ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

poruka: 47
|
čitano: 9.334
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Asus za overclockere, Završeno Asus natjecanje
15 godina
offline
ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

Po meni onaj koji je među njima najbolji kloker bi trebao ić jer u nastavku natjecanja moramo klokat na njihovim komponentama i izvuč max iz njih. Neko možda ima najskupli proc, al zato možda nema pojma o klokanju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu
angel of fire kaže...

i onda se jedan povrijeđeni nađe i kaze, da, al moj proc je najskuplji, i najvazniji...Smijeh

i onda mu kažemo - tvoj proc je vrtio odabir i nije te izabrao Belji se

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
neaktivan
offline
RE: ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu
Sum_of_all_fears kaže...
angel of fire kaže...

i onda se jedan povrijeđeni nađe i kaze, da, al moj proc je najskuplji, i najvazniji...Smijeh

i onda mu kažemo - tvoj proc je vrtio odabir i nije te izabrao Belji se

ok, ovo je dobro....Namigiva

Psssssst Zecovi spavaju
16 godina
online
RE: ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu
Kolko znam mpze ih vise ic..
addicted to HD :)
16 godina
offline
RE: ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu
Stoja kaže...

Po meni onaj koji je među njima najbolji kloker bi trebao ić jer u nastavku natjecanja moramo klokat na njihovim komponentama i izvuč max iz njih. Neko možda ima najskupli proc, al zato možda nema pojma o klokanju...

To je sigurno, sad ti je bas i bio neki na ovom forumu sta je rekao da je samo financirao a drugi mu slagali "strojčinu". i mislim da baš taj ima extreme.

15 godina
offline
ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

E tog tipa treba onda pitat ako može posudit pc na par dana da odvrtimo bencmarke na njemu heheNevinašce

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

Obav[tenje ste dobili, ali do[lo je do ejdnog malog dodatka u pravilima, koje ne'e promeniti situaciju reyultata koji su postavljeni.

 

"Naime, dozvoljena je samo jedna grafička karta, i to samo modeli sa jendim GPU-om, tj. sa jednim grafičkim procesorom, dok za procesor dozvoljen je samo jedan procesor, znači samo jedan procesor možete koristiti (nema servera itd.)."

HW GURUS
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu
Spacemaster kaže...

Obav[tenje ste dobili, ali do[lo je do ejdnog malog dodatka u pravilima, koje ne'e promeniti situaciju reyultata koji su postavljeni.

 

"Naime, dozvoljena je samo jedna grafička karta, i to samo modeli sa jendim GPU-om, tj. sa jednim grafičkim procesorom, dok za procesor dozvoljen je samo jedan procesor, znači samo jedan procesor možete koristiti (nema servera itd.)."

Nadopuna pravila napravljena je i u prvom postu ove teme!

15 godina
neaktivan
offline
ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

ovo što vi pričate za ssd i ta sranja vam za ovo neće nimalo pomoć....jer u 3dvatage nema nikakve veze odvrtili vi na običnom hardu ili na ssd-u...eto tek tolko da znate...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

jbg dao bi ja svoju matičnu (vidi pod moj pc) al koliko gledam po netu ne daje baš neke OC rezultate. a što se proca tiče, ma ima netko na forumu garant 975-icu i 5870. a što se hlađenja tiče da se složit jako dobro hlađenje od hladnjaka od fiat una ili punta '95. samo što je netko rekao bi bi problem tko će ići u BG. ja bi išao svakako pa makar i o svom tošku (ak bi dobio slobodno na poslu naravno) da vidim kakvi se to strojevi tamo slažu :)

There's no SAVE GAME in real life!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

Decki ocemo se onda pokrenut ili ne?

Ajmo svi koji mogu nesto posudit neka se jave ovdje sa komponetama koje mogu posudit(nemojte sad nudit 8800gt ;)

prostor imamo(imam ja slobodnu kucu znaci mozemo uzivat do mile volje:) samo jos komponete trebamo :)
za hladenje cemo koristit zrak(dok je vani -5 sasvim se solidno konfa moze pogurat:)
Ja svoje komponente mogu sve dat:)

addicted to HD :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 20:06 (benko).
15 godina
offline
RE: ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu
benko kaže...

Decki ocemo se onda pokrenut ili ne?

Ajmo svi koji mogu nesto posudit neka se jave ovdje sa komponetama koje mogu posudit(nemojte sad nudit 8800gt ;)

prostor imamo(imam ja slobodnu kucu znaci mozemo uzivat do mile volje:) samo jos komponete trebamo :)
za hladenje cemo koristit zrak(dok je vani -5 sasvim se solidno konfa moze pogurat:)
Ja svoje komponente mogu sve dat:)

Ja nazalost ne mogu jer nisam iz Zagreba. Steta, bas bi volio da neko sa ovog foruma pobijedia.

16 godina
neaktivan
offline
ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

a zasto se BUG-vci ne natjecu...

imaju onu testnu konfu, koja je ubojica, a neko od njih valjda zna overclock...Namigiva

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

ma nemaju oni pojma :D

da bi netko išao dalje svakako će trebat ln2 na procesoru i na grafičkoj...jer upravo to sljedeći tjedan će jedan čovjek radit....em je ja mislim proc i7 975EE em ima 5870 i još je kako on veli voltmodana i te điđimmiđe i teško da će netko bit bolji od njega....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 0:27 (DomagojX).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

Hardver koji čeka natjecatelje:

1. CPU Intel Core i7 860
2. MB ASUS Sabertooth i55
3. VGA ASUS EAH5XXX s jednom jezgrom, još nije odlučeno koji model
4. Memorija Kingston 2x2GB DDR3 2133MHz
5. Napajanje Chieftec 1000W

Ovo je samo jedan dio priče, nagrade su poveće, a jedan dio nagrada upravo vidite gore. Pravila natjecanja bit će objavljena neposredno prije natjecanja, točnije 13. siječnja 2010.

... još nije kasno da popravite rezultate 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

nemamo mi dobre konfe za to :D

barem ne ja...treba neki twkr ko sta ima C.J.B.

i recimo neku 5870 ili bolje:D

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu

Eh, nisam niti primijetio ovu temu prije...

Kakvih se sve gluposti ovdje napričalo, majko moja... :D

Netrebaju vam nikakvi SSD-ovi niti bijesne memorije, trebale su vam samo solidne ploče i neki i7 950/960/975EE procesor te HD5870 kartica.

Naravno, u toj cijeloj priči je najbitnije hlađenje jer se bez LN2 nije ništa moglo napraviti. A kad se u priču ubaci LN2 onda su bitni jako dobri CPU/GPU pot-ovi bez kojih se ništa nemože napraviti.

 

Sesiju smo radili 4 dana i susreli smo se sa dosta problema (najviše ih je bilo sa karticom i smećem od ATI-evih drivera). Do mene je iz Dubrovnika došao kolega Bullet (neki ga znaju sa PcE) i to smo zajedno odradili. Ne, nismo tatini sinovi, obojica još nemamo nikakva stalna primanja (on ide u školu, ja studiram), ali smo sve financirali iz vlastitog džepa (komponente, LN2...).

 

Komponente koje smo koristili:

Intel Core i7 975 EE

Asus Rampage II Extreme

3x1GB Mushkin XP3 1600MHz

Sapphire Radeon HD5870 (flashana sa Asus BIOS-om)

Corsair TX650 PSU

 

Nakraju cijele priče smo sa rezultatima završili na 1. mjestu, ali nažalost ima dovoljno jadnih osoba koje se sada na razne načine vade i osporavaju naše rezultate. Tako da, nezna se kako će sve to završit no mislim da ipak nažalost nećemo ići u Beograd.

 

Eto, to bi bilo ukratko to. Nakraju posta imate nekoliko slika i screenshotove rezultata.

Htio bih se samo zahvalit ekipi iz Srbije što nam je poslala pot za grafičku karticu bez kojega nebi mogli postići ove rezultate.

 

P.S. U ovom se natjecanju nije moglo ništa postići sa AMD-ovim procesorima (bilo kojim).

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2010 14:57 (maXonja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Asus za overclockere, Završeno Asus natjecanje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice