Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.234.098
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Što vi mislite tko bi mogao zamjeniti Kubicu ove sezone??

 

11 Nick Heidfeld
8 Bruno Senna
0 Sebastien Grosjean
11 Kimi Raikkonen
Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

GPUpdate je objavio video snimljen onboard kamerom prvog automobila koji je naišao na Kubičino mjesto nesreće.

 

VIDEO

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
14 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1

Netko je prijenapisao da organizatori nisu napravili nista po pitanju sigurnosti, a ako pogledas snimku jedino sto se moglo napravit po tom pitanju je ne vozit jer je s jedne strane cijelo vrijeme provalija, da nije bilo ograde pogodio bi drvo i tko zna sta bi bilo. Tesko je govorit o sigurnost u rally-u , tesko je tu biti pametan.

pwn too much... http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
15 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
agent_00klc kaže...

Netko je prijenapisao da organizatori nisu napravili nista po pitanju sigurnosti, a ako pogledas snimku jedino sto se moglo napravit po tom pitanju je ne vozit jer je s jedne strane cijelo vrijeme provalija, da nije bilo ograde pogodio bi drvo i tko zna sta bi bilo. Tesko je govorit o sigurnost u rally-u , tesko je tu biti pametan.

Ma ok, rally je izuzetno težak i opasan autosport, u mnogo većoj količini od formule. U biti svaki autosport je rizičan.

 

Ali da je ona ograda s lijeve strane postavljena cijelom dužinom vjerojatno ne bi probila auto, izgleda da je imao i taj peh da zakači početak ograde i omota je oko auta.

Istinabog, da ograde nije bilo završio bi u provaliji... Neznam, ali čini mi se da se ipak moglo napraviti više po pitanju sigurnosti.

Can you count, suckers? I say, the future is ours... if you can count!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 16:12 (redrum781).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Stvarno treba biti majstor za odvozit nešto ovako{#}

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Za forumaše iz BiH...

 

Urednik sportskog programa BHRT mi je potvrdio kako ove godine NEĆE BITI prijenosa Formule 1 na BHT-u.  {#}

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
cro_blue kaže...

Za forumaše iz BiH...

 

Urednik sportskog programa BHRT mi je potvrdio kako ove godine NEĆE BITI prijenosa Formule 1 na BHT-u. {#}

A postavio sam pitanje prije ovog sa kubicom, a još nisam dobio odgovor. (jel moguće da Hayat prenosi F1)

16 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1

trk po digitalne receivere i hvatajte naš bajni hrt, ukoliko dogovore prijenose.

kak hrt stoji po tom pitanju trenutno?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
nixass kaže...

trk po digitalne receivere i hvatajte naš bajni hrt, ukoliko dogovore prijenose.

kak hrt stoji po tom pitanju trenutno?

Ne stoji{#}

Oni su još davno odustali{#}

16 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

A postavio sam pitanje prije ovog sa kubicom, a još nisam dobio odgovor. (jel moguće da Hayat prenosi F1)

Hehe... Za odgovor očito treba osobno poznavati urednika! {#}

 

Što se tiče Hayata, ne znam! Najbolje bi bilo i njih pitati.

 

EDIT: Poslao sam mail uredniku sportskog programa Hayata... I ako budu prenosili, meni ne vrijedi jer nemam Hayat. ...samo će mi biti još veća muka!

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 18:51 (cro_blue).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Je li ove godine bila na BHT ili na FTV? Nešto mislim da je bila na FTV... 

 

možda i griješim jer nisam gledao na bh kanalima nego na BBC ili HTV2 (drugi dio sezone)....

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sumnjam da će Hayat to prenositi, mislim da su u finacijskim problemima i da nema ništa od skupog prenosa F1.

 

Ništa prije satelita! Imaš na Astri bez kodiranja na RTL-u.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ma plaćao bi duplu pretplatu da mogu ulovit bbc1, pa u hd-u, pa na kućno kino...
Can you count, suckers? I say, the future is ours... if you can count!
16 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

šta neće bit besplatnog prijenosa sa bbc,ovo sa 1. stranice?

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
15 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ma to hoće al ja bi satelit
Can you count, suckers? I say, the future is ours... if you can count!
16 godina
odjavljen
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
redrum781 kaže...
Ma to hoće al ja bi satelit

šta će ti satelit,gledaš preko interneta i to je to

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel ovi sa RTL u prijenosu Formule ubacuju duge reklme?

Forza Vale!!!
14 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
vistma kaže...

Jel ovi sa RTL u prijenosu Formule ubacuju duge reklme?

Da. Kad na švapskom rtl-u usred trke počnu reklame, moš komotno otić skuhat jaje.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da se vratimo malo na Kubicu... Pogledajte fotku koju sam pronašao na portalu Sport.pl

Čini se da je ograda probila cijeli automobil i da je Robert zapravo u cijeloj nesreći imao i dosta sreće!

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
cro_blue kaže...

Da se vratimo malo na Kubicu... Pogledajte fotku koju sam pronašao na portalu Sport.pl

Čini se da je ograda probila cijeli automobil i da je Robert zapravo u cijeloj nesreći imao i dosta sreće!

Đi-hi-zus.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
16 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1

još je meni bulo čudno kak mu je desna strana tijela dobila udarac ako je bočno lupio autom..

ova slika govori sve

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Moze mi netko dat stranicu di da skinem utrke neke

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Računalna simulacija Kubičine nesreće...

 

VIDEO

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

index špekulira (jel to izrada slanine?{#}) da će prijenos uzeti Arena sport. Nova i RTL nisu izrazili zanimanje... potrošili proračun valjda na turke....)

link

iddqd
16 godina
moderator
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
badmad kaže...

index špekulira (jel to izrada slanine?{#}) da će prijenos uzeti Arena sport. Nova i RTL nisu izrazili zanimanje... potrošili proračun valjda na turke....)

link

samo su s RTL-a rekli da neće prenositi, a na Novoj su samozatajni, dok Vela s Arene kaže da bi oni jako rado, ali je pitanje (jasno) otkupa prava... jel Arena samo u ponudi MAXtv-a?

 

nego, jel njemački RTL prenosi f1 (kao i prije)? naime, njih se može gledati preko satelita besplatno i bez ikakvih problema, jedino što je komentar na njemačkom (lol - kako čudno!), ali prijenos im je bio savršen...

 

dobar prijenos radili su i Slovenci (s jako dobrim komentatorom), ali koliko znam na žalost nitko ne preuzima njihov programa (mislim na iptv providere)

...
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako hoćeš gledat na naški pljuni 60 kn mjesečno za sportski paket i uživaj u formuli a ak ti ne smeta švapski platiš 15 kn još mjesečno i forumulu gledaš na švapskom rtl-u

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1

evo sa RTL stranice: Auch 2011 sind wir vom 1. Freien Training bis zum letzten Grand Prix live für Sie dabei! {#}   link

 

EDIT: hvala na upozorenju, kako sam super to pasteao {#}  klapa 2... link

iddqd
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 10:42 (badmad).
16 godina
moderator
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
Kill Frenzy kaže...

Ako hoćeš gledat na naški pljuni 60 kn mjesečno za sportski paket i uživaj u formuli a ak ti ne smeta švapski platiš 15 kn još mjesečno i forumulu gledaš na švapskom rtl-u

pa nije baš tako - što je s onima koji uopće nemaju MAXtv? zanjih je ta cijena puno veća... uostalom još i nije sugurno da će Arena otkupiti prava...

 

a njemački RTL prijenos f1 je preko satelita besplatan (barem je bio prije par godina kada sam zadnji put provjeravao dostupnost tog programa)

badmad kaže...

evo sa RTL stranice: Auch 2011 sind wir vom 1. Freien Training bis zum letzten Grand Prix live für Sie dabei! {#}   link

ne valja ti link...

 

jesi ovo možda htio postati: http://www.rtl.de/cms/information/formel1/rtl-tv.html

...
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Moram provjerit malo te MaxTV pakete jer očito neće biti druge nego uzet neki dodatni da mogu pratit F1.

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

a sta s nama koji nemamo maxtv? jel se moze nekako gledat ta arena? :(

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice