Besplatni Skype kredit

poruka: 31
|
čitano: 25.515
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

Dakle evo jedna akcija...imate mogućnost dobiti 1,02€ kredita na skypeu ako instalirate ovaj program

 

http://hotspotshield.com/

 

Nakon toga odete na link

 

http://skype.hotspotshield.com/banner.php

 

i kliknete na get free voucher now te vam se prikaže vašKOD koji unosite na ovom LINK-u i to je to...

 

 

Negativna strana ovoga

 

....je da se hotspotshield ponaša pomalo kao adware. Nije virus ali promjeni vam homepage, ima dosta reklama, te ćete ga sigurno nakon instaliranja maknuti s PC-a. Preporučujem- revo uninstallerom. Te ovo možete samo jednom uraditi na svojim windowsima, osim ako ne uradite reinstalaciju ili pak radite preko neke virtualne mašine pa ponovite postupak reinstalacijom.

 

Ja sam do sada nekoliko puta ovo ponavljao preko VMware-a i svaki put uspješno..

 

Eto uživajte i polako {#}

 

EDIT: ako imate poteškoća sa dobijanjem koda, tj stoji vam ono please, wait... i ništa se ne prikazuje, potrebno je samo refreshati stranicu i kod će se pojaviti

Glavno je ne lažite samog sebe. Onaj ko laže samog sebe i svoju laž sluša, dolazi dotle da već nikakvu istinu ni u sebi ni oko sebe ne primećuje, i prema tome, ne poštuje ni sebe ni druge.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2011 13:14 (Bellatrix).
Moj PC  
15 0 hvala 17
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

Slabo ste zainteresirani za skype? {#}

Glavno je ne lažite samog sebe. Onaj ko laže samog sebe i svoju laž sluša, dolazi dotle da već nikakvu istinu ni u sebi ni oko sebe ne primećuje, i prema tome, ne poštuje ni sebe ni druge.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

kako brutalno :D

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Besplatni Skype kredit

Radi i s Expat Shieldom!  {#}

 

Super stvar!

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

javljam da radi bez problema sam izbriso program

HRVATSKI LOCKERZ-REGISTRIRAJTE SE I ULOVITE MRAK STVARI ZA 1 KN http://www.pecalica.hr/users/add/3cc3a8170739df8f3d220d3e2fc0d02d
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

Hvala za ovo radi extra. 5€{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

Probao na starom kompu, gdje mi ne smeta ako mijenja home page, il bilo sta.

U instalaciji izbacuje ovo;

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Besplatni Skype kredit

Koliko se moze otprilike pricati s nekim iz Hrvatske za taj 1 €?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Skype kredit
EZY-E kaže...

Koliko se moze otprilike pricati s nekim iz Hrvatske za taj 1 €?

http://www.skype.com/intl/en-us/prices/payg-rates/#cc=HR

World Championships: 7, GP started: 286, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,511
16 godina
offline
Besplatni Skype kredit

a kako funkcionira ovo?

http://www.skype.com/intl/en-us/prices/pay-monthly/

 

znači unlimited razgovori prema 20 zemalja u europi.

jel se trebaš pretplatiti na neko određeno razdoblje godinu npr. pa svaki mjesec plačati oko 8 dolara ili kupiš bon recimo za ovaj mjesec i unlimited ti vrijedi samo ovaj mjesec?

http://www.youtube.com/watch?v=QsLjkDkWhtU
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Besplatni Skype kredit

čekajte malo noob sam u ovom području bili bi mi netko mogao objasniti,jeli Skype besplatan program i odkada se to pozivi moraju placati preko njega ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Skype kredit
Nitro233 kaže...

čekajte malo noob sam u ovom području bili bi mi netko mogao objasniti,jeli Skype besplatan program i odkada se to pozivi moraju placati preko njega ?

Skype je besplatan ako se koristi za pozive sa računala na računalo. Ako želiš slati poruke i zvati fiksne i mobilne telefone onda trebaš kupiti kredit jer se to naplaćuje.

World Championships: 7, GP started: 286, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,511
16 godina
offline
Re: Besplatni Skype kredit
crozoki kaže...

a kako funkcionira ovo?

http://www.skype.com/intl/en-us/prices/pay-monthly/

 

jel se trebaš pretplatiti na neko određeno razdoblje godinu npr. pa svaki mjesec plačati oko 8 dolara ili kupiš bon recimo za ovaj mjesec i unlimited ti vrijedi samo ovaj mjesec?

Ta informacija i mene zanima! 

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2011 7:55 (cro_blue).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Skype kredit
cro_blue kaže...
crozoki kaže...

a kako funkcionira ovo?

http://www.skype.com/intl/en-us/prices/pay-monthly/

 

jel se trebaš pretplatiti na neko određeno razdoblje godinu npr. pa svaki mjesec plačati oko 8 dolara ili kupiš bon recimo za ovaj mjesec i unlimited ti vrijedi samo ovaj mjesec?

Ta informacija i mene zanima! 

Kako sam ja to shvatio svaki mjesec se trebaš pretplatiti na ovo i košta te 8,99$

 

I ovo unlimited je ustvari limited ali na 10 000 minuta mjesečno na svakog korisnika (fair usage policy) Dok dnevno možeš napraviti max 6 sati razgovora sa najviše 50 različitih brojeva. Ako zoveš u više zemalja svi pozivi se računaju u ukupne minute, nema posebnog računanja za svaku zemlju.

 

 

 

Glavno je ne lažite samog sebe. Onaj ko laže samog sebe i svoju laž sluša, dolazi dotle da već nikakvu istinu ni u sebi ni oko sebe ne primećuje, i prema tome, ne poštuje ni sebe ni druge.
12 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

imam Skype Credit Voucher Code. Ulogirao sam se na skype ,.

Di se treba dodati taj code?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Skype kredit
bastler kaže...

imam Skype Credit Voucher Code. Ulogirao sam se na skype ,.

Di se treba dodati taj code?

Pročitaj prvi post.

World Championships: 7, GP started: 286, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,511
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Skype kredit

svaka čast dečki , hvala

16 godina
offline
Re: Besplatni Skype kredit
Bellatrix kaže...
cro_blue kaže...
crozoki kaže...

a kako funkcionira ovo?

http://www.skype.com/intl/en-us/prices/pay-monthly/

 

jel se trebaš pretplatiti na neko određeno razdoblje godinu npr. pa svaki mjesec plačati oko 8 dolara ili kupiš bon recimo za ovaj mjesec i unlimited ti vrijedi samo ovaj mjesec?

Ta informacija i mene zanima! 

Kako sam ja to shvatio svaki mjesec se trebaš pretplatiti na ovo i košta te 8,99$

 

I ovo unlimited je ustvari limited ali na 10 000 minuta mjesečno na svakog korisnika (fair usage policy) Dok dnevno možeš napraviti max 6 sati razgovora sa najviše 50 različitih brojeva. Ako zoveš u više zemalja svi pozivi se računaju u ukupne minute, nema posebnog računanja za svaku zemlju.

 

 

 

ok,hvala Bellatrix,a jel postoji neki skype telefon sa kojim bih izbacio posredstvo kompjutera,znači da mi kompjuter ne mora biti upaljen da bih zvao,i da li mene mogu zvati na skype telefon sa "običnih" telefona,vjerojatno mogu samo je pitanje koliko bi ih to koštalo?

http://www.youtube.com/watch?v=QsLjkDkWhtU
12 godina
protjeran
offline
Re: Besplatni Skype kredit
crozoki kaže...

Ta informacija i mene zanima! 

Kako sam ja to shvatio svaki mjesec se trebaš pretplatiti na ovo i košta te 8,99$

 

 

ok,hvala Bellatrix,a jel postoji neki skype telefon sa kojim bih izbacio posredstvo kompjutera,znači da mi kompjuter ne mora biti upaljen da bih zvao,i da li mene mogu zvati na skype telefon sa "običnih" telefona,vjerojatno mogu samo je pitanje koliko bi ih to koštalo?

http://shop.skype.com/intl/en-gb/phones/#cordless-router

 

ako imaš smarthphone samo skini skype na njega, i kad si na wifiu, razgovaraj:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Skype kredit
crozoki kaže...
Bellatrix kaže...
cro_blue kaže...
crozoki kaže...

a kako funkcionira ovo?

http://www.skype.com/intl/en-us/prices/pay-monthly/

 

jel se trebaš pretplatiti na neko određeno razdoblje godinu npr. pa svaki mjesec plačati oko 8 dolara ili kupiš bon recimo za ovaj mjesec i unlimited ti vrijedi samo ovaj mjesec?

Ta informacija i mene zanima! 

Kako sam ja to shvatio svaki mjesec se trebaš pretplatiti na ovo i košta te 8,99$

 

I ovo unlimited je ustvari limited ali na 10 000 minuta mjesečno na svakog korisnika (fair usage policy) Dok dnevno možeš napraviti max 6 sati razgovora sa najviše 50 različitih brojeva. Ako zoveš u više zemalja svi pozivi se računaju u ukupne minute, nema posebnog računanja za svaku zemlju.

 

 

 

ok,hvala Bellatrix,a jel postoji neki skype telefon sa kojim bih izbacio posredstvo kompjutera,znači da mi kompjuter ne mora biti upaljen da bih zvao,i da li mene mogu zvati na skype telefon sa "običnih" telefona,vjerojatno mogu samo je pitanje koliko bi ih to koštalo?

Evo ja sam pronašao ove neke telefone koji se tako mogu koristiti uz skype! LINK samo neznam gdje ovo ima kupiti kod nas i koliko bi koštalo!

 

Ti možeš zakupiti neki od brojeva na skypeu na koji te mogu svi zvati (taj broj može biti iz neke od mnogih zemalja) Evo na slici možeš vidjeti kako izgleda kupovanje broja, koji ti sam odabereš

Glavno je ne lažite samog sebe. Onaj ko laže samog sebe i svoju laž sluša, dolazi dotle da već nikakvu istinu ni u sebi ni oko sebe ne primećuje, i prema tome, ne poštuje ni sebe ni druge.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2011 16:39 (Bellatrix).
12 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

preko mobitela se spajat na skype, loša kvaliteta

Nabavi si 

USB to RJ11 PHONE ADAPTER FOR SKYPE AND INTERNET CALLS

 

ali mora da radi PC , ali nema to veze , kad uz to možeš koristiti bilo koji analogni ili digitalni telefon.

Samo uštekaš i direktno zoveš , bez da na PC šta diraš.

 

Imam ja i mogu ti demonstrirati , dakle šetaš po stanu i pričaš sa obicnim bezžičnim telefonom

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Besplatni Skype kredit
bastler kaže...

preko mobitela se spajat na skype, loša kvaliteta

Nabavi si 

USB to RJ11 PHONE ADAPTER FOR SKYPE AND INTERNET CALLS


ali mora da radi PC , ali nema to veze , kad uz to možeš koristiti bilo koji analogni ili digitalni telefon.

Samo uštekaš i direktno zoveš , bez da na PC šta diraš.


Imam ja i mogu ti demonstrirati , dakle šetaš po stanu i pričaš sa obicnim bezžičnim telefonom

 

Meni na iphonu, super radi, čak i kamera odlično radi, kad sam na wifiu, a razgovor na 3g-u je isto sasvim solidan, bez prekidanja ili nečeg.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
16 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

su ukinuli to? javlja mi da je "service unavailable"

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Besplatni Skype kredit
Val kaže...

su ukinuli to? javlja mi da je "service unavailable"

Kod mene piše "Temporary Unavalaible"... Dakle, privremeno nedostupno!

 

Vjerojatno je navala velika pa povremeno dođe do problema! Iste probleme su imali i prije tri dana.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Skype kredit
cro_blue kaže...
Val kaže...

su ukinuli to? javlja mi da je "service unavailable"

Kod mene piše "Temporary Unavalaible"... Dakle, privremeno nedostupno!

 

Vjerojatno je navala velika pa povremeno dođe do problema! Iste probleme su imali i prije tri dana.

Isto i kod mene, riješiti će se ubrzo nadajmo se! {#} ja pokušavam otkriti neku  metodu za uzimanje više vouchera u što kraćem vremenskom periodu..

Glavno je ne lažite samog sebe. Onaj ko laže samog sebe i svoju laž sluša, dolazi dotle da već nikakvu istinu ni u sebi ni oko sebe ne primećuje, i prema tome, ne poštuje ni sebe ni druge.
16 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

ispričavam se, i kod mene piše "Temporary unavailable", ne "service unavailable".

 

uglavnom, "najbrži" postupak koji sam uspio izvesti je (ukoliko ste obišli sve kolege s laptopima, to je najlakše i najbrže) da u virtualnu mašinu instaliravam neku lite verziju xp-a. za pol sata je gotovo..

 

inače, probao sam proxyje, klonirat instalirani sustav u vmwareu, ništa od toga nije uspjelo. ovak učim a u pozadini se instalira xp, registiram, pokupim euro i ponovo stavim instalirat i dalje učim.

 

ima netko nešto brže? koliko otprilike traju ovakve akcije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Besplatni Skype kredit
Bellatrix kaže...

Isto i kod mene, riješiti će se ubrzo nadajmo se! {#} ja pokušavam otkriti neku  metodu za uzimanje više vouchera u  što kraćem vremenskom periodu..

Ja sam do sad izmamio 10-ak € kredita!

 

VirtualBox radi punom parom! {#}

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Skype kredit
cro_blue kaže...
Bellatrix kaže...

Isto i kod mene, riješiti će se ubrzo nadajmo se! {#} ja pokušavam otkriti neku  metodu za uzimanje više vouchera u što kraćem vremenskom periodu..

Ja sam do sad izmamio 10-ak € kredita!

 

VirtualBox radi punom parom! {#}

Može i Deep Freeze-om! {#}

 

Ja sam možda ukupno 20€ , od tog sam potrošio oko 7-8 €

Glavno je ne lažite samog sebe. Onaj ko laže samog sebe i svoju laž sluša, dolazi dotle da već nikakvu istinu ni u sebi ni oko sebe ne primećuje, i prema tome, ne poštuje ni sebe ni druge.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2011 23:33 (Bellatrix).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Skype kredit
Bellatrix kaže...
cro_blue kaže...
Bellatrix kaže...

Isto i kod mene, riješiti će se ubrzo nadajmo se! {#} ja pokušavam otkriti neku  metodu za uzimanje više vouchera u što kraćem vremenskom periodu..

Ja sam do sad izmamio 10-ak € kredita!

 

VirtualBox radi punom parom! {#}

Može i Deep Freeze-om! {#}

 

Ja sam možda ukupno 20€ , od tog sam potrošio oko 7-8 €

kako sam ja sa Deep Freeze prije zeznuo pc kod sam ga tek dobio (imao sam 10god)

12 godina
neaktivan
offline
Besplatni Skype kredit

moze li mi tko reci jel direktno zvanje sa skypa (na iphoneu,laptopu) na kucni broj neki(nevazno koji) puno prometa skida? na iphoneu imam pol gige prometa a na usb sticku 2gb il je to premalo? doma imam wifi i flat al ovo je prek tjedna dok sam u zagrebu na faxu.....

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice