Teretana dobra / losa zaključana tema

poruka: 37
|
čitano: 14.775
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

Imam 16 godina i krenuo bi u teretanu dali da jos sacekam ili mogu ?

Say Hello To My Little Friend
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 18:31 (Scarfaceee).
13 godina
offline
Teretana dobra / losa

prestar si.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
13 godina
offline
Teretana dobra / losa

Nemoj dok se jos razvijas.Treniraj neki sport.Teretana lose utjece na rast mladog tijela.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana dobra / losa

cuj ovog prestar {#} {#}

Say Hello To My Little Friend
13 godina
offline
Teretana dobra / losa

predlazem sah.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
12 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

 ozbiljno pitam

Say Hello To My Little Friend
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 11:42 (Scarfaceee).
13 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

Odi u teretanu,ništ ti nemre bit.Jedino dok dižeš veće težine na benču pitaj nekoga da stoji iza i drži da slučajno ne padne na tebe.

13 godina
offline
Re: Teretana dobra / losa
Unworthy_For_Life kaže...

Odi u teretanu,ništ ti nemre bit.Jedino dok dižeš veće težine na benču pitaj nekoga da stoji iza i drži da slučajno ne padne na tebe.

Ako je nizak sada sa 16 godina usporit ce rast sa velikim tezinama.Sport je zakon.Ostavi se bildare dok si u pubertetu autore.Svi koji ti kazu suprotno ili neznaju ili te lazu.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Teretana dobra / losa

ja sam nizak (178cm) i nisam u zivotu digno 2kg utega,a bavio sam se aktivno kosarkom.Nes ti....Radje se nabildaj i ulovi nesta

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

neće ti biti baš ništa, osim što ćeš si izgraditi tijelo. naravno, uzmi si osobnog trenera prvih 3 - 4 puta jer se ne želiš ozlijediti - uostalom on će ti napraviti plan treninga i upoznati te s vježbama. Vježbaj s normalnim težinama, PRAVILNO (dakle, nemoj slučajno da se kurčiš zbog zgodnih trebica) i ne očekuj rezultate preko noći.

3 dana u tjednu je dovoljno. Pa čak i 2 puta tjedno je za početak sasvim korektno.

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
13 godina
offline
Re: Teretana dobra / losa
KKristijan kaže...

ja sam nizak (178cm) i nisam u zivotu digno 2kg utega,a bavio sam se aktivno kosarkom.Nes ti....Radje se nabildaj i ulovi nesta

Nizak si onda genetski.Daj mucni glavom malo.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

znam za čovjeka koji je dizao bench, i nezgodno je dignuo pa mu je šipka s 100 kg utega pala na trbuh. Nije mu bilo ništa osim što mu se anus pretvorio u crvenu ružicu i napunio je gače ručkom. Ali inače je bio sasvim OK. Naravno, nastavio je vježbati onako pokakan.

 

ovo je samo donekle istinita priča.

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 18:45 (zoran123456).
12 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

sad jedan kaze da trebam ic a drugi ne  :D

Say Hello To My Little Friend
13 godina
offline
Teretana dobra / losa

Stolni tenis(koncetracija, jačanje ruku, rad nogu, stabilnost, razmišljanje i još štošta. Nevjerojatno šta sve trebaš za ozbiljni stolni tenis)

 

Smatram da mi je plaćanje teretane bespotrebno. Imam utegove, dižem ih za ruke i prsa. Radim trbušnjake, sklekove itd. Uglavnom kad imam slobodnog vremena. Vozim biciklu za kondiciju i noge, znam i trčat jer ima puno prirode gdje ja živim.

 

Nije ti rano. Moj prijatelj je krenia s 14, bia skoro pa kepec. Sad ima 1,89, sad je masa, jaka leđa, prsa, bica, trica.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Teretana dobra / losa

Do formiranja tijela i okoncanja puberteta niposto se ne smije raditi sa velikim teretima.Teretana STOP.
Najbolje ti je tada raditi aerobne (brze, dinamicne) vjezbe.Plivanje ti preporucam kao nesta skoro savrseno za to.
Zavisi sto ti je cilj, da postanes lijepo gradjen ili sportas.
Ako si za hard opciju,dobro nam dosao u boxing dvorane ali te upozoravam,nije tako lako.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

Kaj će ti teretana? To mi je ful smješno. Apsolutno nepotrebno, sve možeš i doma.

 

Za ruke (i prsa) radi sklekove, shadow (ako znaš držat gard i udarat, a i za shadow i nije neka mudrost) - još bolje ako imaš i vreću za udaranje, radi zgibove (za ruke i leđa), radi leđnjake (za leđa), izdržaje (za trbuh/trbušnjake i trup općenito). Za noge - čučnjeve, trči, vozi bicikl, opet i shadow možeš (najbolje low kick i ako se osjećaš ugodno, middle kick. Kružni ili regular, svejedno je, high kick nemoj ako ne možeš i ne osjećaš se ugodno). Trči okolo po parku recimo ili negdje gdje ima pozicija za pentranje i skakanje, pa ono, nek ti to bude kao neki lagani free running/parkour.

 

Ima recimo i jedna odlična vježba za trup i trbušnjake, izmislio ju je i popularizirao Bruce Lee, dragon flag (malo prošvrljaj po yt-u da vidiš detaljnije kak se radi):

 

Trči, plivaj, skači, radi tabatu, imaš tolko vježbi koje možeš doma raditi bez teretane, a odlične su i dobit ćeš i na snazi i eksplozivnosti. Samo još sve to umjereno radi, ipak još rasteš i još se razvijaš, za koju godinu možeš krenuti i malo žešće.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
13 godina
offline
Re: Teretana dobra / losa
zoharbizo kaže...
KKristijan kaže...

ja sam nizak (178cm) i nisam u zivotu digno 2kg utega,a bavio sam se aktivno kosarkom.Nes ti....Radje se nabildaj i ulovi nesta

Nizak si onda genetski.Daj mucni glavom malo.

tata 190,mama 171 ?

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
13 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

Rolaj se stari...rolaj..

 

Na to ti i komadi padaju tak da ono {#}

 

 

 

FSK Urban

#!

 

FSK Slalom

 

Agressive

 

 

 

The best way to be boring is to leave nothing out.
12 godina
offline
Teretana dobra / losa

Netko bi pi*ke lovio vidim{#}

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
13 godina
offline
Re: Teretana dobra / losa
KKristijan kaže...
zoharbizo kaže...
KKristijan kaže...

ja sam nizak (178cm) i nisam u zivotu digno 2kg utega,a bavio sam se aktivno kosarkom.Nes ti....Radje se nabildaj i ulovi nesta

Nizak si onda genetski.Daj mucni glavom malo.

tata 190,mama 171 ?

Inace znam ti mamu i tatu tako da ti virujem.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

oo majko mila de vi odoste 

Say Hello To My Little Friend
13 godina
offline
Re: Teretana dobra / losa
Scarfaceee kaže...

oo majko mila de vi odoste 

Ako ces trenirat u teretani ostavi se velikih tezina i utega tipa bucice i bench.Sve umjereno je super,ali najbolje bi ti bilo trenirat plivanje ili neki sport koji stvarno razvije covika.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Teretana dobra / losa

Pocni trenirati parkour.

Evo video:

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
14 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana dobra / losa
EZY-E kaže...

Pocni trenirati parkour.

Evo video:

dobar je taj tvoj lik

ali ipak nek se ostavi toga i prepusti to profesionalcima kao ovom dečku tu


Neću žvaku oću kusur
13 godina
offline
Teretana dobra / losa

Ako ja sad imam 197cm mogu li se ja uhvatit teretane? A imam samo 15 godina.

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
offline
Re: Teretana dobra / losa
GimmieCorsair kaže...

Ako ja sad imam 197cm mogu li se ja uhvatit teretane? A imam samo 15 godina.

Mozes.Samo se nemoj iskrivit od silnih tezina.Samo pomalo i doc ce i kile i snaga.Pazi na leda da ih nebi nabilda a ona ostala kriva.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Teretana dobra / losa
GimmieCorsair kaže...

Ako ja sad imam 197cm mogu li se ja uhvatit teretane? A imam samo 15 godina.

ti si moj idol 

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
12 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

 

ovak nekako bi ti trebo trening ic:D

15 godina
offline
Re: Teretana dobra / losa
Moji prijatelji i ja imamo treninge u teretani (plivanje) tako da....

imam 14 godina....
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
13 godina
offline
Re: Teretana dobra / losa
zoharbizo kaže...
GimmieCorsair kaže...

Ako ja sad imam 197cm mogu li se ja uhvatit teretane? A imam samo 15 godina.

Mozes.Samo se nemoj iskrivit od silnih tezina.Samo pomalo i doc ce i kile i snaga.Pazi na leda da ih nebi nabilda a ona ostala kriva.

Thanks, znaci samo je problem sa razvijanjem kostiju/kraljeznice?

KKristijan kaže...
GimmieCorsair kaže...

Ako ja sad imam 197cm mogu li se ja uhvatit teretane? A imam samo 15 godina.

ti si moj idol

 

 

Nadam se u dobrom smislu :)

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 20:55 (GimmieCorsair).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice