Modern Warfare 3 izlazi na jesen?!

poruka: 6
|
čitano: 1.945
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3 izlazi na jesen?!

LA Times iz povjerljivih izvora saznao je niz novih informacija o planovima za Call of Duty serijal u 2011. S obzirom da to još ne možemo službeno potvrditi i čekamo Activisionovu potvrdu za sad ćemo ih smatrati glasinama. No kako god bilo vrlo su interesantne.

 

Izvor LA Timesa naime tvrdi kako ove jeseni izlazi novi Call of Duty (ok, to smo i ranije znali) no da će to biti treći nastavak Modern Warfarea. Na njemu navodno združenim snagama rade Sledgehammer Games, Infinity Ward i Raven Software. S obzirom da smo već ranije čuli glasine kako sva tri tima rade na novim igrama u COD franšizi priča se prilično poklapa s ovim novim informacijama. Međutim Sledgemamerova "COD akcijska avantura" na kojoj su donedavno radili navodno je odgođena te su njihovi razvojni kapaciteti u potpunosti zaokupljeni radom na singleplayer aspektu Modern Warfare 3 na kojem radi i Infinity Ward (tj. barem ono što je od njega ostalo) dok Raven Software navodno radi isključivo na razvoju multiplayer elementa igre.

 

Kako god bilo u idućih nekoliko tjedana, ili u najgorem slučaju mjeseci, očekuje se Activisionovo službeno razotkrivanje novog Call of Dutyja, tada ćemo vidjeti koliko su sve ove informacije zapravo bile istinite.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3 izlazi na jesen?!

Stvarno se nadam da ce ovo biti Call of Duty koji ce uvesti VELIKE promjene u serijal, i sto je jos vaznije, koji nece biti flop kao BO.

nick mother*ucking diaz
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Modern Warfare 3 izlazi na jesen?!

Sladghamer i Raven bez iskustva, a IW bez većine ljudi.

 

Teško da će to biti ok, ovo je više improvizacija neka.

 

Ovo bi mogo biti fijasko totalni za kraj nakon prethodnih bisera.

 

Uz to troje radi na jednoj igri hmm.....

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3 izlazi na jesen?!
Iskreno mislim da Activision-u treba jedna dobra psihijatriska ekipa da ih uzme na promatranje. Ovo je stvarno previše,od odličnog naslova su napravili totalno smeće koje na ništa ne lici. Dajte ljudi napravite nest novo i inovativno a ne musti fransizu koja je odavno izmuzena do kraja.
I'll be back
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3 izlazi na jesen?!

Opet CoD?Pa dobro koji im je vrag?Igrica češće izlazi od albuma srpskih pevaljki

Cogito Ergo Sum
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3 izlazi na jesen?!

bolje da naprave novi super mario {#}

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice