

 

 Evo jedno pitanje jer vidiš da se nekužim oko TVa. Jer ovaj link koji sam dao svi ovi TVi oko 3500 kuna imaju native 60Hz ali 100Hz Picture Mastering Index? Jer kad odem na npr https://www.lg.com/hr/televizori/lg-43um7050plf vidim da dole piše samo 100 hz a nigdje 60hz.

Znam da je nativ hz uvijek bolji od ovog "fake" ali dal možeš mozda objasniti razliku izmedju ovog njihovog Interpolation i nativne hercaže. Dal bi vidio dosta razliku u gledanju npr Nogometa i TV Serija? Hvala puno na pomoci.

5 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Zato što je tih 100hz PMI jednako 50hz. 50hz znači da osvježenje slike iznosi 50 puta u sekundi. U eu se koriste nazivi 50/100.

 

PMI je LG-jev naziv, drugi koriste neke druge termine.

 

https://en.tab-tv.com/?p=12236

 

 

43UM7050 je najosnovniji 50hz ips panel odnosno ulazni, početni 4K model.

 

https://www.displayspecifications.com/en/model/82bb1ecf

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

Zato što je tih 100hz PMI jednako 50hz. 50hz znači da osvježenje slike iznosi 50 puta u sekundi. U eu se koriste nazivi 50/100.

 

PMI je LG-jev naziv, drugi koriste neke druge termine.

 

https://en.tab-tv.com/?p=12236

 

 

43UM7050 je najosnovniji 50hz ips panel odnosno ulazni, početni 4K model.

 

https://www.displayspecifications.com/en/model/82bb1ecf

 Dada gledao sam par videa oko tih "fake hz" pa sam skuzio kako to radi odprilike, imam doma 240hz xl2546 monitor pa ono neželim da mi krvare oči dok gledam tekmu neku ili seriju ako me kužiš. Šta mislis šta mi je najbolji izbor iskreno da napravim ako već imam 240hz monitor na kojem sam svaki dan. Dal da uzmem neki najmogući jeftiniji native 100hz 4K TV ili neki pristojni 60hz sa onim interpolation za manje para?

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Što volim ovu novopečenu aristokraciju. Tako isto je žena koja je godinama živjela u gradu, došla na selo i sva se jadna čudi koliko je naraslo kamenje. Ovoliko nije bilo dok je ona bila mlada.

 

Skužio si kako to radi? Kakav li si to monitor imao prije 240hz xl2546 da su ti na njemu krvarile oči? Zar su svi DVD ili Bluray diskovi na 24 fps štetni za čovjeka? Čovjek sliku stvara u mozgu, i još niti jedna tehnika nije nadmašiila takvo prirodno peglanje frejmova. Meni se čini da si ti malo nabubrio od toliko informacija koliko pruža 240hz (piše se Hz, to je nešto u vezi fizike - ali nema veze). Kada to malo splasne, moći ćeš normalno gledati 60 Hz televizore kao što si ih gledao do sada. Možda će ti zvučati čudno, ali PAL signal već 'nekoliko' godina kod nas radi isključivo na 50 Hz, tako da se može reći da nas ovi sa Prisavlja konstatno zakidaju u slici koja bi na 60 Hz trebala biti dosta bolja.

 

No, da budeš potpuno siguran možda bi u tvom slučaju ipak bilo najbolje da neko vrijeme pričekaš na 240 Hz televizore.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 9:36 (Leon4rdo).
 
4 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...

Što volim ovu novopečenu aristokraciju. Tako isto je žena koja je godinama živjela u gradu, došla na selo i sva se jadna čudi koliko je naraslo kamenje. Ovoliko nije bilo dok je ona bila mlada.

 

Skužio si kako to radi? Kakav li si to monitor imao prije 240hz xl2546 da su ti na njemu su ti krvarile oči? Zar su svi DVD ili Bluray diskovi na 24 fps su štetni za čovjeka? Čovjek sliku stvara u mozgu, i još niti jedna tehnika nije nadmašiila takvo prirodno peglanje frejmova. Meni se čini da si ti malo nabubrio od toliko informacija koliko pruža tih 240hz (piše se Hz, to je nešto u vezi fizike - ali nema veze). Kada to malo splasne, moći ćeš normalno gledati 60 Hz televizore kao što si ih gledao kao i do sada. Možda će ti zvučati čudno, ali PAL signal već 'nekoliko' godina kod nas radi isključivo na 50 Hz, tako da se može reći da nas ovi sa Prisavlja konstatno zakidaju u slici koja bi na 60 Hz trebala biti dosta bolja.

 

No, da budeš potpuno siguran možda bi u tvom slučaju ipak bilo najbolje da neko vrijeme pričekaš na 240 Hz televizore.

 

 

Meni na poslu po cili dan krvare oci jer gledam u 60Hz,odmorim tek kad dodjem kuci i upalim tv 100Hz....

Origin_Steam: hrka11
12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipi,

 

molim vas pomoć oko odabira novog televizora da zamjenim stari dobri Trinitron 32".

 

Čitajući forum, odabir je pao na LG 65UM7450PLA ili SAMSUNG UE65RU8002 televizor ali nažalost ti modeli su rasprodani.

Udaljenost gledanja je 4m, kut gledanja skoro pa direktan a direktno svijetlo s prozora osvjetljava taj zid na kojem jedino može biti televizor.

Televizor bi se koristio za gledanje naše zemaljske TV i ipTV preko nekog android box-a te Youtube i Netflix.

 

1. Molim vas koji LG ili SAMSUNG novije generacije odabrati a otprilike kvalitete i cjenovnog ranga kao ta dva modela?

2. Koji zidni nosač preporučate, može li Vogels W50810 ili W53080 ili je to "bacanje" novaca?

3. Koji Android box uzeti za gledanje ipTV?

 

Unaprijed zahvaljujem za svaku preporuku!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav!

Moze li preporuka za 65" TV? Cijena oko 9000kn

Ono sto sam do sada uspio procitati mislim da su najbolje opcije izmedju LG i Samsung, samo nisam siguran o modelu...

Hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

da li je velika razlika između dolje navedena dva TV-a? Da li je isplativije uzeti Hisense sa 2+3 godine jamstva, 200 kn jeftiniji, ili samsung sa 2 godine jamstva za 2600 kn?

 

Svrha TV-a je za u sobu, playstation, filmovi, netflix, max tv, iptv (znam da nema podršku, ali preko nekog android boxa).

 

https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-samsung-ue43tu7172-uhd-4k-smart-tv-t2-hevcs2/98606

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-43A7100F/

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 13:01 (Petar1993).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Hm, ja sam 7100 (dakle ne F, nego prethodnika) prije 3 mjeseca kupio za 2500 Kn. Ali u dijagonali 55" :-) TV je OK, ništa spektakularno, ali radi bez problema, smart sučelje je solidno, slika za te pare i više nego dobra.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 13:28 (BigD_Cro).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
RokyFrane kaže...

 

 

 Evo jedno pitanje jer vidiš da se nekužim oko TVa. Jer ovaj link koji sam dao svi ovi TVi oko 3500 kuna imaju native 60Hz ali 100Hz Picture Mastering Index? Jer kad odem na npr https://www.lg.com/hr/televizori/lg-43um7050plf vidim da dole piše samo 100 hz a nigdje 60hz.

Znam da je nativ hz uvijek bolji od ovog "fake" ali dal možeš mozda objasniti razliku izmedju ovog njihovog Interpolation i nativne hercaže. Dal bi vidio dosta razliku u gledanju npr Nogometa i TV Serija? Hvala puno na pomoci.

Piše ti refresh rate 50/60hz, ili u praksi svi LG 4K televizori podržavaju 60hz ili 4K/60hz.Jeftiniji ili skuplji model ista priča, ili ovaj LG model na drugom linku kojeg ja koristim.

 

https://www.displayspecifications.com/en/model/82bb1ecf

 

https://www.displayspecifications.com/en/model/78fb18b8

 

https://drive.google.com/file/d/19sr_fsycNFOIea-Urj4E_87tYhZfy82Y/view?usp=sharing

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 14:19 (rambox).
5 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
black6 kaže...

Pozdrav!

Moze li preporuka za 65" TV? Cijena oko 9000kn

Ono sto sam do sada uspio procitati mislim da su najbolje opcije izmedju LG i Samsung, samo nisam siguran o modelu...

Hvala unaprijed!

 

Pričekat još do BF ili ranije ako se pojavi neki veći popust. Ovi dolje su svi sada cca 10-11000.

 

Samsung QE65Q80T

LG 65NANO903

Sony 65XH90 ili prošlogodišnji 65XG9505

8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Molim pomoc. Koja je razlika izmedu 

 

LG 43UM7390PLC

 

 

LG 43UN73903LE

 

Ovaj prvi je starji, ali ne kontam u cemu je razlika.

 

Hvala puno! 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...

Što volim ovu novopečenu aristokraciju. Tako isto je žena koja je godinama živjela u gradu, došla na selo i sva se jadna čudi koliko je naraslo kamenje. Ovoliko nije bilo dok je ona bila mlada.

 

Skužio si kako to radi? Kakav li si to monitor imao prije 240hz xl2546 da su ti na njemu krvarile oči? Zar su svi DVD ili Bluray diskovi na 24 fps štetni za čovjeka? Čovjek sliku stvara u mozgu, i još niti jedna tehnika nije nadmašiila takvo prirodno peglanje frejmova. Meni se čini da si ti malo nabubrio od toliko informacija koliko pruža 240hz (piše se Hz, to je nešto u vezi fizike - ali nema veze). Kada to malo splasne, moći ćeš normalno gledati 60 Hz televizore kao što si ih gledao do sada. Možda će ti zvučati čudno, ali PAL signal već 'nekoliko' godina kod nas radi isključivo na 50 Hz, tako da se može reći da nas ovi sa Prisavlja konstatno zakidaju u slici koja bi na 60 Hz trebala biti dosta bolja.

 

No, da budeš potpuno siguran možda bi u tvom slučaju ipak bilo najbolje da neko vrijeme pričekaš na 240 Hz televizore.

 Pa realno ako gledam svaki dan normalno da će mi se oko priviknut na 240hz, ali i dalje je moje pitanje koji 100hz native uzeti trenutno ili pričekati da dodje neki TV u Hrvatskoj za manje od 5500 kuna a da je 100hz native jer vidim da ih je bilo puno ali su rasporodani. Nikad nisam pratio TV market pa neznam. A ako bi želio trenutno da uzimem ovih par modela u HR koji su 5500 kuna a imaju native 100hz koji je najbolji odabir, jer svaki od njih ima svoju posebnu brojku za interpolation i ostale različite stvari

16 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
maki040 kaže...

Molim pomoc. Koja je razlika izmedu 

 

LG 43UM7390PLC

 

 

LG 43UN73903LE

 

Ovaj prvi je starji, ali ne kontam u cemu je razlika.

 

Hvala puno! 

 Uz noviji bjeli model ide LG Magic Remote.

 

Uštedi 200kn, pa uzmi ovaj dolnji ljepši ili elegantniji model za 2800kn.U paketu je žuto, pa eto nema frke.

 

https://neutrinomobile.hr/lg-led-tv-4k-43-109-cm-43um7600-smart-tv.html

AMD,........is that Epyc or what?
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Šta mislite o ovome?

 

Svrha je ćaći koji je malo stariji staviti nešto malo veće, i da iskoristi donekle taj dvbt2.

 

Od sutra je u metrou za 1500kn. Mislio sam je otić uzeti.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice