Asus za overclockere

poruka: 5
|
čitano: 1.976
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus za overclockere".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu
14 godina
neaktivan
offline
Asus za overclockere

Finally.. Some action!!
C-U there!

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Asus za overclockere

bah, nista od toga, tu ce pobjediti samo oni koji imaju najace procesore i grafe koje se daju nabavit, te hrpe rama, ssd-ove i td., sve u svemu mi obicni smrtnici koji mozemo samo sanjati o takvim masinama im mozemo duvati k*rac.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Asus za overclockere

I to će ti više frend frendu posuđivat komponente da naprave mega mašinu a teško da će itko od njih pravo imat do svaki dan doma. Osim ako tatica nije Todorić pa klincu da unlimited budžet.

15 godina
neaktivan
offline
Asus za overclockere

U tekstu piše da je HW GURUS srpski forum. To je greška jer je to i bosanski, srpski, hrvatski i crnogorski forum posvećen overclockingu. Osim što je forum to je i najjači balkanski tim na hwbotu poslije slovenskog OC laba. Pa ispravite to ako možete, hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 9:12 (timmy).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Asus za overclockere

Pvi iz svake zemlje, 100% pobeđuje iskustvo. :) Džaba ti skup hardver, ako ne zaš da radiš sa ekstremnim hlađenjima (tečni azot, suhi led) ako ne znaš da tvikuješ sisteme, kao što rekoh opasno iskustvo ovde treba. Ostalih 16 iz svih zemalja, imaju toliko prostora, da bilo ko treba da postavi rezultat...

HW GURUS
 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ASUS - regionalno natjecanje u overclockingu
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice