Volan SmartBoX MX-V9

poruka: 10
|
čitano: 24.794
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Volan SmartBoX MX-V9

Imam navedeni volan, uz njega nisam dobio CD. Spojim ga na laptop, na kojemu je Vista, uredno ga prepozna i instalira. Ali ne radi, ni u Colin 2 ni u NFS Most Wanted. Probao sam ga i na drugom laptopu na kojem je XP, tu sam probao Colin igrat, takodjer ne radi, probao sam i na PC-u, Colin 2 igrati. Ni tu ne radi. Drivere sam pokusao naci na netu, nigdi ni traga od bilo cega slicno tomu. Jel bi mi mogao tko kako pomoci

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Volan SmartBoX MX-V9

Mislim da ga trebaš kalibrirati.

 

CP>Devices and Printers>Volan>Desni klik>dalje se snađi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Volan SmartBoX MX-V9

Nije bila u tome stvar, ali to cu napraviti sto si mi rekao

bila je stvar u tome da sam trebao prebaciti na PC, posto je to i za PS2, a ja to nisam znoo

Hvala ti :)

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Volan SmartBoX MX-V9

Koristim Win7 operativni sistem kad povezem volan sa computerom usb mi prepoznao kao unknow, jel i kod mene ista stvar kako da prebacim na PC posto je to i za PS2, unaprijed zahvaljujem

14 godina
neaktivan
offline
Re: Volan SmartBoX MX-V9

ej kako si uspio ja imam isti volan, ali mi predale ne rade.... igra bi nfs mw ali mi pedalama nije gas i kocnica nego za listat gore dole... u postavkama igre sam pokusava ali neide... sta da mu napravim vise..

ajd neko pomoc, hvala :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Volan SmartBoX MX-V9

Kak koje su to tipke??? molim pomoć!!

Macola^^
7 godina
neaktivan
offline
Re: Volan SmartBoX MX-V9

Pozdrav, mozes mi pomoc kako da kalibirati...kod mene je problem kad ujdem u neki igricu nece da mi prima komande od volana

11 godina
offline
Volan SmartBoX MX-V9

prodat cu vam ja svoj volan, savrseno radi na PC 900 stupnjeva kut okretanja, cak dobijete i kvacilo i rucni 6-brzinski mjenjac. za samo 699.99kn  javite se na PM vrijedi do isteka zaliha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Volan SmartBoX MX-V9
Imam problem,moj volan je MX-V9 vibration SmartBox i nemam CD,kada stavim usb u PC,PC ga prepozna i onda ga odem kalibrirati i tamo sve radi,odem u FS19 volan ne radi uopce ga ne prepozna odem u postavke fs19 i uopce nepise u igrici taj volan samo mouse i joystick ako neko moze pomoc.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Volan SmartBoX MX-V9

Trebaju ti driveri - SmartBox je kineski brand za hrvatsku firmu Kvark d.o.o,

al oni se vise time ne bave, no moguce da imaju u arhivi (a trebali bi imati arhivu) drivere, pa ih kontaktiraj:

https://kvark.hr/kontakt/

 

Ps - OEM bi trebao biti Gambird, model STR-FFB2 - pa probaj sa tim driverima:

https://gembird.nl/service.aspx?item=4054&key=STR-FFB2

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice