Mogu li vratiti izbrisani broj?

poruka: 5
|
čitano: 3.150
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Mogu li vratiti izbrisani broj?

Imam Bon Bon karticu koju nisam dugo, dugo koristio i sad kad sam ju ponovno stavio u mob piše nije registrirano. Zvao korisničku službu, ženska kaže broj izbrisan i ne mogu ga više vratiti. Htio sam projveriti ipak ovdje postoji li možda neka mogućnost da ga dobijem natrag jer mi stvarno treba.

 

Mogu li možda kupit novu karticu i tražit da dobijem taj broj na toj kartici? Ili neka sasvim druga kombinacija?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mogu li vratiti izbrisani broj?

Ovisi koliko dugo ju nisi koristio ali velika je mogućnost da je taj broj već dodjeljen nekom drugom korisniku. Npr kad je moja djevojka prestala koristiti bonbon zbog prelaska na drugu mrežu, nakon par mjeseci mi je na viber stigla obavijest "NN is back on viber" što je značilo da je broj nekome dodijeljen i da ga je taj netko registrirao na viber.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2023 18:07 (darkborg).
12 godina
offline
Re: Mogu li vratiti izbrisani broj?

Upravo se dogodilo i meni, baš prije 2 dana :D

Imam službeni, nije me bilo briga za privatni, ništa nisam nadoplaćivao.. i odjenom ups, ode. A 2fa imam od hrpeee važnih stvari gore :D

Raspitat ću se, vjerojatno u nekoj bazi samo jedan klik da se enejbla, samo se vjerojatno "to ne smije".

Ako što saznam, napišem.

Steam and EA: CyberDemonVZ
12 godina
offline
Mogu li vratiti izbrisani broj?

EDIT: Broj sam vratio (99%, jer još nije kod mene )

 

Broj je u originalu na HT-u, pa sam ga prebacio na Telemach, i tako koristio 6-7 godina.

Ovo sve sam čuo posljednja dva dana:

 

Bio sam u Telemach centru - Vjerojatno sam je samo crkla kartica, vidimo broj kao Active. Evo vam nova kartica, samo je aktivirajte - naravno, ne radi.

Zvao sam službu za korisnike - nije istekla, vidimo da je kartica aktivna, probajte samo restartati uređaj. Naravno, ne radi JER MI JE ISTEKLA!

Ponovno Telemach centar, ispričao sve ovo gore. Žena provjerava, vidi da je aktivna, čekajte, idem u drugi upit... aaaa, tako je, kartica više ne postoji u sustavu (imaju dva različita sustava, svaki pokazuje drugačije ) - ne , ovo se više nikako ne može spasiti! Uzmite novu, ispričavamo se

Telemach preko Facebooka - da, provjerili smo, broja više nema. "Ali vezan mi je uz Google, Facebook, banku, Revolut... Možete li bilo što??). Ne, broja nema, oprostite

 

 

HT - služba za korisnike - ako je broj bio na nekom drugom operatoru,  onda ga oni moraju aktivirati

HT - kontakt preko Facebooka - Da, taj broj ne postoji, obratite se službi za korisnike vašeg operatora

 

I na kraju žena vidla da sam jadan, ode na posao...

I malo prije me zove, dobila u HTu nekog tko zna što radi, vele likovi - Naravno, ako broj ne postoji, mi ga možemo aktivirati prije nego ga netko drugi uzme, a ovaj se slobodan. Čekajte karticu 01.12. doma na adresi (Naravno, GDPR, uzela ga je na svoje ime Možda tako ostane, možda ga kasnije prebacim na sebe, manje važno sad.)

 

Uglavnom, jako loše znanje svih uključenih. A možda i manjak volje da se pomogne.

Steam and EA: CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2023 8:37 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mogu li vratiti izbrisani broj?
CyberDemonVZ kaže...

..

 

Uglavnom, jako loše znanje svih uključenih. A možda i manjak volje da se pomogne.

 -ne možda, volja je glavni faktor, bez tog je odgovor 'ne može se..' kao što možeš primijetiti spomenuta žena je imala volje..

 

telekomi to mogu, no recimo kao neko interno pravilo, ne žele.. jer korisnik koji je prestao plaćati bon i time izgubio broj je u recimo 'kazni' zbog tog.. dok jedini realni razlog može biti to da je druga osoba već uzela taj broj što je moguće kao što je moguće dobiti na lotu no male su šanse.. i zato djelatnici za to nemaju rutinu-šptanjcu, nemaju if-then pa sve ovisi o dobroj volji uz predpostavku da resurse i znanje osoba koja radi u telekomu ima ..

-i ovo je upravo primjer kad je 'samo' potrebno imati malo sreće i pronaći-naići na takvu osobu koja može-zna i (najvažnije) želi pomoći, riješiti problem, koji ekšli za nikog nije problem ili nešto važno osim za tog korisnika s tim brojem.. kao kad pada kiša i kisneš na stanici zeta, netko ponudi kišobran-zaklon, netko ne.. nije teško, malo dobre volje uz predpostavku da ta osoba ima 'kišobran' ili odgovarajući resurs kao što je radno mjesto.. dok juzer treba nekako znati kako u takvoj situaciji pronaći upravo takve pozitivne osobe koje će pomoći, ne zato jer moraju nego jer žele, human-ljudski odnos i ima dovoljno ljudi na planeti mada se ponekad čini da ih nema...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice