Što vas živcira u životu zaključana tema

poruka: 21
|
čitano: 6.043
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Što vas živcira u životu?

Da,znam da su dvije vrlo slične teme zaključane,ali sam ipak odlučio otvoriti novu temu.Volio bih,dakle,da iznesete svoja stajališta o stvarima koje vas istinski živciraju.

S obzirom da ovakve teme mogu biti korisne kao ispušni ventil,molio bih moderatore da ne zaključaju temu,osim u slučaju žestokih svađa,kad ću sam tražiti zaključavanje.

Kao što sam već rekao,naišao sam na dvije,praktički iste teme,koje su lockane,ili zbog svađa,ili zbog žešćeg offtopica.Iz tog razloga bih vas molio da se držite pravila,naravno,ako 

vam se tema čini prikladna. Hvala na razumijevanju.Volio bih da tema oživi..

 

Ontopic:  Bio bi red da se ja prvi "ispovjedim",pa evo:

     Najviše me živcira ljudska glupost,te sve loše osobine koje "krase"prosječnog pojedinca,pohlepa,škrtost,licemjerje..

        Živciraju me novac i seks,točnije pretjerana  pažnja usmjerena prema njima.Smatram da je novac sam po sebi dvosjekli mač,omogućio nam je u neku ruku napredak,ali 

        jednako tako nas je i pokvario.Ljudska pohlepa je tolika da čemo spriječiti bilo kakav napredak,samo zbog želje za zaradom.Za seks mislim da je previše medijski 

        eksponiran.Cijenim ga kao čin razmnožavanja,ali ono što su mediji uradili od toga je strašno.Zapravo,nije toliko do medija,koliki je problem u odgoju.Novije generacije 

        se prebrzo upoznaju s stvarima za koje su premladi,ili previše neiskusni,a seks je pravi primjer toga.Otišao sam u stranputicu ,ali vjerujem da znate što mislim.

        Također me živcira ograničen balkanski mentalitet,pogotovo u mjestima poput onog gdje ja živim,gdje su ljudi ograničeni ,te zadrti seljaci,koji se boje svega drugačijega ,a         taj strah manifestiraju nasilnim putem..Logično,dolazim i do dijela u kojem moram reći da me živcira propaganda koju radi crkva,kao institucija,koja se ne drži načela 

        koja je zadala sama sebi na samom početku postojanja.Tu opet ulaze novac,i moč koju pruža.

 

 

 

Roćka
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 21:04 (Roćka).
12 godina
neaktivan
offline
Što vas živcira u životu

Ljudska glupost definitivno....
two things are infinite the universe and human stupidity and i'm not sure about the universe (Einstein) 

two things are infinite the universe and human stupidity and i'm not sure about the the universe.
12 godina
protjeran
offline
Što vas živcira u životu

Da,ta izjava  stvarno opisuje pravo stanje stvari.. Kakve su gluposti ljudi spremni učiniti zbog novaca,ili zbog čiste zlobe..

 

edit:Zaboravio sam spomenuti turbo-folk,koji kao glazbeni žanr, ,barem kad se mene pita ,nema veze s kvalitetom,a ni pjevači nisu nimalo talentirani.

edit:također me smetaju osobe koje nimalo ne cijene književnost.Ne moraju ih obožavati,ali jedna knjiga je  kvalitetnija od tri filma..

Roćka
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 20:33 (Roćka).
12 godina
neaktivan
offline
Što vas živcira u životu

Facebook je pravi primjer toga ( kojem sam i sam podlegao)....Također Crkva i sve ono šta propagira ova slika govori na šta mislim :D

 

EDIT:  zivciraju me i Turske serije

two things are infinite the universe and human stupidity and i'm not sure about the the universe.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 20:39 (Galion96).
13 godina
neaktivan
offline
Što vas živcira u životu

Hladna wc školjka.

http://www.omsisimulator.smfnew.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što vas živcira u životu


two things are infinite the universe and human stupidity and i'm not sure about the universe (Einstein) 

Ova izjava.

The only thing I put before me is do re.
12 godina
protjeran
offline
Re: Što vas živcira u životu
Galion96 kaže...

Facebook je pravi primjer toga ( kojem sam i sam podlegao)....Također Crkva i sve ono šta propagira ova slika govori na šta mislim :D

Ne znam,za mene je papa običan crkvin namjesnik na visokoj poziciji,kojeg,doduše,obožavaju milijuni ljudi diljem svijeta..Ljudi poput Ivana Pavla 2.,i Benedikta se prilično razlikuju

od ostatka crkvene vlasti.Jest da ne podržavaju homoseksualizam,ali nemogu reći da nisu imali pametnih poteza..

 

Nego,na slici bi radije pristajao nekakav kardinal ili svećenik,takve ne volim nimalo

Roćka
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 20:48 (Roćka).
12 godina
offline
Re: Što vas živcira u životu
VirtUoso kaže...


two things are infinite the universe and human stupidity and i'm not sure about the universe (Einstein) 

Ova izjava.

Većinu izjava od Einsteina zna svaki seljak pa ih ponavlja, što iritira ponekad tako da se slažem. 

 

Tu bih i dodao one izjave "svi junaci", "tko rano rani", i sl.

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što vas živcira u životu

Mislimm da papa sigurno zna za slučajeve pedofilije u Crkvi na koje nitko ne želi reagirati....a papu ivana pavla drugog sam  iznimno cijenio... :)

Pa pogledaj samo nedavni slučaj pedofilije u Hrvatskoj Crkvi...sramota

two things are infinite the universe and human stupidity and i'm not sure about the the universe.
16 godina
neaktivan
offline
Što vas živcira u životu

Ništa, nemam vremena za živciranje. {#}

12 godina
protjeran
offline
Re: Što vas živcira u životu
Galion96 kaže...

Mislimm da papa sigurno zna za slučajeve pedofilije u Crkvi na koje nitko ne želi reagirati....a papu ivana pavla drugog sam  iznimno cijenio... :)

Pa pogledaj samo nedavni slučaj pedofilije u Hrvatskoj Crkvi...sramota

To su posebni slučajevi,i treba ih sankcionirati.Samo je problem,što se crkva nimalo ne brine za svoje "štićenike".

 

EDIT:Ne mislim da je takvih malo,dapače.

Roćka
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 20:47 (Roćka).
13 godina
offline
Što vas živcira u životu

Jedna od stvari koje mene živciraju je korištenje atributa seljak kad se hoće opisat nekog maloumnog kretena.

To je uvreda za seljake, jer su oni jedni od najpoštenijih i najvrijednijih ljudi na svijetu i ne zaslužuju da ih se stavlja u isti koš s maloumnim kretenima s početka priče.

13 godina
protjeran
offline
Što vas živcira u životu
void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(l
13 godina
neaktivan
offline
Što vas živcira u životu

Živciraju me svi facebook hateri, koji su hateri ustvari zato što žele biti dio nekog cool geek community-a ili se žele izdvajati iz okoline pa mise da su cool.

 

Također me u zadnje vrijeme nervira trolling, točnije 9gag. Danas je svatko troll, prije smo samo mi internet freakovi znali tj. kužili trollanje.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
13 godina
protjeran
offline
Re: Što vas živcira u životu
bradonja_85 kaže...

Jedna od stvari koje mene živciraju je korištenje atributa seljak kad se hoće opisat nekog maloumnog kretena.

To je uvreda za seljake, jer su oni jedni od najpoštenijih i najvrijednijih ljudi na svijetu i ne zaslužuju da ih se stavlja u isti koš s maloumnim kretenima s početka priče.

Zato ja radim kategorizaciju:

 

  • seljačina - karakterna osobina
  • seljak - žitelj nekog sela

 

Jednostavno.

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(l
12 godina
protjeran
offline
Što vas živcira u životu

Živciraju me pošalice vezane uz 1 travanj.Em što su isforsirane,em što nekad znaju izluditi čovjeka,kao što je sad bilo na Steamu..

Roćka
13 godina
offline
Što vas živcira u životu

A što me ne živcira..

http://nl-gaming.net/forum/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što vas živcira u životu
Bypass kaže...
bradonja_85 kaže...

Jedna od stvari koje mene živciraju je korištenje atributa seljak kad se hoće opisat nekog maloumnog kretena.

To je uvreda za seljake, jer su oni jedni od najpoštenijih i najvrijednijih ljudi na svijetu i ne zaslužuju da ih se stavlja u isti koš s maloumnim kretenima s početka priče.

Zato ja radim kategorizaciju:

 

  • seljačina - karakterna osobina
  • seljak - žitelj nekog sela

 

Jednostavno.

 

Dafuq I just read?
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 21:18 (SaidSikiraX).
12 godina
neaktivan
offline
Što vas živcira u životu

Živcira me kad mi se nesto crasha u winsima -.-

STOP ACTA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 21:21 (Volvox).
12 godina
protjeran
offline
Što vas živcira u životu

Ta mi se slika učitala tek nakon 5.pokušaja.. To me podsjetilo da me živciraju Bugov editor,i uploader slika,koji znaju biti toliko spori da je to nevjerovatno..

Roćka
16 godina
moderator
offline
Što vas živcira u životu

Moderatore živciraju ovakve teme, s razlogom!

 

Zato se i zaključavaju!

 

{#}

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice