Call of Duty: Warzone

poruka: 479
|
čitano: 163.703
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
JozoBozo121 kaže...
vex3855 kaže...

Ni ja ne mogu ući u igru, normalno sam igrao, izasao iz igre i bio je mali update od cca 200mb i sad ne zeli uci u igru

 Mah, već se tjedan dana dogovaramo da probamo, upalio sam da vidim jel radi sve, postavio, ugasim da updejtam drivere dok odradim krug biciklom pa si mislim taman ću stić intro riješit prije dogovora i vratim se doma i dočeka me ovo sranje da se ne mogu log-inat. Sudbina očito ne želi da igramo to 

 sad bas zeza i uopce ne mogu uci

 

edit: evo jos jedan mali update, sad ulazi normalno u igru

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 19:52 (vex3855).
9 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Evo, isprobali samo frendovi i ja, dosta je dobro, čak nas nije ni išlo toliko loše, crossplay PC-PS4 radi dosta dobro, ali jednom frendu na i7-4790k i GTX 980 se igra stalno ruši. S najnovijim driverima nije mogao ući ni u lobby, vratili smo na one iz siječnja i nakon dva sata igranja se desila opet ista stvar, izbacilo ga je i opet ni do lobbya ne može nego se nakon intro jednostavno igra zatvori, sad više stvarno nemamo ideju što dalje.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Ma skroz iste fore... I meni nekad izbaci (rx570), nekad radi super bez izbacivanja...

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
14 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Moram.priznati da je zvuk u warzoneu poprilicno katastrofa tocnije audio positioning, uopce ne cujem neprijatelja dok mi gotovo ne bude na 5 metara a jos gore jako tesko je odgonetnuti gdje je tocno... Trebali bi se na pubg tu ugledati jer tamo gotovo u milimetar mozes procjeniti gdje je neprijatelj 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Jel' probao netko igrati sa Riot Shieldom?

Prilično je urnebesno u manjim prostorima. Ljudi se totalno zblesiraju od straha i padaju ko muhe.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Warzone

... slozil sam malu kompilaciju - pkm protiv kamiona, ulovio dvojicu u garazi , Gulag lucky shot, prezivio rpg itd... snimam tek tri dana...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

ako neko hoće igrati nek doda (streetjesus#2191 na bnetu). ima nas uvijek online, mikrofon i discord su veliki +. volimo igrat dosta agresivno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Makli trio, dodali "Scopes and scatter guns" (samo sniper i shotgun).

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Tražim ekipu za igru. Battle.net :  Aikus#21950

imam 31god ako nekome znači

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 20:09 (Blazebum).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Ćoby kaže...

Mene isto trzaji zajebavaju, radi na cca 85 fpsa i onda na sekundu-dvije dropa na 10-20. Usporedbe radi, WoT na FHD clientu s max postavkama (osim nekih gluposti tipa kvaliteta vode) vrtim na 120-140 fpsa bez ikakvih trzaja 

Dodaj još 8 giga ram-a i neće biti problema.

I kod mene je bilo tako, uzeo još 8GB ram-a i preporodio se.

 

Imam sreće pa nemam problema s crashanjem igre...

11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Fora mi je ovaj Scopes and scatterguns mod.
Inače preferiram Carbine, pa sam ko doma, ali vidim da se neki baš muče naciljati.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 20:20 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
NoBru85 kaže...
Ćoby kaže...

Mene isto trzaji zajebavaju, radi na cca 85 fpsa i onda na sekundu-dvije dropa na 10-20. Usporedbe radi, WoT na FHD clientu s max postavkama (osim nekih gluposti tipa kvaliteta vode) vrtim na 120-140 fpsa bez ikakvih trzaja 

Dodaj još 8 giga ram-a i neće biti problema.

I kod mene je bilo tako, uzeo još 8GB ram-a i preporodio se.

 

Imam sreće pa nemam problema s crashanjem igre...

 Da, ni meni ne crasha samo me to zajebava. Što se tiče ram-a, bezuspješno tražim već 3 tjedna. Stavio i tu na male oglase da kupujem. Nema ga više u dućanima, ni na amazonu čak. Na njušci nijednog.

 

Gledam neku drugu pa možda uparim,ako ne bude ništa, taj keks ide na njušku i uzet ću 2x8

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Znam da je daleko od PC-a, ali na PS4 steka uzasno u zadnjih par dana. Toliko da postane neigrivo na trenutke i svakim updateom je sve gore i gore. Nakon Season 3 se jos nekako dalo potrpit, ali nakon ovoga danas je uzas, jos se sporije uctiavaju teksture nego prije.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 22:08 (ivanoile).
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
ivanoile kaže...

Znam da je daleko od PC-a, ali na PS4 steka uzasno u zadnjih par dana. Toliko da postane neigrivo na trenutke i svakim updateom je sve gore i gore. Nakon Season 3 se jos nekako dalo potrpit, ali nakon ovoga danas je uzas, jos se sporije uctiavaju teksture nego prije.

 Meni sve radi ok na PS4 Pro trenutno, isto kao i prije. I kako misliš šteka? Frame dropovi ili Internet štekanje? Meni je uvijek zakucano na 60 fpsa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Frame dropovi prevladavaju, iako ima i laga, al onda me izbaci van igre odmah. Frame dropovi su blagi uzas, pogotovo na pocetku igre prvih par min se doslovce neki put ne moze igrati. Ali nema pravila kad se to dogada.

Di2 & EPS FTW!
6 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Meni na standardnom PS4 radi super cijelo vrijeme. Stvarno nemam nikakvih problema. 

 

Inače, ovo mi je uvjerljivo najbolji battle royale. Baš uživam, zanimljivo je i napeto. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
ivanoile kaže...

Frame dropovi prevladavaju, iako ima i laga, al onda me izbaci van igre odmah. Frame dropovi su blagi uzas, pogotovo na pocetku igre prvih par min se doslovce neki put ne moze igrati. Ali nema pravila kad se to dogada.

 Čudno. Ja sam baš jučer pričao sa frendom kako me iznenađuje da nemam nikakvih frame dropova u igri na PS4 kad čak i Fortnite ima dropove. Modern Warfare mi od prvog dana radi odlično.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Call of Duty: Warzone

serveri su im katastrofa, lag je uzasan. 

a sto se tice igre, meni ju vrti super, dok mi ne zblesira cijeli laptop i baci bsod. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Pa da. Meni svaki dan neki drugi crash i error message.
Ajde danas nakon popodnevne zakrpe začudo nijedan.
Na starom kompu sve super radilo i onda jučer krenulo bacat u windowse.
Scan/repair nije ništa našao, ali mu je izgleda pomogao.
Jednostavno, igra je krcata, ima neke naslijeđene memory leakove od prijašnjih COD-ova i nije do nas.
Ali je zabavna i besplatna i ne mogu se žalit. Natukao sam do sada oko 70h.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 23:12 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
DeniZg kaže...
Pa da. Meni svaki dan neki drugi crash i error message.
Ajde danas nakon popodnevne zakrpe začudo nijedan.
Na starom kompu sve super radilo i onda jučer krenulo bacat u windowse.
Scan/repair nije ništa našao, ali mu je izgleda pomogao.
Jednostavno, igra je krcata, ima neke naslijeđene memory leakove od prijašnjih COD-ova i nije do nas.
Ali je zabavna i besplatna i ne mogu se žalit. Natukao sam do sada oko 70h.

 slazem se, ja s ekipom svaki dan udaram od 21-22 do jutarnjih sati. samo mislim da kad ova karantena zavrsi da ju necu vise upalit. 

12 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
svaki game hacker u warzoneu, skocim iz aviona i prije nego padobran se otvori poberem headshot, ovaj warzone nije smio biti free
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Call of Duty: Warzone
ProTeinZ kaže...
svaki game hacker u warzoneu, skocim iz aviona i prije nego padobran se otvori poberem headshot, ovaj warzone nije smio biti free

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Ako igrate s kontrolerom, onda nema hackera.

Dakle, znate što vam je činiti. 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 13:07 (DeniZg).
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

ili neka izbace novu warzone mapu pa neka bude dostupna samo paid korisnicima..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Ili da omoguće da ovi koji su platili mogu igrati zasebno.

 

Ali, bojim se da bi i jedno i drugo dovelo do fragmentacije korisnika.

A i bilo bi to priznanje da ne mogu riješiti problem cheatera. 

PSN - DeniZg80
13 godina
online
Re: Call of Duty: Warzone
DeniZg kaže...

Ili da omoguće da ovi koji su platili mogu igrati zasebno.

 

Ali, bojim se da bi i jedno i drugo dovelo do fragmentacije korisnika.

A i bilo bi to priznanje da ne mogu riješiti problem cheatera. 

 Kad ga je ijedna velika igra riješila uspješno.

Nije samo warzone, sad su i čak cdl modovi, mali 5v5 postali cheater infested shitplace.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
4 godine
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

nisam bas navikao na gljive u destiny 2,tesko headshot, veliku ulogu igraju i refleksi u warzonu, ne znam da se prebacim na ps4?ionak mi zauzima 100 giga cirka na pcu,

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 20:32 (09jer90).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Call of Duty: Warzone
09jer90 kaže...

nisam bas navikao na gljive u destiny 2,tesko headshot, veliku ulogu igraju i refleksi u warzonu, ne znam da se prebacim na ps4?ionak mi zauzima 100 giga cirka na pcu,

 pa imaš aim assisst na kontroleru, igra sama zastane na glavi i skidaš glave ladno.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Ne znam zašto hejtate toliko Warzone. prvo, mislim da je osmišljena za široke narodne mase, za vikend igrače koji nemaju vremena da igraju po nekoliko sati svaki dan. Pokušao samn da igram PUBG ali treba sati i sati igre da se navikneš i da išta uradiš. Ovdje sam već nakon 2 partije ušao u štos. Mislim da je igra još u beta fazi, jer kada radiš load u mapu, dole desno piše beta, logično :) Što znači da će biti bugova, dorade i sl. Evo npr meni zna da zalaga jednom u 20 partija, ali samo na zagrijavanju. Ja nemam nikakvih problema sa igrom, jedino kada dođe update nekada moram da prebacim server na Aziju ili Ameriku da bi otpočeo download. 

 

Sve u svemu, meni kao casual igraču, koji provedem dnevno oko 2h u igrici, ovo je odlično.

 

P.S. pošto spominjete aim assist na PS4 i Xbox, da li ste vi ikada igrali fps preko kontrolora? Navedi ti nišan preko analoga na glavu da se aktivira aim assist

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 13:22 (Blazebum).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Warzone

S obzirom da sam old school Modern Warfare koji se drži klasičnog MP-a dugo sam se odupirao Warzone-u. Onda sam probao par partija i bilo mi je meh. No onda sam jedan dan odigrao pet, šest partija zaredom i baš sam se navukao. Super mi je, casual sam igrač i moram reći da su to fino složili. Akcije ima taman, zna baš biti napeto, pogotovo kada se ponovno respownaš bez ičega, a oko tebe gomila naoružanih likova. I onda potraga za armorom i oružjem. 

 

Ja sam zadovoljan. I da, igram na PS4. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice