Alcohol 120% aktivacija?

poruka: 12
|
čitano: 8.354
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Alcohol 120% aktivacija?

Dal neko zna kako aktivirati acolhol 120 na win 7,na xp-u me je tražio key i samo sam ga upisao,na sedmici ne traži key?

(mislim na acohol trial version skinut sa njihove stranice,ili mi preporućite odakle da skinem drugačiji acohol...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Alcohol 120% aktivacija?

Kaj niko neznaPlač

Dajte mi barem preporućite onda neki program za instalaciju iso file-a?(Alcohol će mi trajati možda još tjedan dana...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alcohol 120% aktivacija?
World championships: 7, GP started: 252, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,378
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alcohol 120% aktivacija?

ili daemon tools lite, radi na sedmici bez greške i nije ti potrebna nikakva aktivacija.

14 godina
offline
RE: Alcohol 120% aktivacija?
1BIT kaže...

Kaj niko neznaPlač

Dajte mi barem preporućite onda neki program za instalaciju iso file-a?(Alcohol će mi trajati možda još tjedan dana...)

 Img burn. DAEMON Tools. Ako imaš sedmicu netreba ti nikakav program možeš prižiti .iso fileove ako klikneš dva puta na njih.

 

14 godina
offline
Alcohol 120% aktivacija?

Ma znam da mogu pržit,ali sve novije igre su od 6 do nekih 11Gb(kako koja)to ne stane na obićan dvd,a one doublelayer od 8Gb sam sprobavao razne i većina mi ih nije uspijela,tako da mi je nekako najbolji ovaj virtualni pogon ; )

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Alcohol 120% aktivacija?

Klikni na Help u Alcoholu 120 % i onda About Alcohol 120 % otvorit će se dijalog i klikni register ak ne kužiš javi se

14 godina
neaktivan
offline
Alcohol 120% aktivacija?

Demon tools lite posebno dobro radi na 7-ici.........

+ Jednostavan je za koristenje.........

Dok alkohol za W 7 mora biti nova verzija i jos ji trial.......

Sto nikako nije isplativo........

The quieter you become the more you are able to hear...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Alcohol 120% aktivacija?
softwaremaniac kaže...

Klikni na Help u Alcoholu 120 % i onda About Alcohol 120 % otvorit će se dijalog i klikni register ak ne kužiš javi se

Ne piše mi register,evo slika

Uvečano Uvečano
  

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 21:49 (1BIT).
14 godina
offline
RE: Alcohol 120% aktivacija?

Kupite sada klikni i upiši serijski broj

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 21:47 (softwaremaniac).
14 godina
offline
Alcohol 120% aktivacija?

Tnx @ softwaremaniac našo sam za registraciju,još samo da nađem serijal na netu,zahvaljujem svima na odgovorima

Nisam vidio prvi put kad sam gledao,sa desne strane piše: Upgrade Serial Reseller Nisam vidio prvi put kad sam gledao,sa desne strane piše: Upgrade Serial Reseller
 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 21:58 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Alcohol 120% aktivacija?

oćeš PP??

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice