Assassin's Creed Rogue

poruka: 18
|
čitano: 13.210
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Rogue
Objavljen Assassin's Creed Rogue, špekulirani nastavak gdje upravljaš sa templarom i direktni je nastavak na Assassin's Creed Black Flag, glavni lik je Shay Cormac, assassin preobraćen u templara koji sada lovi pripadnike svog bivšeg reda. Radnja je u vrijeme sedmogodišnjeg rata, znači 1756-1753. Nove lokacije su zamrznuti sjeverni atlantik, New York i apalačanska riječna dolina. Dolje je trailer. Ovo zapravo objašnjava zašto su u potpunosti izbacili naval combat za Unity, jer će u Rogue biti u potpunosti zastupljen kao u Black Flag. No, nažalost, ni traga od PC inačice.
 
 
 
 
Zapravo evo kopi-pejstan UBISOFT press release:
 
"SAN FRANCISCO — August 5, 2014 — Today, Ubisoft® announced that Assassin's Creed® Rogue, an exciting new installment in the franchise currently in development for the Xbox 360 video game and entertainment system from Microsoft and the PlayStation®3 computer entertainment system, will be available November 11 in North America.
 
Assassin's Creed Rogue is being developed by Ubisoft Sofia, in collaboration with Ubisoft's Singapore, Montreal, Quebec, Chengdu, Milan and Bucharest studios. Set in the middle of the 18th century during the Seven Years War, Assassin's Creed Rogue gives players new locations across North America to explore, including the frozen North Atlantic, the Appalachian River Valley and New York. In Assassin's Creed Rogue, players experience the Assassin's Creed universe through the eyes of a Templar. As Shay Patrick Cormac, players suffer the brotherhood's betrayal and transform into an Assassin hunter.
 
The acclaimed naval components from previous Assassin's Creed games have been enhanced in Assassin's Creed Rogue. The game also gives players new weapons to use on both land and sea in pursuit of taking down the Assassins, including a new ship called the Morrigan"
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Rogue

po onom sto sam vidio nista drugo nego copy paste iz black flag-a. reka bi covik da su piratizirali vlastitu igru (ac4). kakva ironija

It's not who u are, it's who u know.
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Rogue

Ja tu vidim zapravo da rješenje kako ostaviti megapopularni naval combat  a nemožeš ga staviti u novi nastavak, samo izbaci još jedan. Milking the cow, ali nema veze, još jedan story fiks iz radionice AC universea hehe, ove godine duplo :D

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Rogue

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Rogue

assassin's creed rogue izlazi za pc 10. ozujka pa ko voli nek izvoli...

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Assassin's Creed Rogue

...vani je za Pc...najbolje je optimizirana od svih do sad, ...(lockana je igra na 60 fps)

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 19:42 (lion002).
Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Rogue

Kakva je igra, vrijedil 25 eura?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Rogue
lion002 kaže...

...vani je za Pc...najbolje je optimizirana od svih do sad, ...(lockana je igra na 60 fps)

 Upravo skidam igru pa vam javim kako radi na malo slabijoj konfiguraciji 

 

Edit; Igra radi na ovim postavkama 

 na 58-63 FPS-a sa konfiguracijom iz Moj PC

...My life, My game, My rules...
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2015 19:57 (SoynTech).
14 godina
offline
Assassin's Creed Rogue

Na mojoj konfi glatko radi. Nisam primjetio neke veće bugove. Izgleda da su se opametili.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Rogue
Riječ je o starijem engine-u jer je igra rađena za stare konzole a ne X1/PS4 tako da je i manje zahtjevna za PC od Unitya koji je "next-gen" AC.
13 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Rogue

Black flag mi je radio katastrofa sad Rogue radi odlicno na max postavkama 45-60fps-a.... dok se black flag vuko na low 15 fps-a 

 

Edit čak i u njihovom svjetu se igra farcry 3 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2015 7:40 (Kewin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Rogue

Da li se prica veze sa nekim starijim AC-om ili mogu odmah na Rogue? :D

Siky1234
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Rogue
Siky1234 kaže...

Da li se prica veze sa nekim starijim AC-om ili mogu odmah na Rogue? :D

 ne veže se direktno na ništa, al ima poveznice na black flag, 3ku i unity

nothing is true, everything is permitted
10 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Rogue

Znaci mogu odma na Rogue? :D 

Siky1234
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Rogue
Siky1234 kaže...

Znaci mogu odma na Rogue? :D 

 iskreno ja nebi, propustio si odlican serijal što se tice storya.. al ak ti se ne igraju svi prošli, odigraj barem black flag

nothing is true, everything is permitted
10 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Rogue

Black Flag sam poceo, ali nisam zavrsio jer nisam mogao izdrzat igrat pod tolikim laggovima :D O unityu da ne pricam
A Rogue je malo bolja situacija, ali hvala na prijedlogu AC 1 se skida pa cu lagano sve

Siky1234
16 godina
online
Assassin's Creed Rogue

Ako voliš dobru priču, kec je odličan.

 

Počeo sam Rogue. Sviđa mi se što ima i komponentu van Animusa, iako shvatam da ovo ne može da bude naslov sa jakom "sadašnjom" pričom. Unutar Animusa, početne lokacije su me jako podsetile na AC III, mada je gameplayem verovatno bliži Četvorci. To mi nisu omiljeni nastavci, ali barem opet funkcionišu sve one stvari koje su izbačene iz Unityja (pomeranje tela, podizanje oružja, zviždanje...). Nadam se da će me priča uskoro naneti u neki veći grad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Rogue

Unity ima bolji movement sistem, combat, grafiku ali je story (pogotovo reference na sve druge karaktere iz drugih igara) daleko bolji u Rogue-u. Upravo prešo, odlična igra. Preporuke za sve ljubitelje AC serijala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice