PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas zaključana tema

poruka: 67
|
čitano: 26.310
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Prodaja] PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas


Dobra vecer,

samo da upozorim krosinike da ne kupuju (i da odmah jave policiji ili meni) Apple iPhone 5 32GB VIP crni, kupljen danas (16.01.2013., znaci od tada garancija tece)

Jer je ukraden!!!!!

http://www.kava.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 9:31 (KAVAhr).
13 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Kako se desilo ? Na kojem podrucju? 

 

Mozda ti netko moze pomoci od kolega, iako iskreno neznam kako..

11 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Navodno da ima na apple stranici neka aplikacija koja ga prati i kada je ugašen, stari moj ali košta 90$ mjesečno, ako je istina neznam zašto to nisi kupio i aktivirao... Inače nemaš brige kada se prijavi policija ga nađe.

14 godina
offline
[Prodaja] PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

pa bio je nov, neotvaran iphone... pa zato nisam ni stavio ikakvu aplikaciju nazalost... a sta ces, desilo se i sada mogu samo preko forumima poslati ovu poruku...

 

desilo se danas blizu mc donaldsa na vrbanima... tamo gdje je onaj tisak, mozda imaju tamo kamere?! mogao bih to jos pogledati sutra, posto je tamo i brodska banka, a tamo je pobjegao...

http://www.kava.hr
14 godina
neaktivan
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Policija  ga lako moze nac preko serijskog broja, naravno ako ga budu trazili..

11 godina
neaktivan
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

E nije dobro, što reći trebao si to napraviti ja osobno da kupim i novi iphone 4 i da dam 2000kn bi to napravio ili da ga za 1kn dobim pa prodajem, naplatio bi kupcu 500kn više i bok barem bi bio siguran. Teško da ti kamera išto znači bez sudskog naloga nejde to samo tako.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas
gogi321 kaže...

Policija  ga lako moze nac preko serijskog broja, naravno ako ga budu trazili..

 

Naravno ako prijavi da budu ;)

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP da

Prijavi uredno policiji, nadam se da znaš IMEI broj. Preko njega ga mogu naći bez obzira koju mrežu koristio.

14 godina
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Prijavio sam danas sve, jedino nisam znao do sada IMEI broj pa im to jos moram sutra donijeti... evo dodat cu u prvom postu imei broj uredjaja...

http://www.kava.hr
13 godina
neaktivan
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Koji vrag se desio?

Kako je uopce ukraden?

Sto su te orobili?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Probaj po njuskalu pratiti par dana. Evo ga jedan koji odgovara.

 

http://www.njuskalo.hr/iphone-5/apple-iphone-5-32gb-vip-crni-nov-zapakiran-oglas-6912426

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2013 21:45 (domagoj05).
12 godina
offline
Re: PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas
domagoj05 kaže...

Probaj po njuskalu pratiti par dana. Evo ga jedan koji odgovara.

 

http://www.njuskalo.hr/iphone-5/apple-iphone-5-32gb-vip-crni-nov-zapakiran-oglas-6912426

Haha! Ukraden Apple iPhone 5 32GB VIP crni, pa se istog dana otvori oglas na Njuškalu "Apple iPhone 5 32GB VIP crni - NOV -"...

Ubi bene, ibi patria.
14 godina
offline
Re: PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

je, to je moj bio danas oglas... idem ga deaktivirati...

 

prodao sam iphone, dao mi je krivotvorene eure... ja sam u biti odmah skuzio, ali dok sam jos malo provjerio on je vec utekao... neki klinac, oko 18godina, crna kosa, crne obrve i sitan, mrsav, oko 1,70m

http://www.kava.hr
13 godina
offline
Re: [Prodaja] PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP da
Ivan_cno kaže...

Prijavi uredno policiji, nadam se da znaš IMEI broj. Preko njega ga mogu naći bez obzira koju mrežu koristio.

Sad pitanje je dali ga mogu naci ako ga rijesi van hrvatske?!

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP da
marxone kaže...
Ivan_cno kaže...

Prijavi uredno policiji, nadam se da znaš IMEI broj. Preko njega ga mogu naći bez obzira koju mrežu koristio.

Sad pitanje je dali ga mogu naci ako ga rijesi van hrvatske?!

Uređaj se može uvijek naći. Ali ako je u drugoj državi. Povratka nema.. Uglavnom; autoru teme zašto odmah nisi napisao da si bio naivan i da ti je netko uvalio krivotvorene novce?

 

U svakom slučaju ako se policiji da zafrkavati sa ovim dok je u RH valjda će ga naći. Nadam se da ćeš dobiti mob natrag. LP

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2013 21:54 (Ivan_cno).
13 godina
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Ako sam dobro shvatio ukrali su ti ga tamo kod onog kioska u Rudešu. Pošto je to moj kvart mogao bih ti ga pomoc naci, pretpostavljam da je decko iz Rudeša. Samo ga malo detaljnije opiši. Sretno! {#}

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein; originID: rake_HR
14 godina
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

@Karlovac_047

 

hvala! tko zna, mozda i nadju njega ili mob...

 

to se i ja pitam.. ako je van hrv onda ciao mobi i novac... ali je zakljucan na vip... znaci on ga mora kad tad aktivirati i otkljucati... ili (sto sumljam posto su to klinci/klinac bili)  da nisu bas takvi igraci, da ce ga u bih tek otvoriti i aktivirati...

 

@Ivan_cno

to bi pomoglo kome da sam napisao da sam naivan?!

a gle, nije bas da sam dosad imao ikakvih problema preko oglasa... i nisam bas iance tip koji uzme novce u zrak pa ih pregleda dali su origigi... ali ok, od danas cu to morati napraviti...

 

@gamer

a ne znam odakle je... nazvao me i rekao sam mu da sam ja iz tog dijela pa je dosao tamo...

 

inace je oko 18godina, mal oko 1,70m, sitan, mrsav, crn... crna kosa, crne obrve... al mislim da nije cigan...

 

inace nije to vise rudes, vec vrbani... ali opet imam osjecaj da je poznao kvart... pobjegao je tamo kod onog nebodera pokraj mc donaldsa...

http://www.kava.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2013 22:05 (KAVAhr).
13 godina
offline
Re: PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

 

@Ivan_cno

to bi pomoglo kome da sam napisao da sam naivan?!

a gle, nije bas da sam dosad imao ikakvih problema preko oglasa... i nisam bas iance tip koji uzme novce u zrak pa ih pregleda dali su origigi... ali ok, od danas cu to morati napraviti...

 

Ne bi, nego sam pomislio a vjerojatno i drugi da ti je netko usred bijela dana otrgnuo iz ruke netom kupljeni iphone.  Ali nebitno i odlazimo u OT

12 godina
protjeran
offline
Re: PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas
KAVAhr kaže...

 

inace je oko 18godina, mal oko 1,70m, sitan, mrsav, crn... crna kosa, crne obrve... al mislim da nije cigan...

 

{#}

 

sorry na OT al˙ pukao sam na ovo...

Das Herz hat seine Grunde, die der Verstand nicht kennt !
14 godina
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

ma nisam bas neki tip da nekog prebije, iako me pokrao, radije cu ga ako ga vidim bacit na pod i odmah zvati policiju pa nek ga oni dalje "obrade"...

 

mislim da je bacio broj:

xxxxxxxxx

 

jel postoji neki vip imenik?!

http://www.kava.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 9:32 (KAVAhr).
13 godina
offline
Re: PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas
KAVAhr kaže...

ma nisam bas neki tip da nekog prebije, iako me pokrao, radije cu ga ako ga vidim bacit na pod i odmah zvati policiju pa nek ga oni dalje "obrade"...

 

mislim da je bacio broj:

0913585674

 

jel postoji neki vip imenik?!

Evo odi ovdje LINK ono di ti je 00 stavi 91 i onda 3585674 i traži,ako ga ima nać će ti.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
odjavljen
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Sretno u pronalasku lopova! Uostalom, teško da će policija učiniti bilo što po pitanju ovako teške i drske krađe, ali zato oprez, pripazite koji su svi podaci navedeni na vašim web stranicama, naime za uočeni nedostatak, možete odgovarati kaznom i do 30k kuna, više. Welcome to Croatia!

11 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP da
KAVAhr kaže...


Dobra vecer,

samo da upozorim krosinike da ne kupuju (i da odmah jave policiji ili meni) Apple iPhone 5 32GB VIP crni, kupljen danas (16.01.2013., znaci od tada garancija tece)
Serijski broj: c38jtfjbdtwg
IMEI broj: 013414002647244

Jer je ukraden!!!!!

 

KAVAhr kaže...

je, to je moj bio danas oglas... idem ga deaktivirati...

 

prodao sam iphone, dao mi je krivotvorene eure... ja sam u biti odmah skuzio, ali dok sam jos malo provjerio on je vec utekao... neki klinac, oko 18godina, crna kosa, crne obrve i sitan, mrsav, oko 1,70m

Prvo kažeš da ti je ukraden pa onda da si ga prodao ali ti je tip dao lažne eure...ko tu koga?

14 godina
offline
Re: [Prodaja] PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP da

aha, tebi to nije ukraden ako ti ja dam za tvoje stvari lazne novcanice...?!

jel ima razlika ako zelis prodati iphone pa te netko prebije i uzme iphone... dali bi napisao da je iphone ukraden ili da si ga prodao i on ti je za uzvrat dao sake? ;-)

 

mislim da nema potrebe pricati o tome sto sam ja trebao napisati. cinjenica je da je ukraden... kako tocno to sam napisao...

i bila je isto poanta da vas upozorim, da nebi slucajno kupili pa imate i vi onda velik problem.

http://www.kava.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2013 23:02 (KAVAhr).
16 godina
offline
Re: PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas
alankish kaže...

Sretno u pronalasku lopova! Uostalom, teško da će policija učiniti bilo što po pitanju ovako teške i drske krađe, ...

Ne nužno, znam za slučaj gdje su našli tipa čim je upalio mob i stvar se riješila u par dana od tada. Jedino je trajalo dva tjedna dok je mob upaljen, ali tim više...

Gledam te!
14 godina
neaktivan
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

frendu su copili optimus gt540 u svlacionici u martinovki, prijavio policiji, locirali mob nakon 2 mjeseca, lik koji ga je copio ga je ostavio za sebe, sto reci.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Jel' kod nas fukcionira pronalazenje preko otisaka prsta ? Posto, vjerovatno je on 90% prvi vlasnik tih novcanica, morali bi ostati otisci na novcanicama, osim ako ti ih nije dao sa rukavicama. Ako si rekao da ima oko 18god. Onda je sigurno napravio i osobnu, a morao je dati i otiske prsta. Ne znam dali mogu preko toga, posto je veliki iznos u pitanju i ako se moze, koliko bi se to placalo. Ali ako ga uhvate i dođe do suda, on bi izgubio definitivno i morao bi sve placati. Ali ako netko zna vise o ovome, neka napise..

 

 

Imas sada par solucija:

 

Zovi na taj broj sa kojeg te zvao dok ti se ne javi...

 

Mislim, da se placa oko 1000-2000kn za pronalazenje mobitela, preko imei broja u policiji (prije 2-3 godine, frendu su maznuli x6-00) tada je taj mob bio "zvijer" i trazili su ga oko 1800kn u policiji...

 

ili ova solucija iznad napisana, ako se moze preko otiska prsta...

Ukrali ste mi jedinu zvijezdu. Drzava me krade, Vi me kradete. Sramite se!
15 godina
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

ne, nije to ko u csi-u da ubace otiske pa pretrazuju sve otiske svih drzavljanina i to u 2 minute. to s otiscima ide ovako: na mjestu zlocina(dokazima, u ovom slucaju novcanice) se nadu otisci, te kad se nade sumnjivac njegovi se usporede s ovima nadenim. nemamo mi ovakvu bazu podataka. a i to se radi kod ubojstava, velikih pljacki, no mislim da nece neko otvarat istragu radi mobitela. ali zato postoji jedan vrlo lagan nacin za otkrivanje lokacije mobitela, oni odu s nalogom u vip, daju imei i vip locira mobitel skoro pa u metar precizno. no svi znamo nasu policiju u hrvatskoj koja rjesava zlocine samo one koji dospiju u medije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 0:14 (mar123).
13 godina
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

MOŽDA si se za*ebo što si stavio ovo na forum jer možda je taj lik baš pročitao ovu temu i sad baš neće stavit mobitel na njuškalo

Ali MOŽDA

''Impossible is nothing..'' ''It's on me: To be lighter, fly higher, go further.,,'' ''Train your mind and the body will follow''
15 godina
offline
PAZITE! UKRADEN iPhone 5 32GB VIP danas

Prije 2-3 god sam izgubio mobitel (iako sam vise manje siguran tko je bio kradljivac), prijavio sam sve policiji, dakle, imao sam kutiju, racun, sve papire i cak sam rekao tko mi je sumnjiv (vrijednost mobitela je bila cca 1500 KN)......

 

Policija nije bas nista poduzela (iako su rekli da ce istraziti detaljno, yeah right, nisu se niti jednom javljali iako su tvrdili da hoce...), SRAMOTA!...... nemoj se previse nadati, nece ti oni nista poduzeti jer su korumpirani i lijeni do bola (ozbiljno, probaj s mitom jer to mozes samo kod nas i u BiH lol, probaj u SLO i DE recimo pa ces vidjeti sto je policija u pravom smislu te rijeci), toliko o sposobnosti nase kvazi policije u RH.

 

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice