Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

poruka: 44
|
čitano: 5.859
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

Igra koju mogu stalno iznova igrati je serijal Prince of Persia (osim zadnjeg) i call of duty citav serijal, a igra koju cekam (za ps3) je God of War III traileri se cine predobri da bi bili istiniti

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..

 Nakon mnogo odgledanih trailera Mafia 2, prisjetio sam se Mafia 1 i ponovo je zaigrao, a tu su još igre kao Serius Sam ( svi nastavci.. ) , malo good old Sam Fishera te nakon što je izašao F.E.A.R. 2 prisjetio sam se dobrog starog F.E.A.R 1....

15 godina
neaktivan
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

Ma Mafiu sam prešao nekoliko puta, još bi je jednom zaigrao al neman cd

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

san andreas sam preso jedno 5-6 puta vise nekanim god of war prvi i drugi dio sam nekih 2 puta preso ne cekam god of war 3 jer ga necu moc igrat jer nemam ps3Plač

 

 

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

Serious Sam TSE (ne radi mi)

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 And even in the darkest nights, I'm a Thug for Life
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

Deus Ex, 7 puta sam ga presao i Far Cry, 5 puta

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

legend of zelda serija bilo koju igru iz te serije mogu igrati beskonaćno

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..

Diablo 2, mislim da sam ovu igru igrao najvise od svih drugih igara. Presao sam je nebrojeno puta, imao vise likova na bar lvl 90. Sada igramo neki mod median XL. Frendovi i ja tako kratimo vrijeme do diabla 3

15 godina
protjeran
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

daaaaaaa i ja mogu diablo 2 stalno igrat

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

Command & Conquer (bilo koji), Diablo III

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

P.S ima li PS3 demo od God of War III?

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..

Da bar ima al nažalost samo je pokazan in-game trailer....

15 godina
protjeran
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..
ghost of sparta kaže...

Da bar ima al nažalost samo je pokazan in-game trailer....

 ali je predobar
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
neaktivan
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

WarCraft, StarCraft i Diablo. Tri igre koje mogu igrati do besvijesti.Cool

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

Najbolja Igra mi je Half-Life 1, jer tada kad sam je igrao mi je ostavila najbolji dojam, presao sam je dosta puta. Najvise puta sam presao Wolfenstein, cak sam se utrkivao za koliko je mogu preci. Sadasnji rekord mi je 2h i 4min, tesko mogu ispod, a presao sam je najmanje 150 puta, nije sala.

Meda
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..
Meda kaže...

Najbolja Igra mi je Half-Life 1, jer tada kad sam je igrao mi je ostavila najbolji dojam, presao sam je dosta puta. Najvise puta sam presao Wolfenstein, cak sam se utrkivao za koliko je mogu preci. Sadasnji rekord mi je 2h i 4min, tesko mogu ispod, a presao sam je najmanje 150 puta, nije sala.

 Ma daj molim te.Presao si Half Life 1 za dva sata.Ovo je cista laz na kvadrat.Nema sanse.Pogotovo ako igras na hard.
Phenom II X4 940 BE 8MB @ 3.6 Ghz | DFI LAN PARTY DK 790FX-M2RS | OCZ XTC DDR 800 2 x 2 GB | Zotac GTX 295 1,792 GB DDR3 | Corsair TX650W | Samsung 226BW 22" | Seagate 320 GB 16 MB cache | Logitech G5,Razer Mantis,Keyboard G15.
16 godina
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

Evo mojih savjeta;

 

LOTR:ROTWK

HoMM 5: Tribes of the East

Assasins Creed

DMC serijal

Gun

 

Eto, to je po mojem mišljenju "neodigrivo"Cool

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..
Romano kaže...
Meda kaže...

Najbolja Igra mi je Half-Life 1, jer tada kad sam je igrao mi je ostavila najbolji dojam, presao sam je dosta puta. Najvise puta sam presao Wolfenstein, cak sam se utrkivao za koliko je mogu preci. Sadasnji rekord mi je 2h i 4min, tesko mogu ispod, a presao sam je najmanje 150 puta, nije sala.

  Ma daj molim te.Presao si Half Life 1 za dva sata.Ovo je cista laz na kvadrat.Nema sanse.Pogotovo ako igras na hard.
  Kada bi znao citati, a vidim da izgleda da ne znas, procitao bi da je u pitanju Wolfenstein, evo velikim WOLFENSTEIN, na kvadrat kako ti kazes.
Meda
16 godina
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..
Romano kaže...
Meda kaže...

Najbolja Igra mi je Half-Life 1, jer tada kad sam je igrao mi je ostavila najbolji dojam, presao sam je dosta puta. Najvise puta sam presao Wolfenstein, cak sam se utrkivao za koliko je mogu preci. Sadasnji rekord mi je 2h i 4min, tesko mogu ispod, a presao sam je najmanje 150 puta, nije sala.

 Ma daj molim te.Presao si Half Life 1 za dva sata.Ovo je cista laz na kvadrat.Nema sanse.Pogotovo ako igras na hard.
 Inace, Half-Life je moguce prijeci za 31 minutu - http://speeddemosarchive.com/HalfLife.html
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..
Romano kaže...
Meda kaže...

Najbolja Igra mi je Half-Life 1, jer tada kad sam je igrao mi je ostavila najbolji dojam, presao sam je dosta puta. Najvise puta sam presao Wolfenstein, cak sam se utrkivao za koliko je mogu preci. Sadasnji rekord mi je 2h i 4min, tesko mogu ispod, a presao sam je najmanje 150 puta, nije sala.

 Ma daj molim te.Presao si Half Life 1 za dva sata.Ovo je cista laz na kvadrat.Nema sanse.Pogotovo ako igras na hard.
 Lupio glupost i osto ziv. Kolko je meni poznato HL je moguce prec za pol sata (bilo par videa o tome - a sad dali su to exploiti necu ulazit) al ono procitaj post prije nego krenes zapadat
15 godina
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..

-Resident evil 1 pa do 3 bi mogao igrati još barem 5-6 puta, 4 mi se nije dopao jer nema pravih zombija i negdje je u šumi iako sam ga prošao nebi ga se usudio igrati iznova,a 5 mi izgleda još gore jedino što je u novom nastavku dobro jest co-op igra, bolja grafika i nadam se kontrole poštelane na miš.

-Mafija prvi dio sam prošao oko pet puta i još bi ga mogo oko pet jednostavno rečeno igra je odlična iznad svih po meni, a što se tiče novog nastavka grafika mi izgleda fenomenalno dok kakva je priča i igrivost čemo saznati kad izađe

-Duke Nukem to mi je ujedno bila prva igra za ps1 igra je bila fenomenalna,a sad izlazi novi dio koji se nadam da če biti dobar

-Pro Evolution Soccer jednostavno igram ga još od kad se ta igra na super nintendu zvala ISS i svaki nastavak im je sve bolji

-Call of duty svi nastavci su stvarno za pohvalit, kao što će biti i sljedeći

-GTA igram ga od trećeg dijela i svaki je odličan ali Vice city sam prešao čak 3 puta, a i četvorku bi išao iznova da mi ne štopa i nije tako zahtjevna

-Formula 1 od ea je bila odlična do dok je bilo modova, ali čujem da sad izlazi i od codemastersa pa ju čekam sa nestrpljenjem

AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600+ 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
15 godina
protjeran
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..
Bes7 kaže...

P.S ima li PS3 demo od God of War III?

 A kako ce biti demoa ako su igru tek prije 2 mijeseca poceli radit a mozda je stignu napraviti do kraja 2009
HD 2400pro 256mb,1.81GHz,768mb of ram. http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

Definitivno mafia i kotor oba dijela, i volio bi nastavke uskoro Osmijeh

I don't care, what the people are thinkin' I ain't drunk, I'm just drinkin'
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

Vidim da je mnogima Mafia još uvijek u srcu, pa se eto i ja pridružujem, prešao sam je 3 puta i sigurno ću još jednom prije nego što dvicu pođem igrat kad izađe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..
Uvijek iznova mogu igrat Rainbow six vegas 1 i 2, mogao bih i GTA 4 jer se nekoliko puta tokom igre treba odlucit za opciju A ili B, pa bi bilo zanimljivo vidjet kako bi se stvari odigrale ako bi donosio drugacije odluke!

A čekam H.A.W.X. koji dolazi uskoro :-)
× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
15 godina
protjeran
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..
Dinjo kaže...
Bes7 kaže...

P.S ima li PS3 demo od God of War III?

 A kako ce biti demoa ako su igru tek prije 2 mijeseca poceli radit a mozda je stignu napraviti do kraja 2009
 necemo se svadjati po temi, znas li ti sta je demo?!
to je dio igrice koji je uradjen premjesten za download verzije koje kad instaliras vidis i odigras dio koji su radili!!!
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..
mislav_01 kaže...

Diablo 2, mislim da sam ovu igru igrao najvise od svih drugih igara. Presao sam je nebrojeno puta, imao vise likova na bar lvl 90. Sada igramo neki mod median XL. Frendovi i ja tako kratimo vrijeme do diabla 3

 Takodjer pucam Diabla sa prijateljima u iscekivanju treceg dijela (a nacekacemo se).. Mozes mi malo objasniti taj mod, o cemu se radi i tako to..moze i na pp da ne bismo dobili kartone..

Hvala unaprijed!
"Dabogda imao pun dzep para, a nemao cime da izvadis.."
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..

volio bih da naprave midnight club 3 i los angeles za komp,,

i dino crisis sa modernom grafikom koji sam prešao 100 puta :D

15 godina
offline
Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate...

Hitman, uf tu sam igru toliko puta presao. . . . Svaki put moze se preci na malo drugacij nacin, najbolje je na najvecoj tezini bez mogucnosti save-a a vi se trudite ostat neotkriveni. . . ZAKON! :D

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igra koju pozelite igrati opet i koju cekate..
mislav_01 kaže...
Romano kaže...
Meda kaže...

Najbolja Igra mi je Half-Life 1, jer tada kad sam je igrao mi je ostavila najbolji dojam, presao sam je dosta puta. Najvise puta sam presao Wolfenstein, cak sam se utrkivao za koliko je mogu preci. Sadasnji rekord mi je 2h i 4min, tesko mogu ispod, a presao sam je najmanje 150 puta, nije sala.

  Ma daj molim te.Presao si Half Life 1 za dva sata.Ovo je cista laz na kvadrat.Nema sanse.Pogotovo ako igras na hard.
  Lupio glupost i osto ziv. Kolko je meni poznato HL je moguce prec za pol sata (bilo par videa o tome - a sad dali su to exploiti necu ulazit) al ono procitaj post prije nego krenes zapadat
  Znas li i ti citati ili se samo oslonis na neukog Romana, u pitanju je Wolfensatein a ne Half-Life 1, WOLFENSTEIN sam presao za 2h i 4min, na "Don't hurt me!", Half-Life 1 nisam mjerio. Mjerenje sam zasnivao po sistemu "Gledaj u zidni sat", sa upisivanjem igre i ostalo. NJega je bas lako i brzo preci, NARAVNO DOK STEKNES PRAKSU. Procitaj taj prijasnji tekst od mene a ne od Romana koji ne zna citati.
Meda
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice