Paket stigao iz Hong kong

poruka: 8
|
čitano: 1.430
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Paket stigao iz Hong Konga za 4 dana?
Pozdrav svima,

29.7 sam naručio paket iz Hong Konga (ne s eBaya) koji je poslan 30.7. i s kojim sam dobio broj za praćenje pošiljke.
Kada sam ukucao taj broj koji mi je dao dućan,piše mi da je danas u 11:55h stigao u poštu i da je poslan na carinu.
Zanima me da li je moguće da je paket stigao za samo 4 dana?
Također sam priložio slike o pošiljci.

Molim pomoć
13 godina
offline
Re: Paket stigao iz Hong Konga za 4 dana?

Naravno da je moguće. Jesi platio shipping?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Paket stigao iz Hong Konga za 4 dana?
Jurassic Park kaže...
Pozdrav svima,

29.7 sam naručio paket iz Hong Konga (ne s eBaya) koji je poslan 30.7. i s kojim sam dobio broj za praćenje pošiljke.
Kada sam ukucao taj broj koji mi je dao dućan,piše mi da je danas u 11:55h stigao u poštu i da je poslan na carinu.
Zanima me da li je moguće da je paket stigao za samo 4 dana?
Također sam priložio slike o pošiljci.

Molim pomoć

 To je standardno za HK post. Meni u BiH od dana kada napusti hk cetvrti dan je na carini a 6 dan kod mene. Ima izuzetaka ali 90% vremena je tako....

11 godina
offline
Paket stigao iz Hong kong
Hvala dečki na odgovorima.
@Marko,da platio sam shipping 30$,ma da je na stranici pisalo da paket dolazi između 2-4 tjedna.
13 godina
offline
Re: Paket stigao iz Hong kong

Ako si platio shipping, ništa čudno, Da nisi platio shipping trebalo bi otprilike dva tjedna da ti stigne (meni svaki paket iz Kine stiže točno dva tjedna otkako je seller poslao paket).

12 godina
offline
Paket stigao iz Hong kong

Tako je, normalno je da brzo dođe, samo da te ne ulovi sreća kao mene pa da duže stoji na carini nego što putuje pola svijeta 

 

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
11 godina
offline
Paket stigao iz Hong kong

Da,carina je zeznuta stvar,meni je ručni sat iz SAD-a bio na carini 2 i pol tjedna,i onda sam morao slati kopiju računa da potvrdim da sam ga ja kupio

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2016 15:46 (Jurassic Park).
12 godina
offline
Re: Paket stigao iz Hong kong
Jurassic Park kaže...

Da,carina je zeznuta stvar,meni je ručni sat iz SAD-a bio na carini 2 i pol tjedna,i onda sam morao slati kopiju računa da potvrdim da sam ga ja kupio

A samo su kod nas takve komplikacije, baš sam razgovarao sa poštarom i on sam kaže da mnogo toga nema smisla, samo da se izvuče koja kuna od korisnika...

 

Ja sam primio gift paket iz Beijinga kojeg sam osvojio, znači nisam ni znao šta sam dobio ni kolika je vrijednost dok ga nisam otvorio, uredno su me pitali da pošaljem račun kupljene robe pa sam im morao dva dana putem e-maila objašnjavati da sam dobio uistinu poklon a ne da sam kupio sa nekog web shopa... Oderali me za 150kn, ali jbga...

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice