Call of Duty 4

poruka: 2.285
|
čitano: 447.845
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
domac5 kaže...

ovo govorim onome sto ga j eb e iw3mp. has stoped working

Znam nego sam rekao da treba imati zadnje realtek drivere da bi to mogao uključiti,

 

 

Ima li ko problem i Windows 8 CP sa Cod 4 da nemože promjeniti comaptibility mode tj.stalno ga stavlja u XP SP2 i ne mogu isključiti adminsitratora na iw3mp.exe.Problem je jer ne mogu pokrenuti igru preko Xf nego moram manulano se spajati preko console.Riješeno

 

Imam problem sad kad uključim xfire onda kad pokrenem cod 4 crasha se.Win 8 Riješeno reinstalacijom Xfirea

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2012 0:17 (WrongType).
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Jos jedan uradak mog brata, a igraca svi vjerojatno znate, a to je Speedy :D

 

Ofc.
 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Jedno pitanje:Može li se sa org keyem igrati na piratskom serveru?

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
WrongType kaže...

Jedno pitanje:Može li se sa org keyem igrati na piratskom serveru?

Naravno.

Ofc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
WrongType kaže...

Jedno pitanje:Može li se sa org keyem igrati na piratskom serveru?

Može, i to poprilično lako, ali key se može nabaviti svugdje i jako je jeftin, tako da ga se isplati i uzeti.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
thuglife kaže...
WrongType kaže...

Jedno pitanje:Može li se sa org keyem igrati na piratskom serveru?

Može, i to poprilično lako, ali key se može nabaviti svugdje i jako je jeftin, tako da ga se isplati i uzeti.

Znam da je oko 50-100 Kn.Nego želim key jer sam admin na jednom serveru ,ako netko uđe s mojim keyem(piratskim mala je vjerojatno da oče al velik je svjet) onda ima moja prava može kikati itd.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
13 godina
offline
Call of Duty 4
sta se ne gleda za to guid?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty 4

Nema veze kljuc s tim..
Bitan je password (rcon) od servera

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
passat kaže...

Nema veze kljuc s tim..
Bitan je password (rcon) od servera

 

Ne misli za to nego za admin menu, ili kako god da se to zvalo...

Ofc.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2012 22:48 (mate960).
15 godina
offline
Re: Call of Duty 4
domac5 kaže...
sta se ne gleda za to guid?

GUID=CD Key -.-

16 godina
offline
Call of Duty 4

Sa guidom ne mozeš saznati cd-key, svaki cd key ima svoj guid i on se saznaje pomocu rcona ili preko slikanja sa punkbusterom. za manuadmin mod moras naci svoj guid i onda ga staviti u admins.cfg. masteradmin ti moze odmah staviti admina preko console u igri ne mogu se sjetiti komande jer sam davno koristio. evo comande za mam http://impuls.forumcroatian.com/t12-naredbe-za-manu-admin-mod.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2012 12:53 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4

bil meni mogao cod4 sa grafom 8400gs,ako ne recite mi koju da uzmem samo za cod4! nizasta drugo !

Siempre Madridista !
15 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty 4

Ja imam tu grafičku, malo slabiji CPU nego tvoj i 2GB RAMa. Detalji i sve ostalo na minimum, rezolucija 800x600 i dobivam između 60 i 90 FPSa. Nekad u dimu padne na 20 :D

http://nighthawk-software.blogspot.com/
15 godina
offline
Call of Duty 4

Pozdrav ekipo. Imam jedan mali problem s petformansama u igri. Naime, vrtim windows 8 CP na brazosu E-350 overklokiranom s 1.6 na 3.2 GHz i HD 6470 klokanoj s 750 na 820 MHz. Problem je u tome što je FPS strašno nizak. Prije sam imao stabilan lock od 90 FPS-a na nativnoj, HD rezoluciji ali danas jedva da pređe granicu od 30. U GPU-z-u pokazuje da je GPU load ispod 30%, a task manager pokazuje da je cpu na 80% uz to da sama igra koristi oko 40%. Ne mogu otkriti u čemu je problem. Ima li tko savjet?

If I could draw better, my computer would be full of hentai....wait a second...it is full of hentai. Nvm, still I wish i could draw better
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty 4
ak oces igrat vrati se na sedmicu... driveri ako ih uopce ima za osmicu su katastrofa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty 4
Patrick_cro kaže...

Sa guidom ne mozeš saznati cd-key, svaki cd key ima svoj guid i on se saznaje pomocu rcona ili preko slikanja sa punkbusterom. za manuadmin mod moras naci svoj guid i onda ga staviti u admins.cfg. masteradmin ti moze odmah staviti admina preko console u igri ne mogu se sjetiti komande jer sam davno koristio. evo comande za mam http://impuls.forumcroatian.com/t12-naredbe-za-manu-admin-mod.

nadam se da znas da svaki igrac na serveru moze provjeriti svima guidove, a ne samo sa rcon ili pbss...

We Work in the dark to serve the light! We are Assassins!
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Ima li tko još problem sa windows api function na win 8 CP ili win 7 svejdno.Neki serveri rade kako spada na nekim ovaj error,ima tko takav problem na XP?

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 4

Kako se može zaraditi global ban? Može li ga se dati preko rcona?

 

Naime, prodao sam jednom tu *upku sa foruma key, tj dao sam mu ga prije nego mi je platio, a sada se mali ne javlja, ali ostao mi je key u poslanim mailovima (tnx gmail {#}), pa bi sada da se taj key bana.

 

Ako to nije moguće, imam još jednu ideju, javim nakon što čujem mišljenja.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
Pero Dinamit kaže...

Kako se može zaraditi global ban? Može li ga se dati preko rcona?

 

Naime, prodao sam jednom tu *upku sa foruma key, tj dao sam mu ga prije nego mi je platio, a sada se mali ne javlja, ali ostao mi je key u poslanim mailovima (tnx gmail {#}), pa bi sada da se taj key bana.

 

Ako to nije moguće, imam još jednu ideju, javim nakon što čujem mišljenja.

Najjednostavnije ti je zvat gdje si kupio igru ili tražit internom da ti reaktiviraju key tj. da ti zamjene taj key s drugim novim keyom .

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
14 godina
offline
Re: Call of Duty 4
Nema ti druge nego koristiti drugi key. S ovim ne mozes nista napraviti niti ga mos ugasit ili nesto slicno ...
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
offline
Re: Call of Duty 4

Ma to je moj key, ja ne bi da mi reaktiviraju key, nego da se bana. {#}

Kad me već ide zayebati za 40kn, idem i ja njega.

 

edit:

ako se ne može ništa, ja ću tu i na još par foruma staviti key pa neka se igraju ljudi. I naći ću nekoga tko ima neki hax ili šta već pa neka se iživi malo na nekom oriđiđi serveru dok ne zaradi global. (ako je netko voljan to napraviti, neka mi se javi na pp)

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 14:12 (Pero Dinamit).
13 godina
offline
Re: Call of Duty 4
Pero Dinamit kaže...

Ma to je moj key, ja ne bi da mi reaktiviraju key, nego da se bana. {#}

Kad me već ide zayebati za 40kn, idem i ja njega.

A cuj, ako ti se da, skini wh, odi na vecinu poznatih hrvatskih servera sa tim keyem i beri polako banove :D

----softmodam sve Nintendo Wii konzole----
16 godina
offline
Re: Call of Duty 4

Ma ne da mi se instalirati cod4 opet, pa eto ako je netko voljan pobrati za mene ban neka se javi. {#}

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
mate960 kaže...

Jos jedan uradak mog brata, a igraca svi vjerojatno znate, a to je Speedy :D

 

ma odlicno ti igra brat,samo što je glazba losa!!!!

16 godina
offline
Re: Call of Duty 4
MalenoSelo kaže...
Patrick_cro kaže...

Sa guidom ne mozeš saznati cd-key, svaki cd key ima svoj guid i on se saznaje pomocu rcona ili preko slikanja sa punkbusterom. za manuadmin mod moras naci svoj guid i onda ga staviti u admins.cfg. masteradmin ti moze odmah staviti admina preko console u igri ne mogu se sjetiti komande jer sam davno koristio. evo comande za mam http://impuls.forumcroatian.com/t12-naredbe-za-manu-admin-mod.

nadam se da znas da svaki igrac na serveru moze provjeriti svima guidove, a ne samo sa rcon ili pbss...

Možeš ali dobis samo zadnjih 8 znamenaka guida ili se varam?

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
Sum_of_all_fears kaže...

Ja imam tu grafičku, malo slabiji CPU nego tvoj i 2GB RAMa. Detalji i sve ostalo na minimum, rezolucija 800x600 i dobivam između 60 i 90 FPSa. Nekad u dimu padne na 20 :D

znaci onda bolje 5450 HD

Siempre Madridista !
13 godina
offline
Call of Duty 4

frend mi ima 5570 i moze lockat 125 fps bez problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
domac5 kaže...

frend mi ima 5570 i moze lockat 125 fps bez problema

Zavisi ako stavi cfg onda bez problema.Ja koristim cfg od "yitch3"(čini mi se da se tako zove) i lockam na 250 al mi dropa na 230(nekad) s tim da su detalji na High,

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
13 godina
offline
Call of Duty 4

on inace ne koristi cfg al kad ga je jednom isprobao islo je do 250 fps

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
mate960 kaže...

Jos jedan uradak mog brata, a igraca svi vjerojatno znate, a to je Speedy :D

 

i samo da te pitam zašto lažeš da ti je brat kad on nema brata?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice