Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

poruka: 39
|
čitano: 9.021
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Treba mi usluga

pozz svima treba mi usluga da mi neko  napravi free web sjat

 
4 8 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

dobra fora... nadam se da nisi ozbiljan... besplatno... wtf????

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Poz treba mi usluga... da mi netko izgradi kuću.Nije problem?Vama je to i tako gušt.Radite to iz ljubavi  prema građevinarstvu?

 
21 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Treba mi usluga
cvrk kaže...

pozz svima treba mi usluga da mi neko  napravi free web sajt

 

i am the night rider im a fuel injected suicide machine
13 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Pozz..treba mi netko tko ce umjesto mene pare zaradivat tak da ja ne moram nikad vise guzicu dic, da ne moram nikad nista naucit i da mogu igre po cijele dane igrat..

 

P.S. ja sam ozbiljan Cool

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

tema nije otvorena za sprdnju ili zezanciju ja sam to otvorijo za pomoc a vi se zezate najbolje je ako necete da pomognete da nista nepisete......

 
6 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?
cvrk kaže...

tema nije otvorena za sprdnju ili zezanciju ja sam to otvorijo za pomoc a vi se zezate najbolje je ako necete da pomognete da nista nepisete......

Cvrk, puno tražiš.Besplatno možeš i sam.Imaš malu masu online generatora.I koji ti odmah ponude da stranicu hostaš tamo.Koje namjene bi bila tvoja web stranica, tematike, daj malo više detalja.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Zasto bi neko tebi ista uradio za dzabe?

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

pa jel si ti normalan, nije ni čudo što te sprdaju, pa izrada web stranice košta minimalno 3000 kn, minimalno..... i ti tražiš da ti napravi netko besplatno! hahaha, plati pa će ti ju netko i napraviti

13 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?
cvrk kaže...

tema nije otvorena za sprdnju ili zezanciju ja sam to otvorijo za pomoc a vi se zezate najbolje je ako necete da pomognete da nista nepisete......

Ispricavam se ali nisam mogao izdrzat :)

 

Sumnjam da ce ti netko free napravit site..jesi probao ovo?

 

Doduse trebo bi malo citat tutoriale ali mislim da se to tebi bas i neda.

The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

sigurno ce mu neko napravit besplatno preko webspell-a ja se sjecam kad sam ja pravio. za izradu takve vec stranice treba 1 sat, da napravis host free,nadjes templatu, itd jako je lako al ta stranica nema nikakve kvalitete a ni domene dobre

Be Gamer
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?
Da ti netko i napravi neki site đabe trud kad ga ti nečeš znat održavati.da zaista želiš site već bi listo tutoriale i gledao kako napraviti to.
14 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Po datumu rođenja imaš 17 godina? Pa mlad si, sjedni i nauči, pobogu - nije komplicirano. A ako ti se ne da, onda plati pošteno nekome tko je grijao stolicu da to nauči. Izrada "web stranica" ne spada pod humanitaran rad.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat. // Sve se hoće kad se može. ;)
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

ok hvala vam svima na pomoci Smijeh

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

idi na neki od sajtova za sajtove npr weebly.com i napravi sam jednostavno i besplatno

bojan
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Ja ću ti napraviti stranicu besplatno. Pod jednim uvjetom, da mi platiš web hosting za moju web stranicu, pa ako si zainteresiran...

Smiješni video klipovi
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?
elektro kaže...

Ja ću ti napraviti stranicu besplatno. Pod jednim uvjetom, da mi platiš web hosting za moju web stranicu, pa ako si zainteresiran...

To onda opet nije besplatnoNamigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Sama izrada web stranice je besplatna, ali kao mali znak zahvalnosti plati mi hosting Izlanuo se!

Smiješni video klipovi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Treba mi usluga
pozz svima treba mi usluga da mi
neko napravi đetpek da mogu letit ko siđej
Nulla e reale, tutto e lecito. Requiescat in pace
13 godina
offline
RE: Treba mi usluga
lzgr kaže...
pozz svima treba mi usluga da mi
neko napravi đetpek da mogu letit ko siđej

Besplatno?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Treba mi usluga
dipstick kaže...
lzgr kaže...
pozz svima treba mi usluga da mi
neko napravi đetpek da mogu letit ko siđej

Besplatno?

 

A što postoji neka druga mogućnost osim te? Izlanuo se

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat. // Sve se hoće kad se može. ;)
13 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Postoji jedan program u kojem bi bilo tko mogao napraviti web stranicu. Zove se Web Page Maker. Ako ga hoćeš besplatno onda moraš koristiti CrackNo i daje nisi odgovorio na pitanje kakvu ti stranicu zapravo želiš.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?
AW10 kaže...

Postoji jedan program u kojem bi bilo tko mogao napraviti web stranicu. Zove se Web Page Maker. Ako ga hoćeš besplatno onda moraš koristiti CrackNo i daje nisi odgovorio na pitanje kakvu ti stranicu zapravo želiš.

zelim nesta da imam svoje oficijalno ja se bavim muziku radim rmxe pa mi treba da stavljam za download da imam svoj web sajtic

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?
hahahaha. Bolje da se bavis pravopis ;)
:)
14 godina
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?
bokile kaže...

idi na neki od sajtova za sajtove npr weebly.com i napravi sam jednostavno i besplatno

jesi siguran da je  ovo besplatno jer i ja bi probao malo se čisto zezati  sa tim ako je besplatno naravno da mi ne dođe neki račun od 10 000 kuna 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Neće ti doći račun, i koliko znam Weebly ti neće stavjati reklame na tvoj sajt. btw. Poslije, ako ne želiš koristiti subdomenu. Samo pomoću ovoga napraviš besplatnu tk domenu. I msilim da ćeš, ukoliko se prilikom kriranja te domene registriraš sa E-Mail adresom moći izbjeći to da ti pobrišu domenu, ako je netko ne posjeti x dana (ne znam koliko točno vremena, a ipak nije toliko kratko vrijeme, no čak iako ti pobrišu domenu samo je napraviš ponovo).

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 9:18 (AW10).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Evo još jedne dobre stranice, ako želite ući u svijet web designa i izrade stranica ovdje se možete "igrati" za početak http://www.000webhost.com/ besplatno, kasnije ako vidite da je ovo definitivno za vas i ako želite početi nešto ozbiljnije svakako predlažem da kupite neki hosting i domenu, nije to tako skupo... Šta se tiče izrade web stranice to je druga priča, ali predlažem da naučite sami, potražite malo po internetu stvarno ima na tone materijala i videa.

Smiješni video klipovi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Je li ti misliš da je pošteno da netko uloži svoj trud i vrijeme i da ti nešto napravi nizašto ? Svijet tako ne funkcionira. Ako ti treba pomoć kako nešto napraviti ja ću ti prvi pomoći ako znam, ali da ćeš dobit gotov proizvod bez truda zaboravi, U životu stvari tako ne idu.

14 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

Evo, Cvrk, ja ti preporučam da lijepo naučiš osnove izrada web stranica. Ja sam prije manje od godinu dana (kad sam imao 17, isto kao i ti sad) pogledao par video tutoriala na youtubeu i malo se igrao s HTML-om, i sad znam dovoljno za napraviti sebi nekakvu stranicu. Mogu ti poslati link od jednog videa, u pola sata (i par dana vježbe) ćeš naučiti osnove osnova, dovoljno za napraviti jednostavnu stranicu.

 

HTML i CSS stvarno nisu teški za naučiti, bar za ono što tebi treba.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 17:19 (betmen).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hoće li mi netko besplatno napraviti web sajt?

jes čuo ti ikad onu: NEMA DŽABE NI U STARE BABE?

www.ionel-group.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice