Koji se laptop više isplati..?

poruka: 16
|
čitano: 5.037
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Koji se laptop više isplati..?

Pozdrav svima!

 

Malo sam u nedoumici po pitanju izbora laptopa.. uglavnom, laptop bih koristio najvise za igre.. nisam neki gamer ili takvo sto, ali bih volio, (kad igram) da  to izgleda donekle pristojno.. e sad.. tu su dva laptopa u pitanju.. dali uzeti dell ili lenovo..(moze i neki treci) dosta su velike razlike u cijeni.. naso sam dell sa i3 i hd 5650 za 4300kn, i5 hd 5650 za 4900kn, (naravno razlika je i u ramima i hdd), ali opet s druge strane tu je lenovo model (y560) dosta skuplji, i3 hd 5730, cak i i7 hd 5730.. uglavnom.. nastrugao bi para za bilo koji od njih.. ali je stvar u tome dali se isplati platiti toliko vise za lenovo i i njegovu graficku ili je dell dovoljno dobar..? 

 

Svaki savjet je dobrodosao, osim da si kupim stolno racunalo.. jer mi stvarno treba laptop!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji se laptop više isplati..?

Evo ti ova dva linka, dolje ispod imas testove u igrama:

 

5730:

 

http://www.notebookcheck.com/ATI-Mobility-Radeon-HD-5730.23824.0.html

 

5650:

 

http://www.notebookcheck.com/ATI-Mobility-Radeon-HD-5650.23694.0.html

 

Ako hoces da ti bude bolji gaming, bolje uzmi ovaj s HD 5730

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2011 13:23 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Koji se laptop više isplati..?

Moja preporuka ide za Lenovo.

Mislim ga i sam uzet za fax, gledao sam neke recenzije i laptop je zvijer za multimediu.

Jedino možda fali 17" ekran, ali se može zažmiriti na to.

Ako imaš love uzmi si najjači model Lenova za 7k kuna sa i7 procom.

Yeah, smells like mass extinction...
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji se laptop više isplati..?

nasao sam na njuskalu taj sa i7 procesorom za 5,5 milja kn.. javim se liku, i kaze da jos nije siguran da bi ga prodao jer mu je predobar i zao mu.. jebiga..{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji se laptop više isplati..?
BlackBird kaže...

nasao sam na njuskalu taj sa i7 procesorom za 5,5 milja kn.. javim se liku, i kaze da jos nije siguran da bi ga prodao jer mu je predobar i zao mu.. jebiga..{#}

  magazinRS u zagrebu, novi, za gotovinu 5.600 kn... nemoj preko njuskala kad mozes ovako... (i7)

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji se laptop više isplati..?
Samo 5500000kn?! :O
2.000 Posts! And counting...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji se laptop više isplati..?

ma da..? skinuo sam njihovu ponudu u excelu (magazinRS), nasao za 5.800..(i7) e sad kazu da njihove cijene dosta odstupaju od pravih cijena kad ga dodjes kupiti.. {#} 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji se laptop više isplati..?
Ne odstupa nista...

To je cijena za gotovinu (nek je i 5800), a kad uzimas preko kartica izadje te 6444.44 kn sto je potpuno normalno...

Mislim ljudi jel vi znate kolike su naknade (skoro 5%) za kartična poslovanja...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
13 godina
neaktivan
offline
Koji se laptop više isplati..?

ok ja nisam strucnjak ali koja je razlika u modelu lenovo y560 i lenovo y560a, s tim da je ovaj bez "A" dosta skuplji..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji se laptop više isplati..?

mislim da samo u boji, i ovaj jeftiniji dolazi s razer mišem... ali problem je što ovih s i7 nemogu više nabaviti...

15 godina
protjeran
offline
Koji se laptop više isplati..?

pogledaj malo bechmark izmedu 5730 i 5650 razlika skoro nikakva

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji se laptop više isplati..?
ddannijel kaže...

mislim da samo u boji, i ovaj jeftiniji dolazi s razer mišem... ali problem je što ovih s i7 nemogu više nabaviti...

kako mislis ne mogu nabaviti..? nema za kupiti ili..? ja mislim da ima.. a mozda se varam..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji se laptop više isplati..?

ja već preko mjesec dana zovem svaki tjedan, i uvoznik nije uopće uvozio laptope, i zato nijedan webshop ga nije imao... bilo ga je samo u linksu u splitu, a tamo je 7000 kn... jučer sam zvao, navodno bi trebali doći za tjedan-dva...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji se laptop više isplati..?
ddannijel kaže...

ja već preko mjesec dana zovem svaki tjedan, i uvoznik nije uopće uvozio laptope, i zato nijedan webshop ga nije imao... bilo ga je samo u linksu u splitu, a tamo je 7000 kn... jučer sam zvao, navodno bi trebali doći za tjedan-dva...

a gdje ga planiras kupiti..? i koja bi bila cijena..?

13 godina
neaktivan
offline
Koji se laptop više isplati..?

Dilema br. 2.. sto je bolje za uzeti..? i5 460m i graficka hd 5730 ili i3 330m i graficka hd 5850..? pa da vas cujem..!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji se laptop više isplati..?

ovaj s 5850 ako je laptop za igre jer je graficka najbitnija.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice