Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora zaključana tema

poruka: 226
|
čitano: 25.622
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

Ekipa, kao što već znate planiramo neku kolektivnu fotku, po uzoru na onu koju smo imali na BFBC2 serveru, svih (okej, ne stanemo baš svi) BF3 pwnzora s foruma.

 

 

Glasovima ste odlučili da ćemo je usnimiti u subotu u 22 sata. Dobri dečki iz Diabolica su nam obećali ustupiti 64-slotni server nakratko, da bi nas se što više uguralo u fotku.

 

Fotkat ćemo se na Wake Islandu, pred hangarima jer je najveća čistina, možemo iza sebe uparkirati par vozila, a stat ćemo u tri reda (prone, croutch i stojeći) tako da sve izgleda što ljepše.

 

Podatke o serveru dobit ćete sutra, a onda nam ostaje samo okupit se i poslikati. :)

Stay tuned.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 11:02 (Danny_HR).
 
30 0 hvala 17
13 godina
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

Radi većeg pregleda i lakšeg dogovora neka vođe klana ovdje naprave post u kojeg će napisat sve članove koji će sudjelovati, dakle 4-5 postova sa popisom igrača,. čisto da se to lakše organizira.

just my 2 cents :)

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

ja vec pomislio da cete se stvarno slikat {#} sto bi i mogli saberite se kadi napijte potucite vise i uslikajte se.

xfact
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Moja je ideja da se okupimo mi koji smo na forumu, dakle čak i ako ima većih klanova bilo bi poželjno da dođu samo oni koji su aktivni ovdje, inače fotka gubi smisao.
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
12 godina
neaktivan
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Ja mogu, i bit cu u 22h
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

A joj subota {#} pa kako ću ja ići vani piti {#}

 

Ha haaa, piti ću do 22, slikati se do 22:30 ići piti do...

 

Ajde hoću ja doći ću ipak je to jednom. 22h {#}

 

 

na koji TS da se nađemo? Ima Astra viška TS servera. Ili preko chata dogovor o pozama?

Dama_The_Crow
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 11:17 (Soldier977).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Dođeš na fotku pijan, povraćaš po Xyanu i to je to. Kasnije na novu rundu pijače.
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Danny_HR kaže...
Dođeš na fotku pijan, povraćaš po Xyanu i to je to. Kasnije na novu rundu pijače.

Noobe, mi smo pro skilzorzi, mi ne povracamo kad pijemo! Steta alkohola!

 

edit: ili sam samo ja jedan skrti zagorec, pa mi je zao povratiti to kaj sam popio i platio XD

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 11:21 (xyan).
13 godina
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Danny_HR kaže...
Moja je ideja da se okupimo mi koji smo na forumu, dakle čak i ako ima većih klanova bilo bi poželjno da dođu samo oni koji su aktivni ovdje, inače fotka gubi smisao.

Naravno, to sam i mislio, da vođe prijave ljude koji su na forumu stalno ne da mi dođe pola klanova koje nisam nikad i vidio i uzmu mi trenutak slave.

Mislio sam bit onaj ćelavi rus, ali yebemu mater kad su na wakeu stari character modeli :(

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
15 godina
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Zalim sto nemam B2K :P
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Dodem i ja najvjerojatnije, ako uspijem odluciti koje odijelo da obucem xD Ili postoji neki dress code?!?!
Battlelog nick: d3aDmau5_CRO
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 11:26 (berto).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

Ja i frend smo zasigurno tamo:D

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
berto kaže...
Dodem i ja najvjerojatnije, ako uspijem odluciti koje odijelo da obucem xD Ili postoji neki dress code?!?!

Nema dress code, al potrudi se da u džepu imaš japanske kuglice. Za kasnije.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
14 godina
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

vidiš ako netko nema karkand kao što maus kaže?neka vanilla mapa?caspianče?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

Subota 22h nezgodan trenutak ali potrudit cu se da budem nazočan, ovim putem se prijavljujem ako se treba prijaviti. 

Mrzim Wake ako je ikako moguce birajte drugu mapu, moj glas za Karkand

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

a klopa, mislim bilo bi dobro da se okrene nekakvo kopile spremljeno sa repair toolom.

also vatromet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Danny_HR kaže...
berto kaže...
Dodem i ja najvjerojatnije, ako uspijem odluciti koje odijelo da obucem xD Ili postoji neki dress code?!?!

Nema dress code, al potrudi se da u džepu imaš japanske kuglice. Za kasnije.

 

Naravno, i rape tape za one koj se budu opirali... xD
Battlelog nick: d3aDmau5_CRO
13 godina
neaktivan
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

Vidimo se,nadam se.

 

Be there or be square{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

će bit dve tri gajbe pive u hangaru, da znam kud krenut ??

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

Hm, materinu. Ja vjerojatno neću stići jer idem na jednu dgovorenu večeru u to vrijeme. Ali gledat ću da stignem.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Friday kaže...

Hm, materinu. Ja vjerojatno neću stići jer idem na jednu dgovorenu večeru u to vrijeme. Ali gledat ću da stignem.

a navijao si za subotu 22

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
fila2208 kaže...
Friday kaže...

Hm, materinu. Ja vjerojatno neću stići jer idem na jednu dgovorenu večeru u to vrijeme. Ali gledat ću da stignem.

a navijao si za subotu 22

 

Volim zayebati, pa makar i sebe!

Freak Show Inc.
15 godina
moderator
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Friday kaže...

Hm, materinu. Ja vjerojatno neću stići jer idem na jednu dgovorenu večeru u to vrijeme. Ali gledat ću da stignem.

Toliko sam dobar da ću ti snimiti.

سمندری ڈاکو
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
pirat kaže...
Friday kaže...

Hm, materinu. Ja vjerojatno neću stići jer idem na jednu dgovorenu večeru u to vrijeme. Ali gledat ću da stignem.

Toliko sam dobar da ću ti snimiti.

 

Ajd nafotošopiraj me nekako na tu sliku. Želim imati na sebi isto što i džukac! I neki mali pištoljčić u ruci, da ispadne da imam velike ruke!

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
Friday kaže...
pirat kaže...
Friday kaže...

Hm, materinu. Ja vjerojatno neću stići jer idem na jednu dgovorenu večeru u to vrijeme. Ali gledat ću da stignem.

Toliko sam dobar da ću ti snimiti.

 

Ajd nafotošopiraj me nekako na tu sliku. Želim imati na sebi isto što i džukac! I neki mali pištoljčić u ruci, da ispadne da imam velike ruke!

Kopirat će mene, samo ćemo te malo smanjti da ipak ja ispadnem siva eminencija.

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
12 godina
neaktivan
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

Mene u subotu nema kući, ali lošija polovica je kući (barem ako se mene pita) i dovest će sebe i moju virtualnu malenkost na slikanje. Tako da je za sada prijavljujem sebe i Darkridea (on možda i nije toliko aktivan na forumu, ali to samo zato jer ja pričam više nego dovoljno za oboje).

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

jao kak ću vas istrollat sa c4 na prvom okidanju fotografa kad kaže cheeese {#}{#}

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
I popit ben. :)
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora
LudaVjestica kaže...

Mene u subotu nema kući, ali lošija polovica je kući (barem ako se mene pita) i dovest će sebe i moju virtualnu malenkost na slikanje. Tako da je za sada prijavljujem sebe i Darkridea (on možda i nije toliko aktivan na forumu, ali to samo zato jer ja pričam više nego dovoljno za oboje).

 

Stvarno ne prezaš ni pred čim. Kao prvo, sama izlaziš u subotu navečer, kao drugo još ga tjeraš da tvog "čovječuljka" tamo namješta a kao treće uzimaš mjesto onima koji će satima čekati na hladnoći da bi se slikali... Definitivno je istina - nomen est omen!

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Kolektivna fotka Bugovih BF3 pwnzora

danny valjalo bi staviti neki uvijet bar 2.1 K/D i 29% acc da se zdenko se neslika sa njubinama

 
17 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice