Korisničke skripte za Bug Online Forum izdvojena tema

poruka: 358
|
čitano: 141.020
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BOL Forum dodatak - Sidebar Reborn
15 godina
neaktivan
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

drnde jel biš mogao ubaciti da odabereš neke teme i staviš ih u bold? Jer često se pojavi neka tema koju pratim,a ne vidim je jer je skupljena sa ostalim pa mi promakne.

Nulla e reale, tutto e lecito. Requiescat in pace
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

evo skripta jednostavno prestala da radi nakon update-a na Operu 10.63, neznam zašto, smiley-i još rade

edit: evo reinstalirao sam skriptu i radi sada

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2010 22:12 (mind_challenge).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Korisničke skripte za Bug Online Forum
lzgr kaže...

drnde jel biš mogao ubaciti da odabereš neke teme i staviš ih u bold? Jer često se pojavi neka tema koju pratim,a ne vidim je jer je skupljena sa ostalim pa mi promakne.

Mogu, bas razmisljam da bi dobro dosao neki right-click menu, pa da se i jednostavnije uklanjaju teme, pa nije problem jos ubaciti i mogucnost

boldanja. Medutim morat ces se malo strpiti jer sam dosta zauzet ovih dana, pa to budem kad se nadem nesto vise slobodnog vremena.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Korisničke skripte za Bug Online Forum
drnde kaže...
lzgr kaže...

drnde jel biš mogao ubaciti da odabereš neke teme i staviš ih u bold? Jer često se pojavi neka tema koju pratim,a ne vidim je jer je skupljena sa ostalim pa mi promakne.

Mogu, bas razmisljam da bi dobro dosao neki right-click menu, pa da se i jednostavnije uklanjaju teme, pa nije problem jos ubaciti i mogucnost

boldanja. Medutim morat ces se malo strpiti jer sam dosta zauzet ovih dana, pa to budem kad se nadem nesto vise slobodnog vremena.

Ti si kralj!

Nema problema,samo ti uzmi vremena. Namigiva

Nulla e reale, tutto e lecito. Requiescat in pace
14 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Nije neki problem, ali čisto da prijavim.

U beta verziji, piše "Vrjeme osvježavanja:"...(piše se vrijeme jel..)

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Korisničke skripte za Bug Online Forum
DamageHigh kaže...

Nije neki problem, ali čisto da prijavim.

U beta verziji, piše "Vrjeme osvježavanja:"...(piše se vrijeme jel..)

imam i ja pitanje, hoće li ovo ikada izaći iz bete?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: Korisničke skripte za Bug Online Forum
DamageHigh kaže...

Nije neki problem, ali čisto da prijavim.

U beta verziji, piše "Vrjeme osvježavanja:"...(piše se vrijeme jel..)

Već ispravljeno tj. biti će kada/ako ikad dovrsim novu verziju. Međutim ako te bode u oči, samo otvori skriptu

i upiši u search "Vrjeme" pa promijeni u "Vrijeme".

mind_challenge kaže...
DamageHigh kaže...

Nije neki problem, ali čisto da prijavim.

U beta verziji, piše "Vrjeme osvježavanja:"...(piše se vrijeme jel..)

imam i ja pitanje, hoće li ovo ikada izaći iz bete?

Sljedeća verzija neće biti beta te će zamijeniti 0.4.5 kao i 0.5.0, međutim beta je manje više samo zato što nisam imao vremena

previše testirati nove funkcionalnosti, a čini se da radi (iskreno očekivao sam da će biti problema), osim nekih suptilnih propusta

koje ne utječu na rad programa (a za koje samo ja znam {#}) tako da sam ostavio ispravljanje za kasnije.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
14 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Evo jedan prijedlog za skriptu ako uhvatiš vremena..

Da se u ovom prozoru za smajliće prikazuju samo oni stari (samo oni stari stari, prastari..:P)..

Dakle samo oni ovog tipa: {#}

Ovako mi je sve nepregledno, a ostali mi ne trebaju..ovi su najbolji..

Hvala puno unaprijed!

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Korisničke skripte za Bug Online Forum
DamageHigh kaže...

Evo jedan prijedlog za skriptu ako uhvatiš vremena..

Da se u ovom prozoru za smajliće prikazuju samo oni stari (samo oni stari stari, prastari..:P)..

Dakle samo oni ovog tipa: {#}

Ovako mi je sve nepregledno, a ostali mi ne trebaju..ovi su najbolji..

Hvala puno unaprijed!

ja nebih da se obrišu svi, nego da se podjelu 3 kategorije i da se može odabrati koje kategorije da se prikazuju

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
offline
RE: Korisničke skripte za Bug Online Forum
DamageHigh kaže...

Evo jedan prijedlog za skriptu ako uhvatiš vremena..

Da se u ovom prozoru za smajliće prikazuju samo oni stari (samo oni stari stari, prastari..:P)..

Dakle samo oni ovog tipa: {#}

Ovako mi je sve nepregledno, a ostali mi ne trebaju..ovi su najbolji..

Hvala puno unaprijed!

zato ja koristim ovaj svoj način. jer ovi novi mi se ne sviđaju, a i ima ih previše... Osmijeh

Atomska bubamara
15 godina
protjeran
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Hoćeš li dodavati još funkcionalnosti?

http://dizanje-ratia.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
APazinjan kaže...

Hoćeš li dodavati još funkcionalnosti?

  I mene zanima, razvoj je izgleda stao.

Možda bi bilo dobro kada bi autor za Operu napravio i add-on

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
15 godina
neaktivan
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

A nije da je baš stao, samo nekako završim da maltene pišem sidebar iznova pri većim izmjenama pa potraje.

S time da sam sad prešao na MVC pattern pa se nadam da se to više neće ponavljati.

Sada zapravo fali samo još integracija s color-pickerom kojeg sam nedavno pronašao {#}

 

Plugin za Operu ne vjerujem da ću raditi jer sa "user-skriptama" znaju raditi svi browseri osim IE-a, pa je ovako

daleko jednostavnije. Ali nitko ti ne brani da napraviš plugin jer je kod (open source) slobodno dostupan na adresi

http://svn3.xp-dev.com/svn/bugforum/trunk samo mozda pricekas da ga malo bolje dokumentiram.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2011 22:18 (drnde).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
drnde kaže...

A nije da je baš stao, samo nekako završim da maltene pišem sidebar iznova pri većim izmjenama pa potraje.

S time da sam sad prešao na MVC pattern pa se nadam da se to više neće ponavljati.

Sada zapravo fali samo još integracija s color-pickerom kojeg sam nedavno pronašao  {#}

 

Plugin za Operu ne vjerujem da ću raditi jer sa "user-skriptama" znaju raditi svi browseri osim IE-a, pa je ovako

daleko jednostavnije. Ali nitko ti ne brani da napraviš plugin jer je kod slobodno dostupan na adresi

http://svn3.xp-dev.com/svn/bugforum/trunk samo mozda pricekas da ga malo bolje dokumentiram.

Ma, ok, samo ti nastavi sa razvojem skripte, i izvjesti nas ponekad

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
14 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum
Pa sta imas razvijat kad stvar radi perfektno...postala mi je sastavni dio foruma.
U svakom slucaju, hvala i keep up the good work!
Jedino bi bilo dobro da prikazuje recimo prvih 20 tema (ili da korisnik moze sam izabrati koliko tema da prikazuje).
www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
DamageHigh kaže...
Pa sta imas razvijat kad stvar radi perfektno...postala mi je sastavni dio foruma.
U svakom slucaju, hvala i keep up the good work!
Jedino bi bilo dobro da prikazuje recimo prvih 20 tema (ili da korisnik moze sam izabrati koliko tema da prikazuje).

Hm, koliko sam skužio sa servera dobivam najviše prvih 11 tema po kategoriji (teme koje pratim i teme u kojima sudjelujem),

tako da nikad nebi smio imati vise od 22 tema na popisu i to kad je ukljucen kombinirani prikaz, inace 11. Ali mogao bi usput onda staviti

opcija ogranicavanja broja tema, jer nije neki veliki problem.

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
15 godina
neaktivan
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Jel još netko naišao danas na ovo?

Izgleda da više nema ovih ikona na bugu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
lzgr kaže...

Jel još netko naišao danas na ovo?

Izgleda da više nema ovih ikona na bugu

  Meni radi kako treba, probaj sa ccleanerom počistiti

Uvijek kad poletiš nebu nešto snažno vrati te na zemlju.Ne bilo vam to baš prema volji, prava ljubav nigdje ne postoji. Znam, ja to dobro znam. Šta da radi insan kad ostane sam? || Slab karakter x)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
mind_challenge kaže...
lzgr kaže...

Jel još netko naišao danas na ovo?

Izgleda da više nema ovih ikona na bugu

  Meni radi kako treba, probaj sa ccleanerom počistiti

Evo i meni je proradilo,samo od sebe,cijelo jutro ne radi {#}

15 godina
neaktivan
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Evo jedan mali freebie za one malo "ozbiljnije"... 

Skriptica koja uklanja teme iz kategorije "PC Igre" iz pregleda tema. Korisitim je vece duze vrijeme i mogu reci

da bi tesko mogao bez nje jer je podforum pc igre najaktivniji na forumu a meni ujedno i najnezanimljiviji pa 

manje moram "zamarati" mozak ignoriranje tema iz istoga.

 

Skripta je nemastovito nazvana BugForum PcIgre Remover i dostupna preko linka:

http://www.mediafire.com/?6i3ica892wan789

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 20:57 (drnde).
 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
drnde kaže...

Evo jedan mali freebie za one malo "ozbiljnije"...

Skriptica koja uklanja teme iz kategorije "PC Igre" iz pregleda tema. Korisitim je vece duze vrijeme i mogu reci

da bi tesko mogao bez nje jer je podforum pc igre najaktivniji na forumu a meni ujedno i najnezanimljiviji pa

manje moram "zamarati" mozak ignoriranje istih.

 

Skripta je nemastovito nazvana BugForum PcIgre Remover  i dostupna na mediafire-u preko linka:

http://www.mediafire.com/?6i3ica892wan789

  Bilo bi zgodno napraviti i za neke druge podforume, recimo sklapanje konfiguracija, jer mi već ide kada svaki dan barem 10 ljudi kupuje novi PC, a sve kao neka kriza.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
mind_challenge kaže...
drnde kaže...

...

 

Skripta je nemastovito nazvana BugForum PcIgre Remover  i dostupna na mediafire-u preko linka:

http://www.mediafire.com/?6i3ica892wan789

  Bilo bi zgodno napraviti i za neke druge podforume, recimo sklapanje konfiguracija, jer mi već ide kada svaki dan barem 10 ljudi kupuje novi PC, a sve kao neka kriza.

Pa nije problem, evo onda i jednako mastovito nazvanog:  BugForum SlaganjePCKonfiguracija Remover-a

http://www.mediafire.com/?x1735tgcgq5ap6u

 

Inace mozete ukloniti koji god podforum zelite editiranjem linije 19:

var Rows = document.evaluate( "//tr[td/a[contains(@href, '/forum/board/slaganje-pc-konfiguracija/')]]",context , null, XPathResult.ORDERED_NODE_SNAPSHOT_TYPE, null );

 

Umjesto "/forum/board/slaganje-pc-konfiguracija/" trebate staviti relativni link podforuma kojega zelite ukloniti te mozete i koristiti petlju pa uklanjati vise od jednom.

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 21:15 (drnde).
12 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Bilo bi pametno slike ne hostati na bugovom serveru jer se lokacija zna mijenjati, pa svako malo imam image not found znakić na gumbićima.

http://steam-expo.com/
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
OriginalEXE kaže...

Bilo bi pametno slike ne hostati na bugovom serveru jer se lokacija zna mijenjati, pa svako malo imam image not found znakić na gumbićima.

  Da, meni je češće tako nego kako treba. Hoće li ova 0.5 verzija ikada izaći iz bete?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
14 godina
moderator
online
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
mind_challenge kaže...

Hoće li ova 0.5 verzija ikada izaći iz bete?

ne brini, beta radi odlično meni od samog početka i nikad problema

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Chrome Chrome
 Instalirao s onoga userscripts.org-a.

Kolači pojedeni s CCleanerom 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 21:53 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
XXX-Man kaže...
mind_challenge kaže...

Hoće li ova 0.5 verzija ikada izaći iz bete?

ne brini, beta radi odlično meni od samog početka i nikad problema

  Ma znam, koristim je otkako je izašla. A evo sad i na linuxu. Jedino su te slike problem

sudy_freak kaže...

  Instalirao s onoga userscripts.org-a.

Kolači pojedeni s CCleanerom

  Kod mene počišćeno sve. Opera 11.60, Linux Mint 12.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
15 godina
neaktivan
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Dostupno je novo izdanje sidebar-a sa novim i poboljšanim imenom BOLSidebar (verzija 2.0.1).

 

Pošto sam kratak sa vremenom osim poboljšanog naziva nema nekih novih featurea, međutim kod je potpuno prerađen te sada više

nebi trebalo više biti problema sa ikonama te bi sve skupa trebalo raditi brže, bolje, fluidnije, ... , uglavnom mrak.

 

Download je moguć sa userscripts.org ovdje ili sa prvog posta teme.

Pregled tema Pregled tema
Editiranje tema Editiranje tema
All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
 
4 0 hvala 7
14 godina
moderator
online
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum

novo izdanje je odlično :)

samo jedna primjedba...ako sudjelujem u temi koji pratim onda mi pokazuje 2x istu temu

prije je uvijek bila samo jednom...

 

ako kužiš što govorim :D

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
XXX-Man kaže...

novo izdanje je odlično :)

samo jedna primjedba...ako sudjelujem u temi koji pratim onda mi pokazuje 2x istu temu

prije je uvijek bila samo jednom...

 

ako kužiš što govorim :D

Pa nemoguce, jao tako mi i treba kad nigdje ne sudjelujem... vec vidim da ce 2.0.2 ubrzo ...

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2012 23:16 (drnde).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BOL Forum dodatak - Sidebar Reborn
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice