Nabava net

poruka: 7
|
čitano: 5.267
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nabava net

Evo još nitko nije naveo problem koji imaju alati za pretraživanje trgovina "Nabava net ili Jeftinije hr " ,zašto se ne uvede neki alat za ocjenjivanje dučana , ne da se dogodi da jedan ModulDvet konkurira niskim cijenama istinskim i poštenim dučanima a svi znamo da cijene kod nijh su niske zato jer u večini slučajeva kupac ne vidi robu ni  novce. Apeliram na moderatore "Nabava net i Jeftinije hr " da je nužno na stranice postaviti takav alat,koji omogučuje davanje ocjena dučanima .

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nabava net

Zašto se ne javiš onda njima, umjesto da pišeš na bugu koji s njima nema veze?

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nabava net

Ne vjerujem da će ikada to uvesti jer pretpostavljam da im takvi dućani plaćaju određenu naknadu, ipak ih nabava/jeftinije praktički reklamira

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Nabava net

Ako čitaju ovo ja bih volio da se određeni dućani mogu izuzet iz tražilice a ne da tipa neke žnj firme s kojima ne želim imati posla da mi izbacuje rezulatate di ne bi uzo da je đabe.

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Nabava net

Te žnj firme plaćaju nabavi sigurno par tisuća kuna da ih reklamira, tako da im je tih njihovim par tisuća kuna koje dobe važnije nego to što ih ti tamo ne želiš vidjeti, nažalost

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Nabava net

Hmm, ma kužim ja to ali nabava je search engine, ako želim filtrirat ja ču filtrirat milom ili silom a realno me to odbija od njih.

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nabava net

pozdrav,

zna li netko postoji li način kako tražiti proizvode na nabavi na "stari" način, da kad upišeš proizvod da filtrira zbilja sve proizvode s tim pojmom, a da ne nudi po kategorijama kao sada: https://puu.sh/JWSA9/1b69f77c4c.png


prije bi bilo izlistano u redovima sve što ima s tim pojmom... kontaktirao sam ih mailom i kažu da je ovo jedini način pretrage, ne mogu vjerovati da su najbolji feature tražilice ukinuli

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice