Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.727
|
čitano: 13.098.663
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Zaš ne kupite u startu malo jače, tih par sto kuna neće nikog ubit.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pozdrav,

trebao bi preporuku za laptop za zensku osobu za oko 5000 kn. Nije zahtjevan korisnik, ne igra igrice niti koristi prezahtjevne programe. Neki uvjeti su jedino 512 gb ssd, 15 inca ekran. Po mogucnosti neka bude free dos jer je to isplativija varijanta.

Naletio sam na ovaj: https://www.instar-informatika.hr/ultrabook-asus-vivobook-15-x512da-ej389t-156-fhd-amd-ryzen-7-3700u-up-to-38ghz-8gb-ddr4-512gb-nvme-ssd-amd-radeon-rx-vega-10-no-odd-win-10-2-god/asus-x512da-ej389t/product/

Misljenja?

Hvala!
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pozdrav svima.
Molio bih vas za pomoć. Kupio bih laptop, ali ne znam u kojem cjenovnom rangu i sa kojim karakteristikama da gledam. Naime laptop mi služi isključivo za rad u office-u, surfanju i gledanju 4k filmova. Laptop mi je spojen na tv kada gledam filmove i serije. Kada sam preko starog laptopa gledao 4k filmove veće od 20GB, laptop nije mogao pokrenuti file. Nadam se da bi sa novim laptopom to riješio. Hvala na pomoći i naravno ako može link na neko računalo gdje je realna cijena za moje potrebe.
P. S. Da li bi računalo iz linksa što Stric_Jura spominje da će biti na akciji u subotu zadovoljilo moje potrebe?
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 8:05 (sblivada).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
DiRT kaže...

Zaš ne kupite u startu malo jače, tih par sto kuna neće nikog ubit.

 Sa ovim se slažem, ako danas kupujete minimum, minimuma potrebnog za rad, za godinu dana očekujte probleme, a nekada i ranije.

Windows updati, ostali software koji koristite, svi pretpostavljaju da sustavi imaju sve više coreova, RAM memorije, brži SSD. Software se sve manje optimizira da bi radio na minimumu, jer u prosjeku ima više dostupnih resursa, a optimizacija je skup proces i zahtjeva vrlo mali podskup uskospecijaliziranih inženjera kojih je malo na tržištu.

 

Dakle, onaj "future proof" koji se često ismijava, ponekad treba uzet sa zrnom soli. Uvijek kupite SSD, što više RAM-a i što bolji CPU. Naravno da svi imamo neki iznos novaca koji nam je dostupan, ali nekada je jeftinije u startu se rastegnut malo više za primjereniji stroj, nego kukat za godinu-dvije.

 

to ne znači kupit skupi ultrabook sa slabijim komponentama i trendy izgledom za 15k kuna, ali laptope ispod 3.5-4k po meni ne treba ni gledati.

 

Imam doma takvu ekipu, mobitel može koštat 5k kuna, ali laptop bi dali 2.5 . Nikad nisu zadovoljni sa dobivenim i nekako sam ja za to kriv, iako im u startu kažem da perem ruke od tog laptopa, ali koji je najipslativiji u tom rangu.

 

"Ne treba meni niš posebno, samo da si mail pročitam i vijesti pogledam" - BAM!!! Windoze se dižu 2 minute, sve se sporo otvara, a kod mene vide da leti. Kako to!? Pa ono... SSD, ne-najjeftiniji CPU/APU i dovoljno RAM-a.

13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa, 

 

trebao bih pomoć u vezi odabira laptopa. Naime, otac bi za uredski rad pa me pita za ovog je li u redu. Prednost je sto dodu windowsi.
Aces Aspire 5 za 5200 na akciji.

 

Imate mozda koje drugo misljenje ili prijedlog? S obzirom da nije prezahtjevan korisnik, mogao bi komotno i na 4k spustiti pa neki solidan uzeti, ovo je mozda too much...

 

Hvala unaprijed :) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 13:24 (deflagrated).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Tkozna kaže...
Pozdrav,

trebao bi preporuku za laptop za zensku osobu za oko 5000 kn. Nije zahtjevan korisnik, ne igra igrice niti koristi prezahtjevne programe. Neki uvjeti su jedino 512 gb ssd, 15 inca ekran. Po mogucnosti neka bude free dos jer je to isplativija varijanta.

Naletio sam na ovaj: https://www.instar-informatika.hr/ultrabook-asus-vivobook-15-x512da-ej389t-156-fhd-amd-ryzen-7-3700u-up-to-38ghz-8gb-ddr4-512gb-nvme-ssd-amd-radeon-rx-vega-10-no-odd-win-10-2-god/asus-x512da-ej389t/product/

Misljenja?

Hvala!

 Cisto da se nasmijemo malo - kakve veze ima jel laptop za zensku ili musku osobu? 

Da, nije los ovaj laptop, imas ga u HG Spotu jeftinije - klik

Međutim, kakve programe koristi? Ako nije prezahtjevno, moze se ici i na jeftiniju varijantu pa uzme 1TB SSD recimo sa malo slabijim procesorom - klik

Ili ako su programi kao AutoCAD, SOLIDWorks i sl. koji zahtjevaju i zasebnu graficku karticu uz to, onda malo manji SSD (256GB) ali je tu onda gtx 1050 koja ce biti i vise nego dovoljna za taj posao, recimo nesto ovako - klik 

sblivada kaže...
Pozdrav svima.
Molio bih vas za pomoć. Kupio bih laptop, ali ne znam u kojem cjenovnom rangu i sa kojim karakteristikama da gledam. Naime laptop mi služi isključivo za rad u office-u, surfanju i gledanju 4k filmova. Laptop mi je spojen na tv kada gledam filmove i serije. Kada sam preko starog laptopa gledao 4k filmove veće od 20GB, laptop nije mogao pokrenuti file. Nadam se da bi sa novim laptopom to riješio. Hvala na pomoći i naravno ako može link na neko računalo gdje je realna cijena za moje potrebe.
P. S. Da li bi računalo iz linksa što Stric_Jura spominje da će biti na akciji u subotu zadovoljilo moje potrebe?

 Prema svemu sto sam uspio citati i iscitati, ako zbilja zelis 4k filmove, trebas prvo imati HDMI 2.0 ili noviji kabel koji ti to moze reproducirati i od komponenti je SSD obavezan (pise da stari HDD od 7200RPM pocinje stekati, sttuterati), za intel kaze procesor 7. ili novije generacije + grafika na ovim procesorima bi trebala biti dovoljna, no svakako bih preporucio za neko buduce ulaganje da uzmes zasebnu graficku u laptopu.

E sad, mogucnost je da ce raditi na tom laptopu sve kako treba, a opet kad bude neki jaci file ce stekati.

Sa odvojenom grafickom si miran jer ona sama procesira svoje, a procesor svoje, dok na iGPU imas problem da procesor radi sve. Naravno da bi se vise isplatilo uzeti PC umjesto laptopa za takve stvari, ali ako inzistiras na laptopu, moje je misljenje ovakvo, sad nek me netko ispravi ako grijesim: 8GB RAM-a, GTX 1050 3GB + i5 8. ili 9. generacije (8300H ili 9300H) je po meni i vise nego dovoljno, ali i sigurno - klik

Kovačić
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
deflagrated kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

trebao bih pomoć u vezi odabira laptopa. Naime, otac bi za uredski rad pa me pita za ovog je li u redu. Prednost je sto dodu windowsi.
Aces Aspire 5 za 5200 na akciji.

 

Imate mozda koje drugo misljenje ili prijedlog? S obzirom da nije prezahtjevan korisnik, mogao bi komotno i na 4k spustiti pa neki solidan uzeti, ovo je mozda too much...

 

Hvala unaprijed :) 

 Uredski rad, znaci office paket pretezito.

Dovoljan je laptop i za manje od 4k kuna. Ako je potrebno i sa windowsima, onda evo ovako nesto - klik

Dovoljno je 8GB RAM-a, SSD, dobra rezolucija (FHD) da se lijepo i dobro vidi i procesor koji ce biti i vise nego dovoljan za takav rad. Koji god da uzmete, necete fulati, gledajte si garanciju sto dulje i to je to.

Kovačić
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Nije glavni uvjet da bude laptop, može i stolno računalo. Ajde, molim te ako može koji link na stolno računalo ako je to isplativija varijanta. Lp!
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
deflagrated kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

trebao bih pomoć u vezi odabira laptopa. Naime, otac bi za uredski rad pa me pita za ovog je li u redu. Prednost je sto dodu windowsi.
Aces Aspire 5 za 5200 na akciji.

 

Imate mozda koje drugo misljenje ili prijedlog? S obzirom da nije prezahtjevan korisnik, mogao bi komotno i na 4k spustiti pa neki solidan uzeti, ovo je mozda too much...

 

Hvala unaprijed :) 

 Čemu taj, pored onog HP-a za 5000kn? 

 

https://www.mikronis.hr/Proizvod/hp-pavilion-gaming-15-ec0013nm-amd-ryzen-5-3550h-2-10ghz-16gb-256gb-ssd-freedos-15-6-full-hd-nvidia-geforce-gtx1050-3gb-p-n-8pn43ea/4844 

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Za uredski rad stvarno nije potrebno nesto vise/bolje nego ono sto sam gore naveo, 5000kn je previse, moze 200€ stavit sa strane ili kupit dodatni disk/garanciju ili nesto trece za taj novac.

Ali ovo tvoje je dobra ponuda, tu se slazem.

Kovačić
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
sblivada kaže...
Nije glavni uvjet da bude laptop, može i stolno računalo. Ajde, molim te ako može koji link na stolno računalo ako je to isplativija varijanta. Lp!

 Jel ti treba onda i sva periferija? (monitor, tipkovnica, mis, zvucnici?)

Kod laptopa je barem prenosivost dobra i mozes ga ovako koristit, a kad gledas film, onda prespojis na TV.

Ovdje mozes i TV koristiti kao monitor. 

Kovačić
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Treba mi periferija i monitor. Kad gledam tv da supruga može raditi na računalu.
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
acmilan2 kaže...

Za uredski rad stvarno nije potrebno nesto vise/bolje nego ono sto sam gore naveo, 5000kn je previse, moze 200€ stavit sa strane ili kupit dodatni disk/garanciju ili nesto trece za taj novac.

Ali ovo tvoje je dobra ponuda, tu se slazem.

 Slažem se, za 3500 kn može se naći solidan laptop s 8GB RAM-a i Ryzenom 3500 i SSD-om. Običnom korisniku je to sasvim dovoljno. Ali ako već traži za 5000kn, mislim da može dosta bolje od laptopa koji je naveo. 

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
sblivada kaže...
Treba mi periferija i monitor. Kad gledam tv da supruga može raditi na računalu.

 Ovo je kolega ibme74 napisao u jednom drugom threadu, iskorigirat cu poslije cijene jer idem u nocnu pa budem rijesio kad uhvaitm vremena i pogledat da li je sve dostupno, definitivno bolja kupovina nego laptop u tom cijenovnom rangu + evo i monitor.

 

1 * LG 23,5 LED IPS 24MK430H, VGA, HDMI, 75Hz, Vesa, FreeSync
Sifra: lg-24mk430m - 1.023,00 Kn

1 * Procesor AMD Ryzen 5 1600 AF, 6 core, S.AM4, Wraith Stealth
Sifra: 0400346 - 1.032,22 Kn

1 * Matična GIGABYTE B350M GA-AB350M-DS3H (S.AM4, 4xDDR4, RAID) mATX
Sifra: GA-AB350M-DS3H - 554,44 Kn

1 * Patriot Viper Steel, 3200Mhz, 16GB (2x8GB), CL16
Sifra: pat-vs416g320k-16g - 776,67 Kn

1 * Grafička kartica Asus STRIX-RX570-O8G-GAMING, RX 570 8GB GDDR5
Sifra: 0902502 - 1.498,89 Kn

1 * SSD Kingston 480GB A400 SATA3
Sifra: SA400S37/480G - 623,00 Kn

1 * Napajanje SilentiumPC Elementum E2 550W, 80+ EU P/N: SPC252
Sifra: SPC252 - 354,44 Kn

1 * MS CYCLOPS V midi tower gaming kućište
Sifra: 0151358 - 276,67 Kn

3 * Ventilator MS PC COOL, 12cm crni, 1000rpm
Sifra: 0151209 - 116,67 Kn

 

Ukupno na rate: 6.256,00 Kn (-2%=6.130kn)
Ukupno s popustom za keš: 5.630,40 Kn (5.517kn)

Besplatno slaganje i dostava

Ranko Kukumar kaže...
acmilan2 kaže...

Za uredski rad stvarno nije potrebno nesto vise/bolje nego ono sto sam gore naveo, 5000kn je previse, moze 200€ stavit sa strane ili kupit dodatni disk/garanciju ili nesto trece za taj novac.

Ali ovo tvoje je dobra ponuda, tu se slazem.

 Slažem se, za 3500 kn može se naći solidan laptop s 8GB RAM-a i Ryzenom 3500 i SSD-om. Običnom korisniku je to sasvim dovoljno. Ali ako već traži za 5000kn, mislim da može dosta bolje od laptopa koji je naveo. 

 Da, to sve stoji. Samo kazem, na prijasnjoj stranici mislim da sam napisao da cemu da trosi ako ce uredski rad biti, 5000kn kad moze 200€ na drugo nesto staviti, no sve 5, postujem tudje zelje. Slazem se s tobom onda da je ovo za 5k kuna bolji izbor.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 16:27 (acmilan2).
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Ranko Kukumar kaže...
acmilan2 kaže...

Za uredski rad stvarno nije potrebno nesto vise/bolje nego ono sto sam gore naveo, 5000kn je previse, moze 200€ stavit sa strane ili kupit dodatni disk/garanciju ili nesto trece za taj novac.

Ali ovo tvoje je dobra ponuda, tu se slazem.

 Slažem se, za 3500 kn može se naći solidan laptop s 8GB RAM-a i Ryzenom 3500 i SSD-om. Običnom korisniku je to sasvim dovoljno. Ali ako već traži za 5000kn, mislim da može dosta bolje od laptopa koji je naveo. 

 

 

Evo ga pa tko hoće sada nek uzima bez razmišljanja dok ih još ima: Lenovo IdeaPad S340-15API 81NC00EUSC, 15,6 FHD IPS, AMD Ryzen 5 3500U 2,10GHz, 8GB RAM, 512GB SSD PCIe NVMe, AMD Radeon Vega 8, Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem, 3.399,15 kn.

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
sblivada kaže...
Treba mi periferija i monitor. Kad gledam tv da supruga može raditi na računalu.

 Ajde se javi u privatnoj poruci.

Kovačić
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

 Za tu cijenu izgleda jako dobro ako ti ne treba GPU u nikojem slučaju, osim za neke stare igre ili takvo što. Ima i dobar ekran

15 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav! Brat traži neki laptop a ja nisam baš stručnjak u tom području pa je svaki savjet dobrodošao. Znači važno mi/mu je da je što lakši i po mogućnosti da ima HDMI izlaz.
Ja sam pronašao ovaj HP Envy 13-ag1019nm (nema hdmi ali na netu kažu da u kutiji dolazi dongle usbc na hdmi, dok na službenim stranicama uopće ne mogu pronaći taj model). 

Znači nešto u tom rangu, on je gledao onaj MacBook Air iz 2015-te valjda, što je sada na sniženju cca 8000kn pa sam mu rekao da ne bude blesav. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

 Surfanje,MS Office, FLAC preko vanjskog DAC-a na pojačalo, FB sa onim njihovim igricama, YT, filmovi i serije? Jeli OK? I, dali ima hrvatsku tipkovnicu?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 9:50 (žoss-2).
3 godine
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

 

Nakon nekoliko dana razmišljanja i razgledavanja laptopa (što preko kompa, što uživo) odluka je ipak pala na skuplju, ali jaču verziju:

 

  • Lenovo Legion Y540-17IRH. - jedini minus je nešto slabije trajanje baterije, ali obzirom će ionako pretežno biti "stolno računalo" i većinu vremena na izvoru napajanja mislim da baterija ipak neće biti problem.

 

E sad još jedno odnosno dva pitanja za upućene:

 

1. Isplati li se / vrijedi li za cca 400kn uzeti dodatno 3 godišnje jamstvo i zna li netko da li su ti uvjeti kao i u tvorničkom 2-godišnjem jamstvu ili ipak pokrivaju/osiguravaju manje od tvorničkog?

 

2. Ako se uzme dodatno 3-godišnje jamstvo koliko shvaćam ne smijem za to vrijeme ništa radit na laptopu...dakle ukupno 5 godina ga ne smijem otvarat, niti išta mijenjat, jelte?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pitala me frendica za laptop do kojih 4000 kn. Treba za faks, office i to, internet i gledanje filmova. Gaming ne.

Sad, ja se kuzim kolko tolko u komponente i to, npr. znam da je i5 bolji od i3, al ne mogu procjeniti koliko je procesor stvarno bitan, odnosno hoce li i i3 biti dobar za te nezahtjevne stvari. Eventualno su filmovi malo zahtjevniji.

I npr. SSD, svugdje pise velicina, ali nigdje ne pise tip ni neki dodatni podatci, jel mogu to nekako saznati.

I brandovi opcenito, HP, Aces, Asus, Dell... jel ima boljih i losijih ili je to sve isto manje vise?

 

Znaci ne treba mi neki odredjeni model, nego vise na sta da obratim pozornost, dali da nesto izbjegavam i takvi savjeti. Iako mozete naravno napisati i neki konkretan model ako znate neki koji bas odgovara opisu

Znam da su vani jeftiniji, ali to nazalost nije opcija zasad, tako da mora biti cijena u Hr

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
macgyver kaže...

Pitala me frendica za laptop do kojih 4000 kn. Treba za faks, office i to, internet i gledanje filmova. Gaming ne.

Sad, ja se kuzim kolko tolko u komponente i to, npr. znam da je i5 bolji od i3, al ne mogu procjeniti koliko je procesor stvarno bitan, odnosno hoce li i i3 biti dobar za te nezahtjevne stvari. Eventualno su filmovi malo zahtjevniji.

I npr. SSD, svugdje pise velicina, ali nigdje ne pise tip ni neki dodatni podatci, jel mogu to nekako saznati.

I brandovi opcenito, HP, Aces, Asus, Dell... jel ima boljih i losijih ili je to sve isto manje vise?

 

Znaci ne treba mi neki odredjeni model, nego vise na sta da obratim pozornost, dali da nesto izbjegavam i takvi savjeti. Iako mozete naravno napisati i neki konkretan model ako znate neki koji bas odgovara opisu

Znam da su vani jeftiniji, ali to nazalost nije opcija zasad, tako da mora biti cijena u Hr

 https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Lenovo-IdeaPad-S340-15API-81NC00EUSC%2C-15%2C6-FHD-IPS%2C-AMD-Ryzen-5-3500U-2%2C10GHz%2C-8GB-RAM%2C-512GB-SSD-PCIe-NVMe%2C-AMD-Radeon-Vega-8%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000304822

ovo se vec par stranica preporuca i definitivno je best buy za ove novce na ovoj akciji, tako da uzmi dok ima..

14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
steve90 kaže...

Ja sam pronašao ovaj HP Envy 13-ag1019nm (nema hdmi ali na netu kažu da u kutiji dolazi dongle usbc na hdmi, dok na službenim stranicama uopće ne mogu pronaći taj model). 

 Ja imam envy 13 ali sa i5 8250u. Nije dosao sa dongleom, ali to kupis za 100injak kuna

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 13:29 (loky4i4).
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala, cini se ok, samo ako sam dobro shvatio, ima Free DOS, a nema Windowse, znaci da bi ja trebao instalirati windowse? Ali ok, to mi nije neki problem

14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ljudi, tražim laptop u cijenovnom rangu oko 5000 kn.
Laptop bi služio za amatersko audio snimanje (odvojena vanjska zvučna kartica za snimanje), gledanje filmova, obrada fotografija u Photoshopu i nekakav lagani video editing.
Super bi bilo kada bi laptop imao i nekakvu dediciranu grafičku karticu da se može na njemu povremeno nešto i zaigrati na nekakvim medium detaljim, ne mora biti ultra.

Jedan od modela koji mi je zapao za oko je ovaj: https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Lenovo-Ideapad-Gaming-L340-15IRH-81LK010GSC%2C-15%2C6-FHD-IPS%2C-Intel-Core-i5-9300H%2C-16GB-RAM%2C-512GB-SSD-PCIe-NVMe%2C-NVIDIA-GeForce-GTX-1650-4GB-GDDR5%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000286177?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Čini mi se kao jako prihvatljiva cijena s ozbirom što sve nudi ili ipak ima neka bolja kombinacija.
U svakom slučaju voljan sam čuti vaše prijedloge, hvala unaprijed.

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
macgyver kaže...

Hvala, cini se ok, samo ako sam dobro shvatio, ima Free DOS, a nema Windowse, znaci da bi ja trebao instalirati windowse? Ali ok, to mi nije neki problem

 tako je, i to stvarno nije nikakav problem, ubacis bootabilni win na stiku on sam pokrene instalaciju, odradis sta treba i to je to imas windows.. ako i ne znas, ima tona tutorijala i stvarno nista nije tesko.. a ako ne zelis "krekirat" ili aktivirat sa strane uvijek na ebayu mos kupit jeftini orginal key za desetak kuna...

15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
loky4i4 kaže...
steve90 kaže...

Ja sam pronašao ovaj HP Envy 13-ag1019nm (nema hdmi ali na netu kažu da u kutiji dolazi dongle usbc na hdmi, dok na službenim stranicama uopće ne mogu pronaći taj model). 

 Ja imam envy 13 ali sa i5 8250u. Nije dosao sa dongleom, ali to kupis za 100injak kuna

 Imaš ga dugo već? Kako si zadovoljan? Danas ga išao pogledati i na prvu djeluje kvalitetno.

14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
žoss-2 kaže...

 Surfanje,MS Office, FLAC preko vanjskog DAC-a na pojačalo, FB sa onim njihovim igricama, YT, filmovi i serije? Jeli OK? I, dali ima hrvatsku tipkovnicu?

 Pa za to mora biti dobar (radije bih da ima R 3500 u, ali i 4 jezgraš za te novce i to pravi CPU je OK)...

 

evo ti specki, čak je i ekran IPS s 300 nits svjetline, a tipkovnica je slovenska što će reći hrvatska (Janezi nemaju ć ;-)

 

https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo%20Laptops/ideapad_L34017API?M=81LY002QSC

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 16:56 (Stric_Jura).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Na sici piše da ima 8 GB rama je li to greška ili? I je li taj laptop najbolje što mogu dobiti za 2500 kn?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 17:46 (tzvhdsse).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice