Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

poruka: 175
|
čitano: 62.701
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

dali je tko otkodirao Huawei-a ovak kod nekog meštra?

Nemam iskustva s ebayem i tim kodovima, pa mi to ne dolazi u obzir...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Bok i ja ga kupio ima več 2 dana mislio sam sony ericson x8 ali kad sam ga vidio bio je i manji i android bio 1.3 a ovi je 2.3

i ovaj košta 745 kn a oni 945 kn i momak koji radi u tele 2 centru mi je kaza da je bolji ovi huewi da ga je on čak uzeo

nego jedini problem nema postavke za mms i net i kako to riješit?

Inače wlan je super brz i sve di ga god ima spojim se bez frke no recimo tamo di nema neta nema ga ni meni onda.....

Zna li netko di skinit postavke?

Inače market aplikacije ma sve je za 10 i kad sam ga vidio nisam vjerova da mu je to cijenaa

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

molim te bio bih ti iznimno zahvalan kad bi mi kazao kako da ručno postavim postavke za internet

naime kad idem preko wlan radi besprijekorno a kad idem onako bez wlana ne mogu.....

tako ako bi mi pomogao bio bih ti iznimno zahvalan

Inače preko wlana iz bilo kojeg kafića sa posla iz teretane......

svugdi s w lanom se super spaja aj pomoziiii

inače mob je superrrrr

16 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

ako si mob uzeo u tele2 postavke su ti unjete unutra odi na:

Postavke - Bezicno povezivanje i mreze - Mobilne mreze  e sad tu provjeri da su ti podaci omoguceni i da ti slucajno nije oznace da koristi samo 2G mreze. i trebalo bi ti radit.

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Je li mobitel ima ono,   da kad okreneš ekran da se promijeni sadržaj na mobu, npr. u nekoj igrici, jer imam taj mobitel i ne radi mi, a također mi i ne čita SIM karticu, pa će najvjervatnije na servis...

 

I još nešto, kako prebacit s PC na mobitel nešto, jel trebam nešto skinuti?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2011 15:44 (Defa.psd).
13 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Zanima me kakav je u odnosu na galaxy 3. Dvoumim se između ta 2 jer mi prijatelj ima galaxya i super mi je. Neznam za huaweia ništa osim šta ima noviji software. Koliko mu baterija traje, kakve su slike, zvučnik, sluše, jel brz....

xf: recod8600
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

tu su negdje i jedan i drugi jedino samsung ima 2.2 android a huawei 2.3 ....ja sam birao izmedu tih mobitela i jos nekih drugih pa odabarao huawei....

 

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
huskybucka kaže...

dali je tko otkodirao Huawei-a ovak kod nekog meštra?

Nemam iskustva s ebayem i tim kodovima, pa mi to ne dolazi u obzir...

 Kupila si ga u TELE2 za 745 kn i želiš ga dekodirati?

 

Uređaj ti otključan u TELE2 dođe čak 1045 kn.

 

YOU FAIL!!!

SK crew
12 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Da li se isplati uzimati huawei u8650 otključanog na sve mreže za 1045kn u tele2 pošto tako ne gubim garanciju?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
goranmactavish kaže...

Da li se isplati uzimati huawei u8650 otključanog na sve mreže za 1045kn u tele2 pošto tako ne gubim garanciju?

 Naravno da da. Otključavanje bi te izašlo najmanje 200 kn i izgubio bi garanciju. Ovako imaš garanciju.

SK crew
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
r3c0d kaže...

Zanima me kakav je u odnosu na galaxy 3. Dvoumim se između ta 2 jer mi prijatelj ima galaxya i super mi je. Neznam za huaweia ništa osim šta ima noviji software. Koliko mu baterija traje, kakve su slike, zvučnik, sluše, jel brz....

 Brz je, kamera mu nije nešto, baterija solidno traje (1400 mAh)  slušalice koje dobiješ nisu vrijedne spomena ali zvuk uređaja je odličan i zvučnik je dosta glasan. I kod Huaveia je veći ekran, dolazi sa androidom 2.3 (gingerbread) dok Galaxy 3 ima Android 2.1 (Eclair) nadogradiv do 2.2.  Galaxy ima nešto brži procesor (667 mhz) ima i bluetooth 3.0, dok huawei ima 2.1 (ako ti to što znači) Gledam oba mobitela imaju 3g, ali po gsmareni galaxy 3 ima 3G   HSDPA, 3.6 Mbps, dok huawei  HSDPA, 7.2 Mbps. Evo sporedbe pa sam vidi: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3395&idPhone2=4205

Doli doturi, doli medičina! Doli ignjoranstvo, živila filozofija!!
13 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Taj za 1045kn otkljucan ima samo na web shopu...

U tele 2 centru ga nije bilo kad sam ja kupovala...

Zato i cekam, mjesec dana ako radi dobro, vjerojatno ce raditi i dalje...

A garanciju nikad jos ni na jednom mobitelu nisam koristila...

Ne vjerujem tim ovlastenim servisima...

Znaci nema nitko iskustva s otkljucavanjem kod mestra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Pranja kaže...
goranmactavish kaže...

Da li se isplati uzimati huawei u8650 otključanog na sve mreže za 1045kn u tele2 pošto tako ne gubim garanciju?

 Naravno da da. Otključavanje bi te izašlo najmanje 200 kn i izgubio bi garanciju. Ovako imaš garanciju.

nažalost nemaju u slobodnoj ponudi Sonica niti ce ga imati (provjereno kod tele2)

PS. otkljucavanje Sonica =18USD -- ebay....

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 13:14 (moTo).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
I Ner0, jesi isprobao Goranov rom? Kakvi su dojmovi?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Android kaže...
I Ner0, jesi isprobao Goranov rom? Kakvi su dojmovi?

nisam imam neke stvari koje nisam imo vremena prebacit na komp, tu su faks ucenje ovo ono jos me pc nes zezat poceo pa cu uskoro objavim cim probam hrvatsko :) sad idem spavat nisam od petka spavo ^^

Vrane nebom šestare
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
moTo kaže...

nažalost nemaju u slobodnoj ponudi Sonica niti ce ga imati (provjereno kod tele2)

PS. otkljucavanje Sonica =18USD -- ebay....

 Dostupan je u slobodnoj prodaji. O čemu ti trkeljaš?

 

Čak i ako ga u TELE2 nema na zalihama,ima ga kod Huawei prodajnih partnera.

SK crew
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Defa.psd kaže...

Je li mobitel ima ono,   da kad okreneš ekran da se promijeni sadržaj na mobu, npr. u nekoj igrici, jer imam taj mobitel i ne radi mi, a također mi i ne čita SIM karticu, pa će najvjervatnije na servis...

 

I još nešto, kako prebacit s PC na mobitel nešto, jel trebam nešto skinuti?

RTFM ili u slobodnom prijevodu: pročitaj upute:-)

1. Da, mobitel ti ima senzor, samo ga treba uključiti: Settings->Display->Auto-rotate screen (označi!)

Vodi računa da ne podržavaju sve aplikacije/igre rotaciju!

2. Formatiraj karticu! Settings->SD Card & Phone storage->Format SD Card

Ili izvuci karticu iz moba i na PC-u je fortmatiraj u FAT32

 

3. Možeš prebaciti podatke na puno načina:-)

 

- USB kabelom (priključi mob na USB port kompa (izbjegavaj HUB) i sa vrha ekran mobitela potegni prema dole TaskBar.

Tu izaberi "USB Connected", pa "Turn on USB storage" i "OK". Sad bi u MyComputer trebao dobiti ikonu telefona tj. SD kartice.

 

- Izvuci karticu i preko čitača kartica ili SD2USB adaptera uključi karticu na USB kompa.

 

- Preko WiFi-a, FTP protokolom. Skini sa marketa neki od besplatnih FTP servera, instaliraj ga na mob, pokreni i na neku IP adresu (tipa 192.168.1.4) će ti mobitel postati FTP server. Na PC-u instaliraj neki FTP program tipa TotalCommaner, FreeCommander i sl.

 

Podatke u sva tri slučaja prebacuješ Explorerom ili nekim drugim file managerom (preferiram TotalCommander iz navike).

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 15:21 (Luciano).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Ner0 kaže...

koda je bitno kako zvuci ime mobitela mene pitaju "sta to imas" ja kazem "huawei" onda dobijem odgovor "haha korejsko smece" i onda momci izvade iphone 3GS i ova mala životinja ga opere u svim aspektima izvođenja bilo kojeg programa i pos*rem sve mobitele slicnih specifikacija mobitel mi trenutno radi na 800hz sa odprilike 90-ak mb rama slobodno u iddleu i dere koju god igricu sam za sad probo ^^ zvijer nema sta nakon skoro 3 mj sta ga imam i dalje mi je svakim danom sve drazi i drazi a uspio sam neke ljude cak uvjerit u kvalitetu i snagu mobitela pa su ga i oni kupili ^^

To je jedan od prednosti Andorida. Sinu sam za 450Kn kupio Huawei Ideos, čisto da se dijete navikne na Android i na kraju sam mu ga teška srca dao;-)

 

Sve je počelo rootom, pa custom ROM-om, pa overclockom...

Sad telefončić radi pod Dronixom 0.54, overclockan je na 729Mhz. Nadalje, stavio sam mu Class5 SD karticu od 16Gb, podjelio je na 2 particije (14+2Gb). Sve aplikacije (njih 140) su sa link2SD prebačene na drugu particiju SD kartice tako da je (skromna) memorija telefona ostavljena na raspolaganje uređaju (cache, data i sl.). Sa SD-Boosterom je kartici dodjeljeno 2MB cacha radi dodatnog ubrzanja. Umjesto generičkog 2.2 launchera, stavljen je zajedno sa ROM-om LauncherPro. Uglavnom, telefon je sada toliko brz i fluidan da ne možeš vjerovati da je to igračka od 450kn?!

 

BTW, Huawei je Kinez, a ne korejac;-)   

13 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Pala je odluka uzima se huawei. Nakon dugog razmišljanja između njega i galaxya 3 dok je xperia x8 odmah ispala. Još ga samo negdi moram provat i vidit uživo i to je to:) Te još posebna zahvala kolegi: Cevi

 

EDIT: Zna li netko kolika je garancija za ovaj mobitel?

xf: recod8600
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 21:55 (r3c0d).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

ja sam si uzeo Nexus S u vipa, 1250 kn na pretplatu 2 godine. mjesecno dajem 60 kn + ono sto potrosim, limit je na 50 kn, dakle 110 kn mjesecno maksimalno.

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

garancija je 2 godine,tako da bez brige

 

a uzivo izgleda jako jako dobro

 

uglavnom za 750 kn ili manje odlican mob. daleko bolji od nekih imena koja kostaju po 1500 kn i vise

 

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 16:04 (DaNiTo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
DaNiTo kaže...

garancija je 2 godine,tako da bez brige

 

a uzivo izgleda jako jako dobro

 

uglavnom za 750 kn ili manje odlican mob. daleko bolji od nekih imena koja kostaju po 1500 kn i vise

 

 Pa i Huawei je i poznata i priznata marka. Zašto misliš da nije neko ime?

SK crew
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 21:02 (Pranja).
15 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Pranja kaže...
DaNiTo kaže...

garancija je 2 godine,tako da bez brige

 

a uzivo izgleda jako jako dobro

 

uglavnom za 750 kn ili manje odlican mob. daleko bolji od nekih imena koja kostaju po 1500 kn i vise

 

 Pa i Huawei je i poznata i proznata marka. Zašto misliš da nije neko ime?

a medu nasim ljudima znas kako ide... mobiteli su samo iphone nokie i samsung,ovo sve drugo im je nepoznato.. svi me pitaju sto je to huawei..mobitel?...iskreno nisam ni ja znao za huawei do prije nekih mjesec dana,cuo sam al nisam obracao paznju neku za to ime

...potpis nije potreban...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
DaNiTo kaže...

a medu nasim ljudima znas kako ide... mobiteli su samo iphone nokie i samsung,ovo sve drugo im je nepoznato.. svi me pitaju sto je to huawei..mobitel?...iskreno nisam ni ja znao za huawei do prije nekih mjesec dana,cuo sam al nisam obracao paznju neku za to ime

 Fućkaš naše ljude. Bitan je svijet. A sa Huawei-jem sa izuzetno dobro upoznat-imam njihov 3g stick, router i tablet. Još mi fali smartphone. {#}

SK crew
15 godina
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Pranja kaže...
DaNiTo kaže...

a medu nasim ljudima znas kako ide... mobiteli su samo iphone nokie i samsung,ovo sve drugo im je nepoznato.. svi me pitaju sto je to huawei..mobitel?...iskreno nisam ni ja znao za huawei do prije nekih mjesec dana,cuo sam al nisam obracao paznju neku za to ime

 Fućkaš naše ljude. Bitan je svijet. A sa Huawei-jem sa izuzetno dobro upoznat-imam njihov 3g stick, router i tablet. Još mi fali smartphone. {#}

sta cekas {#} pricekaj honor trebao bi doc valjda u tele2 

...potpis nije potreban...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
DaNiTo kaže...

sta cekas {#} pricekaj honor trebao bi doc valjda u tele2 

 Pa njega i čekam. Dobio sam neslužbenu informaciju da će se raditi o svoti od 1600 kn u TELE2 paketu. U slobodnoj prodaji navodno 1900 kn. No kao što kažem,neslužbeno.

SK crew
12 godina
neaktivan
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

Molim pomoć.

Huawei ili Galaxy Fit.

Kupujem mob, izbor mi je nekako spao na ta dva mobitela.

Bilo kakva asistencija dobrodošla.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
MII2o90 kaže...

Molim pomoć.

Huawei ili Galaxy Fit.

Kupujem mob, izbor mi je nekako spao na ta dva mobitela.

Bilo kakva asistencija dobrodošla.

 Huawei ima bolji i veći ekran a Fit ima bolju kameru.

SK crew
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)
Pranja kaže...
moTo kaže...

nažalost nemaju u slobodnoj ponudi Sonica niti ce ga imati (provjereno kod tele2)

PS. otkljucavanje Sonica =18USD -- ebay....

 Dostupan je u slobodnoj prodaji. O čemu ti trkeljaš?

 

Čak i ako ga u TELE2 nema na zalihama,ima ga kod Huawei prodajnih partnera.

 

kaj smo mi zajedno čuvali ovce da se tako ponasas? Sonica nema u slobodnoj prodaji u Tele2 provjeri pa javi jel ima. i ne nema niti jedan primjerak u RH Sonica da je "slobodan" jedino mozes nabavit preko Tele2 i svi su zakljucani. (Izvor: HUAWEI Croatia)

LP

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2011 14:51 (moTo).
15 godina
offline
Android 2.3 za 750kn! (huawei u8650)

sonica nemaju u skladistu al ga ima po trgovinama odnosno tele2 centrima po cjeloj hr. negdje su rasprodani ali ne svuda...

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice