Apple iPhone 3G 16 GB

poruka: 77
|
čitano: 30.978
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple iPhone 3G 16 GB".
15 godina
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Ružan display i dizajn,kamera nije baš neka, solidan mobitel samo cijena je katastrofa za njega bi dao 1000 kn manje, samo ga gps i wlan krasi

 
3 8 hvala 2
15 godina
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Ma šta 1000 manje, 3000 manje

 
3 4 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB
Mitch kaže...

Ma šta 1000 manje, 3000 manje

 Imaš gumb uredi  DESNO od poruke,, tako da možeš nadodat šta si zaboravio napisat,,zato je tu,,da ne pišeš post za postom
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.1.2009 17:41 (Xero).
16 godina
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB
Mitch kaže...

Ružan display i dizajn

 no comment
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.1.2009 18:04 (Aki).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB
Aki kaže...
Mitch kaže...

Ružan display i dizajn

 no comment
 Baš, pa mobitel predobro izgleda u usporedbi sa recimo nokiom N95, koja je pila ali brate s tim možeš čovjeka ubit.
"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
16 godina
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Meni iPhone bas jadno izgleda, sam neki veliki ekran, bez ikakvog stila i osobnosti

 
0 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Da, da...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

ma bolji mi je samsung omnia :)

aries966au
 
0 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Bili bi vi zadovoljni da ga imte

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB
davorin kaže...

Bili bi vi zadovoljni da ga imte

 lol, da ga hocu, onda bi ga imao...
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

jedan od najboljih zaslona ima iphione.....a i po dizajnu je najbolji (vecini barem)....jedino lose na tom mobu je kamera....losa navigacija gps-om te lihvarsko ponasanje t-coma

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB
ja00022 kaže...

jedan od najboljih zaslona ima iphione.....a i po dizajnu je najbolji (vecini barem)....jedino lose na tom mobu je kamera....losa navigacija gps-om te lihvarsko ponasanje t-coma

 ma smece zivo nis ne valja ihihiihihihhihiihihi
aries966au
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Ovo je valjda nekakav uzaludan pokušaj provokacije jer i ptice na grani znaju (a i većina mrzitelja iPhone-a) da iPhone ima jedan od najboljih ekrana. A Safari u kombinaciji s tim ekranom uistinu pruža veliko zadovoljsto pri surfanju internetom.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Shun everything that u can't have :D

 

Jbg ljudi, ako Vam se ne sviđa, nemojte kupit i to je to, kraj priče.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Ako mislis da je iphone ruzan,pogledaj se u ogledalo pa ces vidjeti sta je stvarno ruzno.

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Nemojte me krivo shvatiti ali u ovakvom dječjem ponašanju ja ne vidim nikakav napredak. Vi se ljudi svađate oko mobitela ahahah. Svako ima svoje mišljenje o njemu, ali svađa i flejmanje vas mogu dovesti samo do privremenog udaljavanja sa foruma a onda tek niste ništa postigli.


Ako imate cure, odite malo do njih i smirite strasti na nekakav pametniji način :)

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2009 11:02 (nCh!).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB
nCh! kaže...

Nemojte me krivo shvatiti ali u ovakvom dječjem ponašanju ja ne vidim nikakav napredak. Vi se ljudi svađate oko mobitela ahahah. Svako ima svoje mišljenje o njemu, ali svađa i flejmanje vas mogu dovesti samo do privremenog udaljavanja sa foruma a onda tek niste ništa postigli.


Ako imate cure, odite malo do njih i smirite strasti na nekakav pametniji način :)

 bravo bar je netko skuzio :) odmah su se popalili na mobitele umjesto na neke cure :) ha da
ugl.jel ima netko omniu pa da mi kaze kakav je to mob jel dobar il ne?pitam jer cu ga dobiti pa me zanima sta dobijam :) neku kantu il nest pametno
aries966au
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB
Romano kaže...

Ako mislis da je iphone ruzan,pogledaj se u ogledalo pa ces vidjeti sta je stvarno ruzno.

 LOL ja bas ljep ko slika :P
aries966au
16 godina
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB
Romano kaže...

Ako mislis da je iphone ruzan,pogledaj se u ogledalo pa ces vidjeti sta je stvarno ruzno.

 Hocu... a ti odi drkat na iPhone kad ti je tako lijep
16 godina
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

steta kaj je je za komentiranje sadrazaja topic, inace bi vec bilo lock mislim ^^

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Uvijek se nađe neki troll koji mora kritizirati iPhone na svakom mogućem topicu...

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB

@aries

 

Što se Omnie tiče: Nije loš mobitel, ima zgodnih opcija, relativno dobro radi i dosta šu ušminkali home screen kod windows mobilea. Jedino što se meni osobno ne sviđa što uređaj zahtijeva intenzivno korištenje stylusa, ali kontam da ćeš se naviknit na to. Ima hrpetinu memorije i slika na ekranu izgleda izvrsno, jedino je rezolucija ekrana malo čudna, ali sumnjam da će te to previše patiti. Uglavnom mislim da se nemaš što brinuti :D

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2009 11:21 (nCh!).
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

ja vas ne razumijem....serete tu po iphone-u a u životu ga niste vidjeli a kamo li radili na njemu....ako je nekom display i dzajn ružan onda mu je ružna i Jessica Alba :D....mižda ti je lijep modni mačak :D :D :D....

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

ma mobitel je lijep..al ta cijena je u nas malo reći pretjerana..u inozemstvu se dobije za puuuuuuno manju lovu taj mobitel!

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2009 13:42 (fanspeed).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

Ajd nek mi netko napise sta vam je tak lijepo na tom iPhoneu...

 

Meni izgleda ko zaobljeni komad plastike s ogromnim ekranom... I jos je losih proporcija, uzasno je tanak, a relativno je velik... I onaj bijeli mi je pogotovo ruzan, a ni crni mi nije nest posebno, ljepsi su mi npr. crno-srebrni, ko c905 ili neki koji imaju tipke po  sebi ili nesta...

 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB
macgyver kaže...

Ajd nek mi netko napise sta vam je tak lijepo na tom iPhoneu...

 

Meni izgleda ko zaobljeni komad plastike s ogromnim ekranom... I jos je losih proporcija, uzasno je tanak, a relativno je velik... I onaj bijeli mi je pogotovo ruzan, a ni crni mi nije nest posebno, ljepsi su mi npr. crno-srebrni, ko c905 ili neki koji imaju tipke po  sebi ili nesta...

 jesi ikad drzao taj mob u rukama uopce? :)
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB
Aki kaže...
macgyver kaže...

Ajd nek mi netko napise sta vam je tak lijepo na tom iPhoneu...

 

Meni izgleda ko zaobljeni komad plastike s ogromnim ekranom... I jos je losih proporcija, uzasno je tanak, a relativno je velik... I onaj bijeli mi je pogotovo ruzan, a ni crni mi nije nest posebno, ljepsi su mi npr. crno-srebrni, ko c905 ili neki koji imaju tipke po  sebi ili nesta...

 jesi ikad drzao taj mob u rukama uopce? :)
 Jesam, u T-comu. Tada sam se uvjerio da je jos ruzniji nego mi je izgledao na slikama

Zanimljivo da svi tvde kak je prelijep i stajaznam, a kad pitam sta vam je tolko lijepo na njemu, svi sute...


16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 16 GB

Prožvakana tema..

 

Jel znate da u gornjem desnom kutu postoji tražilica tema, postova i sl?

 

 

 

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
offline
[Recenzija] crowolf: Apple iPhone 3G 16 GB

Apple iPhone 3G 16 GB BUG Edition

Pošto se iz naslova može vidjeti,recenziju koju pišem biti će u Bugovskom štihu.
Kao što se vidi osvojio sam navedeni uređaj u BUG-ovoj nagradnoj igri i mogu vam reći dasam kvalitetom i naročito cijenom (he,he), zadovoljan, vrlo zadovoljan s obzirom na uloženo-dobiveno. Eh, lijepo je to sve, ali dosta toga što je napisano na BUG forumu je istina. Volite ga ili ne volite. Kod iPhonea nema sive zone. Love it or spit on it. Moje je ono prvo. Naravno,jedan od razloga je cijena, no većina ih je ipak privrženost lakoći (moj dojam), i intuitivnosti u pristupu samom uređaju. Dodirni, klizni, tapni i slušaj ili gledaj. Naravno možete i telefonirati ipak je to prvenstveno mobilni telefon. Topla voda. Ali ajte se zadržite samo na tefoniranju i pregledavanju mejlova. Malo sutra. Naročito ako spadate u kategoriju Love it..
Prvo što sam uspio primjetiti nakon sumanutog otvaranja kutije, stavljanja kartice i paljenja jest, da je jednostavno neodoljiv uprkos tome što kliže u ruci i smeta na uhu prilikom dužeg razgovora. O aplikacijama iTunesima, usb-u i ostalim stvarima neću pisati jer o tome već pjevaju i ptice na grani. Zanimljiva je pojava IMANJA tog čuda. Ovako nekako: Ej di si? Kako si? Daj da vidim iPhone. Dalje niti vide niti čuju. Čudna sociološko-tehnološko-geekovska pojava. Na kraju ću ga morati ostaviti doma svaki puta kada poželim na miru popiti kavu i razgovarati o bilo čemu drugom osim iPhen-u. Čak i oni koji imaju isti, žele ga pogledati,pipati i ostalo. Najčešće sve to završi u mom monologu, kako je bilo u BUG-ovoj redakciji.
Nikad kraja. Hm,nije da se bunim, ima tu i zanimljivih situacija i eh, određenih bića za koje vrhunski geekovi misle da su mit. :-)
Na kraju krajeva da ne duljim, uzmite ga i promjenit će vam pogled na svijet. Ili neće.

Ipak je samo JEDAN Iphone 3g BUG Edition!

Ne dam, moje i točka!

ukupna ocjena
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 8:02 (Domagoj).
 
8 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 16 GB

apple je zakon !!!!!!!!!!

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
2 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice