Nove Max Payne 3 Slike

poruka: 40
|
čitano: 8.519
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nove Max Payne 3 New Screenshots

evo pa pasite oči

Moj PC  
13 0 hvala 16
15 godina
offline
Nove Max Payne 3 Slike

na nekim slikama izgleda kao max iz dvojke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
mar123 kaže...

na nekim slikama izgleda kao max iz dvojke.

čini mi se kao flashback sekvence

 

14 godina
protjeran
offline
Nove Max Payne 3 Slike

Di je Mona?

 

#include <cstdio> int main () { printf ("1F Y0U C4N R34D TH15 Y0U 5H0ULD G37 L41D\n"); return 0; }
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nove Max Payne 3 Slike

pa mrtva.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike

U kuhinji{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike

al kad pogledam onaj ćelavi ne liči ni blizu max-u prije bruceu willisu

15 godina
odjavljen
offline
Nove Max Payne 3 Slike

Max Payne in the ass. {#}

 

Nadam se da će igra biti barem upola dobra kao prošli nastavci.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike

Po slikama zamišljam cijelu priču.

 

Max slijedi ubijece Mone, svoje žene i još neke pederčiće,

no smjeste mu i završi u Maxicu u zatvoru.

 

Tu se obrije i počne bildati, i tu prestaje "Mračni Max Payne" -> počinje nabiladni Bruce Willis Payne u GTA maniri...

 

Fail... Hoću mračne hodnike, noć, ni jednu dnevnu misiju. Max po danu spava..

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
Don Kihoty kaže...

Po slikama zamišljam cijelu priču.

 

Max slijedi ubijece Mone, svoje žene i još neke pederčiće,

no smjeste mu i završi u Maxicu u zatvoru.

 

Tu se obrije i počne bildati, i tu prestaje "Mračni Max Payne" -> počinje nabiladni Bruce Willis Payne u GTA maniri...

 

Fail... Hoću mračne hodnike, noć, ni jednu dnevnu misiju. Max po danu spava..

 

Točno... prema ovim slikama uopće neće bit (polu)noir ugođaja.

2.289 Posts! And counting...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2011 23:18 (8ax).
15 godina
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
Don Kihoty kaže...

Po slikama zamišljam cijelu priču.

 

Max slijedi ubijece Mone, svoje žene i još neke pederčiće,

no smjeste mu i završi u Maxicu u zatvoru.

 

Tu se obrije i počne bildati, i tu prestaje "Mračni Max Payne" -> počinje nabiladni Bruce Willis Payne u GTA maniri...

 

Fail... Hoću mračne hodnike, noć, ni jednu dnevnu misiju. Max po danu spava..

 pa max je vec naso i ubio monine ubojice i ubojice svoje zene.

13 godina
protjeran
offline
Nove Max Payne 3 Slike

ovo budi uspomene {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
mar123 kaže...

 pa max je vec naso i ubio monine ubojice i ubojice svoje zene.

Sve su to bile sitne ribe, nije riješio ljude koji su naručili ubojstva...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
Don Kihoty kaže...
mar123 kaže...

 pa max je vec naso i ubio monine ubojice i ubojice svoje zene.

Sve su to bile sitne ribe, nije riješio ljude koji su naručili ubojstva...

 cek jel to sarkazam ili? zato sto je ubio bas one koji su narucili ubojstvo lol

14 godina
protjeran
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
mar123 kaže...
Don Kihoty kaže...
mar123 kaže...

 pa max je vec naso i ubio monine ubojice i ubojice svoje zene.

Sve su to bile sitne ribe, nije riješio ljude koji su naručili ubojstva...

 cek jel to sarkazam ili? zato sto je ubio bas one koji su narucili ubojstvo lol

Uvjek postoji netko iza tih...

 

Osoba X se želi osvetiti MAX-u koji je priveo brata osobe X pravdi, te je brat od osobe X ubijen u zatvoru.

 

Osoba X unajmljuje osobu Y da se osveti MAX-u.

 

Y nalazi plaćenike da srede MAX-u obitelj.

 

MAX riješava osobu Y, ali osoba X je još živa, a MAX ne zna tko je...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
Nove Max Payne 3 Slike

hahahahahahaha neznam sto da kazem na ovo lol

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nove Max Payne 3 Slike

Pa sve ih je riješio :/. Nicole Horne je ubijena u prvom dijelu (CEO Aesira koji je ponovno pokrenuo projekt Valhalla). Ona je naručila ubojstvo Maxove žene jer je ona (novinarka inače) pronašla informacije da se projekt ponovno pokrenuo (na početku, Nicole zove u Maxovu kuću - "Is this Payne residence?"). Mona preživi u drugom dijelu (ako se igra završi na najvećoj težini). Vladimir Lem je ubijen, Alfred Wooden također, BB iz prvog dijela isto, Vinnie Gogniti također. Jack Lupino je gotov još u prvom dijelu zajedno sa šefom Punchinello obitelji koja je bila samo marioneta u rukama Nicole Horne. Lisa Sax (sestra od Mone) je ubijena. Nema niti jedne osobe za kojom bi Max morao tragati. Winterson je ubijena na gradilištu - ona je surađivala sa Vladimirom. Monin zadatak u drugom dijelu je ubiti Maxa i Lema za Alfreda Woodena ali ipak ne ubije Maxa.

 

Nema se sa čime nastaviti priča. Lupinove ljude su pobili Max i Vladimirovi ljudi. Svi su mrtvi osim Maxa i Mone. Alexa Baldera je ubio BB i to je to. Nitko ne nedostaje u slagalici.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
Sum_of_all_fears kaže...

Pa sve ih je riješio :/. Nicole Horne je ubijena u prvom dijelu (CEO Aesira koji je ponovno pokrenuo projekt Valhalla). Ona je naručila ubojstvo Maxove žene jer je ona (novinarka inače) pronašla informacije da se projekt ponovno pokrenuo (na početku, Nicole zove u Maxovu kuću - "Is this Payne residence?"). Mona preživi u drugom dijelu (ako se igra završi na najvećoj težini). Vladimir Lem je ubijen, Alfred Wooden također, BB iz prvog dijela isto, Vinnie Gogniti također. Jack Lupino je gotov još u prvom dijelu zajedno sa šefom Punchinello obitelji koja je bila samo marioneta u rukama Nicole Horne. Lisa Sax (sestra od Mone) je ubijena. Nema niti jedne osobe za kojom bi Max morao tragati. Winterson je ubijena na gradilištu - ona je surađivala sa Vladimirom. Monin zadatak u drugom dijelu je ubiti Maxa i Lema za Alfreda Woodena ali ipak ne ubije Maxa.

 

Nema se sa čime nastaviti priča. Lupinove ljude su pobili Max i Vladimirovi ljudi. Svi su mrtvi osim Maxa i Mone. Alexa Baldera je ubio BB i to je to. Nitko ne nedostaje u slagalici.

Kako ne nedostaje?

 

Zar nikad nisi gledao meksičke/španjolske/turske sapunice?

 

Max će saznati da je on zapravo Monin otac, i da je to bio incest.

Završit će u zatvoru gdje će ga guziti 16 godina.

 

Onda će sav nabildan ganjati meksikance koji su ga guzili.

Kad ih sve naganja, popit će previše tekile.

 

Naći će se sa Monom i poderati ju još koji put...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
neaktivan
offline
Nove Max Payne 3 Slike

Deda, daj si mira, ima tu i maloljetnika {#} {#}

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1663451
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nove Max Payne 3 Slike

Nego, pa gdje je ubio Vinnija?

Koliko se sjećam bio je obučen u odijelo onog klinca (bejzbol ili tako nešto) i onda si ga trebao štititi....

 

#include <cstdio> int main () { printf ("1F Y0U C4N R34D TH15 Y0U 5H0ULD G37 L41D\n"); return 0; }
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
Don Kihoty kaže...

Po slikama zamišljam cijelu priču.

 

Max slijedi ubijece Mone, svoje žene i još neke pederčiće,

no smjeste mu i završi u Maxicu u zatvoru.

 

Tu se obrije i počne bildati, i tu prestaje "Mračni Max Payne" -> počinje nabiladni Bruce Willis Payne u GTA maniri...

 

Fail... Hoću mračne hodnike, noć, ni jednu dnevnu misiju. Max po danu spava..

  da,ali neće konzolaši.

15 godina
offline
Nove Max Payne 3 Slike

lem je ubio vinia kad je vinnie u tom odjelu imo bombu koju ja lem aktiviro u onoj nekoj kucici za zabavu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
Sum_of_all_fears kaže...

Pa sve ih je riješio :/. Nicole Horne je ubijena u prvom dijelu (CEO Aesira koji je ponovno pokrenuo projekt Valhalla). Ona je naručila ubojstvo Maxove žene jer je ona (novinarka inače) pronašla informacije da se projekt ponovno pokrenuo (na početku, Nicole zove u Maxovu kuću - "Is this Payne residence?"). Mona preživi u drugom dijelu (ako se igra završi na najvećoj težini). Vladimir Lem je ubijen, Alfred Wooden također, BB iz prvog dijela isto, Vinnie Gogniti također. Jack Lupino je gotov još u prvom dijelu zajedno sa šefom Punchinello obitelji koja je bila samo marioneta u rukama Nicole Horne. Lisa Sax (sestra od Mone) je ubijena. Nema niti jedne osobe za kojom bi Max morao tragati. Winterson je ubijena na gradilištu - ona je surađivala sa Vladimirom. Monin zadatak u drugom dijelu je ubiti Maxa i Lema za Alfreda Woodena ali ipak ne ubije Maxa.

 

Nema se sa čime nastaviti priča. Lupinove ljude su pobili Max i Vladimirovi ljudi. Svi su mrtvi osim Maxa i Mone. Alexa Baldera je ubio BB i to je to. Nitko ne nedostaje u slagalici.

 vise mi se cini da to prezivi ovak bezveze jer da je stvarno prezivila prezivila bi na svim tezinama. da je mona prezivila zasto bi max sad iso u sao paolo, a nebi osto zivjet s njom?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
bugonja kaže...
Don Kihoty kaže...

Po slikama zamišljam cijelu priču.

 

Max slijedi ubijece Mone, svoje žene i još neke pederčiće,

no smjeste mu i završi u Maxicu u zatvoru.

 

Tu se obrije i počne bildati, i tu prestaje "Mračni Max Payne" -> počinje nabiladni Bruce Willis Payne u GTA maniri...

 

Fail... Hoću mračne hodnike, noć, ni jednu dnevnu misiju. Max po danu spava..

  da,ali neće konzolaši.

nabijem konzolaše na {#} ako zbog njih pokvare igru

16 godina
protjeran
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
dj_renny kaže...

al kad pogledam onaj ćelavi ne liči ni blizu max-u prije bruceu willisu

pravi Max je poginuo, ovo je zamjena. {#}

Du bist eine meine kleine Schweine !
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
Bugofil kaže...

pravi Max je poginuo, ovo je zamjena. {#}

 Ma to ti je Hitman sa 56 godina. {#}

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
offline
Nove Max Payne 3 Slike

Evo još nekoliko slika

Omot 1 Omot 1
Omot 2 Omot 2
DVD DVD
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Max Payne 3 Slike
mar123 kaže...

pa mrtva.

ako pređeš na najtežem modu dvojku na zadnjoj sceni ona preživi... pomalo gupo, ali istinito

Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
15 godina
offline
Nove Max Payne 3 Slike

ma znam to preso sam i vidio ali to je tak bezveze napravljeno "iz fore" jer da je prezivila radnja u 3. djelu bi ukljucivala i nju zar ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nove Max Payne 3 Slike

Nekako se bojim da ce usrati igru, jer zbilja ne vidim razloga zasto ce se ova igra zvati Max Payne 3 (ocito marketing, moguci uspjeh na staroj slavi jedinice i dvojke :S itd), slicna stvar je i sa mafiom 2.... samo je jedna scena/filmic koji povezuje jedinicu i dvojku (ubojstvo Tommy Angela)......

 

Sto ce tek ovdje smisliti? poubijat ce cijelu obitelj/rodbinu od ljudi koje je vec ubio? ili ce mu sin i zena nekim cudom ustati iz mrtvih? WTF?{#}

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice