Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.067.369
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Stigla xperia t u moje ruke. Teskog srca napustam svoj s2.. :(   Toliko flashanja,modanja!! RIP

 
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav jel iko isprobao ove kitakat romove valjaju li šta??

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Opla, fino fino, ali pitanjce, posto sam sada na 5.5 , i probao sam direkt preko Updatera koji si ubacio u ROM prebaciti se na 5.6 i ofc nije dalo, jel cu morati nafrisko opet sve flashati? Nebi bio uopce problem da nemam mPBZ koji s titanium backupom nemozes normalno vratiti...

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

kako ne mozes mPBZ vratiti? ja ga uredno svaki put vratim titaniumom i radi? a uostalom mozes i sam redistribuirati preko tokena...

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
definho kaže...

kako ne mozes mPBZ vratiti? ja ga uredno svaki put vratim titaniumom i radi? a uostalom mozes i sam redistribuirati preko tokena...

Zadnji puta sam napravio kompletan backup, i kada sam ga vratio trazio je kao normalno samo pin, i unjeo sam ga 2 puta tocno provjereno i bacalo mi gresku da je netocan pin, ugl, updateat se s 5.5 na 5.6 ne prolazi bezbolno jel? mora se opet kompletan wipe raditi?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
eplati.com kaže...

Opla, fino fino, ali pitanjce, posto sam sada na 5.5 , i probao sam direkt preko Updatera koji si ubacio u ROM prebaciti se na 5.6 i ofc nije dalo, jel cu morati nafrisko opet sve flashati? Nebi bio uopce problem da nemam mPBZ koji s titanium backupom nemozes normalno vratiti...

Sta je bio problem sa tim linkom?

Ako koristis S4 toggles, flesuj novi rom i izaberi opet njih, tako i za 23toggles, i nece biti problema

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
nixi123 kaže...

Pozdrav jel iko isprobao ove kitakat romove valjaju li šta??

Ja nisam.
Planiram Opet probati flashati Slim 2.2 (4.3).

Malo cu pricekati da Slim izbaci stabilnu verziju KK. Jos je uvijek source dosta buggy.

Ostali AOSP/CM/BLABLA ROMovi mi se ne dopadaju. 

 

Btw trenutno sam na Neatu 5.5.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2013 2:26 (dinos3).
15 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Danas mi stigao SGS2 i zanima me dali je ovo greška u softveru i dali se može popraviti ili je to pokvareni ekran (pogledajte slike).

 

Znači podesio sam osvjetljenje na 100% i učitao bijelu sliku i dobio takoreči "burn-in". Ima ga i kada se mobitel pali i gasi.  Iako je osvjetljenje na 100% manje je osvjetljen od staroga filipsa, mislim manje "sjaji".

 

Otišao bi kod majstora ali ni jedan ne radi do četvrtka, a volio bih znati što mu je {#}

 

Hvala na pomoči.{#}

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ja to prvi put vidim :(

 

SRECNA NOVA GODINA SVIMA

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
ROOT

pozdrav
Rooto sam s2 pomocu odin3 programa no kad mi piše pass i kad bi se mobitel trebao resetirati meni samo stoji onaj pocetni zaslon galaxy s i ništa se ne događa kad ga sam resetiram opet stoji samo ta slika i ne želi se podić jel mi može netko pomoc ako zna...
Hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

to ti je samsung galaxy, iliti galaxy s1.

 

ovo je tema za s2.

 

nadam se da nisi ubacio stvar za s2 u njega {#}

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
pavo17zg kaže...
ROOT

pozdrav
Rooto sam s2 pomocu odin3 programa no kad mi piše pass i kad bi se mobitel trebao resetirati meni samo stoji onaj pocetni zaslon galaxy s i ništa se ne događa kad ga sam resetiram opet stoji samo ta slika i ne želi se podić jel mi može netko pomoc ako zna...
Hvala

Flashao si kernel za i9100 na i9000. Nemaš Galaxy SII nego Galaxy S. {#}

Skini kernel za i9000 i flashaj ga, trebalo bi raditi opet. (I ja sam jednom flashao i9100 kernel na i9000 jer sam otvorio krivi folder)

Italian mobster shoots a lobster
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
e jel imaš možda link ili tak nešto... pre glup sam za te stvari ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
pavo17zg kaže...
e jel imaš možda link ili tak nešto... pre glup sam za te stvari ;)

Nisam sa i9000 radio više od godinu dana tako da se ne sjećam koji kernel trebaš flashati. Javi se ovdje: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-i9000-rasprava/79515.aspx

Italian mobster shoots a lobster
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
ivan262 kaže...

Danas mi stigao SGS2 i zanima me dali je ovo greška u softveru i dali se može popraviti ili je to pokvareni ekran (pogledajte slike).

 

Znači podesio sam osvjetljenje na 100% i učitao bijelu sliku i dobio takoreči "burn-in". Ima ga i kada se mobitel pali i gasi.  Iako je osvjetljenje na 100% manje je osvjetljen od staroga filipsa, mislim manje "sjaji".

 

Otišao bi kod majstora ali ni jedan ne radi do četvrtka, a volio bih znati što mu je {#}

 

Hvala na pomoči.{#}

Dali zna netko.

 

Koliko sam ja gledao po netu moram si uzeti novi ekran {#}

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

dajte ekipa link za neku dobru bateriju kojom neću 'udebljat' mob :S

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Fox Mulder kaže...

dajte ekipa link za neku dobru bateriju kojom neću 'udebljat' mob :S

2000mah samsung i9100 googlaj

14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozz svima, ja sam od jučer vlasnik SGS2, solidan telefon :)

 

E sad, ovaj lik koji ga je koristio prije mene ga je rootao/flashovao na njega neki PAC-man ROM, sa nekim ParanoidAndroid Hybrid opcijama (phablet i tablet UI i ta sranja, meni nepotrebno). Uspio sam flashovati umjesto toga oficijalni cyanogenmod 9, 'stabilnu verziju', zasad sve oke.

Onda sam htio flashovati CWM - clokworkmod touch verzija 5.8.??? mislim, međutim kad flasham to on boota u taj CWM i ako rebootam opet u recovery onda mi u donjem lijevom uglu stoji rastući broj (od 0 pa nadalje, pustio sam do 5000 ali ništa se ne dešava), tako da moram opet restart i onda mi opet bude prethodni recovery koji je bio instaliran prije (neki cyanogenov CWM verzija 6, bez touch opcija). Jel postoji neki način da to riješim? I da, imam onaj trokut kad palim fon, volio bih to skloniti. 

I ako neko zna koji bih kernel mogao flash da ima overclock i da je kompatibilan sa cyanogenom 9, jer trenutno mi je min 200MHz a max 1200...

 

Hvala unaprijed, lijep pozdrav svima i sretna vam i uspješna nova godina :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ako imaš micro sd karticu stavi na njega neat Rom i instaliraj kroz cwm 

Cwm koristiš sa tipkama za glasnoću, a power tipka ti je za potvrdu

Cm 9 ti je poprilicno star, tako da nema smisla instalirati ga

11 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Kako namjestiti 2G u postavkama ? Sve sam pretrazio i nema nigdje samo 3G, 4.1.2 je verzija androida.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
anelko kaže...

Kako namjestiti 2G u postavkama ? Sve sam pretrazio i nema nigdje samo 3G, 4.1.2 je verzija androida.

 

U mobilnim mrezama, pod nacin rada odabrati samo GSM

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
tintin91 kaže...

Pozz svima, ja sam od jučer vlasnik SGS2, solidan telefon :)

 

E sad, ovaj lik koji ga je koristio prije mene ga je rootao/flashovao na njega neki PAC-man ROM, sa nekim ParanoidAndroid Hybrid opcijama (phablet i tablet UI i ta sranja, meni nepotrebno). Uspio sam flashovati umjesto toga oficijalni cyanogenmod 9, 'stabilnu verziju', zasad sve oke.

Onda sam htio flashovati CWM - clokworkmod touch verzija 5.8.??? mislim, međutim kad flasham to on boota u taj CWM i ako rebootam opet u recovery onda mi u donjem lijevom uglu stoji rastući broj (od 0 pa nadalje, pustio sam do 5000 ali ništa se ne dešava), tako da moram opet restart i onda mi opet bude prethodni recovery koji je bio instaliran prije (neki cyanogenov CWM verzija 6, bez touch opcija). Jel postoji neki način da to riješim? I da, imam onaj trokut kad palim fon, volio bih to skloniti. 

I ako neko zna koji bih kernel mogao flash da ima overclock i da je kompatibilan sa cyanogenom 9, jer trenutno mi je min 200MHz a max 1200...

 

Hvala unaprijed, lijep pozdrav svima i sretna vam i uspješna nova godina :)


žuti trokut uklanjas pomocu ove aplikacije

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Poštovanje,

u zadnjih par dana otkako sam instalirao Clean Master baterija mi na S2 puno kraće traje, pa sam tu aplikaciju deinstalirao, međutim danas mi se ispraznila baterija do kraja i mobitel se ugasio i sada se više nemože upaliti, a niti se nepuni...samo stoji onaj crni ekran, iako je uključen mob na punjač. Povremeno se sam od sebe upali, pojavi se zaslon za ukucavanje pina i piše molim vas da uključite punjač, pa se zatim opet ugasi s obzirom da punjač ne prepoznaje. Mobitel nije nikatd rootan, sve su tvorničke postavke na njemu. Do punjača nije problem, jer je sa svakim tako...znnači uopće se nemože upaliti. Ako netko zna u čemu je problem, bio bih zahvalan. :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
jole_90 kaže...

Poštovanje,

u zadnjih par dana otkako sam instalirao Clean Master baterija mi na S2 puno kraće traje, pa sam tu aplikaciju deinstalirao, međutim danas mi se ispraznila baterija do kraja i mobitel se ugasio i sada se više nemože upaliti, a niti se nepuni...samo stoji onaj crni ekran, iako je uključen mob na punjač. Povremeno se sam od sebe upali, pojavi se zaslon za ukucavanje pina i piše molim vas da uključite punjač, pa se zatim opet ugasi s obzirom da punjač ne prepoznaje. Mobitel nije nikatd rootan, sve su tvorničke postavke na njemu. Do punjača nije problem, jer je sa svakim tako...znnači uopće se nemože upaliti. Ako netko zna u čemu je problem, bio bih zahvalan. :)

Vadio si bateriju van nakratko?

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo ekipa da se pohvalim ujedno i pozdravim s vama,danas sam prodao svoj SGS2 za 1400kn s brdo opreme

 

LINK

 

u ovoj temi sam stekao dosta iskustva s mobitelom i zato vam se želim zahvaliti na vašoj velikodušnosti što ste mi pomogli u vezi ROM-a i Kernela-a kad mi je to trebalo {#} LP

http://steamsignature.com/img/profile/76561198029829922.png
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
d4rkd3atH kaže...

Evo ekipa da se pohvalim ujedno i pozdravim s vama,danas sam prodao svoj SGS2 za 1400kn s brdo opreme

 

LINK

 

u ovoj temi sam stekao dosta iskustva s mobitelom i zato vam se želim zahvaliti na vašoj velikodušnosti što ste mi pomogli u vezi ROM-a i Kernela-a kad mi je to trebalo {#} LP

Ako ikada u budćnosti budeš trebao što, tu smo!

Pozdrav i uživaj s drugim.
otišo si, sarme probo nisi 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Jesam, vadio sam bateriju nakon što se to dogodilo..prije nisam

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

[ROM] [Jan 9] [4.4.2] I9100 AOSP NeatROM

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=49255603

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
salesale kaže...

[ROM] [Jan 9] [4.4.2] I9100 AOSP NeatROM

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=49255603

Opaa sale svaka cast ;)

Bilo bi dobro staviti nekakvu know issues listu, i nekakve SSe baciti..

 

EDIT: Vidim SSe si dodao...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2014 2:11 (dinos3).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

molim vas pomoć

 

ne mogu ući u galeriju slika kaže mi da je mobitel pun i da pobrišem neke slike, pošto nikad nisam spajao mobitel na kompjuter a ovo je jedini način da pobrišem slike jer mi neda uću u galeriju spojio sam usb kabelom na kompjuter i dobio ništa, kompjuter je prepoznao samsung s2 ali nema ničega samo prazan prosto, ne vidi mi ni sd karticu ni slike nista, sta da radim?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice