Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

poruka: 175
|
čitano: 45.019
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Nisam vidio na forumu sličnu temu, a čini mi se da bi mogla biti jako zanimljiva. Vjerujem da neki neće htjeti ništa napisati vezano za ovo jer se nemaju čime pohvaliti, ali mislim da je sve to za ljude. Osobno se nemam čime pohvaliti, ali zato mogu navesti sveukupni inventar potrganog hardvera koje se našlo na putu mog buraza  Smijeh

 

Sve se to događa kada buraz igra multyplayer igre i kada pomisli da ga je ubio noob ili netko s jadnim nickom (tipa Kupus i slično). Prvo dođe do navale prostih riječi i kada ni to nije dovoljno započne udaranje šakama po stolu, a zna se proširiti i na sve što mu je u trenutnoj blizini. Srećom ja nisam na meti inače bi bilo par tekstova u crnoj kronici. Tako je nastao sljedeći popis potrganog hardvera.

 

1. dvije tipkovnice sa strganim prednjim nosačima  -200 kn

2. savinute vodilice za uvlačivu policu za tipkovnicu - 50 kn

3. slomljena prednja strana ladice (1 cm debljine)  - 50 kn

4. nevezano za temu, ali moram spomenuti reket za badminton - 300 kn

5. vidjeti buraza dok na takav glup način gubi živce - NEPROCJENJIVO   Namigiva

Moj PC  
30 0 hvala 8
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Jednom mi je bilo jako dosadno pa sam wrecko jednu tipkovnicu vrijednosti 30ak kuna.

Al bilo je strava - izuništavo sam je

Blackberry vs. My 1'st comp 629Mhz vs 120Mhz 128MbRAM vs 16MbRam 2" monitor vs 12" monitor
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja nemam te problema, ali moja sestra da se nepriča najviše je stradao miš, točnije njih 5Sramim se, 2 tipkovnice...

Kad igra igru bolje je biti što dalje kad joj nejde kako trebaViče

AMD 6000+ 3,1 GHz ATI Club 3D3850 512 ddr3 WD 640 GB , Maxtor 80 GB Chieftec 400 W 4 GB DDR2 1000GHz Muskin red line monitor LG FLATRON ez T710BH 17" (crt)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Auf, ovo je tema za meneCool

 

3 bežična miša sam pun šut bacio u zid

Jedamput sam isčupao žični miš i opet u zid

Lupao šakom po jednoj tipkovnici (ne rade neke tipke)

jedna je letjela kroz prozor

Treću slomio na pola

Šutanje nogom kućišta kada se nešto zablokira (redovno)

 

 

Sada sam se smirio - počeo kupovati skuplju periferiju pa više se ne iživljavam, odkad je došao novi komp nema ni šutanja više. Sada sam na rehabilitacijiSmijeh

 

 

Ako se sjetim još čega napisat ću, bilo je toga...

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 12:05 (Paolo2612).
 
19 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

gamepad od zid, maska od kućišta polomljena( prvo win 95 , lupio nogom po maski kućišta, a drugo, ovo trenutačno kućište lupio šakom po maski i pukla plastika ), tipkovnica( točnije, tipka space , pukla na dva dijela..lupio šakom, NFS Underground 2 ne djeluje dobro na moje živce!).. i da..ona polica na stolu, koja se izvlači, nju sam izvuko do kraja i svom snagom ju nazad bacio ...ccc...ostala zaglavljena, a ja trčao po nove šarafe..šarafciger i bušilicu- KRIVAC--he*b*ni NFS Underground 2!NevinašceSramim se

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 12:48 (fanspeed).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

hahaha, ja sam jedino znao po nekom jefitnom mišu lupati, i to sa puno šakom po njemu i svom snagom... primijetio sam da bolje radi, ali ruka, e ruka moja... dobro da nije robotska... miševi su tvrdi... pi*** mate**

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Prvo je stari komp iz 96' svakodnevno dobija batine, ima sam jedenu

dasku od ladice i stalno bi tuka od monitor i kučište isto sam na njemu spičia

jednu tipkovnicu, onda kad je doša novi nisam prstom tako osim miša, e

al onda je i on počea zaj.. stalno mi se gasia i kad sam pisa maturu svako

malo bi se resetira i onda je na scenu stupila moja desna šaka, tako da sam napravia pravi

case moding, ali veoma jeftino, ako još kome triba takav nek se javi slobodno

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Jooooj, ja bi ovdje mogao pisati stvarno puno.

 

Pa da počnem sa gamepadima.

Dakle cca 5 gamepada završilo je svoju karijeru udarcem u pod. 2 sam čak toliko udarao da su se zbilja raskomadali.

Nekoliko tipkovnica i miševa, no to nije ništa spektakularno.

Monitor je također završio na podu nakon nekakve omanje svađe u kući. :)

 

Najsmiješniji događaj je bio prije nekig godinu i pol.

Dođem doma s posla i imam neke dokumente za isprintati. Pošaljem ja to na ispis, kad ono, printer zgužva papir. Reko dobro, nekaj ne štima. Pošaljem opet, opet ista priča. Ništa, reko, ne budi lijen i rastavim ja pisač, počistim sastavim, kad ono opet. Nije mi dugo trebalo, bez riječi sam se digao sa stolice (napomena pisač mi stoji na najnižoj polici ormara, nekakvih 10-ak cm od poda) prišao sam mu i bez riječi ga maznuo nogom svom snagom. Čak je i cura, koja je u tom trenu učila na kauču iza ostala bez riječi. Ne govoreći ništa, otišao sam van po novi printer, kupio ga i složio a nakon toga pokupio ostatke staroga. Ja sretan. :)

 

Jedino mi je žao bilo što sam par tjedana prije na akciji kupio 10 kompleta tinti za printer. Pa su ostale neiskorištene. :(

 

Ima puno primjera mojih slabih živaca, što u razbijenim mobitelima, daljinskim upravljačima, vratima, knaufom, stolicama itd.

 

Neki kažu da bi trebao na kontrolu bijesa... Šta vi mislite. haha

 

Ali, eto, u zadnje vrijeme se trudim biti smireniji, zadnje je nastradao SE M600i, i od tada ništa. Prošlo je 2 mj. Nadam se da će nastaviti ovako, jer ipak mi financije trpe zbog toga a kriza je.

 

Šta mogu kad sam slab na živac. :)

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
 
18 1 hvala 5
15 godina
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
Danny_HR kaže...

Jooooj, ja bi ovdje mogao pisati stvarno puno.

 

Pa da počnem sa gamepadima.

Dakle cca 5 gamepada završilo je svoju karijeru udarcem u pod. 2 sam čak toliko udarao da su se zbilja raskomadali.

Nekoliko tipkovnica i miševa, no to nije ništa spektakularno.

Monitor je također završio na podu nakon nekakve omanje svađe u kući. :)

 

Najsmiješniji događaj je bio prije nekig godinu i pol.

Dođem doma s posla i imam neke dokumente za isprintati. Pošaljem ja to na ispis, kad ono, printer zgužva papir. Reko dobro, nekaj ne štima. Pošaljem opet, opet ista priča. Ništa, reko, ne budi lijen i rastavim ja pisač, počistim sastavim, kad ono opet. Nije mi dugo trebalo, bez riječi sam se digao sa stolice (napomena pisač mi stoji na najnižoj polici ormara, nekakvih 10-ak cm od poda) prišao sam mu i bez riječi ga maznuo nogom svom snagom. Čak je i cura, koja je u tom trenu učila na kauču iza ostala bez riječi. Ne govoreći ništa, otišao sam van po novi printer, kupio ga i složio a nakon toga pokupio ostatke staroga. Ja sretan. :)

 

Jedino mi je žao bilo što sam par tjedana prije na akciji kupio 10 kompleta tinti za printer. Pa su ostale neiskorištene. :(

 

Ima puno primjera mojih slabih živaca, što u razbijenim mobitelima, daljinskim upravljačima, vratima, knaufom, stolicama itd.

 

Neki kažu da bi trebao na kontrolu bijesa... Šta vi mislite. haha

 

Ali, eto, u zadnje vrijeme se trudim biti smireniji, zadnje je nastradao SE M600i, i od tada ništa. Prošlo je 2 mj. Nadam se da će nastaviti ovako, jer ipak mi financije trpe zbog toga a kriza je.

 

Šta mogu kad sam slab na živac. :)

 ja od tebe ništa ne kupujem :D
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 2 x 1gb DDR3 | 3 way SLI 9800gtx/+ 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

imam i ja nešto

ali nije od mene

 

razbio je dva cijela kompa 3 miša i 2 tipkovnice

jednu liniju jedan monitor

 

npr. stari komp i naravno sve šteka

a dok je štekalo on je udarao kučište

jedno dok je došao neki error u nekoj igri je poludio

 

uzeo bejzbolsku palicu i razbio kučište i sve komponente u djeliće

 

drugi komp gotovo ista priča neki error ili štekanje je bilo u pitanju

 

pa je bacio kučište na cestu i šutirao ga je

udarao s tipkovnicom i mišem

(a ja sam se cjepao od smjehaSmijeh!)

 

pogotovo dok je na kraju rekao:''ovo ti je zadnji put da si me zajebavao''Belji se

 

monito je zabio na način da ga je udarao malo po malo s desne strane

i pao je dolje sa stola na njegov mobitel(k550i Poljubac)

 

sad nema komp niti takvim ne treba

Q6600 3,33Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1120mhz XFX 8800GTS 512mb
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja sam razbio par Smartbox gamepadova (vise ne brojim koliko).  Jednostavno volim PES, ne mogu si pomoći... ;)

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Evo ja se mogu pohvaliti i reći da nisam nikad ništa razbio!!

 

Mogu se dobro kontrolirati i ne ispoljavati bijes na takav besmislen način!

Inače sam čeličnih živaca

Ali nevalja se s njima igrati jer nikad neznaš kad bi mogli popustitiSmijehSmijeh

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

O_o Iznenađen Vi niste normalni! JEdino što sam ja razbio a što mo se na svakoj tipkovnici razbije su one nožice za podignut ju! A ako sam baš full poludio dignem se od stola, krevet mi je odmah pokraj stola tako da svog snagom mlatim u jastuk! Ne boli mene, ne boli njega a niti se ne polomi i ja se smirim nakon jedno 5-10 udaraca svom snagom! Ovisi kolko sma pissed-off bio! Jbg nemam vreću za boks pa iskoristim jastuk! HEHEHE Smijeh

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
Bellatrix kaže...

Evo ja se mogu pohvaliti i reći da nisam nikad ništa razbio!!

 

Mogu se dobro kontrolirati i ne ispoljavati bijes na takav besmislen način!

Inače sam čeličnih živaca

Ali nevalja se s njima igrati jer nikad neznaš kad bi mogli popustitiSmijehSmijeh

 Potpis

ono što sam napisao je za frenda
Q6600 3,33Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1120mhz XFX 8800GTS 512mb
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 14:01 (Gamer-gts).
15 godina
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera

jedan oj frend je razbio tipkovnicu i mis (ma ne mogu ni izbrojati koliko puta), tako da sada u regalu ima uvijek po 2 tipkovnice i mis u rezervi

 

 

 

inace ja samo udaram sakom po tipkovnici ali je neunistiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja sam igro Grid i uvijek krećem zadnji a ispred mene koče suigrači ko budale i onda se ja zabijem i oštetim auto, a ako oštetim auto sponzori ne plaćaju. Izživcirao sam se i rokno po njoj tako sam uspio slomiti nožicu od logitechove bežične tipkovnice koja košta 360kn. Onda sam poludio i našao bilo kakvu staru tipkovnicu da se iživljavam na njoj. Tako sam najprije nekoliko puta skočio na nju sa romobilom i kao finale petardu stzavio pod nju što ju je dokrajčilo. Onda sam pokušao zalijepiti nožicu onim malim ljepilom i ljepilo mi istopi plastiku. Sada imam novu tipkovnicu i kad mi se malo digne živac sjetim se stare i gasim igru

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 14:36 (BORN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
Danny_HR kaže...

Jooooj, ja bi ovdje mogao pisati stvarno puno.

 

Pa da počnem sa gamepadima.

Dakle cca 5 gamepada završilo je svoju karijeru udarcem u pod. 2 sam čak toliko udarao da su se zbilja raskomadali.

Nekoliko tipkovnica i miševa, no to nije ništa spektakularno.

Monitor je također završio na podu nakon nekakve omanje svađe u kući. :)

 

Najsmiješniji događaj je bio prije nekig godinu i pol.

Dođem doma s posla i imam neke dokumente za isprintati. Pošaljem ja to na ispis, kad ono, printer zgužva papir. Reko dobro, nekaj ne štima. Pošaljem opet, opet ista priča. Ništa, reko, ne budi lijen i rastavim ja pisač, počistim sastavim, kad ono opet. Nije mi dugo trebalo, bez riječi sam se digao sa stolice (napomena pisač mi stoji na najnižoj polici ormara, nekakvih 10-ak cm od poda) prišao sam mu i bez riječi ga maznuo nogom svom snagom. Čak je i cura, koja je u tom trenu učila na kauču iza ostala bez riječi. Ne govoreći ništa, otišao sam van po novi printer, kupio ga i složio a nakon toga pokupio ostatke staroga. Ja sretan. :)

 

Jedino mi je žao bilo što sam par tjedana prije na akciji kupio 10 kompleta tinti za printer. Pa su ostale neiskorištene. :(

 

Ima puno primjera mojih slabih živaca, što u razbijenim mobitelima, daljinskim upravljačima, vratima, knaufom, stolicama itd.

 

Neki kažu da bi trebao na kontrolu bijesa... Šta vi mislite. haha

 

Ali, eto, u zadnje vrijeme se trudim biti smireniji, zadnje je nastradao SE M600i, i od tada ništa. Prošlo je 2 mj. Nadam se da će nastaviti ovako, jer ipak mi financije trpe zbog toga a kriza je.

 

Šta mogu kad sam slab na živac. :)

 Nećemo govoriti o namještaju iako smo ja i nekoliko vrata najbolji prijatelji,
joj koliko sam ih razbia i onda sakrij da otac ne vidi čak ova moja u sobi imaju
par rupa
AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja osobno nisam ništa nikad razbio jer se iživim obično na krevetu ili nekoj lopti ili nešto, jer se nema novaca, a komponente su skupe :)

 

Ali zato moj frend nije takav. Prije 2 godine otprilike je bio kupio novi komp i ono bila to mašina nisi mogo bolju nać, sve super. onda mu se nakon dužeg vremena neš opčeo kvariti, pa bučat i kad god je bilo problema, on bi nogom u kućište i svi bi problemi nestali. vjerujte mi, uvjerio sam se kad je jednom komp bio strašno bučan, ovaj udari nogom i komp normalno radi. i tako je jednom on igrao UT preko neta i nikako mu nije išlo. Čovjek se naživcirao, iščupao žični miš iz kućišta, zavalio ga u zid i onda je skonto da više nema korsiti od njega pa opet pobjesnio. tada je udario šakom u monitor, ravno u ekran. na svu sreću, nije se monitor razbio nit se on raskrvario, ali sada mu je monitor jako udubljen prema unutra pa si zamislite kako to izgleda hehe...uglavnom...više ne igra UT :D

Nisam se potpisao!
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

ja nisam nista razbio sve sto sam bacio jos radi lol

uglavnom bijes iskaljavam na vratima ili zidu od sobe lupam vratima ili sakom od zid Belji se

al kad igram sony 2

i neko me pobijedi bacim joystick od krevet pa se odbije od kreveta(jer ima federe joj) i padne na pod al se ne pokida samo mi je jednom prestala radit zaruljica ono crveno di pise analog al radi sve super

 

EDIT: e da i moj prijateljon ne zivcani al trga stvari oko kompa to je nevjerojatno jednom kad sam bio kod njega namjesto je stol di mu je komp kad mu padne monitor i crkne lol

i tipkovnica kad je bio kod mene nosijo komp da igramo u lanu ispala mu je tipkovnica dok je nosio u kucu iz auta i strgala se otpo space hehe

 

Jednom rjecju nespretan

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 14:50 (Jebasu123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera

Ne želim ni pomisliti što bi se sve moglo dogoditi na LAN partiju kada bi se skupila takva ekipa sa slabijim živcima. Prvo bi valjda polupali svoje stvari a onda i one koji su ga ubijali u igri  Osmijeh

 

Zamislite ovo, frajer se zaleti na tog igrača a kad ono naš Mirko ubija ekipu na LAN-u dok nije na sparing treningu...  LOL

15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Nekada prije sam imao problema sa živcima, pogotovo zbog igara tako da sam slupao 1 gameboy, 2 PS ONE, 10-ak tastatura, miševa ne znam ni ja koliko... Ali od kada sam sebi kupujem komponenete i "gedžete" od teško zarađenih para više ništa ne lupam :)

q9300@3,00/Gigabyte X48-DQ6/ OCZ Reaper DDR2 @ 1066/ASUS 4870/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Trebali bi mi na neke seanse gdje bi smirivali zivce!!

 

Inace nisam previse "bjesan" na hardware ali zna se nekad zalomiti u kriticnim situacijama.

 

Spucao bokserom joystick od Playstationa zbog Final Fantasy 9 - prestao raditi dual shock i valjda zice odlemio te se jedna strana razdvojila, tj, sarafi ispali. Radi i dan danas ali prekida signal.

 

Polomio nozice na tastaturi kad sam udario sakom po njoj zbog Call of Duty 4 te sam shebo mis jer sam ga tako jako udario kaziprstom po scrollu (noz CoD4) tako da sad kad ga vucem dole on stranice na netu vuce gore-dole nekontrolirano.

 

Sve skupa nisam napravio bas neku vecu novcanu stetu jer ta periferija nije ni skupa.

 

 

Eh, imam jedan dozivljaj sa tim bjesom, tj, kad se netko prefise unese.

 

Za vrijeme rata bio u ljecilistu kraj Zagreba, u TV sali gleda se Dnevnik, ratna desavanja, civili i vojnici ginu, raketiranja itd, okupila se manja grupica penzionera da gleda Dnevnik, zestoko komentarisanje praceno najgorim psovkama na racun Srba i JNA, kad odjednom na TV slika Slobodana Milosevica!!!

 

U roku od 1-2 sekunde TV je bio toliko ispljuvan - BUKVALNO ISPLJUVAN -  da se nije mogla vidjeti slika kako treba!! Mislim da vam nemoram opisivati kako izgleda tv prekriven penzionerskom pljuvackom! Iznenađen

Tv je pored pljuvacki, zadobio i ostecenja od sahovskih figura i jedne case!  CCCC

 

 

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ajte sad svi skupa na   Kontrola bjesa

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
ksoric kaže...

Ajte sad svi skupa na   Kontrola bjesa

 To je još i jeftino kad gledaš koliko danas dođe nešto kvalitetnija periferija  Belji se
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

meni se polomila limena nožica na podnožju na tipkovnici, gdje inače stoji tipka end. zalijepio tipku end na gumu kod podnožja, pa se odlijepilo. uglavnom, jedan dan sam kihnuo, a end je poletio!

 

fly!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Smatrbox yoistick od 60kn + nemoguce igranje obrane u PES-u 2009 = kolekcija polomljenih objekata po kuci ili stanu...( ako sto poleti kroz prozor, pauzirati igru dok se ne ode po taj komad i stavi se medu hrpu ostalih demoliranih....)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

joj i meni je kotacic na misu zaj*bavo pa sam ga iskopco i od zid pa oso sutra kupit novi i cuj ovo ja kupim neki mali yahoo mis

i ja ga ukljucim sve radi kad ono treba pogloga za mis da bi iso kako treba pa ja pop*zdio sva sreca sto sam sutra kupio zadnju podlogu u trgovini

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Šta sam ja  napravio sa hdd.

Intel core 2 duo E4500,2x2.2 ghz Mb gigabyte 945P-DS3,s775 Ram 2GB PC5300,667Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.10 250GB,16MB GF 8500 GT 512MB Thermaltake VE7000BWS Soprano DX FortroN BlueStorm 500w Samsung SM 940NW 19" LCD Vodeno hlađenje Thermaltake big water 745
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

jel to ovaj sto ti pise u potpisu?

i jel ti nije radio ili si samo tako bilo dosadno pa ajde?

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

srećom ja nemam takvih problema, bijes riješavam jakim udarom šake o stol...tipkovnicu i mis ne diramŠutim

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice