Kupio sam novi komp

poruka: 37
|
čitano: 5.928
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kupio sam novi komp

E ovako ekipa,kupio sam novi komp tj. on dolazi iduci tjedan najvjv pa bih volio znati sto mislite o ovome,nisam bas neki znalac a pomagao mi je frend sloziti sve

Intel i7 8700k 3,70gHz

Gigabyte GTX 1070ti 8gb

Gigabyte GA-Z370 Aorus gaming 3

Napajanje Gigabyte 750W Gold

DDR4 16gb Corsair 3000mhz

Kingston SSD 240gb

Arctic cooler Freezer 33 plus

Uz neko kuciste te s time da vec imam hard disk od 1tb.

A jos sam htio pitati,trazio sam pa nisam nigdje mogao naci gdje ima za kupiti miš Logitech g500,davno sam ga imao pa prodao a bas je mis brutalan.

LP

Hip-hop is not dead
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Kupio sam novi komp

koji monitor imas, ako je full hd tetris će ti dobro radit a sa candy crushom bi moglo biti trzanja na 4k

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
Još uvijek se mislim, ali nekako mi se čini da to neće biti dobro bez gigabyte ssd-a i gigabyte rama. Moguće je da neće bit kompatibilno...
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Kupio sam novi komp

Ma ok je. Naigrati ćeš se na njemu djetešce moje...

 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Kupio sam novi komp

Treba se malo pohvaliti, to je ljudski.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Kupio sam novi komp

Moram priznati da ne kužim ...

 

Kupi se nešto i onda se pita za mišljenje ...

 

Mislim da obično ide kontra ???

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kupio sam novi komp

Ja nisam kupio komp i place mi se.

 
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kupio sam novi komp
retardinjo25 kaže...

E ovako ekipa,kupio sam novi komp tj. on dolazi iduci tjedan najvjv pa bih volio znati sto mislite o ovome,nisam bas neki znalac a pomagao mi je frend sloziti sve

Intel i7 8700k 3,70gHz

Gigabyte GTX 1070ti 8gb

Gigabyte GA-Z370 Aorus gaming 3

Napajanje Gigabyte 750W Gold

DDR4 16gb Corsair 3000mhz

Kingston SSD 240gb

Arctic cooler Freezer 33 plus

Uz neko kuciste te s time da vec imam hard disk od 1tb.

A jos sam htio pitati,trazio sam pa nisam nigdje mogao naci gdje ima za kupiti miš Logitech g500,davno sam ga imao pa prodao a bas je mis brutalan.

LP

 imaš dobrog frenda, ja da svoje frendove pitam da mi slože konfu, ryzena ili fx-a bi mi složili 

6 godina
offline
Kupio sam novi komp

Ne bih nikada vise uzimao Gigabyte, Terabyte bi bio 1024 puta bolji.

 
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
lav1000 kaže...
retardinjo25 kaže...

E ovako ekipa,kupio sam novi komp tj. on dolazi iduci tjedan najvjv pa bih volio znati sto mislite o ovome,nisam bas neki znalac a pomagao mi je frend sloziti sve

Intel i7 8700k 3,70gHz

Gigabyte GTX 1070ti 8gb

Gigabyte GA-Z370 Aorus gaming 3

Napajanje Gigabyte 750W Gold

DDR4 16gb Corsair 3000mhz

Kingston SSD 240gb

Arctic cooler Freezer 33 plus

Uz neko kuciste te s time da vec imam hard disk od 1tb.

A jos sam htio pitati,trazio sam pa nisam nigdje mogao naci gdje ima za kupiti miš Logitech g500,davno sam ga imao pa prodao a bas je mis brutalan.

LP

 imaš dobrog frenda, ja da svoje frendove pitam da mi slože konfu, ryzena ili fx-a bi mi složili 

 Vidi se da ne znaju sto rade, Phenom X4 je i dalje najjaci procesor na trzistu. Pokrece racunala, pece jaja, grije stanove do 200m2...

16 godina
offline
Kupio sam novi komp

Brutalan PC, pogotovo za nekoga tko nije znalac, toplo se nadam da ćeš ga znati iskoristiti.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kupio sam novi komp
Dodinho kaže...

Brutalan PC, pogotovo za nekoga tko nije znalac, toplo se nadam da ćeš ga znati iskoristiti.

 Ovo je tako nepotreban komentar,skoro svi pro gejmeri koji zaraduju igrajuci igre nemaju pojma o kompovima a furaju zvjerke.

16 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
Kolacic kaže...
Dodinho kaže...

Brutalan PC, pogotovo za nekoga tko nije znalac, toplo se nadam da ćeš ga znati iskoristiti.

 Ovo je tako nepotreban komentar,skoro svi pro gejmeri koji zaraduju igrajuci igre nemaju pojma o kompovima a furaju zvjerke.

 Možda je baš lik video editor kad je kupio i7.

 

Pro gameri "furaju zvjerke" jer često pored igranja i streamaju za što im je potreban dosta dobar CPU.

 

Toliko i o tvom nepotrebnom komentaru.

Koristite blage riječi i jake argumente
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kupio sam novi komp
Dodinho kaže...
Kolacic kaže...
Dodinho kaže...

Brutalan PC, pogotovo za nekoga tko nije znalac, toplo se nadam da ćeš ga znati iskoristiti.

 Ovo je tako nepotreban komentar,skoro svi pro gejmeri koji zaraduju igrajuci igre nemaju pojma o kompovima a furaju zvjerke.

 Možda je baš lik video editor kad je kupio i7.

 

Pro gameri "furaju zvjerke" jer često pored igranja i streamaju za što im je potreban dosta dobar CPU.

 

Toliko i o tvom nepotrebnom komentaru.

 Za stream furaju second pc. Toliko o mome komentaru. Vise sam mislio na ove sa natjecanja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 9:37 (Kolacic).
11 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
Kolacic kaže...
Dodinho kaže...
Kolacic kaže...
Dodinho kaže...

 Ovo je tako nepotreban komentar

Toliko i o tvom nepotrebnom komentaru.

Toliko o mome komentaru  

 zapravo se svaki komentar na ovoj temi nepotreban, ne morate se svađati čiji je više

16 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
Kolacic kaže...

 Za stream furaju second pc. Toliko o mome komentaru. Vise sam mislio na ove sa natjecanja.

 Ali i dalje mi nije jasno što želiš reći? Kakve veze imaju pro gameri i PC od ovog dečka?

Koristite blage riječi i jake argumente
9 godina
neaktivan
offline
Kupio sam novi komp

Nema nikakve veze. I budala vozi ferarija. Sto to zelis reci osim sto neka ljubomora se moze zakljuciti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
Kolacic kaže...

Nema nikakve veze. I budala vozi ferarija. Sto to zelis reci osim sto neka ljubomora se moze zakljuciti?

Kakva ljubomora? Lik je pitao za mišljenje, i rekao sam mu svoje mišljenje. Nakon toga uljećeš ti i spominješ pro gamere i totalno skrećeš s teme.

 

Znam jako puno ljudi koji radi posla (čak i kolega na trenutnom poslu) koriste jake konfiguracije zbog aplikacija u kojima rade, a pojma nemaju o slaganju PC konfiguracija i komponentama, ali čitajući komentare vidim da se ovaj forum lagano pretvara u leglo cinika i wanabe sarkastičnih likova bez ikakvog pokrića...

Koristite blage riječi i jake argumente
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kupio sam novi komp
Dodinho kaže...
Kolacic kaže...

Nema nikakve veze. I budala vozi ferarija. Sto to zelis reci osim sto neka ljubomora se moze zakljuciti?

Kakva ljubomora? Lik je pitao za mišljenje, i rekao sam mu svoje mišljenje. Nakon toga uljećeš ti i spominješ pro gamere i totalno skrećeš s teme.

 

Znam jako puno ljudi koji radi posla (čak i kolega na trenutnom poslu) koriste jake konfiguracije zbog aplikacija u kojima rade, a pojma nemaju o slaganju PC konfiguracija i komponentama, ali čitajući komentare vidim da se ovaj forum lagano pretvara u leglo cinika i wanabe sarkastičnih likova bez ikakvog pokrića...

 Ovaj forum nema smisla vec dugo. Pogotov zbog komentara nadam se da ces ga znati koristiti. Decko se ne kuzi u slaganje ali se kuzi u ono sto radi na pc-u kaj god to bilo. Lp

6 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
lav1000 kaže...

Uglavnom nece to raditi dok ne promjeni ram i ssd u PETABYTE, sistem ce se rusiti i imat ce stutter fest 

 FTFY.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
Dodinho kaže...
Kolacic kaže...

Nema nikakve veze. I budala vozi ferarija. Sto to zelis reci osim sto neka ljubomora se moze zakljuciti?

Kakva ljubomora? Lik je pitao za mišljenje, i rekao sam mu svoje mišljenje. Nakon toga uljećeš ti i spominješ pro gamere i totalno skrećeš s teme.

 

Znam jako puno ljudi koji radi posla (čak i kolega na trenutnom poslu) koriste jake konfiguracije zbog aplikacija u kojima rade, a pojma nemaju o slaganju PC konfiguracija i komponentama, ali čitajući komentare vidim da se ovaj forum lagano pretvara u leglo cinika i wanabe sarkastičnih likova bez ikakvog pokrića...

 Svaka budala sa par sati slobodnog vremena i malo volje moze nauciti vise nego dovoljno o sastavljanju kompova i komponentama. Informacije su lako dostupne, ima dovoljno stranica koje su u stanju raditi usporedbe izmedu raznih komponenti, a slaganje samog kompa (van cable-managmenta) je lako ko sastavljanje lego kockica.

16 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
sexytoiletpaper kaže...

 Svaka budala sa par sati slobodnog vremena i malo volje moze nauciti vise nego dovoljno o sastavljanju kompova i komponentama. Informacije su lako dostupne, ima dovoljno stranica koje su u stanju raditi usporedbe izmedu raznih komponenti, a slaganje samog kompa (van cable-managmenta) je lako ko sastavljanje lego kockica.

Slažem se, ali isto tako ima ljudi koje to ne zanima ili nemaju vremena i žele samo jak i funkcionalan PC.

 

U mom slučaju je tako s automobilima, želim da vozi i da je ispravan, a zajebancija ispod haube me ne zanima ni najmanje.

Koristite blage riječi i jake argumente
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kupio sam novi komp
lav1000 kaže...

Uglavnom nece to raditi dok ne promjeni ram i ssd u gigabyte, sistem ce se rusiti i imat ce stutter fest 

 ja mislim da treba nabavit amd cpu da shvati koliko je sretan što ima intel cpu

 
1 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kupio sam novi komp
Dodinho kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Svaka budala sa par sati slobodnog vremena i malo volje moze nauciti vise nego dovoljno o sastavljanju kompova i komponentama. Informacije su lako dostupne, ima dovoljno stranica koje su u stanju raditi usporedbe izmedu raznih komponenti, a slaganje samog kompa (van cable-managmenta) je lako ko sastavljanje lego kockica.

Slažem se, ali isto tako ima ljudi koje to ne zanima ili nemaju vremena i žele samo jak i funkcionalan PC.

 

U mom slučaju je tako s automobilima, želim da vozi i da je ispravan, a zajebancija ispod haube me ne zanima ni najmanje.

 Želiš reći da ti izgled auta nije bitan ?

7 godina
protjeran
offline
Re: Kupio sam novi komp
Glavas_ZG kaže...
lav1000 kaže...

Uglavnom nece to raditi dok ne promjeni ram i ssd u gigabyte, sistem ce se rusiti i imat ce stutter fest 

 ja mislim da treba nabavit amd cpu da shvati koliko je sretan što ima intel cpu

 da je došao po savjet ovdje, forumski gurui bi mu složili 144+ ryzen konfu bez greške 

7 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
sexytoiletpaper kaže... 

 Svaka budala sa par sati slobodnog vremena i malo volje moze nauciti vise nego dovoljno o sastavljanju kompova i komponentama. Informacije su lako dostupne, ima dovoljno stranica koje su u stanju raditi usporedbe izmedu raznih komponenti, a slaganje samog kompa (van cable-managmenta) je lako ko sastavljanje lego kockica.

 Danas su popularni video tutoriali.

Bio je jedan dobar na The Vergeu, ali su ga maknuli iz nepoznata razloga 😂😂😂 

 

 

Kruha i igala...
6 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
fer-de-lance kaže...
sexytoiletpaper kaže... 

 Svaka budala sa par sati slobodnog vremena i malo volje moze nauciti vise nego dovoljno o sastavljanju kompova i komponentama. Informacije su lako dostupne, ima dovoljno stranica koje su u stanju raditi usporedbe izmedu raznih komponenti, a slaganje samog kompa (van cable-managmenta) je lako ko sastavljanje lego kockica.

 Danas su popularni video tutoriali.

Bio je jedan dobar na The Vergeu, ali su ga maknuli iz nepoznata razloga 😂😂😂 

 

 

 Cak i kad to zanemaris, guglas CPU Comparisons, jedna od prvih stranica sto ce iskociti je CPUBoss. Raznorazni parametri i komparacije svih mogucih CPUova sa hrpom benchmarka koje ekipa uploada na stranicu. Ista stvar za graficke, GPUBoss.

15 godina
offline
Kupio sam novi komp

ti si strašan i mi te se bojimo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kupio sam novi komp

Ne hvalim se kompom,zasto i bih?Htio sam samo pitati jel to dobro ukomponirano,nema veze

Hip-hop is not dead
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Kupio sam novi komp

Dobro je ukomponirano.

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice