PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.939
|
čitano: 1.374.597
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ti imas kao i on R5 3600 solidan 6/12 CPU iako Ryzen ima opake dropove 0.1% I 1% u PUBG. R5 5600 nabija fps ali dropa...PUBG mislim da mi cucla oko 11-12gb ako imam jos nesto da mi sa strane radi, trosi i 15gb Rama.Ti imas GTX 1660 koja je negdje kao i GTX 1070.GTX 970 je prestara za PUBG I stabilan FPS ovo je pacenje a ne igranje.Najbolje je trazit rabljenu RX 5700, rtx 2060/s oko 150e.

Edit: Evo ti slike dolje razlika 12400f 5ghz Vs Ryzen 5600 PBO oba sa RTX 2060s, ista verzija windowsa, isti nvidia driver, iste graficke postavke u PUBG na 1080p .Pogledaj Avrg FPS, MIN FPS , 0.1% i 1%...Intel ga negdje šije za Duplo negdje za 20% kako gdje...

Jedine igre gdje je Ryzen bolji/izjednacen su ovi portovi sa Sony playstationa kao Uncharted, Miles morales spiderman itd..

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2024 0:25 (MGloc).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Ljudi šta se ovo događa, Pkt loss na slici, neigrivo je totalno, plus PUBG toliko memorije i procesora troši i toliko struje, to ne može biti normalno zar ne?

 Kod mene se zna desiti ista situacija sa pkt loss, ali tek nakon 4 5 odigranih meceva, udjem u game vidim veliki pkt loss leavam game, ponovo udjem u game onda je normalno... rijetko se zbiva, al kad se desi to je 30% cak pkt loss.

9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

Ti imas kao i on R5 3600 solidan 6/12 CPU iako Ryzen ima opake dropove 0.1% I 1% u PUBG. R5 5600 nabija fps ali dropa...PUBG mislim da mi cucla oko 11-12gb ako imam jos nesto da mi sa strane radi, trosi i 15gb Rama.Ti imas GTX 1660 koja je negdje kao i GTX 1070.GTX 970 je prestara za PUBG I stabilan FPS ovo je pacenje a ne igranje.Najbolje je trazit rabljenu RX 5700, rtx 2060/s oko 150e.

Edit: Evo ti slike dolje razlika 12400f 5ghz Vs Ryzen 5600 PBO oba sa RTX 2060s, ista verzija windowsa, isti nvidia driver, iste graficke postavke u PUBG na 1080p .Pogledaj Avrg FPS, MIN FPS , 0.1% i 1%...Intel ga negdje šije za Duplo negdje za 20% kako gdje...

Jedine igre gdje je Ryzen bolji/izjednacen su ovi portovi sa Sony playstationa kao Uncharted, Miles morales spiderman itd..

 Evo sad iz čista mira nakon današnjeg Patcha 0% Pkt loss. 

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni se također dogodilo prije tjedan-dva (igrao jako malo nakon toga). Sve bilo ok i onda usred matcha odjednom packet loss 20-30%. Izguram taj match do kraja (pred kraj ) i sljedeći opet ista stvar. Opalim alt+f4, vratim se nazad u igru, ponudi reconnect, vratim se i sve ok. Ja bih rekao da je problem u njihovim serverima. Veza mi je optika 500/250 i što je najbolje ping mi je i dalje bio 18-20 kada je packet loss skočio.

Dok recimo jedan kolega s kojim redovno igram je imao onaj glupi problem kada mu nakon partije vraćanje u lobby traje puno duže nego nama ostalima, i taj mu je problem ostao i čak nakon što je promijenio PC. Jednom je imao nekakvih problema s netom u stanu i prebaci se na hotspot s mobitela i taj problem nestane. Nakon toga je zvao operatera i nakon što su oni nešto resetirali sa svoje strane vraćanje u lobby radi normalno kao i nama ostalima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nekidan su im isto serveri bili u banani.

Moguće je i do neta da nešto zafrkava.

A da ram dovodi do packet lossa, to prvi put čujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

I evo sad popodne opet skok 45 % Pkt loss u svakoj partiji

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako ti je samo PC spojen na net onda ne bi trebao imat Paket loss, ali Ako ti je jos netko spojen nije cudo da lagga.

A moguce I da je od ovih supercelijskih oluja isto, mojeg starog zeza maxtv.Rekao da ce sve odjavit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2024 16:17 (MGloc).
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

Ako ti je samo PC spojen na net onda ne bi trebao imat Paket loss, ali Ako ti je jos netko spojen nije cudo da lagga.

 Par mobitela, max tv, to je to. Ništa što nije dosad bilo spojeno.

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
MGloc kaže...

Ako ti je samo PC spojen na net onda ne bi trebao imat Paket loss, ali Ako ti je jos netko spojen nije cudo da lagga.

 Par mobitela, max tv, to je to. Ništa što nije dosad bilo spojeno.

 Pingaj neku lokaciju konstantno i gledaj jel će biti prekida.

9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...
ReverseFlash kaže...
MGloc kaže...

Ako ti je samo PC spojen na net onda ne bi trebao imat Paket loss, ali Ako ti je jos netko spojen nije cudo da lagga.

 Par mobitela, max tv, to je to. Ništa što nije dosad bilo spojeno.

 Pingaj neku lokaciju konstantno i gledaj jel će biti prekida.

 Ma sad se više ne može ni spojiti u match. Krene se spajati i onda vječno učitava da bi na kraju izbacio Error Connection timeout 31.1.2. - FFFFFF.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

a nesto ti ne stima s internetom...ja igram skoro svaki dan sat dva...i tako vec 7 godina..nemam tih problema..osim vec gore napisano..ili kad neko nesto skida,ili gleda video...onda mi jedino ping ode u crveno jako..

 

 

BTW 

 

ne znam jel ti ko tu rekao ali probaj i verify integrity of game file,to je na streamu,pubg,properties

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2024 22:31 (DaNiTo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...

a nesto ti ne stima s internetom...ja igram skoro svaki dan sat dva...i tako vec 7 godina..nemam tih problema..osim vec gore napisano..ili kad neko nesto skida,ili gleda video...onda mi jedino ping ode u crveno jako..

 

 

BTW 

 

ne znam jel ti ko tu rekao ali probaj i verify integrity of game file,to je na streamu,pubg,properties

 Testirao internet, standardno je sve, resetirao ruter, testirao brzinu, sve normalno radi, Chrome normalnom brzinom otvara sve, probao i verifikaciju game fajlova, ništa. Poslao sam im i ticket al sumnjam da će biti išta od toga.

16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

To bude do njihovih servera, odnosno tvoje veze neta sa serverima njihovim, tipa tko je t-com radi mu dobro dok igraju u istom timu a npr ovome na A1 ima paket lose, ili obratno. A internet brzina i ping kada testiraš budu u redu. I probaš u drugoj igri tipa cs2 super ti je i latencija i nema gubitaka paketa.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

sad svi imaju problem...pc cafe manager...modified acecess to lobby

 

 

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Eto, preko vikenda Pkt loss nestao na 0 % sam od sebe, normalno igrao, čak i jutros jedan match odigrao, sve 0 % i sad popodne opet se  javlja 40 %, 30 % Pkt loss. Ništa nisam mjenjao na kompu, ništa nisam popravljao. Neznam više ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Eto, preko vikenda Pkt loss nestao na 0 % sam od sebe, normalno igrao, čak i jutros jedan match odigrao, sve 0 % i sad popodne opet se  javlja 40 %, 30 % Pkt loss. Ništa nisam mjenjao na kompu, ništa nisam popravljao. Neznam više ništa.

 Prijavi smetnju svom ISP-u.

9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...
ReverseFlash kaže...

Eto, preko vikenda Pkt loss nestao na 0 % sam od sebe, normalno igrao, čak i jutros jedan match odigrao, sve 0 % i sad popodne opet se  javlja 40 %, 30 % Pkt loss. Ništa nisam mjenjao na kompu, ništa nisam popravljao. Neznam više ništa.

 Prijavi smetnju svom ISP-u.

 Sve ostalo normalno radi....šta će mi reć, da se žalim upravi vodovoda.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Eto, preko vikenda Pkt loss nestao na 0 % sam od sebe, normalno igrao, čak i jutros jedan match odigrao, sve 0 % i sad popodne opet se  javlja 40 %, 30 % Pkt loss. Ništa nisam mjenjao na kompu, ništa nisam popravljao. Neznam više ništa.

Isti kurac se i kod mene događa u zadnje vrijeme.

Jedan dan igram normalno, drugi dan pocket loss 30-40.

Čak i između rundi u istom danu mi se zna dogoditi da u jednoj imam loss, a u drugoj ne.

Rješenje problema - spojim se preko mobitela i onda je sve u redu.

 

Inače sam na t-comu, imam hibridni router 4G.

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Slabo igrate ili se nitko ne javlja?

 

Dajte se javite pa da se zapuca koja, ima respawna 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Čim skinem 22,2 GB updejta, javljam se
Nisam igrao točno godinu dana, imaš strpljenja? 

13 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

steam : Beamazing

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Imam strpljenja, naravno, nema sekiracije oko igre bbrige

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

bome danas svaki match pckt loss preko 40%...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Slabom ševcu i dlake smetaju....

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam eto zapeo u WoW: TWW. Došla ekspanzija. Ali polako ću smanjivat dozu i vratit se ostalim igrama, pa i PUBG-u.

https://steamcommunity.com/id/CROghostkeeper/
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo kolega i ja odigrali par mečeva, čak i piletine bilo, bilo bi zgodno kada bi nas bilo i više....javite se , razmjenite nikove pa da se malo upogoni taj hardwer, šteta samo za piskaranja po forumu 

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

nesto opako ne stima i to od zadnjeg update-a sada, loadanje u nedogled pa izbaci error, pkt loss preko 40% i dalje, training match umjesto da udje odmah on matchmaka 4min+..

ste na T-Comu? ima ko slicnih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Eto meni jućer isto čak i poreko 50% sve se crveni, diskonekta mi rendom na 2-3sec, no nema labavo, čiketina sa tim i bez tog, svejedno je 

 

Ne sekiraj se, to mora tako da bude kolega, popi pivo umjesto proteina i bude ti bolje 

12 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

U firmi su mi prošli tjedan poslali dopis da se jave svi koji rade remote od kuće, a na t-comu su. Zbog velikih problema kod njih, da se javimo ITu zbog uvođenja dodatnog VPNa da se sredi taj problem.

Tako da vjerojatno utječe i na on-line igre.

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja na A1 nikakav problem po pitanju toga, više me muče cheateri .

Inače, danas dosta dobar dan, 2x solo chicken.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2024 20:27 (zabranjeniples).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice