SCAM OGLAS by BUG, ALERT!

poruka: 15
|
čitano: 3.882
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
SCAM OGLAS OFFICE i WINDOWS by BUG, ALERT!

Pazite svi koji kupujete one Windowse i Office ključeve koje renomirani BUG reklamira i koje je preveo na hrvatski upućujući na podršku itd itd.

Čitajte si review na TrustedPilot od ljudi koji govore da je to ogroman SCAM !!!

 

Ocjena na Trustedu je najbrijana od onih kineza što imaju na stolu po 500 mobitela i sl. pa otvaraja accounte i šalju PLAĆENE reviews da je sve super.

 

Prema uputama BUG-a probao sam slati mail koji su BUG-ovci stavili, taj email ne postoji vraća mi se nazad sve. NE uplaćujte novce na taj oglas, imate samo sreću ako imate PayPal da si možete povratiti novce jer srećom PayPal vraća.

 

Zašto BUG ne provjerava ovakve stvari ne znam, oni se kao ograđuju a napravili su PRIJEVOD za taj oglas.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 8:49 (makopos).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: SCAM OGLAS by BUG, ALERT!
2 windows 10 pro i office 2016 sam kupio preko te stranice, plaćanje preko paypall.

1. Put sam dobio odmah win key na email
2. Put sam se morao registrirati i na svojem računu sad imam sve prijašnje kupovine i sve win i office key pregledno.

Napiši svoje iskustvo i zašto je scam, jer kod mene za sad sve radi na 2 različita računala bez problema.
SSD koliko si mi života uštedio...
14 godina
protjeran
offline
Re: SCAM OGLAS by BUG, ALERT!
Bur33k kaže...
Napiši svoje iskustvo i zašto je scam, jer kod mene za sad sve radi na 2 različita računala bez problema.

Scam je jer traze 11€ za Windowse dok na drugim slicnim siteovima idu po 3€...

16 godina
offline
Re: SCAM OGLAS by BUG, ALERT!

Platio sam, nikad nisam dobio key, a nitko ne odgovara na mailove. Srećom platio sam PayPalom i povratio si novce nazad.

Ista identična iskustva mojem su ti na trustedpilotu.

16 godina
offline
Re: SCAM OGLAS OFFICE i WINDOWS by BUG, ALERT!
makopos kaže...

 

 

Ocjena na Trustedu je najbrijana od onih kineza što imaju na stolu po 500 mobitela i sl. pa otvaraja accounte i šalju PLAĆENE reviews da je sve super.

 

 

 

 

Vjerojatno istina, jer je većina pozitivnih one lineri poput "worked . thanks" ili "worked fine 5 stars"

13 godina
offline
SCAM OGLAS by BUG, ALERT!

Kupio win 10 key i kaspersky internet security key, 
Ako sam kaspersky uspio registrirati s tim key-em onda je legit

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: SCAM OGLAS by BUG, ALERT!
Kljucevi za druge regije, VL kljucevi, kupljeni ukradenim karticama, nisu legit bez obzira sto prolaze registraciju i aktivaciju.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SCAM OGLAS by BUG, ALERT!

Office 365 kupio za 1 dolar na ebayu (i to za 5 racunala - skinuo office paket)...a Win10 za 5 dolara isto preko ebaya prije godinu dana.Sve radi bez problema.

 

Ova stranica je skupa...kakvih 30-50 dolara...jesu oni na drogama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 10:23 (R36).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SCAM OGLAS by BUG, ALERT!

Firme koje prodaju te ključeve dolaze do njih na razne načine, ali nijedan nije legalan.

To što prolaze aktivaciju ne znači da je legalno

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
SCAM OGLAS by BUG, ALERT!

Uostalom, ne prolaze provjeru legalnosti jer nisu distributirani

od Microsoftovog partnera za regiju, nemas racun niti retail kljuc,

jer te VL vrijede samo za firmu, a OEM kljucevi samo za OEM racunala

i pre-build racunala.

 

Jeftinije ti je za 0Kn koristiti free-insider program, besplatno je za svakoga.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
SCAM OGLAS by BUG, ALERT!

Ne znam za vas, ali mene je više šokiralo to što je Microsoft partner Buga, a oni im reklamiranjem jeftinih ključeva (upitne legalnosti) zabili nož u leđa... ¯\_(ツ)_/¯

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: SCAM OGLAS by BUG, ALERT!
Marko :D kaže...

Ne znam za vas, ali mene je više šokiralo to što je Microsoft partner Buga...

 A kakvi su to oni "partneri"?

7 godina
protjeran
offline
SCAM OGLAS by BUG, ALERT!

Tako to ide u zivotu, para vrti ljudi. To je jedan od razloga sto sam prestao s pretplatom Bug casopisa.

Od 150 stranica imam 50 stranica teksta, 30 stranica fotografija i 70 stranica reklama.

 

Uzmem njemacki casopis, tipa PCG Hardware, koji je fokusiran vise ne HW nego SW,

i imam od 150 stranica nekih 90 stranica teksta, 50 stranica fotografija i 10 stranica reklama.

 

I te reklame necem i sluze, jer dobijam kljuceve za free igre, kupone sa pravim popustima,

a ne popustima za VIP/A1 pretplate, i nema ogranicenja koliko cu kupona koristiti - ako kupim 4

dodatna primjerka casopisa, mogu kupiti 5 uredjaja sa 5 istih kupona.

 

Al gle, mislim da Microsoft HR ne moze nista ovoj web trgovini sa ilegalnim kljucevima,

jer ne spada pod HR regiju - za tu stranicu, kao i eBay, Amazon, AliExpress itd,

se treba brinuti MS od te regije.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SCAM OGLAS by BUG, ALERT!
bill_jobs kaže...
Marko :D kaže...

Ne znam za vas, ali mene je više šokiralo to što je Microsoft partner Buga...

 A kakvi su to oni "partneri"?

Isto kao i Huawei.

12 godina
protjeran
offline
Re: SCAM OGLAS by BUG, ALERT!

Niti je Microsoft niti je Huawei bilo kakav partner bugu odnosno bug njima, reklamiraju se ovdje kao i svi drugi koji to mogu ako plate.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice