Izrada portala za edukativni projekt

poruka: 7
|
čitano: 1.821
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Izrada portala za edukativni projekt

Poštovani članovi foruma potrebna mi je pomoć u izradi portala za potrebe edukativno-informativnog programa a u svrhu IT opismenjavanja i boljeg razumjevanja informacionih tehnologija.

 

Riječ je o video portalu dakle sa VOD sadržajima pa mi je potrebna pomoć u izradi wordpress template-a kao što je ovaj koji sam našao, link je ispod!

 

http://demo.wpzoom.com/videozoom/

 

Ukoliko neko ima neki bolji template tj video themu za wordpress neka slobodno napiše, svaka pomoć je dobrodošla a konkretno bi mi trebala pomoć oko nekih sitnica u ovom Videozoom templejtu jer imam nekih nejasnoća koje nemogu sam riješiti.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada portala za edukativni projekt
MladenTZ kaže...

Poštovani članovi foruma potrebna mi je pomoć u izradi portala za potrebe edukativno-informativnog programa a u svrhu IT opismenjavanja i boljeg razumjevanja informacionih tehnologija.

 

Riječ je o video portalu dakle sa VOD sadržajima pa mi je potrebna pomoć u izradi wordpress template-a kao što je ovaj koji sam našao, link je ispod!

 

http://demo.wpzoom.com/videozoom/

 

Ukoliko neko ima neki bolji template tj video themu za wordpress neka slobodno napiše, svaka pomoć je dobrodošla a konkretno bi mi trebala pomoć oko nekih sitnica u ovom Videozoom templejtu jer imam nekih nejasnoća koje nemogu sam riješiti.

 

Ako se dobro sjećam mislim da je Damir Muraja pionir edukativno-informativnog prijenosa informacija IT početnicima kod nas. Koliko se sjećam bio je nekada jako popularan među čitateljstvom  pročitajte par njegovih tekstova od prije, čisto smjernica radi.

13 godina
protjeran
offline
Izrada portala za edukativni projekt
( ˘͡ -˘͡)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Izrada portala za edukativni projekt

Hvala za savjete! Sjećam se kao u magli "Damir Muraja", imam dosta starih Bugova pa ću pokušati prekopati arhivu

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Izrada portala za edukativni projekt

Pohvalno!

Life is Computers, Tobacos, Women, Trucks, you live better?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada portala za edukativni projekt
MladenTZ kaže...

Hvala za savjete! Sjećam se kao u magli "Damir Muraja", imam dosta starih Bugova pa ću pokušati prekopati arhivu

 

Ako se dobro sjećam, Muraja je pisao za PCChip.

 

13 godina
neaktivan
offline
Izrada portala za edukativni projekt

Ne sjećam se, ali pokušaći naći, imam PC Chip, BuG, VIDI, nema čega nema u podrumu doduše dugo nisam zalazio pa ih je prekrila prašina.

Usput ako nekome trebaju stari brojevi za arhivu možemo se dogovoriti da nekome poklonim. Imam svega mislim da imam i par brojeva Mreže i Entera

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice