Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.782
|
čitano: 10.871.874
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz,

 

Šta je bolje a52 5g, a72 ili s10 lite za cirka iste pare?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ak ti je za ubuduće bitan 5g onda A52 5G,pa s10 lite.Tak bi ja
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz ljudi gledam neki mobitel do 1000kn jel nekako najbolji a12 samsung od svih tih mobitela? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Realme 6S je najbolji za 1000kn od svih tih mobitela.

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DiRT kaže...

Realme 6S je najbolji za 1000kn od svih tih mobitela.

Slažem se apsolutno. Isprobavajući neke modele tog ranga i skuplje, poput Realme 7, Galaxy A21S, Poco M3, Poco X3 i Redmi Note 9, mislim da za tih 999kn  dobijete mob koji u ničemu ne zaostaje za gore navedenima, a u dosta stavki ih nadmašuje.

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav! 

Tražim mobitel do nekih 1400kn pa me zanima je li Huawei P40 Lite dobra opcija za te novce? Prioritet je kamera, fluidnost u radu, ok ekran, a ne bi bilo loše ni da dobije još koje ažuriranje (ne znam kakav je Huawei po tom pitanju). 

p.s. znam da nema google usluge ali nije mi to toliko bitno

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Isplati li se zamjenit mi note 10 lite sa novim redmi note 10 pro?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Huawei p40 lite je dobra opcija do 1400kn za te potrebe i mislim da se isplati mijenjati za Xiaomi redmi note 10 pro. 

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, evo nabavio sam redmi note 10..

Ne želi mi se spojiti na wifi, točna je lozinka ((od rutera) a i normalna lozinka)...

Probao sam restartat mobitel no ne funkcionira.. zna ko u cemu bi mogao biti problem? Nije valjda do mobitela?...

 

EDIT: Rješenje - na starom mobu idem dijelit vezu preko QR koda, skeniram s novim mobitelom QR kod i sad radi... Malo nejasno...

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 15:46 (hardrock).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hardrock kaže...

Pozdrav, evo nabavio sam redmi note 10..

Ne želi mi se spojiti na wifi, točna je lozinka ((od rutera) a i normalna lozinka)...

Probao sam restartat mobitel no ne funkcionira.. zna ko u cemu bi mogao biti problem? Nije valjda do mobitela?...

 

EDIT: Rješenje - na starom mobu idem dijelit vezu preko QR koda, skeniram s novim mobitelom QR kod i sad radi... Malo nejasno...

 Očito ti na routeru nije lozinka koja ti misliš da je. 

Druga mogućnost je ako imaš aktiviran popis MAC adresa koje se mogu spojiti na taj router preko WiFia ili sličnu restrikciju.

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

samo da kazem, ako ima tko da mu se svidja Oppo Find X3 Pro i ima nekoga u Njemackoj, nek iskoristi priliku. 
Mob je 1150e sto je mrvicu skupo, al uz njega do 15.4 se dobije Sonus Move zvucnik koji kosta 400e, to kad se proda mob izadje 750 eura sto je apsolutna kradja za takav uredjaj. 

Ja sam ga sinoc narucio, nadam se da se nisam prevario, jer za tu lovu iskreno sumnjam da postoji bolji uredjaj na trzistu. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jel zna netko gdje je trenutno u trgovinama najpovoljniji Redmi Note 9s, jel ima neka akcija gdje.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nabava.net i upiši model. 

Po meni ima i boljih kupnji trenutno za taj novac (1400  kn cca.)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
hardrock kaže...

Pozdrav, evo nabavio sam redmi note 10..

Ne želi mi se spojiti na wifi, točna je lozinka ((od rutera) a i normalna lozinka)...

Probao sam restartat mobitel no ne funkcionira.. zna ko u cemu bi mogao biti problem? Nije valjda do mobitela?...

 

EDIT: Rješenje - na starom mobu idem dijelit vezu preko QR koda, skeniram s novim mobitelom QR kod i sad radi... Malo nejasno...

 Očito ti na routeru nije lozinka koja ti misliš da je. 

Druga mogućnost je ako imaš aktiviran popis MAC adresa koje se mogu spojiti na taj router preko WiFia ili sličnu restrikciju.

 HWT*******.. lozinka i nije radilo..

Nemam nikakve restrikcije što se toga tiče.

lp

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hardrock kaže...

 HWT*******.. lozinka i nije radilo..

Nemam nikakve restrikcije što se toga tiče.

lp

Nisam skužio jesi li riješio problem, ali ako nisi, konektaj se na router preko kompa, 192.168... koji ti je već IP routera i tamo moraš imati wifi konekcije i log, zatim se probaj spojiti mobitelom na wifi i u sučelju routera bi trebao vidjeti razlog zašto wifi konekcija nije uspostavljena.

6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mobitel strogo do 2000 kn. Bitna mi je kamera i dobra baterija. Najbolje sto sam nasao je Xiaomi Poco X3 6GB/128GB. Sta kazete  na njega u usporedbi s ostalim modelima do 2000 kn? Jel se moze naci bolji?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Realme 7 pro eKupi
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Redmi note 10
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Realme 7 pro, Huawei nova 5t( vjerojatno ima najbolju kameru do 2000kn), A51

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
deimos_5 kaže...

Mobitel strogo do 2000 kn. Bitna mi je kamera i dobra baterija. Najbolje sto sam nasao je Xiaomi Poco X3 6GB/128GB. Sta kazete  na njega u usporedbi s ostalim modelima do 2000 kn? Jel se moze naci bolji?

 Xiaomi Mi Note 10, nema boljeg seta kamera uz odličnu bateriju za tu cijenu. Može se ubosti na njuškalu sa garancijom za 1800-2200kn.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
A52 na Njuški
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
deimos_5 kaže...

Mobitel strogo do 2000 kn. Bitna mi je kamera i dobra baterija. Najbolje sto sam nasao je Xiaomi Poco X3 6GB/128GB. Sta kazete  na njega u usporedbi s ostalim modelima do 2000 kn? Jel se moze naci bolji?

 Huawei Nova 5T. Mob bez prave mane. Dobra baterija, kamere, kompaktan, EMUI 11 je sazrio i sad je sasvim solidan...Ili Realme 7 Pro kad opet bude na akciji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 18:56 (vepar).
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ima novu 5t.ok mb
R33mba#2892
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

frendu su ponudjeni ovi sluzbeni mobiteli na odabir

koji je all around najbolji?

 

1 Samsung A51 (A515F)
8 Xiaomi MI 10T Lite
2 Xiaomi Poco X3 NFC
2 Huawei P40 Lite
0 Huawei P30 Lite
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Fanu kaže...

frendu su ponudjeni ovi sluzbeni mobiteli na odabir

koji je all around najbolji?

 

Mi 10T Lite. 

 

5G, Snapdragon 750, future-proof, dobio i Android 11 prije koji tjedan. A da veliku bateriju i ne spominjem. Solidna kamera, s GCam izvuče toliko malo extra. 

 

Čekam još 9h i otključavam bootloader na svom da mu bubnem AOSP da vidim kako ide.

10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
deimos_5 kaže...

Mobitel strogo do 2000 kn. Bitna mi je kamera i dobra baterija. Najbolje sto sam nasao je Xiaomi Poco X3 6GB/128GB. Sta kazete  na njega u usporedbi s ostalim modelima do 2000 kn? Jel se moze naci bolji?

 Xiaomi Mi Note 10, nema boljeg seta kamera uz odličnu bateriju za tu cijenu. Može se ubosti na njuškalu sa garancijom za 1800-2200kn.

 

 

Slazem se, bitno je jedino jos napomenuti da se ne radi o najbrzem mobitelu jer ima midrange SOC, ali da, kamera, ekran i baterija su top...dodatan plus je i flagship feeling, materijali i izrada.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Za 2200kn na njušci se može pronaći dobro očuvani P30 Pro s garancijom i OnePlus 7T. Oba imaju vrhunski Soc, dobre baterije i top ekrane.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
Za 2200kn na njušci se može pronaći dobro očuvani P30 Pro s garancijom i OnePlus 7T. Oba imaju vrhunski Soc, dobre baterije i top ekrane.

 

 

Imao sam oba, P30 PRO mi jedino ima bolji SOC dok su kamera, ekran i baterija svakako bolji na Mi Note 10...i nadje se za manje novaca.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Imao sam i ja oba i za mene tu nikakva srednja klasa ne dolazi u obzir. Flagship je flagship....
A još nesretni MIUI na tom Šaomiju je samo dodatni uteg...😏
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
Imao sam i ja oba i za mene tu nikakva srednja klasa ne dolazi u obzir. Flagship je flagship....
A još nesretni MIUI na tom Šaomiju je samo dodatni uteg...😏

 

 

Ja nisam imao nikakvih problema sa MIUI unazad godinu dana a koristio sa Poco F1, Mi Note 10, Poco X3, Mi10 PRO i kcer mi ima Redmi Note 8...meni je vizualno ljepsi MIUI od EMUI.

Trenutno koristim dva Huaweia, Mate 20 PRO i P40 PRO i na njima uvijek koristim alternativne launchere da imam svu funkcionalnost koju mi EMUI ne nudi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 11:36 (ocean77).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice