Prozirne solarne ćelije

poruka: 8
|
čitano: 4.176
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prozirne solarne ćelije".
15 godina
offline
Prozirne solarne ćelije

Kad kasnite tjedan dana sa takvom vijesti iza 24sata, trebate se zapitati neke stvari ;)

 

Isto tako, učinkovitost bude 5 % a cijena stakla tolika da se neće nikome isplatiti...ako ikada i dođu do te brojke.

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
 
18 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Prozirne solarne ćelije
mrxa1 kaže...

a cijena stakla tolika da se neće nikome isplatiti...ako ikada i dođu do te brojke.

 

Stara priča, nažalost...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Prozirne solarne ćelije
mrxa1 kaže...

Kad kasnite tjedan dana sa takvom vijesti iza 24sata, trebate se zapitati neke stvari ;)

 

Isto tako, učinkovitost bude 5 % a cijena stakla tolika da se neće nikome isplatiti...ako ikada i dođu do te brojke.

Nevezano, ja se zapitam za sve ljude koji čitaju 24sata.

15 godina
offline
Re: Prozirne solarne ćelije
nitro_vip kaže...

Nevezano, ja se zapitam za sve ljude koji čitaju 24sata.

 

Vjerovao ili ne, to sam isto ja mislio i ja kad sam ovo pisao...ni sam ne znam zašto zalutam tamo ;)

Ali eto, ispadnu da su u nekim stvarima ažurniji od Buga (God help us all) {#}

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 20:37 (mrxa1).
16 godina
offline
Re: Prozirne solarne ćelije
mrxa1 kaže...

Ali eto, ispadnu da su u nekim stvarima ažurniji od Buga (God help us all) {#}

 

To je zato zbog jednostavne činjenice, imaju više ljudi na raspolaganju.

16 godina
neaktivan
offline
Prozirne solarne ćelije

Hm...

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Prozirne solarne ćelije
mrxa1 kaže...

Kad kasnite tjedan dana sa takvom vijesti iza 24sata, trebate se zapitati neke stvari ;)

 

Isto tako, učinkovitost bude 5 % a cijena stakla tolika da se neće nikome isplatiti...ako ikada i dođu do te brojke.

 
Da, cijene su nečuvene 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice