PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.928
|
čitano: 1.370.199
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
Dal je bolje potpuno isti ram kupiti ili može druga marka i druge razlike? Nisam baš stručnjak za rame

 Naravno da češ potražiti isti ram ukoliko možeš....ako sada imaš 2x8  onda dodaješ 2x8, ukoliko imaš 1x16, onda dodaješ još 1x16, živio 

 

 

16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

S obzirom da PUBG sada dodaje hrpu klan fičera, a klan u kojem sam ima 5-6 članova od kojih aktivno igraju 2, što mi predlažete?

Imamo li neki PUBG klan ili neki hrvatski klan u kojem ima mjesta? Igram causal i normal, TPP i FPP, povremeno streamam na Beam, koristim Discord...

Nemam puno sati u igri i nemam dobar Internet. Imam godina, posao i dobar komp/periferiju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Poslao ti pp, ja sam za da se odigra koja partija 

14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo i ja sam za ako hoćete, guram uglavnom tpp u zadnje vrijeme, ali otvoren sam za sve.

Nick mi je isti kao na forumu, mislim na sve, discord, steam, pubg.

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Wiz3m4n kaže...

Poslao ti pp, ja sam za da se odigra koja partija 

Kako ti igra radi na E5200 s GTX 2060? XD 

 

zabranjeniples kaže...

Evo i ja sam za ako hoćete, guram uglavnom tpp u zadnje vrijeme, ali otvoren sam za sve.

Nick mi je isti kao na forumu, mislim na sve, discord, steam, pubg.

Može.

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Posalao obojici zahtjev na discord

 

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dodajte me, steam je u potpisu.

https://steamcommunity.com/id/CROghostkeeper/
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...
Kako ti igra radi na E5200 s GTX 2060? XD 

 

 Radi na 116fps zaključanih u 4k 

Klokan je cpu i vga pa zato hehehe

5 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Wiz3m4n kaže...

 Radi na 116fps zaključanih u 4k 

Klokan je cpu i vga pa zato hehehe

 Doslovno nemoguće do neba i nazad sa tin procon i grafon na toj rezoluciji.

 

Iman Ryzen 7900 X3D, amd 6600 XT i u gradovima u fajtu padnem na 100 i niže na 1080p.

 

Da ne pričan da crasha igra jer se valjda ne slaže sa mojim ramom ili koji god razlog je da crasha, to znaju samo njihovi developeri.

 

Proba sam stress testat PC u par različitih programa, svaki put glatko prođe sa normalnim temperaturama.

Divide et impera!
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
omeyer kaže...

 

Iman Ryzen 7900 X3D, amd 6600 XT i u gradovima u fajtu padnem na 100 i niže na 1080p.

 

Da ne pričan da crasha igra jer se valjda ne slaže sa mojim ramom ili koji god razlog je da crasha, to znaju samo njihovi developeri.

 

Proba sam stress testat PC u par različitih programa, svaki put glatko prođe sa normalnim temperaturama.

PUBG je najbolji test za stabilnost RAM-a, pokaže probleme brže nego Memetest86+ ili Passmark Memtest.

Prijatelj je imao crashanje u PUBG, testirao RAM i na kraju nakon višesatnog testiranja memorije ispalo da ima greške.

Ima dva seta RAM-a, kada su ABAB i učita XMP onda bude XMP s zategnutijim tajminzima od seta A a kada stavi RAM BABA onda XMP bude od B i sve radi perfektno stabilno.

Probaj niži Expo.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

vidim ekipa se skuplja, vec mi je puna kapa sa turcinima svaki drugi game, moze PP tko igra pa da bacimo koji squad..

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja odigram kad i kad sa random likovima obicno Ranked FPP.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Stvarno, dosta je bilo randoma, ima da se bugovci skupe!!

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
omeyer kaže...
Wiz3m4n kaže...

 Radi na 116fps zaključanih u 4k 

Klokan je cpu i vga pa zato hehehe

 Doslovno nemoguće do neba i nazad sa tin procon i grafon na toj rezoluciji.

 

Iman Ryzen 7900 X3D, amd 6600 XT i u gradovima u fajtu padnem na 100 i niže na 1080p.

 

Da ne pričan da crasha igra jer se valjda ne slaže sa mojim ramom ili koji god razlog je da crasha, to znaju samo njihovi developeri.

 

Proba sam stress testat PC u par različitih programa, svaki put glatko prođe sa normalnim temperaturama.

 Zar stvarno :)))))))

11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
omeyer kaže...
Wiz3m4n kaže...

 Radi na 116fps zaključanih u 4k 

Klokan je cpu i vga pa zato hehehe

 Doslovno nemoguće do neba i nazad sa tin procon i grafon na toj rezoluciji.

 

Iman Ryzen 7900 X3D, amd 6600 XT i u gradovima u fajtu padnem na 100 i niže na 1080p.

 

Da ne pričan da crasha igra jer se valjda ne slaže sa mojim ramom ili koji god razlog je da crasha, to znaju samo njihovi developeri.

 

Proba sam stress testat PC u par različitih programa, svaki put glatko prođe sa normalnim temperaturama.

 Tebi nekaj gadno ne stima, pa ja sa 5600X i 1660ti na 1080p low imam UVIJEK preko 144 fpsa, sad za test sam nabrzinu sletio u pecado i konstantno je na 150-170 fpsa, kad izadjem izvan grada ide i do 200

 Za svaki slucaj, pogledaj

, moguce da je to jedan od problema manjeg fpsa... 

14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Njemu igra crasha, ne vjerujem da to ima veze s core parkingom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ima dosta mjesta...

  

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.8.2024 0:21 (191x7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Osim igre crasha mu se i nešto drugo kad ne vidi sarkazam. 

 

Priključujem se poslje godišnjeg u ponedjeljak na bojnom polju.. dobtada se valjda bude skupila kritična masa za dobre partije. A onda kolegi i posložimo taj komp da može normalno zaigrat. Ako ništa prodat ću mu ja ovaj svoj iz potpisa a ja sebi uzmem novoga. Ipak je možda vrijeme ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako se skupi dost Bugovaca, mogu preimenovati klan... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
omeyer kaže...
Wiz3m4n kaže...

 Radi na 116fps zaključanih u 4k 

Klokan je cpu i vga pa zato hehehe

 Doslovno nemoguće do neba i nazad sa tin procon i grafon na toj rezoluciji.

 

Iman Ryzen 7900 X3D, amd 6600 XT i u gradovima u fajtu padnem na 100 i niže na 1080p.

 

Da ne pričan da crasha igra jer se valjda ne slaže sa mojim ramom ili koji god razlog je da crasha, to znaju samo njihovi developeri.

 

Proba sam stress testat PC u par različitih programa, svaki put glatko prođe sa normalnim temperaturama.

 ja imam isti proc i 4070ti 32gb ram na 6000mhz i igra radi uredno, bez crashanja i trzanja. dok na 5600 i 1080 nije bilo skoro igrivo

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...

Ako se skupi dost Bugovaca, mogu preimenovati klan... :)

 Nemoj im radit besplatnu reklamu osim ako ne misle nas sponzorirat sa pivom i janjetinom

16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako tko bude za zaudarit dodajte me slobodno

 

 

Discord: Wiz3m4n

Steam: MatePittBulic

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ljudi šta se ovo događa, Pkt loss na slici, neigrivo je totalno, plus PUBG toliko memorije i procesora troši i toliko struje, to ne može biti normalno zar ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
suspendiran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Ljudi šta se ovo događa, Pkt loss na slici, neigrivo je totalno, plus PUBG toliko memorije i procesora troši i toliko struje, to ne može biti normalno zar ne?

Nabavi si jos 16gb rama pa nebude inace pubg se bolje vrti na Intelu!

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2024 19:47 (Boris grozni).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boris grozni kaže...
ReverseFlash kaže...

Ljudi šta se ovo događa, Pkt loss na slici, neigrivo je totalno, plus PUBG toliko memorije i procesora troši i toliko struje, to ne može biti normalno zar ne?

Nabavi si jos 16gb rama pa nebude inace pubg se bolje vrti na Intelu!

A jesi mu pomogao, svaka čast.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boris grozni kaže...
ReverseFlash kaže...

Ljudi šta se ovo događa, Pkt loss na slici, neigrivo je totalno, plus PUBG toliko memorije i procesora troši i toliko struje, to ne može biti normalno zar ne?

Nabavi si jos 16gb rama pa nebude inace pubg se bolje vrti na Intelu!

 Ma do jučer bio normalan, sad taj nenormalni Pkt loss 40%, ogroman lag, nenormalno dugačko spajanje na server, pa se pojavi neki Error Connection timeout 31.1.1. - FFFFFF.  

Probao sam neke stvari, testirao brzinu - normalna, resetirao ruter, validirao fajlove igre u steamu, ništa nije pomoglo. Nisam reinstalirao muka mi dođe kad pomislim, a nekako imam filing da ne bi ni to pomoglo.

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Ljudi šta se ovo događa, Pkt loss na slici, neigrivo je totalno, plus PUBG toliko memorije i procesora troši i toliko struje, to ne može biti normalno zar ne?

Nije ovo više PUBG iz 2017, ovaj traži i dobar procesor i puno RAM i jaku grafičku. Nedostaje ti RAM-a.  

 

A za packet loss - jesi na wifi? Bufferbloat test na waweform? Isključio Green Ethernet, Energy Efficient Ethernet, Gigabit Lite ako si na žici?

 

Boris grozni kaže...

Nabavi si jos 16gb rama pa nebude inace pubg se bolje vrti na Intelu!

Parcijalno točno. Ne vrti se samo na 13th/14th gen jer su defektni...

 

ReverseFlash kaže...

 Ma do jučer bio normalan, sad taj nenormalni Pkt loss 40%, ogroman lag, nenormalno dugačko spajanje na server, pa se pojavi neki Error Connection timeout 31.1.1. - FFFFFF.  

Probao sam neke stvari, testirao brzinu - normalna, resetirao ruter, validirao fajlove igre u steamu, ništa nije pomoglo. Nisam reinstalirao muka mi dođe kad pomislim, a nekako imam filing da ne bi ni to pomoglo.

 Možda ti s netom nešto ne valja. Dio RH je bio pogođen nevremenima sinoć.

9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...
ReverseFlash kaže...

Ljudi šta se ovo događa, Pkt loss na slici, neigrivo je totalno, plus PUBG toliko memorije i procesora troši i toliko struje, to ne može biti normalno zar ne?

Nije ovo više PUBG iz 2017, ovaj traži i dobar procesor i puno RAM i jaku grafičku. Nedostaje ti RAM-a.  

 

A za packet loss - jesi na wifi? Bufferbloat test na waweform? Isključio Green Ethernet, Energy Efficient Ethernet, Gigabit Lite ako si na žici?

 

Boris grozni kaže...

Nabavi si jos 16gb rama pa nebude inace pubg se bolje vrti na Intelu!

Parcijalno točno. Ne vrti se samo na 13th/14th gen jer su defektni...

 

ReverseFlash kaže...

 Ma do jučer bio normalan, sad taj nenormalni Pkt loss 40%, ogroman lag, nenormalno dugačko spajanje na server, pa se pojavi neki Error Connection timeout 31.1.1. - FFFFFF.  

Probao sam neke stvari, testirao brzinu - normalna, resetirao ruter, validirao fajlove igre u steamu, ništa nije pomoglo. Nisam reinstalirao muka mi dođe kad pomislim, a nekako imam filing da ne bi ni to pomoglo.

 Možda ti s netom nešto ne valja. Dio RH je bio pogođen nevremenima sinoć.

 Pa neznam, kažem donedavno normalno igrao. Što se tiče neta, ne znam šta drugo da probam, resetirao sam ruter i izmjerio brzinu. Na kabl sam spojen na ruter.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Slažem se da nije ovo PUBG iz 2017 ali 16gb ddr4 je dovoljno iako vise nije na odmet, istina je isto da se na Intelu bolje vrti nego na Ryzenu. Najslabija karika je tu zapravo GTX 970 tebi treba tu barem RX 5700 ili novije RTX kartice.Ovaj paket loss ti je do interneta i to te muci.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2024 23:20 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ne kuzim se u procesore,graficke...ali ja imam 16 gb i meni igra radi dobro...nemam nista u crvenom...

 

jednom sam imao,bio je problem u lan kabelu..nekako sam ga vratima stisnuo...

 

 BTW 

 

ne znam jel ti ko tu rekao ali probaj i verify integrity of game file,to je na streamu,pubg,properties

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2024 22:30 (DaNiTo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice