Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.112.497
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Ja. uglavnom nemoj ić na youtube jer skida previše, kad god si doma prispoji se na Wi-Fi i izgasi Data traffic tj. podaktovni promet da ti se ne troši bezveze ako si doma.

Daria
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ma trea mi sam za face u skoli i ako nest skinem s market a ako idem doma na net itd. ona idem na Wifi.

Don Believe The Type
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 23:04 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

a i trebao bi se jako potruditi da uspijes potrositi 1 gb prometa na mobu..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

pozdrav, već nekoliko dana sa android marketa nemogu skinuti većinu aplikacija jer ih jednostavno sa mob. nemogu uopće naći, a na računalu mi izbaci da mi uređaj nije kompatibilan a jeste i sve je drugo kao i prije podešeno kada sam ih mogao skinuti

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
oddball kaže...

Ima li još tko problema s wifi-om, da mob jednostavno ne može pronaći ni jednu mrežu makar je pol metra od routera?

Prvi put sam to riješio s full wipe-om, ima li kakvo drugo rješenje?

meni se to upravo desilo da mi nemoze nac router samo sam izbriso automatsko spajanje i naslo mi mrezu i ponovo se spojio.

 

e da x8 original ima gps navigaciju unutr atocnije ima karte aplikacije ze zove karta ili maps nisam siguran

sad kad sam stavio cm mod nemam te aplikacije i nemogu je nac na netu il di da je skinem a treba mi gps xD

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Potraži malo po forumima. Ima jako dobrih offline navigacija za android. Recimo iGO-MyWay radi ok sa Q3.2011 navteq europe kartama...

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

ako stavim GingerDX jel cu imat ovakav menu 

?

i jel mogu to sam kod kuce napraviti?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

ako stavim GingerDX jel cu imat ovakav menu 

?

i jel mogu to sam kod kuce napraviti?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
trole_forum kaže...

ako stavim GingerDX jel cu imat ovakav menu 

?

i jel mogu to sam kod kuce napraviti?

Da, imati ćeš takav meni i da, možeš to sam napraviti.

Evo tutorial i prolistaj malo ovu temu, ako ni onda ne skužiš pitaj ovdje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=685447

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jedno pitanje...dok sam na internetu preko wi-fia, dali mi se trose mb od mobilnog interneta???

jur@
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
ne trose se, zato i postoji wi-fi..
<a href="http://www.ADmimsy.com?R=Vespreian" target="_blank">ADmimsy - Get Paid to View Ads</a>
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Kupujem X8, stavit ću GingerDX, nisam nikad prije koristio smartphone.

 

1. Kako se otvaraju .xml .doc (.pdf) datoteke, koji app-ovi se preporučuju, ima li besplatnih?

 

2. Je li omogučeno raditi u .xml i .doc fajlovima?

 

3. Može li se u .xml fajlovima koristiti stisak-kratice sa tri tipke? ;    npr   Ctrl Shift ,     

 

4. nešto u vezi rada sa .xml fajlovima što bi me moglo iznenaditi?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Instalirao sam sam si Ginger DX na mob ali nemogu stavit nijedan widget na main screen...dakle koji god widget si skinem npr za sat,potrosnju baterije...nemam ju opce u opcijama widgeta imam samo obicni analogni sat sto me zivcira jel nema brojeve...zna li tko kako da to napravim?

Mafija sused,lopovi su među nama!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
juzny90 kaže...

Instalirao sam sam si Ginger DX na mob ali nemogu stavit nijedan widget na main screen...dakle koji god widget si skinem npr za sat,potrosnju baterije...nemam ju opce u opcijama widgeta imam samo obicni analogni sat sto me zivcira jel nema brojeve...zna li tko kako da to napravim?

Vjerojatno si instaliro widgete na sd karticu.Da bi widgeti radili moraju se nalazit na memoriji telefona{#}

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Jebasu123 kaže...
juzny90 kaže...

Instalirao sam sam si Ginger DX na mob ali nemogu stavit nijedan widget na main screen...dakle koji god widget si skinem npr za sat,potrosnju baterije...nemam ju opce u opcijama widgeta imam samo obicni analogni sat sto me zivcira jel nema brojeve...zna li tko kako da to napravim?

Vjerojatno si instaliro widgete na sd karticu.Da bi widgeti radili moraju se nalazit na memoriji telefona{#}

Je to je bio problem Hvala :D

Mafija sused,lopovi su među nama!
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jeli ima smisla instalirat xLoud ili BRAVIA Engine? Jeli to prava stvar ili mazanje očiju?

Vidim na xda podjeljena mišljenja.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

XLOUD radi i BRAVIA Engine isto radi al tesko je dosta vidjet razliku izmedu slika onak vidis da su taminije i cisce na xloud ti je zvuk malo jaci neko 10-15%

Don Believe The Type
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 19:04 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Znam da rade al kolko čujem samo su malo nabili kontrast i pojačali zvuk. Jel to istina ili ima još nekih prednosti?

Mislim da je tu stvar isto hardverske prirode a ne samo softverske.

Only the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 19:07 (RePlaY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Nema nikakvih predonosti i mozda je malo zvuk cisci al tesko se primjeti razilka nemoj to instaliravati bzvz. ja sam istestirao oba nema bas neke koristi od toga.

Don Believe The Type
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 19:11 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

A šta je sa onom Supercharger skriptom? Jeli donosi nekakvo veće ubrzanje?

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Da mnogo  donosi koristim je vec dugo mob uopce ne lagga tj. leti nemogu ti opisati samo što moras svaki put pokrenut kad resestiras mobitel pono koristim tu skriptu i opciju 1 i 9

Don Believe The Type
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 19:13 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Zamolio bi vas za malu pomoč, brat me zamolio da mu rootam mob i kako sam več to sebi radio znam več kako sve ide, ali ima jedan problem napravio sam root sa superoneclickom i jednostavno nema root explorera, ima superuser ali ne i ovog prvog, probao sam resetirat mob i svejedno ništa, ako može pomoč, zahvaljujem :) 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are cle
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
atiHD kaže...

Zamolio bi vas za malu pomoč, brat me zamolio da mu rootam mob i kako sam več to sebi radio znam več kako sve ide, ali ima jedan problem napravio sam root sa superoneclickom i jednostavno nema root explorera, ima superuser ali ne i ovog prvog, probao sam resetirat mob i svejedno ništa, ako može pomoč, zahvaljujem :) 

 

root explorer skins s marketa..

<a href="http://www.ADmimsy.com?R=Vespreian" target="_blank">ADmimsy - Get Paid to View Ads</a>
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ako ti se neda trazit skini tollbox sa xda i tamo imas u foderu root explorer

Don Believe The Type
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

Ako ti se neda trazit skini tollbox sa xda i tamo imas u foderu root explorer

jel mi možeš stavit link za tollbox, tražio sam al ne mogu nač :S 

 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are cle
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jel ovdje itko od vas overclockao x8-icu?

LoL NordicEU : Heineken01
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
KKristijan kaže...

Jel ovdje itko od vas overclockao x8-icu?

meni je trenutno na 768MHz, uz nAa10 kernel i MiniCM 2.1.8 rom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2012 21:39 (antimadridista).
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jeli koristi neko GingerXperia v22? Meni dosta laga ali kolko vidim kažu da je brza. Izgledom i aplikacijama mi se više sviđa od GDX. Btw stock karnel.

Only the brave
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 13:47 (RePlaY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Ja ne ali mirne duše mogu reći da je GDX 10x bolji rom od GX i to po svemu;) njega je radio pravi developer a GingerXperiu tip od 14,15 godina koji nema ni trunke iskustva u android developmentu,ionako se njegov rom bazira na nekom,vjerovatno na MiniCM-u..

ja ti preporučam prelazak na MiniCM 2.1.8 i nAa 10 kernel,definitivno najbrža i najjača kombinacija sa najnovijim driverima za GPU,vjeruj,nemožeš pogriješit ;)

XPERIA X8 White * 2.3.7 GingerDX.v021 by doixanh*
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice