Siege of Inaolia

poruka: 61
|
čitano: 12.366
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Pozdrav forumske kolege,

Pronašao sam priliku da otvorim temu za jedan zanimljiv i perspektivan indie naslov koji se naziva Siege of Inaolia ( IndieDB stranica ) i koji je u izradi od strane Riftwalker ( Oficijalna stranica ) razvojnog studia.

Facebook stranica

YouTube kanal na kojem možete vidjeti dosta stvari.

 

Sama igra i radnja su smještene u tamni svijet po imenu Ilastria, svijet koji je prepun ratova i magija, uz to tu se nalazi i sve prisutna Orc rasa, te njihovi pretci. Mi ćemo biti u mogućnosti kontrolisati jednog od tri heroja u njihovoj borbi da prežive u drevnoj tvrđavi pod nazivom Inaolia. Zadatak koji će otkriti znači u mnogo čemu pri ravnoteži cijelog svijeta.

Siege of Inaolia namjerava pružiti i staviti preživljavanje pružajući svježe iskustvo u obliku igre koji veliki prihod daji i samoj priči, kao i visokoj "replay" vrijednosti uz pomoć dinamične borbe.

 

Znači, radi se o 3rd Person Survival igri koja se radi u UDKu. Biti će te u mogućnosti da izaberete tri lika, te se borite protiv dvije frakcije uz veoma zanimljivu priču, pored Story moda, biti će te u mogućnosti igrati i Survival arenu i pokušati preživjeti što duže možete. Pored toga igra će se moći igrati i u CO OPu do tri igrača pomoću LANa ili interneta.

 

Još vrijedi izdvojiti da možete odigrati i Alphu 2.5, preuzmite je na ovom linku. Svako mišlenje i review iste bi dosta pomogao u daljnjem razvoju i Alphi 3.

Pored svega ovoga želio bih istaći da upravo i ja radim u igri odnedavno, tako da ću vršiti stalni update teme sa novim informacijama.

Za još više slika posjetite IndiDB stranicu.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
7 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Sada je i oficijalno, postao sam član Riftwalker LTD., već sam počeo rad na svojem levelu za igru i naravno donosit ću vam česte informacije na ovu temu.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia
Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Par novih slika iz dvije nove arene koje će biti uključene u igri.

Prve dvije slike su Frostbite arena koja je rađena i radi se od strane mene, druge dvije slike su iz arene Bleeding Peaks i rađene su od Brandena, drugog level dizajnera :D

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 23:18 (CoLdPlay).
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Orc archer. Texture još nisu finalne.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia
Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Iz razloga što sam ovdje već duže vremena i poštujem ovu zajednicu dati ću vam prvu informaciju da spremamo trailer, alphu 3 i na kraju samu Kickstarter kampanju koja će nam pomoći u mnogo čemu. Sve to bi se trebalo dogoditi u ovom mjesecu.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Siege of Inaolia
CoLdPlay kaže...

Iz razloga što sam ovdje već duže vremena i poštujem ovu zajednicu dati ću vam prvu informaciju da spremamo trailer, alphu 3 i na kraju samu Kickstarter kampanju koja će nam pomoći u mnogo čemu. Sve to bi se trebalo dogoditi u ovom mjesecu.

  Hej! Zašto istu stvar ne uradiš i sa ekipom koja radi Descension?

13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Iz razloga što se slabo radi na igri, a uostalom nisam ja čovjek koji donosi te odluke, ali nikad se ne zna. Ukoliko živne projekat možda se i dogodi, bilo je dosta planova.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia
Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Novi update na IndieDB-u.  Također, Kickstarter kampanja počinje za 10 dana, svi smo veoma uzbuđeni radi toga. 

 

Jedan concept art nove arene koju je napravio naš novi 2D dizajner Adam. Uskoro stiže i video finalnog izgleda Inferno arene.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Statistički podaci na IndieDB-u nas stvarno raduju i to je dosadašnji dokaz da postoji veliko interesovanje za samu igru.

Trenutno smo rankirani na 29 mjestu od 10,611 projekata, a broj posjetitelja stranice je nevjerovatnih 90 hiljada ( samo danas 450 ). Uz to imamo 400 stalnih pratitelja što je još jedan podatak koji nas izuzetno raduje.

Treba napomenuti da je ova sedmica ključna što se tiče priprema za Kickstarter kampanju, trailer samo što nije gotov, uz to pružit ćemo veliki broj video zapisa, kako običnih tako i developer osvrta na survival arene.

Eto želio sam se malo osvrnuti na statistiku i iznijeti par podataka, također pogledajte novi IndieDB update.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Alpha 3 stiže krajem ovog mjeseca i nadamo se da ćemo imati dvije Survival arene u vidu Inferno i Snow arene.

 

Trailer i Inferno flytrough su završeni što znači da ćemo ih veoma brzo i vidjeti u vidu naših kampanja Greenlighta i Kickstartera.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Par novih slika Inferno arene, trebali bi ubrzo prikazati još slika dvije druge arene. 

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Pozdrav svima. 

Upravo smo pokrenuli našu Greenlight kampanju i ukoliko ima osoba kojima se sviđa igra i željeli bi na neki način pomoći onda je definitivno glas na Greenlightu dobar izbor.

Također smo pustili i video koji je prikaz Inferno arene i preporučujem da ga pogledate :

 

 

Još jednom link na Greenlight stranicu !

 

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 13:37 (CoLdPlay).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

IndieDB novi news post ! 

 

Radimo na tome da večeras objavimo još jedan video koji će biti sneak peak Snow arene. Do tada uživajte!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 17:04 (CoLdPlay).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Ne otvara mi greenlight :(...Btw. super izgleda! :D

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Sa razlogom ti ne otvara stranicu. Odlučili smo sakriti igru na kratko jer spremamo novi sadržaj, a u to vrijeme želimo spasiti određeni broj glasova kojima će se zasigurno svidjeti novi sadržaj. Alpha 3 je također blizu završetka.

Ja ću naravno obavijestiti kada ponovno "otkrijemo" igru.

Hvala ti mnogo svakako!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Naš prvi oficijalni trailer je izašao ! Za najbolju kvalitetu gledajte u HD-u.

 

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia
Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Dugo vremena bez ikakvog postanja.

 

Alpha 3 je završena, međutim ostao nam je još jedan mali korak. To je snimanje Development videa koji će prikazati neka od poboljšanja u predstojećoj alpha verziji. 

Tako da možete očekivati verziju u roku od 3-4 dana.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Siege of Inaolia
CoLdPlay kaže...

Naš prvi oficijalni trailer je izašao ! Za najbolju kvalitetu gledajte u HD-u.

 

ZzzZzz

13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Došli smo nazad na Greenlight !

 

 

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2013 17:38 (CoLdPlay).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia
Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Za proslavu izlaska igre na Desuri poklanjamo dva besplatna ključa za igru.

 

Da bi ste aktivirali ključ, morate imati Desura client instaliran i preko njega aktivirati. Ne zaboravite da smo i na Steam Greenlightu!

 

Ako uzmete neki od dva ključa bilo bi lijepo da kažete, da ne bi drugi bez razloga skidali.

 

KGG92-6AYQH-9A2QA-EPOV3-ROXY5

 

M6ZF9-ZY7U3-WOP5O-VWRMS-MS6JQ

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 4
13 godina
offline
Siege of Inaolia

Ja sam aktivirao prvi kljuc, hvala puno :) Pratim od pocetka, i na greenlightu, a drago mi je da na desuri izlazi.

 

Pise mi da je igra aktivirana (iako je nema medju ostalim igrama pod Games), ali je ne mogu igrati jer ce izaci za 10 dana.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Drago mi je zbog podrške.

 

Da, igra na Desuri kao alpha funding projekt izlazi 13.11 i na taj datum će se pretpostavljam moći zaigrati. Mi smo također i blizu Alphe 4 i ukoliko tačno govorim sa tim ključem moći ćeš igrati sve verzije igre, uključujući i finalnu, znači sve Alpha i Beta verzije igre, ali uzmi ovo sa rezervom.

 

Vjerovatno će biti i još jedan giveaway uskoro, prije 13.11.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Desura je objavila video u kojem su spomenuli i nas ! 

 

I upravo smo LIVE na samoj Desura stranici !

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2013 0:10 (CoLdPlay).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia
Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siege of Inaolia

Dva nova koncept rada, time smo kompletirali tri lika koja će se moći koristiti u igri.

 

Pratite nas i na IndieDB-u, aktivno se pripremamo i borit ćemo se za TOP 10 igara u ovoj godini. 

Također jedna informacija koja je vezana za tim u cjelini. Blizu smo dobivanja UE4 ( Unreal Engine 4 ) kojim ćemo eventualno pokrenuti i našu novu igru. 

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice