Rapidshare - trikovi kako da zeznes Rapidshare zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 4.732
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare - trikovi kako da zeznes Rapidshare

Rapidshare tj. cekanje na download se moze

lako rijesiti


RapidShare_Time_Resetter.rar

http://rapidshare.com/files/152819943/RapidShare_Time_Resetter.rar


klikni na RapidShare_Time_Resetter i automatski ti se mjenja IP adresa , ne moras cekati na download


super je stvar

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare - trikovi kako da zeznes Rapidsha
student30 kaže...

Rapidshare tj. cekanje na download se moze

lako rijesiti


RapidShare_Time_Resetter.rar

http://rapidshare.com/files/152819943/RapidShare_Time_Resetter.rar


klikni na RapidShare_Time_Resetter i automatski ti se mjenja IP adresa , ne moras cekati na download


super je stvar

 

  Koji si ti Rapidshare Premium Point Collectors !!!!
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
15 godina
protjeran
offline
Rapidshare - trikovi kako da zeznes Rapidshare

a što ako netko ima stalnu IP adresu ?

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rapidshare - trikovi kako da zeznes Rapidshare

Čuj, tih tema o rapidshareu ima napretek!

Svi ti programi koji navodno varaju rapid, daju ti premium acc i slične stvari su LAŽ!

Ak hoćeš skidati puno i neograničeno s rapida uzmeš si premium paket i miran si.

 

Recimo, mjesec dana 7 dolara=38kn približno

Godina 55 dolara kaj je nekih 300kn i skidaš full brzinom bez čekanja i ograničenja na samo 1 download istodobno!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare - trikovi kako da zeznes Rapidsha

ako se ne varam rapidshare već koji mjesec nema ono čekanje na download osim onih par desetaka sekundi prije downloada..... kakvu god IP adresu imao - to ti nije više bitno

puno sam za kompom, imam život, nemam grobno mjesto
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare - trikovi kako da zeznes Rapidsha
Armor kaže...

Čuj, tih tema o rapidshareu ima napretek!

Svi ti programi koji navodno varaju rapid, daju ti premium acc i slične stvari su LAŽ!

Ak hoćeš skidati puno i neograničeno s rapida uzmeš si premium paket i miran si.

 Ovo je istina.
Susreo sam se sa jako puno programa koji navodno varaju Rapidshare - i pogodite šta -  nijedan nije uspio prevariti Rapidshare.

Pa da se tako lako može varat Rapidshare nebi nitko uzimao Premium account.
Dajte ljudi šta vam je, Rapidshare se ne može zeznut.
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare - trikovi kako da zeznes Rapidshare

Upozorenje je već bilo, korisnici kažnjavani... ali ne, opet upadaju padobranci s trikovima i metodama kako zeznuti x, kako ukrasti y...

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare - trikovi kako da zeznes Rapidsha
danijel2006 kaže...

ako se ne varam rapidshare već koji mjesec nema ono čekanje na download osim onih par desetaka sekundi prije downloada..... kakvu god IP adresu imao - to ti nije više bitno

 Tu si u pravu,samo ti je sad a brzina skidanja manja..kada skidam s premiumom onda mi je oko 241kb/s kada koristim free onda je max 80kb/s..tako da ti "trikovi" su bezvezeNamigiva
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice