Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 691.543
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Xiaomi Amazfit
x18x05x kaže...

Koju 42 mm narukvicu kupit za GTS? Do 50 ojra.

 Na Ebayu sam kupio silikonski remen za 20 kuna za Stratos 2 (22 mm širine), jer se je originalni remen potrošio. I opet ću kupiti novi remen za približnu cijenu sve dok sat bude radio. 50 EUR-a za remen je debelo previše.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
zelenapaprika kaže...
x18x05x kaže...

Koju 42 mm narukvicu kupit za GTS? Do 50 ojra.

 Na Ebayu sam kupio silikonski remen za 20 kuna za Stratos 2 (22 mm širine), jer se je originalni remen potrošio. I opet ću kupiti novi remen za približnu cijenu sve dok sat bude radio. 50 EUR-a za remen je debelo previše.

 Do 50€ i 50€ nije isto. Zato što se troše i želim kvalitetnu. Ipak budem uzeo 4-5 njih pa neka se troše.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
offline
Re: Xiaomi Amazfit
x18x05x kaže...
zelenapaprika kaže...
x18x05x kaže...

Koju 42 mm narukvicu kupit za GTS? Do 50 ojra.

 Na Ebayu sam kupio silikonski remen za 20 kuna za Stratos 2 (22 mm širine), jer se je originalni remen potrošio. I opet ću kupiti novi remen za približnu cijenu sve dok sat bude radio. 50 EUR-a za remen je debelo previše.

 Do 50€ i 50€ nije isto. Zato što se troše i želim kvalitetnu. Ipak budem uzeo 4-5 njih pa neka se troše.

 Ne isplati se dati više od par dolara ili eura. Tih 20 kuna je stvarno vrh. Više od toga ne dam.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
zelenapaprika kaže...
x18x05x kaže...
zelenapaprika kaže...
x18x05x kaže...

Koju 42 mm narukvicu kupit za GTS? Do 50 ojra.

 Na Ebayu sam kupio silikonski remen za 20 kuna za Stratos 2 (22 mm širine), jer se je originalni remen potrošio. I opet ću kupiti novi remen za približnu cijenu sve dok sat bude radio. 50 EUR-a za remen je debelo previše.

 Do 50€ i 50€ nije isto. Zato što se troše i želim kvalitetnu. Ipak budem uzeo 4-5 njih pa neka se troše.

 Ne isplati se dati više od par dolara ili eura. Tih 20 kuna je stvarno vrh. Više od toga ne dam.

 Ja bi dao, samo da je dobra.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
offline
Re: Xiaomi Amazfit
x18x05x kaže...

 Ja bi dao, samo da je dobra.

 Ok, tvoja volja. Na moj Stratos 2, recimo, ne ide metalna narukvica jer je preteška za držače narukvice / remena i ljudima su pucali ti držači. Tek su kasnije na internetu upozoreni da ne stavljaju takvu narukvicu. Ja sam izabrao silikonski remen / narukvicu u boji, da malo razbijem monotonost kombinacije crna-crna (sat-narukvica). Na toj se narukvici / remenu habanje uopće neće ni vidjeti, za razliku od originala na kojem se nakon 1 godine vidjelo da je potrošena.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
x18x05x kaže...
zelenapaprika kaže...
x18x05x kaže...
zelenapaprika kaže...
x18x05x kaže...

Koju 42 mm narukvicu kupit za GTS? Do 50 ojra.

 Na Ebayu sam kupio silikonski remen za 20 kuna za Stratos 2 (22 mm širine), jer se je originalni remen potrošio. I opet ću kupiti novi remen za približnu cijenu sve dok sat bude radio. 50 EUR-a za remen je debelo previše.

 Do 50€ i 50€ nije isto. Zato što se troše i želim kvalitetnu. Ipak budem uzeo 4-5 njih pa neka se troše.

 Ne isplati se dati više od par dolara ili eura. Tih 20 kuna je stvarno vrh. Više od toga ne dam.

 Ja bi dao, samo da je dobra.

 Proguglaj malo 20mm straps for watches pa vidi sigurno ima i dosta skupljih samo je pitanje jel se isplati odn. da li je tolika i razlika u kvaliteti.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Sa zadnjom nadogradnjom samo izaberem face i odmah ga seli na sat. Ne mora se više radit zamjena sa njegovim predinstaliranim satovima.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Grgeć kaže...

Sa zadnjom nadogradnjom samo izaberem face i odmah ga seli na sat. Ne mora se više radit zamjena sa njegovim predinstaliranim satovima.

 Kakva zamjena? Uvijek se moglo prek amazfit appa odmah sinhronizirat/prebacit skin (watchface) na app a Notify & fitness ima i opciju da se defaultni zamijeni nekim drugim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 23:08 (gnomisa).
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

X18...imaš u watchcentru narukvice kakve hoćeš, "kvalitetnije" i skuplje od 80kn na dalje, kožne silikonske, 20 i 22 mm....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
gnomisa kaže...

X18...imaš u watchcentru narukvice kakve hoćeš, "kvalitetnije" i skuplje od 80kn na dalje, kožne silikonske, 20 i 22 mm....

 To je šta? Online dućan ili?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
x18x05x kaže...
gnomisa kaže...

X18...imaš u watchcentru narukvice kakve hoćeš, "kvalitetnije" i skuplje od 80kn na dalje, kožne silikonske, 20 i 22 mm....

 To je šta? Online dućan ili?

 Ne. Imaju svoje trgovine..

14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
gnomisa kaže...
x18x05x kaže...
gnomisa kaže...

X18...imaš u watchcentru narukvice kakve hoćeš, "kvalitetnije" i skuplje od 80kn na dalje, kožne silikonske, 20 i 22 mm....

 To je šta? Online dućan ili?

 Ne. Imaju svoje trgovine..

 Ah. Ne živim ja u HR, tak da mi to ništa ne znači. Hvala na pomoći svakako.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Jel GTR-ov GPS sad u rangu sa Stratosovim nakon zadnjeg updatea?

 

I hoće mi netko reć koja je glavna razlika u nihovim ekranima? AMOELD vs OLED?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ljudi, kako da spojim amazfit pace na novi mobitel?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
gnomisa kaže...
Grgeć kaže...

Sa zadnjom nadogradnjom samo izaberem face i odmah ga seli na sat. Ne mora se više radit zamjena sa njegovim predinstaliranim satovima.

 Kakva zamjena? Uvijek se moglo prek amazfit appa odmah sinhronizirat/prebacit skin (watchface) na app a Notify & fitness ima i opciju da se defaultni zamijeni nekim drugim.

 Na gtr-u više ne radi aplikacija amazfaces na Mi9,tako da ručno mijenjam custom watchface.Ima li neka jednostavnija opcija.

16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ajmo ljudi nitko ništa ne piše jel gtr i gps sada ok nakon zadnjeg ažuriranja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Cesare kaže...
gnomisa kaže...
Grgeć kaže...

Sa zadnjom nadogradnjom samo izaberem face i odmah ga seli na sat. Ne mora se više radit zamjena sa njegovim predinstaliranim satovima.

 Kakva zamjena? Uvijek se moglo prek amazfit appa odmah sinhronizirat/prebacit skin (watchface) na app a Notify & fitness ima i opciju da se defaultni zamijeni nekim drugim.

 Na gtr-u više ne radi aplikacija amazfaces na Mi9,tako da ručno mijenjam custom watchface.Ima li neka jednostavnija opcija.

 aplikacija GTR-IT radi odlicno sa mi9 ,koristim vec neko vrijeme

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ivander7 kaže...

Jel GTR-ov GPS sad u rangu sa Stratosovim nakon zadnjeg updatea?

 

I hoće mi netko reć koja je glavna razlika u nihovim ekranima? AMOELD vs OLED?

 

 

 Oba su amoled ekrani. GPS ne koristim na GTRu a navodno je puno bolji nakon zadnjeg updatea. Sad nemam pojma jel u razini stratosa.

 

Cesare kaže...
gnomisa kaže...
Grgeć kaže...

Sa zadnjom nadogradnjom samo izaberem face i odmah ga seli na sat. Ne mora se više radit zamjena sa njegovim predinstaliranim satovima.

 Kakva zamjena? Uvijek se moglo prek amazfit appa odmah sinhronizirat/prebacit skin (watchface) na app a Notify & fitness ima i opciju da se defaultni zamijeni nekim drugim.

 Na gtr-u više ne radi aplikacija amazfaces na Mi9,tako da ručno mijenjam custom watchface.Ima li neka jednostavnija opcija.

 Osim GTR-IT radi i amazfit app. A kao što si i rekao uvijek si možeš skinuti watchface od kuda hoćeš i onda prek Notify&fitness manualno uploadaš watchface sa moba.

BTW, GTR-IT app ima dosta "touchable" wathfaceva pa se sad može tapnuti npr. na weather widget na watchfaceu i odma ulazi u weather postavku sa svim detaljima. Tako i za steps i sve ostalo. Sad nemam pojma jel takav watchface jede više bateriju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 9:30 (gnomisa).
14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

kum ima Garmin Fenix 3...

 

odvalili smo 19 km hodnju po mojem GTR-u, njegov je pokazivao kilometar više - a on je hodao cca 800 m do mene pa smo zajedno krenuli...

 

dakle na 19 km je razlika 200 m ili 1 % - a nisam uvjeren da je Garmin nepogrešiv, možda je GTR sasvim OK...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 10:09 (Stric_Jura).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Vezano za watchface na GTRu. Osim amazfita tu je i GTR-IT app kako smo rekli. Amazfaces je za sad out (ne radi baš sa GTRom). Ali može se na amazfaces webu skinuti watchface (.bin) i manualno uploadati na sat preko Notify&fitness appa. Na amazfaces ima najviše watchfaceova i neki su odlični.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

pa meni radi AmazFaces...

 

ono, odabereš u Amazfitu neki šugavi izgled i AmazFaces ga pregazi s odabranim i postaviš ga Amazfitom (on prikazuje original, al je zapravo ono lice koje si odabrao u AmazFaces)

 

 

Ju je je? Je ju je!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Stric_Jura kaže...

pa meni radi AmazFaces...

 

ono, odabereš u Amazfitu neki šugavi izgled i AmazFaces ga pregazi s odabranim i postaviš ga Amazfitom (on prikazuje original, al je zapravo ono lice koje si odabrao u AmazFaces)

 

 

 Sasvim je meni jasan postupak koji ide. Tak je i meni radilo do zadnjeg updatea. Ja ti velim da ima dosta ljudi kojima to više ne radi. Meni isto. Vidim na facebooku na amazfit grupi da nas ima dosta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 11:09 (gnomisa).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
gnomisa kaže...
Stric_Jura kaže...

pa meni radi AmazFaces...

 

ono, odabereš u Amazfitu neki šugavi izgled i AmazFaces ga pregazi s odabranim i postaviš ga Amazfitom (on prikazuje original, al je zapravo ono lice koje si odabrao u AmazFaces)

 

 

 Sasvim je meni jasan postupak koji ide. Tak je i meni radilo do zadnjeg updatea. Ja ti velim da ima dosta ljudi kojima to više ne radi. Meni isto. Vidim na facebooku na amazfit grupi da nas ima dosta.

 Ne znam da li znaš, aplikacija Amazface je po zadanoj postavci namještena na direktnu instalaciju watchfacea, što ni meni ne radi, tako da kod svakog pokretanja aplikacije moraš izabrati metodu instalacije "File swap", a što namjestiš u izborniku koji se nalazi sa lijeve strane tipke "Download".

5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kad izaberemo file swap ne zbiva se ništa,odnosno ne znam što treba dalje raditi,uglavnom ne radi..

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

I dalje to radim pješke na ovaj način...

 

https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?t=783

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Cesare kaže...

I dalje to radim pješke na ovaj način...

 

https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?t=783

 Ali čemu komplikacije? Skineš watchace (.bin file) sa amazfaces weba (možeš i preko moba) na mob i s njega uploadaš preko Notify&fitness appa na ast...čas posla...

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 9:26 (gnomisa).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Cesare kaže...

Kad izaberemo file swap ne zbiva se ništa,odnosno ne znam što treba dalje raditi,uglavnom ne radi..

 Probaj ovako, otvoriš aplikaciju AmazFaces, izabereš izgled sata koji ti odgovara, ispod skina sata imaš dvije opcije, Add to Favorities i Download, gdje sa lijeve strane žute tipke Download imaš izbornik (oblik zupčanika) u kojem  umjesto Direct installation označiš File swape i potvrdiš sa OK, potom pritisneš žutu tipku Download, nakon čega ti se otvori stranica sa izabranim skinom sata i originalnim skinom sata koji se nalazi među skinovima u aplikaciji Amazfit (digitalni sat sa bijelim brojevima), a ispod čega se nalazi žuta tipka Replace, koju pritisneš i sačekaš da ti se tvoj izabrani skin učita, vidjeti češ da se umjesto tipke Replace sada nalazi žuta tipka Amazfit, koju pritisneš i time ti se sama otvara aplikacija Amazfit. Potom u tako otvorenoj Amazfit aplikaciji  normalno odeš na Postavke zaslona sata i među skinovima odabereš skin koji ti se prethodno nalazio kraj tvog izabranog skina, u ovom slučaju digitalni sat sa bijelim brojevima, a čime će ti se na satu učitati tvoj izabrani skin sata. Malo izgleda komplicirano, i meni je tako izgledalo prvi put, ali kad jednom ovo prođeš, ide lako. Meni je ovo zgodno jer na internet stranici Amazfit Watch Faces lakše izaberem skinove koji mi odgovaraju, stavim ih u favorite, tako da ih odmah imam među favoritima u aplikaciji AmazFaces.

14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

U zadnje vrijeme mi uopce ne dolaze obaviejsti na sat.. vise nemam pojma sta da naoravim.. imam xiaomi mi 9t, ukljucio sam autostart, sve popalio

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
maxy0 kaže...

U zadnje vrijeme mi uopce ne dolaze obaviejsti na sat.. vise nemam pojma sta da naoravim.. imam xiaomi mi 9t, ukljucio sam autostart, sve popalio

 Resetiraj sat na tvorničke postavke i reinstaliraj amazfit app.

10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Imam Amazfit Pace i Xiaomi Earbuds Basic. Kad ih spojim, glazba se čuje samo na jednoj slušalici. Jel moguće da ih sat gleda kao zasebne uređaje pa se može samo na jednu od njih spojit? I jel moguće kako to sredit?

Sa mobitelom sluške rade normalno. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice